کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-10-04 ساعت 04:22)Neha نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 20:09)shayan_yg نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 19:39)Sarsel نوشته:  من خودم سیتزن آمریکا هستم . روز 31 آگوست پدر و مادرم در ایروان مصاحبه داشتند که مادرم ویزای یک ضرب گرفتند ولی پدرم AP شدند الان هم با این دستور جدید مهاجرتی ترامپ واقعا همه حتی افیسرهای اداره مهاجرت سر در گم شدند و هر چی تلفن میزنم اونها هم واقعا نمیدونند چه اتفاقی میفته فقط باید منتظر تاریخ 10 اکتبر باشیم که دادگاه عالی یه رای عادلانه بده. نمیدونم این قانون کجای تاریخ وجود داشته که فرزند و والدین رو از هم جدا کنه؟!

zanam almane shaghi gharbi etefagh oftade

سلام،منم پدر مادرم روز ٢٦ جولاي ابوظبي مصاحبه داشتن پدر ap شدن و مادرم به افيسر گفتن منتظر ميمونن تا ويزاشون رو همراه پدرم بگيرن و متاسفانه كيس مادرم هم رفته زير ap جالب ماجرا اينجاست كه اصلا كيس نامبرشون رو وبسايت سفارت ابوظبي نميشناسه و ميگه اطلاعاتي در مورد اين كيس وجود نداره😓 و جاليته كه سفارت نه تلفني جواب ميده و نه جواب ايميل هام رو ميده ، شما مادرتون ويزاشون رو گرفتن و تشريف اوردن ؟ اگر خير بهشون برگه اي كه نشون بده ويزاشون اكي شده داده بودن؟ لطف كنيد به من بگين آيا به پدر شما كه ap شدن كارت آبي يا هر گونه كارتي داده بودند يا خير ؟ ممنونم

سلام دوست عزیزو شما اصلا نگران نباشید میتونید همین الان پاسپورت مادرتون رو بفرستید و ویزای ایشون رو تحویل بگیرین و مثل ما منتظر ویزای پدرتون بمونید. مامان من هم دقیقا مثل مادر شما به افیسر گفته بود میخواهند با پدرم برندو ولی بعد از فرمان 24 سپتامبر ترامپ ما پاسپورت مادرم رو فرستادیم سفارت و دو روزه ویزاشونو گرفتند و الان پاسپورتشون دست خودشونه. سفارت ایروان جواب ایمیل ها را میدهد ولی در مورد سفارت ابوظبی شنیده ام که جواب ایمیل نمیدهند. ولی به نظرم برای ویزای مادرتون اقدام کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Neha
(2017-10-04 ساعت 20:01)Sarsel نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 04:22)Neha نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 20:09)shayan_yg نوشته:  zanam almane shaghi gharbi etefagh oftade

سلام،منم پدر مادرم روز ٢٦ جولاي ابوظبي مصاحبه داشتن پدر ap شدن و مادرم به افيسر گفتن منتظر ميمونن تا ويزاشون رو همراه پدرم بگيرن و متاسفانه كيس مادرم هم رفته زير ap جالب ماجرا اينجاست كه اصلا كيس نامبرشون رو وبسايت سفارت ابوظبي نميشناسه و ميگه اطلاعاتي در مورد اين كيس وجود نداره😓 و جاليته كه سفارت نه تلفني جواب ميده و نه جواب ايميل هام رو ميده ، شما مادرتون ويزاشون رو گرفتن و تشريف اوردن ؟ اگر خير بهشون برگه اي كه نشون بده ويزاشون اكي شده داده بودن؟ لطف كنيد به من بگين آيا به پدر شما كه ap شدن كارت آبي يا هر گونه كارتي داده بودند يا خير ؟ ممنونم

سلام دوست عزیزو شما اصلا نگران نباشید میتونید همین الان پاسپورت مادرتون رو بفرستید و ویزای ایشون رو تحویل بگیرین و مثل ما منتظر ویزای پدرتون بمونید. مامان من هم دقیقا مثل مادر شما به افیسر گفته بود میخواهند با پدرم برندو ولی بعد از فرمان 24 سپتامبر ترامپ ما پاسپورت مادرم رو فرستادیم سفارت و دو روزه ویزاشونو گرفتند و الان پاسپورتشون دست خودشونه. سفارت ایروان جواب ایمیل ها را میدهد ولی در مورد سفارت ابوظبی شنیده ام که جواب ایمیل نمیدهند. ولی به نظرم برای ویزای مادرتون اقدام کنید.

فراموش کردم بهتون بگم اصلا به نوشته AP سایت توجه نکنید چون هنوز کیس استس مادر من رو ارسال مدارک نشون میده درحالیکه ایشون الان ویزاشون توی پاسپورت هست و دستشونه. هر روز این سایت رو چک کنید و منتظر اعلام شماره کیس پدرتون باشید و بعد اعلام شدن می بینید که سایت CEAC هم وضعیت کیس را تغییر میده. این کار هر روز من هست روزی حداقل 2 بار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-04 ساعت 20:06)Sarsel نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 20:01)Sarsel نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 04:22)Neha نوشته:  سلام،منم پدر مادرم روز ٢٦ جولاي ابوظبي مصاحبه داشتن پدر ap شدن و مادرم به افيسر گفتن منتظر ميمونن تا ويزاشون رو همراه پدرم بگيرن و متاسفانه كيس مادرم هم رفته زير ap جالب ماجرا اينجاست كه اصلا كيس نامبرشون رو وبسايت سفارت ابوظبي نميشناسه و ميگه اطلاعاتي در مورد اين كيس وجود نداره😓 و جاليته كه سفارت نه تلفني جواب ميده و نه جواب ايميل هام رو ميده ، شما مادرتون ويزاشون رو گرفتن و تشريف اوردن ؟ اگر خير بهشون برگه اي كه نشون بده ويزاشون اكي شده داده بودن؟ لطف كنيد به من بگين آيا به پدر شما كه ap شدن كارت آبي يا هر گونه كارتي داده بودند يا خير ؟ ممنونم

فراموش کردم بهتون بگم اصلا به نوشته AP سایت توجه نکنید چون هنوز کیس استس مادر من رو ارسال مدارک نشون میده درحالیکه ایشون الان ویزاشون توی پاسپورت هست و دستشونه. هر روز این سایت رو چک کنید و منتظر اعلام شماره کیس پدرتون باشید و بعد اعلام شدن می بینید که سایت CEAC هم وضعیت کیس را تغییر میده. این کار هر روز من هست روزی حداقل 2 بار

این سایت را روزانه چک کنید. شماره کیس ها از انتها اضافه میشه
https://am.usembassy.gov/visas/immigrant...pplicants/
پاسخ
(2017-10-04 ساعت 20:07)Sarsel نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 20:06)Sarsel نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 20:01)Sarsel نوشته:  سلام دوست عزیزو شما اصلا نگران نباشید میتونید همین الان پاسپورت مادرتون رو بفرستید و ویزای ایشون رو تحویل بگیرین و مثل ما منتظر ویزای پدرتون بمونید. مامان من هم دقیقا مثل مادر شما به افیسر گفته بود میخواهند با پدرم برندو ولی بعد از فرمان 24 سپتامبر ترامپ ما پاسپورت مادرم رو فرستادیم سفارت و دو روزه ویزاشونو گرفتند و الان پاسپورتشون دست خودشونه. سفارت ایروان جواب ایمیل ها را میدهد ولی در مورد سفارت ابوظبی شنیده ام که جواب ایمیل نمیدهند. ولی به نظرم برای ویزای مادرتون اقدام کنید.

ببخشید اینقدر که با عجله جواب دادم فراموش کردم سوالاتتون رو جواب بدم. بله به هر دو نفر پدر و مادر من برگه ابی داده بودند ولی شفاها به مادرم گفته بودند ویزای شما بعد از 5 روز حاضر هست چون مصاحبه اشون روز پنج شنبه بود و سفارت از روز شنبه تا سه شنبه تعطیل بود و ویزا از روز سه شنبه حاضر بود ولی ما برگشتیم ایران چون مادرم میخواستند همراه پدرم ویزا بگیرند ولی بعد که فرمان ترامپ اعلام شد سریع پاسپورت را بوسیله یک ازانس مسافرتی فرستادند و ویزارو تحویل گرفتند. هیچ ایمیل یا نامه ای به عنوان تایید حاضر بودن ویزا به مادرم ندادند فقط برگه ابی . کیس استس ایشون بعد از صدور ویزا از AP به Send Document عوض شد ولی هیچ تغییری بعد از ان نکرده تا الان ولی در CEAC دقیقا روزی که ویزارو داده بودند کیس استس به ISSUED تعییر کرد. امیدوارم جوابهاتونو داده باشم و کمی از نگرانیهاتون کم کرده باشم.
من حال شمارو میفهمم چون پدر من هنوز وضعیتی مثل پدر شما دارند. امیدوارم همه افراد منتظر کلیر بشوندو ارامش بگیرند
پاسخ
(2017-10-04 ساعت 20:18)Sarsel نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 20:07)Sarsel نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 20:06)Sarsel نوشته:  فراموش کردم بهتون بگم اصلا به نوشته AP سایت توجه نکنید چون هنوز کیس استس مادر من رو ارسال مدارک نشون میده درحالیکه ایشون الان ویزاشون توی پاسپورت هست و دستشونه. هر روز این سایت رو چک کنید و منتظر اعلام شماره کیس پدرتون باشید و بعد اعلام شدن می بینید که سایت CEAC هم وضعیت کیس را تغییر میده. این کار هر روز من هست روزی حداقل 2 بار

ببخشید اینقدر که با عجله جواب دادم فراموش کردم سوالاتتون رو جواب بدم. بله به هر دو نفر پدر و مادر من برگه ابی داده بودند ولی شفاها به مادرم گفته بودند ویزای شما بعد از 5 روز حاضر هست چون مصاحبه اشون روز پنج شنبه بود و سفارت از روز شنبه تا سه شنبه تعطیل بود و ویزا از روز سه شنبه حاضر بود ولی ما برگشتیم ایران چون مادرم میخواستند همراه پدرم ویزا بگیرند ولی بعد که فرمان ترامپ اعلام شد سریع پاسپورت را بوسیله یک ازانس مسافرتی فرستادند و ویزارو تحویل گرفتند. هیچ ایمیل یا نامه ای به عنوان تایید حاضر بودن ویزا به مادرم ندادند فقط برگه ابی . کیس استس  ایشون بعد از صدور ویزا از AP  به Send Document عوض شد ولی هیچ تغییری بعد از ان نکرده تا الان ولی در CEAC دقیقا روزی که ویزارو داده بودند کیس استس به ISSUED تعییر کرد. امیدوارم جوابهاتونو داده باشم و کمی از نگرانیهاتون کم کرده باشم.
من حال شمارو میفهمم چون پدر من هنوز وضعیتی مثل پدر شما دارند. امیدوارم همه افراد منتظر کلیر بشوندو ارامش بگیرند
ممنونم از پاسختون ، واقعا خوشحال شدم با اينكه وقت باقي مونده خيلي كمه ،ميتونم اسم و ادرس آژانسي كه اينكار رو انجام داد براتون بپرسم اخه دفعه قبل براي مامان من يكهفته طول كشيد . اميدوارم كه خيلي زود پدر هم كلير بشن و اين پروسه پر استرس رو پشت سر بگذارين باز هم ممنونم از توضيحاتتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-27 ساعت 20:31)Sasa-t نوشته:  دوستان امروز برای اولین بار سفارت ابوظبی به ایمیل من جواب داد. جوابشون هم از این تایپ شده های از پیش اماده نبود. یه نفر جواب را خودش تایپ کرده بود. من کپی پاس جدیدم رو براشون فرستادم و بعد از دو هفته جواب به این شکل دادن:

Thank you for your email.  We regret to inform you that your immigration visa application is still undergoing administrative review. Unfortunately, we cannot predict the maximum amount of time it takes.  Administrative processing sometimes takes less than 90 days, but frequently it can take several months.

For further information, please keep checking our website.

We hope this information will be helpful to you.

در ضمن به واسطه این ایمیل و جوابش هم آپدیتی نشدم.
سلام شما به چه آدرسی ایمیل زدید ؟
پاسخ
(2017-10-11 ساعت 13:03)A+R نوشته:  
(2017-02-27 ساعت 20:31)Sasa-t نوشته:  دوستان امروز برای اولین بار سفارت ابوظبی به ایمیل من جواب داد. جوابشون هم از این تایپ شده های از پیش اماده نبود. یه نفر جواب را خودش تایپ کرده بود. من کپی پاس جدیدم رو براشون فرستادم و بعد از دو هفته جواب به این شکل دادن:

Thank you for your email.  We regret to inform you that your immigration visa application is still undergoing administrative review. Unfortunately, we cannot predict the maximum amount of time it takes.  Administrative processing sometimes takes less than 90 days, but frequently it can take several months.

For further information, please keep checking our website.

We hope this information will be helpful to you.

در ضمن به واسطه این ایمیل و جوابش هم آپدیتی نشدم.
سلام شما به چه آدرسی ایمیل زدید ؟
لطف ميكنيد ايميل را اينجا بگذاريد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من فرزند 21 سال به بالا غیر متعهل و پدر سیتیزن آمریکا که متاسفانه تا امروز 443 روز یعنی یک سال و 2 ماه و 16 روز منتظر AP هستم دیگه این مدت انتظار خیلی نا معقول هست آدم رو کلافه می کنه در صورتی که من نه شغل دولتی داشتم و نه سربازی رفتم حالا هم با این اتفاق و قانون جدید مثل اینکه همه یه جورایی باید دلیلی بیارن که چرا می خوان برن آمریکا من نمیدونم آخه دلیل از این محکم تر هم میشه که هر کسی می خواد به خانوادش ملحق بشه در اونجا و از این سردرگمی در بیاد بعضی مواقع یک سری موانع رو میذارن جلو پای ما ها که خودشون هم در خیلی از مواقع میدونن بی مورد هست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-10 ساعت 05:56)Neha نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 20:18)Sarsel نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 20:07)Sarsel نوشته:  این سایت را روزانه چک کنید. شماره کیس ها از انتها اضافه میشه

ببخشید اینقدر که با عجله جواب دادم فراموش کردم سوالاتتون رو جواب بدم. بله به هر دو نفر پدر و مادر من برگه ابی داده بودند ولی شفاها به مادرم گفته بودند ویزای شما بعد از 5 روز حاضر هست چون مصاحبه اشون روز پنج شنبه بود و سفارت از روز شنبه تا سه شنبه تعطیل بود و ویزا از روز سه شنبه حاضر بود ولی ما برگشتیم ایران چون مادرم میخواستند همراه پدرم ویزا بگیرند ولی بعد که فرمان ترامپ اعلام شد سریع پاسپورت را بوسیله یک ازانس مسافرتی فرستادند و ویزارو تحویل گرفتند. هیچ ایمیل یا نامه ای به عنوان تایید حاضر بودن ویزا به مادرم ندادند فقط برگه ابی . کیس استس  ایشون بعد از صدور ویزا از AP  به Send Document عوض شد ولی هیچ تغییری بعد از ان نکرده تا الان ولی در CEAC دقیقا روزی که ویزارو داده بودند کیس استس به ISSUED تعییر کرد. امیدوارم جوابهاتونو داده باشم و کمی از نگرانیهاتون کم کرده باشم.
ممنونم از پاسختون ، واقعا خوشحال شدم با اينكه وقت باقي مونده خيلي كمه ،ميتونم اسم و ادرس آژانسي كه اينكار رو انجام داد براتون بپرسم اخه دفعه قبل براي مامان من يكهفته طول كشيد . اميدوارم كه خيلي زود پدر هم كلير بشن و اين پروسه پر استرس رو پشت سر بگذارين باز هم ممنونم از توضيحاتتون.

سلام دوست عزیزو ببخشید من یه مدتی گرفتار بودم و اصلا به اینجا سر نزدم و به همین دلیل نتونستم جوابتون رو زودتر بدم. من از آزانس تمدن مهر در سعادت آباد استفاده کردیم و البته فقط 4 شنبه ها مدارک را ارسال میکنند ولی وقتی دیدند ما نگرانیم کار مارو واقعا سریع اننجام دادند. این شماره تلگرامشون هست 9021002182 من با سرکار خانم شریفی در تماس بودم. اینجا دوباره علیه دستور سوم ترامپ تظاهرات شده و شکر خدا چند ایالت از جمله واشنگتن و هاووایی و کالیفرنیا و مریلند و... علیه این دستور شکایت کردند . دعا کنید دادگاه عالی رای منصفانه بده و همه از این نگرانی و داستان کلیرنس لعنتی خلاص بشن بخصوص اونهایی که الان پرونده باز دارند. برای همه ارزوی موفقیت دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-12 ساعت 13:47)amirbadiei نوشته:  با سلام من فرزند 21 سال به بالا غیر متعهل و پدر سیتیزن آمریکا که  متاسفانه  تا امروز 443 روز یعنی یک سال و 2 ماه و 16 روز منتظر AP هستم دیگه این مدت انتظار خیلی نا معقول هست آدم رو کلافه می کنه در صورتی که من نه شغل دولتی داشتم و نه سربازی رفتم حالا هم با این اتفاق و قانون جدید مثل اینکه همه یه جورایی باید دلیلی بیارن که چرا می خوان برن آمریکا من نمیدونم آخه  دلیل از این محکم تر هم میشه که هر کسی می خواد به خانوادش ملحق بشه در اونجا و از این سردرگمی در بیاد بعضی مواقع یک سری موانع رو میذارن جلو پای ما ها که خودشون هم در خیلی از مواقع میدونن بی مورد هست.
s

سلام ، نگران نباشید شما هنوز وقت گرفتن ویزاتون نشده هنوز باید صبر کنید . من براتون بولتن ماه اکتبر 2017 اداره مهاجرت را اینجا پیوست کردم که ببینید الان دارند به پرونده های چه سالی رسیدگی میکنند.
امیدوارم کمک کوچکی باشه

فایل‌های پیوست
.pdf   visabulletin_October2017.pdf (اندازه 181.87 KB / تعداد دانلود: 183)
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، amirbadiei
(2017-10-17 ساعت 02:38)Sarsel نوشته:  
(2017-10-12 ساعت 13:47)amirbadiei نوشته:  با سلام من فرزند 21 سال به بالا غیر متعهل و پدر سیتیزن آمریکا که  متاسفانه  تا امروز 443 روز یعنی یک سال و 2 ماه و 16 روز منتظر AP هستم دیگه این مدت انتظار خیلی نا معقول هست آدم رو کلافه می کنه در صورتی که من نه شغل دولتی داشتم و نه سربازی رفتم حالا هم با این اتفاق و قانون جدید مثل اینکه همه یه جورایی باید دلیلی بیارن که چرا می خوان برن آمریکا من نمیدونم آخه  دلیل از این محکم تر هم میشه که هر کسی می خواد به خانوادش ملحق بشه در اونجا و از این سردرگمی در بیاد بعضی مواقع یک سری موانع رو میذارن جلو پای ما ها که خودشون هم در خیلی از مواقع میدونن بی مورد هست.
s

سلام ، نگران نباشید شما هنوز وقت گرفتن ویزاتون نشده هنوز باید صبر کنید . من براتون بولتن ماه اکتبر 2017 اداره مهاجرت را اینجا پیوست کردم که ببینید الان دارند به پرونده های چه سالی رسیدگی میکنند.
امیدوارم کمک کوچکی باشه

Salam Doste aziz,aksare mahdodiatha ke to in list hastesh shamel Iran ke nemishe,motmaen hastid ke bekhatere mahdodiathaye visa hastesh ke ma irani ha eenhame to AP mimonim?
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک قاضی فدرال در هاوایی بخشی از تلاش سوم رئیس جمهور ترومپ را برای محدود کردن ورود به ایالات متحده برای شهروندان کشورهای خاص محدود کرده است. وزارت دادگستری می گوید قصد دارد درخواست تجدیدنظر کند.

تازه ترین نسخه ممنوعیت سفر به روز چهارشنبه اجرا شد. مانند دو دستورالعمل اجرایی قبلی، در دادگاه های مختلف مورد چالش قرار گرفت. حکم جدید توسط قاضی دریک کاترین واتسون تنها یک بخش از پیچیدگی قانونی پیچیده در مورد سرنوشت طولانی مدت تلاش های رئیس جمهور برای محدود کردن سفر به ایالات متحده است.

واتسون در حکم خود نوشت که سومین نسخه ممنوعه مانند پیش از آن، «فاقد یافته های کافی است که ورود بیش از 150 میلیون نفر از شش کشور مشخص شده« به منافع ایالات متحده آسیب برساند »، شواهدی که او می گوید ضروری است برای ممنوعیت اجرای قابل اجرا باشد.

در نتیجه، او یک دستورالعمل محرمانه موقت صادر کرد که ممنوعیت اجرای آن را برای شش کشور هشت کشور - یعنی کشورهای شش اکثریت مسلمان - حفظ خواهد کرد. کره شمالی و ونزوئلا که در آخرین نسخه این ممنوعیت اضافه شده اند، از سوی حکم تحت تاثیر قرار نمی گیرند و محدودیت سفر به آن کشورها نیز ممکن است به اجرا درآید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
Federal Judge In Hawaii Blocks Trump's Third Attempt At Travel Ban

October 17, 20173:23 PM ET
پاسخ
تشکر کنندگان: Farzad_2815
s

امیدوارم کمک کوچکی باشه

سلام دوست عزیز ممنون از توجهتون
فقط سوالی که واسه من پیش آمده آیا بولتن فقط زمان تقریبی مصاحبه رو نشون میده در سفارت و زمانی که نیاز هست برای انجام مرحله AP رو مشخص نمیکنه؟ من مصاحبه رو یک سال وچندین ماه پیش انجام دادم و کیسم مربوط به سال 2008 می باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-18 ساعت 21:50)amirbadiei نوشته:  
s

امیدوارم کمک کوچکی باشه

سلام دوست عزیز ممنون از توجهتون
فقط سوالی که واسه من پیش آمده  آیا بولتن فقط زمان تقریبی مصاحبه رو نشون میده در سفارت و زمانی که نیاز هست برای انجام مرحله AP رو مشخص نمیکنه؟  من مصاحبه رو یک سال وچندین ماه پیش انجام دادم و کیسم مربوط به سال 2008 می باشد.

بله بولتن زمان تقریبی مصاحبه رو مشخص می کنه. برای زمان کلیری هیچ معیاری در کار نیست.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی