کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
دوستان ادرس ایمیل سفارت توی ابوظبی رو کسی داره؟ تو سایت چیزی پیدا نکردم تلفن هم که اصلا جواب نمیدن. الان ده ماهه که کیس مادرم در حالت AP مونده. بچه ام یه ماه دیگه به دنیا میاد و واقعا به کمک مادرم اینجا احتیاج دارم. یه ایمیل بزنم شاید فرجی شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-06 ساعت 09:15)pegah4 نوشته:  دوستان ادرس ایمیل سفارت توی ابوظبی رو کسی داره؟ تو سایت چیزی پیدا نکردم تلفن هم که اصلا جواب نمیدن.  الان ده ماهه که کیس مادرم در حالت AP مونده. بچه ام یه ماه دیگه به دنیا میاد و واقعا به کمک مادرم اینجا احتیاج دارم. یه ایمیل بزنم شاید فرجی شد.

abudhabiivo.net
در قسمت contact us اطلاعات خواسته شده را وارد کنید، و در کادر مخصوص درخواست خود را مطرح کنید.

‎Category : F4
Priority ‎Date : September-2003‎
Interview : ‎October-2016‎
Embassy : ‎Abudhabi‎‎
Result : ‎Administrative Processing‎
Updates : 4,5,10,11,12,18,26 October‎
پاسخ
تشکر کنندگان: pegah4
سلام دوستان. کیس من اف ۳ بود، مادرم برامون اقدام کرده بود. ۱۱ جولای در. انکارا مصاحبه داشتیم و مال من ایشو شد ولی مال همسرم ای پی خورد. با وجود اینکه هیچ نقصی در مدارک نبود و شغلش هم ازاده و تو هیچ اداره ای کار نکرده. تو برگه سفیدی که بهش دادن فقط تو قسمت ای پی تیک خورده و آفیسر هم گفتن باید مراحل اداریش طی بشه.
الان من خیلی ناراحتم نمی دونم چقدر زمان میبره که ایشو بشه و چه کاری باید انجام بدیم (جز صبر) ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
مرسی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-05 ساعت 03:37)mandana_pr نوشته:  با سلام خدمت دوستان

شهریور سال گذشته 27 آگوست 2015 برای مصاحبه به ابوظبی رفتیم و پس از یک کلیرنس طولانی 30 آگوست 2016 کلیر شدیم و چنین متنی برای ما نمایش داده شد:
نقل قول:
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:
New medical examination is required.
New visa photos are required.
All of the family members must resubmit
online application form DS260, come in person for reoath
with new medical reports.
و مجددا بعد از پر کردن فرم DS-260 و دو ماه انتظار به شخص دعوت کننده ایمیل زدن که یک روز یکشنبه یا سه شنبه ساعت 1:30 بعدازظهر برین سفارت!

می خواستم ببینم از دوستان کسی چنین شرایطی را داشته؟
سلام
به همسر من هم بعد از ۱۵ ماه از مصاحبه ایمیل دادن که باید دوباره فرم ۲۶۰ رو پر کنه و مدیکال بده و بعد از ارسال این مدارک براش وقت reoath میگذارند.
میخواستم تجربه شما رو بدونم که چطوری بود. چقدر بعد از ارسال مدارک به شما وقت مصاحبه دوم دادن و اونجا چه سوالاتی مطرح شد و اینکه بعد از reoath ایا ویزا گرفتید یا همچنان پروسه کلیرنس ادامه داره؟.
موفق باشید
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
حدود يك سال و اندى پيش من هم مثل شما ها تو مرحله كليرنس بودم با دقيقا همين انتظارا و نگرانى هايى كه شما الان باهاش دست و پنجه نرم مى كنيد. الان حدود يك ساله كه اومديم ينگه دنيا و ديگه همه چى عادى شده. يادمه يكى از دوستان گفت وقتى خرت از پل بگذره ديگه اينجا پيدات نمى شه?
در جواب اون دوستمون بگم كه؛ ديدى خرم از پل گذشت و باز اومدم اينجا✌️
سرگذشت بنده رو تو صفحات 245 تا 260 بخونيد. هم جالبه هم مى تونه جواب خيلى از سوالاتون باشه. هر وقت فرصت كنم سعى مى كنم يه خلاصه اى ازشون تدارك ببينم و براتون پست كنم اينجا. بازم اگه كسى سوال داشت بنده در خدمتم.
به اميد موفقيت همه تون در تمامى مراحل زندگى.
F4 Category, PD 25Feb2002, Approval Date 21Oct2005, Current Date 1Jan2015, Interview 12May2015, cleared 18May 2016, Issued 24JUNE2016 Big Grin :
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-13 ساعت 07:38)parsush نوشته:  
(2017-01-05 ساعت 03:37)mandana_pr نوشته:  با سلام خدمت دوستان

شهریور سال گذشته 27 آگوست 2015 برای مصاحبه به ابوظبی رفتیم و پس از یک کلیرنس طولانی 30 آگوست 2016 کلیر شدیم و چنین متنی برای ما نمایش داده شد:
نقل قول:
The Embassy requires additional information or documentation in order to continue processing of your immigrant visa application. Please read the notes below:
New medical examination is required.
New visa photos are required.
All of the family members must resubmit
online application form DS260, come in person for reoath
with new medical reports.
و مجددا بعد از پر کردن فرم DS-260 و دو ماه انتظار به شخص دعوت کننده ایمیل زدن که یک روز یکشنبه یا سه شنبه ساعت 1:30 بعدازظهر برین سفارت!

می خواستم ببینم از دوستان کسی چنین شرایطی را داشته؟
سلام
به همسر من هم بعد از ۱۵ ماه از مصاحبه ایمیل دادن که باید دوباره فرم ۲۶۰ رو پر کنه و مدیکال بده و بعد از ارسال این مدارک براش وقت reoath میگذارند.
میخواستم تجربه شما رو بدونم که چطوری بود. چقدر بعد از ارسال مدارک به شما وقت مصاحبه دوم دادن و اونجا چه سوالاتی مطرح شد و اینکه بعد از reoath ایا ویزا گرفتید یا همچنان پروسه کلیرنس ادامه داره؟.
موفق باشید
خيلى طول نمى كشه دوست عزيز. بنده هم شرايط شما رو داشتيم ولى اون زمان اسمش مصاحبه مجدد بود كه توى همون روز پاسامون رو گرفتن براى درج ويزا. نگران نباشيد. كليرنس شما انجام شده و نيازى به كليرنس جديد نيست
F4 Category, PD 25Feb2002, Approval Date 21Oct2005, Current Date 1Jan2015, Interview 12May2015, cleared 18May 2016, Issued 24JUNE2016 Big Grin :
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، parsush
با یک حساب سر انگشتی میشه فهمید سرعت کلیر شدن کیس خانوادگی کند تر هم شده و خواهد شد چرا>؟ چون کیس های لاتاری هنوز در حال رسیدگی بوده و ثانیا باید از جهت داشتن خانواده درجه یک در آمریکا نیز چک بشن که باعث طولانی شده پروسه میشه که روی کیس هاس خانوادگی موثر هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-15 ساعت 11:08)shayan_yg نوشته:  با یک حساب سر انگشتی میشه فهمید سرعت کلیر شدن کیس خانوادگی کند تر هم شده و خواهد شد چرا>؟ چون کیس های لاتاری هنوز در حال رسیدگی بوده و ثانیا باید از جهت داشتن خانواده درجه یک در آمریکا نیز چک بشن که باعث طولانی شده پروسه میشه که روی کیس هاس خانوادگی موثر هست

دیگه کسی که مامان باباش براش اقدام کردن که نیاز به چک نداره. ماهایی که از طریق خانواده درجه یک مثل مادر و پدر برامون اقدام شده رو خیلی سریع می تونن راه بندازن. نیاز به اثبات هم نداره دیگه، ولی نمیدونم چرا اینهمه دارن طول میدن
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-17 ساعت 21:14)Sasa-t نوشته:  
(2017-07-15 ساعت 11:08)shayan_yg نوشته:  با یک حساب سر انگشتی میشه فهمید سرعت کلیر شدن کیس خانوادگی کند تر هم شده و خواهد شد چرا>؟ چون کیس های لاتاری هنوز در حال رسیدگی بوده و ثانیا باید از جهت داشتن خانواده درجه یک در آمریکا نیز چک بشن که باعث طولانی شده پروسه میشه که روی کیس هاس خانوادگی موثر هست

دیگه کسی که مامان باباش براش اقدام کردن که نیاز به چک نداره. ماهایی که از طریق خانواده درجه یک مثل مادر و پدر برامون اقدام شده رو خیلی سریع می تونن راه بندازن. نیاز به اثبات هم نداره دیگه، ولی نمیدونم چرا اینهمه دارن طول میدن
به نظر من افتاده کار ما افتاده تو یک لوپ غیر منطقی چون می گن لاتاری ها ددلاین دارند ولی لا توجه به شرایط اکثریت فامیلی ندارند نمی تونن برن اما باز می گن شاید فامیل داشته باشند نتیجه این میشه که ما باید 2 برابر صبر کنیم تا کلیر شیم از طرفی من معتقدم بهتره زندگی تون رو ادامه بدین چون ناراحتی تاثیری روی روند کار ما نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا کسی اطلاع داره بعد از ارسال مدارک به NVC آیا ایمیلی از طرف آنها بمنظور تایید دریافت مدارک ارسال میشود ؟
و به طور کلی چه مراحلی باید طی شود تا به مشخص شدن زمان مصاحبه برسد و این پروسه چه مدت طول خواهد کشید ؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-22 ساعت 09:41)nima_77 نوشته:  سلام دوستان
آیا کسی اطلاع داره بعد از ارسال مدارک به NVC  آیا ایمیلی از طرف آنها بمنظور تایید دریافت مدارک ارسال میشود ؟
و به طور کلی چه مراحلی باید طی شود تا به مشخص شدن زمان مصاحبه برسد و این پروسه چه مدت طول خواهد کشید ؟
با تشکر

سلام
اگر کسی این پروسرو از اول تا اخر میدونه بگه خیلی خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-22 ساعت 09:41)nima_77 نوشته:  سلام دوستان
آیا کسی اطلاع داره بعد از ارسال مدارک به NVC  آیا ایمیلی از طرف آنها بمنظور تایید دریافت مدارک ارسال میشود ؟
با تشکر
اره یه ای میل می دن و پروسه وقت حدودا 3 تا 4 ماه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
من نزدیک شش ماه هست الان که تو انتظارم اگه بعد شش ماه کلیر بشیم دو باره باید مدیکال بدیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-28 ساعت 17:18)feri.p نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من نزدیک شش ماه هست الان که تو انتظارم اگه بعد شش ماه کلیر بشیم دو باره باید مدیکال بدیم؟

بله ولی میتونین منتظر باشین ووقتی کلیر شدین برین برا مدیکال مجدد .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان بزرگوار
من از طریق پدرم که سیتزن آمریکا هستن جهت گرین کارت آمریکا در سال 2008 اقدام کردم و در کتگوری F1 قرار میگیرم.
در آگوست 2016 مصاحبه رو انجام دادم در ابوظبی و استاتوس من در حال حاضر در سایت http://www.abudhabiivo.net هنوز در مرحله AP قزار داره در قسمت مربوطه جهت ارتباط با ابوظبی هم علت طولانی شدن این پروسه رو سوال کردم که جواب دادن باید منتظر باشید امیدواریم دز سریعترین زمان ممکن این مرحله تمام شود.  ولی دیروز در سایت اصلی https://ceac.state.gov   استاتوس من به  Expiring Soon تغیر پیدا کرده است آیا این حالت عادی است چند صفحه قبل هم دیدم برای یکی از دوستان دیگر هم این مشکل بوجود آمده بود و مشکلی نداشتن.
ولی احساس می کنم این مدت زمان برای AP خیلی طولانی شده یک سال گذشته ولی هیچ خبری نیست در صورتی که من نه سربازی رفتم و نه کار دولتی داشتم و تنها برای تحصیل به مالزی سفر کرده بودم خوشحال میشم دوستان راهنمایی و کمک کنند.
با تشکر و احترام
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان