کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام دوستان.من در تاریخ 12 اکتبرارمنستان مصاحبه داشتم و بخاطر نداشتن بنو فاید و جاب کانترکت افیسر بهم یه برگه آبی داد و AP شدم.و بعدش اطلاعات مربوط به AP را ایمیل کردم به سفارت.الان از اون روز هر چقدر شماره کیس نامبرم را داخل سایت ceas وارد میکنم مینویسه که شماره کیس نامبر شما نامعتبره.میخواستم بدونم چکار باید کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-21 ساعت 00:36)mosa10dei نوشته:  
(2017-10-18 ساعت 21:50)amirbadiei نوشته:  
(2017-10-17 ساعت 02:38)Sarsel نوشته:  s

سلام ، نگران نباشید شما هنوز وقت گرفتن ویزاتون نشده هنوز باید صبر کنید . من براتون بولتن ماه اکتبر 2017 اداره مهاجرت را اینجا پیوست کردم که ببینید الان دارند به پرونده های چه سالی رسیدگی میکنند.
امیدوارم کمک کوچکی باشه

سلام دوست عزیز ممنون از توجهتون
فقط سوالی که واسه من پیش آمده  آیا بولتن فقط زمان تقریبی مصاحبه رو نشون میده در سفارت و زمانی که نیاز هست برای انجام مرحله AP رو مشخص نمیکنه؟  من مصاحبه رو یک سال وچندین ماه پیش انجام دادم و کیسم مربوط به سال 2008 می باشد.

بله بولتن زمان تقریبی مصاحبه رو مشخص می کنه. برای زمان کلیری هیچ معیاری در کار نیست.

ممنونم پس دوستمون Sarsel به اشتباه در مورد زمان ویزا که هنوز وقتش نشده در مورد کیس من اشاره کردن شاید هم به اشتباه فکر کردن من هنوز مصاحبه رو انجام ندادم
باز هم سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان: mosa10dei
(2017-10-21 ساعت 21:05)amirbadiei نوشته:  
(2017-10-21 ساعت 00:36)mosa10dei نوشته:  
(2017-10-18 ساعت 21:50)amirbadiei نوشته:  سلام دوست عزیز ممنون از توجهتون
فقط سوالی که واسه من پیش آمده  آیا بولتن فقط زمان تقریبی مصاحبه رو نشون میده در سفارت و زمانی که نیاز هست برای انجام مرحله AP رو مشخص نمیکنه؟  من مصاحبه رو یک سال وچندین ماه پیش انجام دادم و کیسم مربوط به سال 2008 می باشد.

بله بولتن زمان تقریبی مصاحبه رو مشخص می کنه. برای زمان کلیری هیچ معیاری در کار نیست.

ممنونم پس دوستمون Sarsel به اشتباه در مورد زمان ویزا که هنوز وقتش نشده در مورد کیس من اشاره کردن شاید هم به اشتباه فکر کردن من هنوز مصاحبه رو انجام ندادم
باز هم سپاسگذارم

سلام ، من نمیدونستم شما مصاحبه انجام دادین فکر کردم تو لیست انتظار هستین به همین دلیل خواستم بدونید الان طبق بولتن پرونده های چه سالی داره رسیدگی میشه. طی یکسال گذشته به دلیل سه تا دستور ترامپ که علیه مهاجرت ایرانی ها بود اداره مهاجرت کار بر روی پرونده ها را متوقف کرد و با رای دادگاههای فدرال دوباره رسیدگی را از سر گرفت که همین موضوع مدت زمان انتطار ها را طولانی کرد. پدر من می بایست ماه می وارد امریکا میشدند ولی به دلیل همین موضوع هنوز توی AP هستند، امیدوارم هر چه زودتر همه عزیزانی که منتظر هستند کلیر بشن.
پاسخ
تشکر کنندگان: amirbadiei ، zamini1975
سلام سفارت ابوظبی مثل ارمنستان بخشی را برای اعلام کلیر شده ها نداره ، گویا بخشی هم در سایت خوب مهاجرسرا برای این منظور وجود نداره ، پس لطفا دوستانی که از ابوظبی کلیر میشند با درج آن در این بخش ما رو هم در خوشحالی خودشون شریک کنند.( به قول علی دایی ما تا پایان دوره AP سکته نکنیم خوبه )
پاسخ
تشکر کنندگان: amirbadiei
سلام دوستان
یه سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنین. با توجه به اینکه مدت انتظار AP خیلی زیاد شده، این امکان وجود داره که پتیشنر توی این فاصله با داشتن پاس سفید به مدت طولانی از امریکا خارج بشه و توی ایران بمونه؟
F2A همسر
PD: Oct-2016
Approve: Jan-2018
Case No and InvoiceID: May-2018 ABD2018
Case Completed: Sep-2018
Interview: Feb-2019
Interview result: Waiver request & AP
OR: 28-Nov-2019
2nd Interview email: 26-Dec-2019
2nd Interview Date: 3-Feb-2020
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-29 ساعت 22:15)makhayat نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنین. با توجه به اینکه مدت انتظار AP خیلی زیاد شده، این امکان وجود داره که پتیشنر توی این فاصله با داشتن پاس سفید به مدت طولانی از آمریکا خارج بشه و توی ایران بمونه؟
اگر مشگلی در مورد اثبات  زندگی داشتن در کشور نداشته باشه (دامیسل) چرا که نه..
ولی قبل از زمان مصاحبه حتمآ باید برگشته باشند.
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-29 ساعت 22:53)shahin61 نوشته:  
یه سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنین. با توجه به اینکه مدت انتظار AP خیلی زیاد شده، این امکان وجود داره که پتیشنر توی این فاصله با داشتن پاس سفید به مدت طولانی از آمریکا خارج بشه و توی ایران بمونه؟

ممنون از پاسخ تون
من حدود سه چهار ماه قبل از مصاحبه میخوام برم اونجا که مدارک دامیسایل برای مصاحبه فراهم کنن.
ممکنه بعد از مصاحبه مجددا درخواست دامیسایل کنند؟ یا زمان صدور ویزا؟
F2A همسر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-30 ساعت 00:39)makhayat نوشته:  
(2017-10-29 ساعت 22:53)shahin61 نوشته:  

ممنون از پاسخ تون
من حدود سه چهار ماه قبل از مصاحبه میخوام برم اونجا که مدارک دامیسایل برای مصاحبه فراهم کنن.
بعید میدونم..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-30 ساعت 00:52)shahin61 نوشته:  
(2017-10-30 ساعت 00:39)makhayat نوشته:  
(2017-10-29 ساعت 22:53)shahin61 نوشته:  اگر مشگلی در مورد اثبات  زندگی داشتن در کشور نداشته باشه (دامیسل) چرا که نه..

ممنون از پاسخ تون
بعید میدونم..

سپاس
از بین دوستان کسی تجربه مشابه نداشته؟
F2A همسر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-01 ساعت 20:49)makhayat نوشته:  
(2017-10-30 ساعت 00:52)shahin61 نوشته:  
(2017-10-30 ساعت 00:39)makhayat نوشته:  ممنون از پاسخ تون
بعید میدونم..

سپاس

سلام دوست عزیز ، وقتی کسی پاسپورت سفید داره یعنی گرین کارت داره و هنوز سیتزن امریکا نیست، به همین دلیل نمیتونه بیش از شش ماه از سال از امریکا خارج باشه، البته دلیل این " نمیتونه" برای زمانی هست که میخواد سیتیزن بشه ، چون اون زمان تمام تعداد روزهایی را که در داخل خاک امریکا بوده محاسبه میکنند و اگر تعداد روزها به حد نسابی که مد نظر اونهاست نرسه واجد شرایط گرفتن سیتزنی نمیشه و باید به تعداد روزهای لازم در خاک امریکا صبر کنه و دوباره درخواست بده. و نکته دوم اینکه دیده میشه گاهی افیسرهای فرودگاه به دارندگان گرین کارتی که بیش از حد مجاز خارج از خاک امریکا بوده اند گیر میدن و دلیل موجه میخوان . چون شرط حفظ گرین کارت این هست که شما به انها ثابت کنید که هدفتان واقعا زندگی در امریکاست و اگر آنها حس کنند که گرین کارت را به جای ویزای ورود و خروج راحت به امریکا استفاده میکنید برخورد قانونی میکنند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-01 ساعت 21:35)Sarsel نوشته:  
(2017-11-01 ساعت 20:49)makhayat نوشته:  
(2017-10-30 ساعت 00:52)shahin61 نوشته:  بعید میدونم..

سپاس

سلام دوست عزیز ، وقتی کسی پاسپورت سفید داره یعنی گرین کارت داره و هنوز سیتزن آمریکا نیست، به همین دلیل نمیتونه بیش از شش ماه از سال از آمریکا خارج باشه، البته دلیل این " نمیتونه" برای زمانی هست که میخواد سیتیزن بشه ، چون اون زمان تمام تعداد روزهایی را که در داخل خاک آمریکا بوده محاسبه میکنند و اگر تعداد روزها به حد نسابی که مد نظر اونهاست نرسه واجد شرایط  گرفتن سیتزنی نمیشه و باید به تعداد روزهای لازم در خاک آمریکا صبر کنه و دوباره درخواست بده. و نکته دوم اینکه دیده میشه گاهی افیسرهای فرودگاه به دارندگان گرین کارتی که بیش از حد مجاز خارج از خاک آمریکا بوده اند گیر میدن و دلیل موجه میخوان . چون شرط حفظ گرین کارت این هست که شما به انها ثابت کنید که هدفتان واقعا زندگی در آمریکاست و اگر آنها حس کنند که گرین کارت را به جای ویزای ورود و خروج راحت به آمریکا استفاده میکنید برخورد قانونی میکنند.
فرمایشات شما صحیح..ولی دوست ما بدنبال قضیه سیتیزنی نبودند..سوآلشان در مورد استفاده از پاس سفید بوده برای اقامت طولانی تر در ایران تا زمان کلیر شدن کیس همسر.
در مورد پاس سفیدهم اگر مدت خروج بیش ازیک سال (حداکثر تا دوسال)باشد مشگلی پیش نمیاد..ولی برای سیتیزن شدن باید 4 سال و یکروز بعداز ورود اقدام کنند.

پاسخ
تشکر کنندگان:
Photo 
سلام دوستانی که منتظر کلیر شدن هستند میتونند در پروفایل کاربر محترم itex جدول افراد منتظر رو ببینند و در صورت تمایل تاریخ مصاحبه خودشون رو درج کنند .

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، makhayat
سلام روز بخیر
ظاهراً به تاریخ 29 دسامبر تعداد زیادی از کیس ها آپدیت و دو خطی شده از جمله کیس ما
لطفا دوستان اگر اتفاق جدیدی برای پرونده هاشون افتاده اینجا هم اطلاع بدن
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-30 ساعت 09:32)maymary1220 نوشته:  سلام روز بخیر
ظاهراً به تاریخ 29 دسامبر تعداد زیادی از کیس ها آپدیت و دو خطی شده از جمله کیس ما

kheylia update shodan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-12-30 ساعت 09:32)maymary1220 نوشته:  سلام روز بخیر

Salam,bale,ma ham 29,Dec update va dokhatee shodim,vali hanoz khabare digeyee nist,shoma ham lotfan age khabari shod share konid.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان