کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
دوستان،من ١٢ روز پيش or شدم و روز بعدش و ديروز بازهم در سيس اپديت شدم.امروز توي سايت انكارا status من به case closed تغيير كرد.ايميل كليري برام هنوز نيومده و نميدونم اين ديگه يعني چه.توي توضيح كيس كلوزد نوشته ويزاي همه افراد كيس صادر شده و اگر ويزا به دستتون نرسيده،به پست مراجعه كنيد!ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-09-19 ساعت 22:38)Fkh نوشته:  دوستان،من ١٢ روز پيش or شدم و روز بعدش و ديروز بازهم در سيس اپديت شدم.امروز توي سايت انكارا status من به case closed تغيير كرد.ايميل كليري برام هنوز نيومده و نميدونم اين ديگه يعني چه.توي توضيح كيس كلوزد نوشته ويزاي همه افراد كيس صادر شده و اگر ويزا به دستتون نرسيده،به پست مراجعه كنيد!ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

سلام دوست عزیز
توضیح ندادید که آیا پاسپورتاتون رو به سفارت تحویل دادید ویا دست خودتونه؟ اگه پاسپورتها رونفرستادید یک ایمیل به سفارت بزنید وبپرسید آیا باید پاسپورتها رو بیارم سفارت ویا باید باز هم منتظر بمونم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-09-20 ساعت 12:00)farrokh33 نوشته:  
(2017-09-19 ساعت 22:38)Fkh نوشته:  دوستان،من ١٢ روز پيش or شدم و روز بعدش و ديروز بازهم در سيس اپديت شدم.امروز توي سايت انكارا status من به case closed تغيير كرد.ايميل كليري برام هنوز نيومده و نميدونم اين ديگه يعني چه.توي توضيح كيس كلوزد نوشته ويزاي همه افراد كيس صادر شده و اگر ويزا به دستتون نرسيده،به پست مراجعه كنيد!ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

سلام دوست عزیز
توضیح ندادید که آیا پاسپورتاتون رو به سفارت تحویل دادید ویا دست خودتونه؟ اگه پاسپورتها رونفرستادید یک ایمیل به سفارت بزنید وبپرسید آیا باید پاسپورتها رو بیارم سفارت ویا باید باز هم منتظر بمونم ؟

سلام،من منتظر ايميل سفارت بودم كه تكليف رو مشخص كنه مثلا چه زماني برم انكارا و احتمالا با چه مداركي كه سايت سفارت رو ديدم كيس بسته شده.پاسپورت پيش خودمه و بلافاصله ايميل فرستادم و منتظرم جواب بياد.
پاسخ
(2017-09-20 ساعت 12:41)Fkh نوشته:  
(2017-09-20 ساعت 12:00)farrokh33 نوشته:  

سلام دوست عزیز

سلام،من منتظر ايميل سفارت بودم كه تكليف رو مشخص كنه مثلا چه زماني برم انكارا و احتمالا با چه مداركي كه سايت سفارت رو ديدم كيس بسته شده.پاسپورت پيش خودمه و بلافاصله ايميل فرستادم و منتظرم جواب بياد.
سلام،من فكر ميكنم مشكل سايت سفارت هستش. چون براى ما هم كيس كلوزد شده ولى كليير نشديم. مدتى قبل هم زده بود كه كليير شديم ولى ايميل زديم و فهميديم اشكال از سايت هست.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: Nov. 2003
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
(2017-09-20 ساعت 20:50)arminkh نوشته:  
(2017-09-20 ساعت 12:41)Fkh نوشته:  
(2017-09-20 ساعت 12:00)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز

سلام،من فكر ميكنم مشكل سايت سفارت هستش. چون براى ما هم كيس كلوزد شده ولى كليير نشديم. مدتى قبل هم زده بود كه كليير شديم ولى ايميل زديم و فهميديم اشكال از سايت هست.

سلام دوست عزيز،در مورد وضعيت دوخطي يا or شدن مطلبي نگفتيد و اينكه كلير شدن در سايت به چه صورتي بود.
پاسخ
(2017-09-21 ساعت 01:13)Fkh نوشته:  
(2017-09-20 ساعت 20:50)arminkh نوشته:  
(2017-09-20 ساعت 12:41)Fkh نوشته:  سلام،من منتظر ايميل سفارت بودم كه تكليف رو مشخص كنه مثلا چه زماني برم انكارا و احتمالا با چه مداركي كه سايت سفارت رو ديدم كيس بسته شده.پاسپورت پيش خودمه و بلافاصله ايميل فرستادم و منتظرم جواب بياد.

سلام دوست عزيز،در مورد وضعيت دوخطي يا or شدن مطلبي نگفتيد و اينكه كلير شدن در سايت به چه صورتي بود.

كيس ما فقط پدرم ويزاشون صادر نشده. ايشون هم هنوز دو خطى نشدن. حدود سه ماه قبل سايت سفارت زد كه پروسسينگ كامپليت شده پاسپورتتونو پست كنين ولى ايميل كه زديم گفتن كليير نشدين و صبر كنين و سايت دوباره پندينگ شد. الان هم شده كيس كلوزد.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: Nov. 2003
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
(2017-09-21 ساعت 02:56)arminkh نوشته:  
(2017-09-21 ساعت 01:13)Fkh نوشته:  
(2017-09-20 ساعت 20:50)arminkh نوشته:  سلام،من فكر ميكنم مشكل سايت سفارت هستش. چون براى ما هم كيس كلوزد شده ولى كليير نشديم. مدتى قبل هم زده بود كه كليير شديم ولى ايميل زديم و فهميديم اشكال از سايت هست.

كيس ما فقط پدرم ويزاشون صادر نشده. ايشون هم هنوز دو خطى نشدن. حدود سه ماه قبل سايت سفارت زد كه پروسسينگ كامپليت شده پاسپورتتونو پست كنين ولى ايميل كه زديم گفتن كليير نشدين و صبر كنين و سايت دوباره پندينگ شد. الان هم شده كيس كلوزد.

من ايميل فرستادم جواب اومد كه كار admin نهايي شده و بزودي ايميل مصاحبه مجدد رو دريافت خواهيد كرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، arminkh ، واهيك آقاجاني
نقل قول:من ايميل فرستادم جواب اومد كه كار admin نهايي شده و بزودي ايميل مصاحبه مجدد رو دريافت خواهيد كرد.
تبريك فراوان.
پاسخ
(2017-09-21 ساعت 13:05)Fkh نوشته:  
(2017-09-21 ساعت 02:56)arminkh نوشته:  
(2017-09-21 ساعت 01:13)Fkh نوشته:  سلام دوست عزيز،در مورد وضعيت دوخطي يا or شدن مطلبي نگفتيد و اينكه كلير شدن در سايت به چه صورتي بود.

من ايميل فرستادم جواب اومد كه كار admin نهايي شده و بزودي ايميل مصاحبه مجدد رو دريافت خواهيد كرد.

تبريك ميگم ، ايشالا در تمام مراحل زندگي موفق باشين👌👌🙏🙏
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
(2017-09-22 ساعت 16:08)واهيك آقاجاني نوشته:  
(2017-09-21 ساعت 13:05)Fkh نوشته:  
(2017-09-21 ساعت 02:56)arminkh نوشته:  كيس ما فقط پدرم ويزاشون صادر نشده. ايشون هم هنوز دو خطى نشدن. حدود سه ماه قبل سايت سفارت زد كه پروسسينگ كامپليت شده پاسپورتتونو پست كنين ولى ايميل كه زديم گفتن كليير نشدين و صبر كنين و سايت دوباره پندينگ شد. الان هم شده كيس كلوزد.

تبريك ميگم ، ايشالا در تمام مراحل زندگي موفق باشين👌👌🙏🙏

ممنون دوست عزيز،انشالله همه دوستان بزودي كلير بشن و اين انتظار طولاني سرانجام خوبي داشته باشه.
پاسخ
(2017-09-19 ساعت 21:21)Sasa-t نوشته:  
(2017-09-17 ساعت 18:59)Neha نوشته:  
(2017-09-17 ساعت 11:18)Sasa-t نوشته:  اول که نگران نباش دوست عزیز، ابوظبی خیلی به ندرت جواب ایمیل می ده، اگه ایمیل بهشون دادین و گفتین همچین موردی رو مطمئن باش دیدن. ولی زنگ که می زنی اگه شماره ۰ رو بگیری بعد از اینکه تماس وصل شد به اپراتور وصل می شی و می تونی بهش موضوع رو بگی، حتما بهت می گه که ایمیل بزنی اما بگو که ایمیل زدی و جوابی ندادن. ممکنه وصلت کنه به جایی که گوشی بره رو پیغام گیر، اونوقت می تونی براشون پیام هم بزاری.
هر ایمیلی که به سفارت ابوظبی می دی فقط نه انتظار جواب داشته باش نه اپدیت، چون به ندرت این کار رو انجام می دن.

ممنون از پاسختون دوست عزيز
ميشه اگر شماره اي كه به اپراتور وصل ميشه رو لطفا به من بدين چون تمام شماره هايي كه من امتحان ميكنم اصلا آپشن صحبت با اپراتور رو نداره و اتفاقا ميگه كه ما امكان صحبت تلفني نداريم.
من نگران هستم به اين دليل كه به پدر من گفته بودن كارتون تمام شده است فقط يك فرم پرسشنامه اطلاعات شخصي رو بايد ميفرستادم و گفته بودن سه هفته بعد از اون ويزاشون اماده ميشه والآن دوماه گذشته و حتي كيسشون توي وبسايت سفارت نيست كه من استتوس شون رو چك كنم.

0097124142200, وصل شد ۰ رو بگیر وصل میشه به اپراتور
سلام و ممنون من همچنان در تلاش هستم ولي وصل نميشه وقتي ميگيرم ميگه كه ما قادر به مكالمه تلفني با درخواست كنندگان نيستيم براي ما ايميل كنيد توجه به قانون جديد كه تا ١٨ أكتبر اعمال ميشه واقعا نميدونم چي ميشه 😓
شما ايميل مستقيم سفارت رو دارين؟ ممنون ميشم اگر دوستان راهي براي برقراري ارتباظط تلفني وَيَا ايميلي با سفارت ابوظبي دارن كمك كنن.
پاسخ
رئیس جمهوری آمریکا یکشنبه شب در ابلاغ جدیدی که صادر کرد خواستار ادامه محدودیت سفر و ویزای شهروندان شش کشور عمدتا مسلمان شد و به این فهرست نامه کره شمالی و چاد را نیز اضافه کرد. با این حال او نام سودان را از فهرست کشورهای منع ویزا حذف کرد.

یکشنبه شب ۲ مهر پرزیدنت دونالد ترامپ در اطلاعیه خود اعلام کرد محدودیت های تازه «در پی عدم همکاری دولت های خارجی» اعمال شده است.

فرمان جدید آقای ترامپ در ادامه تلاش های او برای ممنوعیت سفر شهروندان شش کشور عمدتا مسلمان صورت گرفته که تاریخ سه ماه آن در حال انقضا بود و قرار است فرمان اجرایی جدید از ۱۸ اکتبر اجرایی شود.

محدودیت جدید چیست؟

در ابلاغیه جدید پرزیدنت ترامپ ورود شهروندان ایران با ویزای مهاجرتی یا غیر مهاجرتی لغو می شود. این دستور به خاطر «عدم همکاری دولت ایران» با آمریکا «در شناسایی تهدیدهای امنیتی» صادر شده است.

با این حال در این ابلاغیه آمده دارندگان ویزای دانشجویی (F1) و ویزای مبادله دانشجو (J1) از ایران از محدودیت معاف هستند.

قرار است دیوان عالی به زودی بررسی فرمان اجرایی منع صدور ویزا برای شش کشور عمدتا مسلمان را آغاز کند اما پیش از این با اصلاحاتی محدودیت های اعمال شده برای ویزای فامیل درجه یک ملغی شد و چندین دعوای حقوق در سطح محاکم فدرال آمریکا اجرای کامل فرمان اجرایی پرزیدنت ترامپ را با مشکل مواجه کرد.

:|
پاسخ
من خودم سیتزن امریکا هستم . روز 31 آگوست پدر و مادرم در ایروان مصاحبه داشتند که مادرم ویزای یک ضرب گرفتند ولی پدرم AP شدند الان هم با این دستور جدید مهاجرتی ترامپ واقعا همه حتی افیسرهای اداره مهاجرت سر در گم شدند و هر چی تلفن میزنم اونها هم واقعا نمیدونند چه اتفاقی میفته فقط باید منتظر تاریخ 10 اکتبر باشیم که دادگاه عالی یه رای عادلانه بده. نمیدونم این قانون کجای تاریخ وجود داشته که فرزند و والدین رو از هم جدا کنه؟!
پاسخ
(2017-10-03 ساعت 19:39)Sarsel نوشته:  من خودم سیتزن آمریکا هستم . روز 31 آگوست پدر و مادرم در ایروان مصاحبه داشتند که مادرم ویزای یک ضرب گرفتند ولی پدرم AP شدند الان هم با این دستور جدید مهاجرتی ترامپ واقعا همه حتی افیسرهای اداره مهاجرت سر در گم شدند و هر چی تلفن میزنم اونها هم واقعا نمیدونند چه اتفاقی میفته فقط باید منتظر تاریخ 10 اکتبر باشیم که دادگاه عالی یه رای عادلانه بده. نمیدونم این قانون کجای تاریخ وجود داشته که فرزند و والدین رو از هم جدا کنه؟!

zanam almane shaghi gharbi etefagh oftade
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-03 ساعت 20:09)shayan_yg نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 19:39)Sarsel نوشته:  من خودم سیتزن آمریکا هستم . روز 31 آگوست پدر و مادرم در ایروان مصاحبه داشتند که مادرم ویزای یک ضرب گرفتند ولی پدرم AP شدند الان هم با این دستور جدید مهاجرتی ترامپ واقعا همه حتی افیسرهای اداره مهاجرت سر در گم شدند و هر چی تلفن میزنم اونها هم واقعا نمیدونند چه اتفاقی میفته فقط باید منتظر تاریخ 10 اکتبر باشیم که دادگاه عالی یه رای عادلانه بده. نمیدونم این قانون کجای تاریخ وجود داشته که فرزند و والدین رو از هم جدا کنه؟!

zanam almane shaghi gharbi etefagh oftade

سلام،منم پدر مادرم روز ٢٦ جولاي ابوظبي مصاحبه داشتن پدر ap شدن و مادرم به افيسر گفتن منتظر ميمونن تا ويزاشون رو همراه پدرم بگيرن و متاسفانه كيس مادرم هم رفته زير ap جالب ماجرا اينجاست كه اصلا كيس نامبرشون رو وبسايت سفارت ابوظبي نميشناسه و ميگه اطلاعاتي در مورد اين كيس وجود نداره😓 و جاليته كه سفارت نه تلفني جواب ميده و نه جواب ايميل هام رو ميده ، شما مادرتون ويزاشون رو گرفتن و تشريف اوردن ؟ اگر خير بهشون برگه اي كه نشون بده ويزاشون اكي شده داده بودن؟ لطف كنيد به من بگين آيا به پدر شما كه ap شدن كارت آبي يا هر گونه كارتي داده بودند يا خير ؟ ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان