کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
" تغییر مرکز پستی از دبی به ابوظبی "

آیا از دوستان کسی هست که برای پیک آب پاسپورت به دبی رفته باشه

و بخواهد پست را از دبی به ابوظبی تغییر دهد ؟؟؟

اگر توانسته اینکار را انجام بدهد به ما هم بگوید
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad_2815
با سلام خدمت همه دوستان ، لطفا و خواهشا عزیزانی که در کیس خانوادگی کلیر و یا آپدیت میشن در این بخش اطلاع رسانی کنند. به خدا ماهم خوشحال میشم و هم به طوری امیدوار . ما که 4 ماه هست حتی آپدیت هم نداشتیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: SabSor ، Beygiiiiiiii
(2017-08-13 ساعت 10:48)A+R نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان ، لطفا و خواهشا عزیزانی که در کیس خانوادگی کلیر و یا آپدیت میشن در این بخش اطلاع رسانی کنند. به خدا ماهم خوشحال میشم و هم به طوری امیدوار . ما که 4 ماه هست حتی آپدیت هم نداشتیم.
سلام
ما 11 اپریل مصاحبه داشتیم فقط تو ماه جولای سه تا آپدیت داشتیم آخریش هم 20 جولای بود و همین ...دیگه هم هیچ خبری نیست Sad
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان: A+R
(2017-08-13 ساعت 13:09)maymary1220 نوشته:  
(2017-08-13 ساعت 10:48)A+R نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان ، لطفا و خواهشا عزیزانی که در کیس خانوادگی کلیر و یا آپدیت میشن در این بخش اطلاع رسانی کنند. به خدا ماهم خوشحال میشم و هم به طوری امیدوار . ما که 4 ماه هست حتی آپدیت هم نداشتیم.
سلام
ما 11 اپریل مصاحبه داشتیم فقط تو ماه جولای سه تا آپدیت داشتیم آخریش هم 20 جولای بود و همین ...دیگه هم هیچ خبری نیست  Sad

با سلام و تشکر از شما آیا طی این چند ماه مکاتبه ای با سفارت داشتید ؟ آیا این قضیه دو خطی یا or برای شما هم اتفاق افتاده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
2

me2 Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-13 ساعت 13:50)A+R نوشته:  
(2017-08-13 ساعت 13:09)maymary1220 نوشته:  
سلام
ما 11 اپریل مصاحبه داشتیم فقط تو ماه جولای سه تا آپدیت داشتیم آخریش هم 20 جولای بود و همین ...دیگه هم هیچ خبری نیست  Sad

با سلام و تشکر از شما آیا طی این چند ماه مکاتبه ای با سفارت داشتید ؟ آیا این قضیه دو خطی یا or برای شما هم اتفاق افتاده ؟
یه بار بعد از سه ماه یه ایمیل زدیم که جوابی ندادن ..... دو خطی یا OR هم نشدیم
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان:

من از روز مصاحبه تا الان هییییییییییییییچ آپدیتی نداشتم. چند بار ایمیل زدم با اون آپدیت شدم.
اواخر جون تو سایت سفارت کامپلیت شدم. حتی خودشونم یک ایمیل فرستادن مستقیم از آخرین وضعیت کیس و خیلی جالب جلوی اسم من نوشته بودن ایشود و اسم پدرم رو مارک کرده بودن که هنوز در پروسه است.
ولی بعدش که پرسیدم چی به چیه گفتن شما هنوز در پروسه اید.
اینم آخرین وضعیت من
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-03 ساعت 15:17)amirbadiei نوشته:  سلام خدمت دوستان بزرگوار
من از طریق پدرم که سیتزن آمریکا هستن جهت گرین کارت آمریکا در سال 2008 اقدام کردم و در کتگوری F1 قرار میگیرم.
در آگوست 2016 مصاحبه رو انجام دادم در ابوظبی و استاتوس من در حال حاضر در سایت http://www.abudhabiivo.net هنوز در مرحله AP قزار داره در قسمت مربوطه جهت ارتباط با ابوظبی هم علت طولانی شدن این پروسه رو سوال کردم که جواب دادن باید منتظر باشید امیدواریم دز سریعترین زمان ممکن این مرحله تمام شود.  ولی دیروز در سایت اصلی https://ceac.state.gov   استاتوس من به  Expiring Soon تغیر پیدا کرده است آیا این حالت عادی است چند صفحه قبل هم دیدم برای یکی از دوستان دیگر هم این مشکل بوجود آمده بود و مشکلی نداشتن.
ولی احساس می کنم این مدت زمان برای AP خیلی طولانی شده یک سال گذشته ولی هیچ خبری نیست در صورتی که من نه سربازی رفتم و نه کار دولتی داشتم و تنها برای تحصیل به مالزی سفر کرده بودم خوشحال میشم دوستان راهنمایی و کمک کنند.
با تشکر و احترام

سلام به سفارت ایمیل بزنید و قضیه رو بهشون بگید درستش می کنن، نگران نباشید موارد مشابه زیاد بوده
گروه F1
تاریخ اپلای June 2009
تاریخ مصاحبه: october 2016 ابوظبی
وضعیت: AP
معافیت کفالت و شغل غیردولتی
آپدیت: 5 دسامبر ۲۰۱۶و ۱۶ مارچ و ۲۸جون
پاسخ
تشکر کنندگان: amirbadiei
سلام بر همه منتظران
خدا رو شکر روند کلیرنس لاتاری ها خیلی با سرعت داره انجام میشه و انشالله بعد از اونا نوبت کلیرنس خانوادگی هاست، دوستان لاتاری میگن سفارت خیلی شلوغه و دارن به همه کیسها رسیدگی می کنن
گروه F1
تاریخ اپلای June 2009
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

من بعد از ۱۴ ماه و نیم توی ای پی بودن دیشب کلیر شدم. بعد از یکساله شدن و تغییر وضعیتم تو سایت سیس از AP به Expiring soon به سفارت ایمیل دادم و اطلاع دادم که بعد از تقریبا سه هفته وضعیت به حالت قبل برگشت. همچنین فرم DS-260 رو هم خودم ریسابمیت کردم و براشون فرستادم که در هر دو مرحله بالا من اپدیت شدم (به تاریخ ۲۰ ژوئن) دیگه اپدیتی نداشتم تا اینکه دو هفته پیش به سفارت ایمیل دادم که ۱۴ ماه هست توی ای پی هستم و لطفا به من وضعیتم رو بگن و آیا باید بیام برای مدیکال جدید یا خیر؟ که جوابی دریافت نکردم و اپدیتی نشدم تا پریشب ۱۵ آگوست که اپدیت شدم و همینطور ۱۶ آگوست که همراه با or شدن بود. دو خطی رو دیشب چک کردم که دو خطی نبود و یه خطی هست همچنان. در سایت سفارت نیز اطلاع از کلیری به تاریخ ۱۶ آگوست را دادن. انشالله این شروعی برای کلیری خانوادگی ها باشه.

در ضمن نوشتن که ویزا در این ماه آماده نیست و ندارن و باید بعد از ۱ اکتبر تا قبل از ۱ دسامبر به سفارت همراه با مدیکال و پاسپورت شخصا حضور پیدا کنم.
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan ، Sudeh ، siavashasg
سلام دوستان
من کیسم مهاجرت خانوادگی هست و ده ماه هست که تو پروسه کلیرنس هستم، petitioner که مادرم هست داره واسه سفر میاد ایران، اگه تو مدت حضورش تو ایران من کلییر بشم واسه دریافت ویزا به مشکل میخورم؟ کسی تجربه مشابه داشته؟
گروه F1
تاریخ اپلای June 2009
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-18 ساعت 15:45)siavashasg نوشته:  سلام دوستان
من کیسم مهاجرت خانوادگی هست و ده ماه هست که تو پروسه کلیرنس هستم، petitioner که مادرم هست داره واسه سفر میاد ایران، اگه تو مدت حضورش تو ایران من کلییر بشم واسه دریافت ویزا به مشکل میخورم؟ کسی تجربه مشابه داشته؟

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid763445
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: siavashasg
(2017-07-14 ساعت 13:40)ssprotest نوشته:  
(2017-07-13 ساعت 07:38)parsush نوشته:  سلام
به همسر من هم بعد از ۱۵ ماه از مصاحبه ایمیل دادن که باید دوباره فرم ۲۶۰ رو پر کنه و مدیکال بده و بعد از ارسال این مدارک براش وقت reoath میگذارند.
میخواستم تجربه شما رو بدونم که چطوری بود. چقدر بعد از ارسال مدارک به شما وقت مصاحبه دوم دادن و اونجا چه سوالاتی مطرح شد و اینکه بعد از reoath ایا ویزا گرفتید یا همچنان پروسه کلیرنس ادامه داره؟.
موفق باشید
خيلى طول نمى كشه دوست عزيز. بنده هم شرايط شما رو داشتيم ولى اون زمان اسمش مصاحبه مجدد بود كه توى همون روز پاسامون رو گرفتن براى درج ويزا. نگران نباشيد. كليرنس شما انجام شده و نيازى به كليرنس جديد نيست
ممنون از پاسخگوییتون. من الان 3 ماه هست که خارح از آمریکا هستم و آخر آگوست سفارت برای همسرم وقت re-oath گداشته. آیا من باید در زمان مصاحبه آمریکا باشم یا میتونیم اگه پرسیدند بگیم تغطیلات اومدم پیش همسرم؟
سفرنامه
case No: 19may: ABD****23/ F2A = I130: 21 Nov2013/ PD: 25 Nov2013/ /INTERVIEW: 11 AUG,2015/ approve: Apr 2-2014/ ds261 : 17 Feb 2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-16 ساعت 17:48)siavashasg نوشته:  
(2017-08-03 ساعت 15:17)amirbadiei نوشته:  سلام خدمت دوستان بزرگوار
من از طریق پدرم که سیتزن آمریکا هستن جهت گرین کارت آمریکا در سال 2008 اقدام کردم و در کتگوری F1 قرار میگیرم.
در آگوست 2016 مصاحبه رو انجام دادم در ابوظبی و استاتوس من در حال حاضر در سایت http://www.abudhabiivo.net هنوز در مرحله AP قزار داره در قسمت مربوطه جهت ارتباط با ابوظبی هم علت طولانی شدن این پروسه رو سوال کردم که جواب دادن باید منتظر باشید امیدواریم دز سریعترین زمان ممکن این مرحله تمام شود.  ولی دیروز در سایت اصلی https://ceac.state.gov   استاتوس من به  Expiring Soon تغیر پیدا کرده است آیا این حالت عادی است چند صفحه قبل هم دیدم برای یکی از دوستان دیگر هم این مشکل بوجود آمده بود و مشکلی نداشتن.
ولی احساس می کنم این مدت زمان برای AP خیلی طولانی شده یک سال گذشته ولی هیچ خبری نیست در صورتی که من نه سربازی رفتم و نه کار دولتی داشتم و تنها برای تحصیل به مالزی سفر کرده بودم خوشحال میشم دوستان راهنمایی و کمک کنند.
با تشکر و احترام

سلام به سفارت ایمیل بزنید و قضیه رو بهشون بگید درستش می کنن، نگران نباشید موارد مشابه زیاد بوده

سلام دوست عزیز
بله این کار رو انجام دادم و به سفارت ایمیل زدم با اینکه پاسخی دریافت نکردم ولی استاتوسم به همون وضعیت قبل AP برگشت بعد از سپری شدن یک هفنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-17 ساعت 12:27)Sasa-t نوشته:  دوستان سلام

من بعد از ۱۴ ماه و نیم توی ای پی بودن دیشب کلیر شدم. بعد از یکساله شدن و تغییر وضعیتم تو سایت سیس از AP به Expiring soon به سفارت ایمیل دادم و اطلاع دادم که بعد از تقریبا سه هفته وضعیت به حالت قبل برگشت. همچنین فرم DS-260 رو هم خودم ریسابمیت کردم و براشون فرستادم که در هر دو مرحله بالا من اپدیت شدم (به تاریخ ۲۰ ژوئن) دیگه اپدیتی نداشتم تا اینکه دو هفته پیش به سفارت ایمیل دادم که ۱۴ ماه هست توی ای پی هستم و لطفا به من وضعیتم رو بگن و آیا باید بیام برای مدیکال جدید یا خیر؟ که جوابی دریافت نکردم و اپدیتی نشدم تا پریشب ۱۵ آگوست که اپدیت شدم  و همینطور ۱۶ آگوست که همراه با or شدن بود. دو خطی رو دیشب چک کردم که دو خطی نبود و یه خطی هست همچنان. در سایت سفارت نیز اطلاع از کلیری به تاریخ ۱۶ آگوست را دادن. انشالله این شروعی برای کلیری خانوادگی ها باشه.

در ضمن نوشتن که ویزا در این ماه آماده نیست و ندارن و باید بعد از ۱ اکتبر تا قبل از ۱ دسامبر به سفارت همراه با مدیکال و پاسپورت شخصا حضور پیدا کنم.

سلام خيلي خيلي خوشحال شدم كه امروز اين خبر را ديدم. بدليل مشغله كاري دوسه ماهي بود نتونستم به سايت سربزنم و امروز خبراي خوب ديدم. خدارا شكرو هزاران تبريك كه بالاخره اين پروسه اداري مزخرف حل شد.
فقط حتما حتما در اسرع وقت ويزا را بگيريد.من اگر جاي شما بودم دوم اكتبر پشت در سفارت بودم.به اميد كليير شدن همگي دوستان منتظر
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان