کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴
(2013-10-05 ساعت 12:08)Nazem نوشته:  دوستان لطفا پیشنهاداتشون رو درباره نحوه برگزاری میتینگ های بعدی اعلام کنند تا ضمن بررسی اونها اقدام لازم رو انجام بدیم.
سلام خدمت ناظم عزیز ...شرمنده که نتونستم حضور پیدا کنم انشا الله سری بعد...
متاسفانه نشد،
تشکر کنندگان: محبت ، philter ، behfaza ، ali1220
(2013-10-05 ساعت 01:45)محبت نوشته:  سفرنامه امین به میتینگ 2014 ایهای گل

اگه من بودم نميتونستيد ميتينگ خانمارو منهدم كنيد Tongue
تل مديرا رو ميشه برام بفرستي البته اگه جزو كنجكاويت بوده Wink
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: H Pier ، KIMIA2005 ، محبت ، masoud z ، behfaza ، ali1220
لطفا این دفعه چند روز جلوتر اعلام کنین مخوصا برای بچه های شهر ستانی.ممنونم
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، محبت ، pv-n ، philter ، behfaza ، Lemony
(2013-10-05 ساعت 12:08)Nazem نوشته:  دوستان لطفا پیشنهاداتشون رو درباره نحوه برگزاری میتینگ های بعدی اعلام کنند تا ضمن بررسی اونها اقدام لازم رو انجام بدیم.

سلام به نظر من اگر میتینگ ها تخصصی باشه بهتره . مثلا کسانی که مصاحبه رفتن با کسانی که هنوز نرفتن جدا بشه یا سفارت ها رو جدا کنید . چون برای کسانی که هنوز نرفتن وضعیت مدیکال و سفارت مهمه ولی برای آنهایی که مصاحبه رفتن کلرینس و ایالتی که میخوان برن مهمه .. باتشکر
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: EKAM ، KIMIA2005 ، محبت ، hariri-a ، maryam.zahedi68 ، pari pariaaa ، mtcanada ، MEHR52 ، sepideh_ ، philter ، behfaza
متاسفانه من موفق نشدم در گردهمایی شرکت کنم ولی باتوجه به مطالبی که دوستان نوشتن معلومه که جلسه خیلی خوبی بوده. از ادمین و مدیر عزیز و همه دوستانی که زحمت کشیدن ممنونم و با دوستانی که پیشنهاد برگزاری جلسات بیشتر داردن خیلی موافقم. لطفا جلسات بیشتری برای برقراری ارتباط بین دوستان برگزار کنید.
تشکر کنندگان: EKAM ، mehdikhosro ، aghaghia ، KIMIA2005 ، محبت ، آلیس-1980 ، masoud z ، meisam14 ، MEHR52 ، melina132 ، philter ، behfaza
متاسفانه بنده نیز بدلیل مشغله کاری نتونستم در گردهمایی شرکت کنم ولی از تعدادی از دوستان که در جلسه حضور داشتند در خصوص موارد مورد بحث سوال شد و پیگیر بودم که گویا بسیار مفید واقع شده و مهمتر از همه اشنایی دوستان و ارتباط اونها با یکدیگر بوده که جا داره خسته نباشید بگم خدمت عزیزانی که باعث و بانی برگزاری چنین جلساتی میشن و امیدوارم اینگونه جلسات منبعد نیز ادامه داشته باشه تا دوستان اطلاعات و تجربیاتشون رو به اشتراک بذارن و اگر عمری هم باقی بود بنده هم بتونم در جلسات بعدی شرکت کنم و از اطلاعات و دانسته های دوستان پیشکسوت و با تجربه بهره کافی رو ببرم انشالله ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
(2013-10-05 ساعت 14:51)mehdieb نوشته:  

سلام به نظر من اگر میتینگ ها تخصصی باشه بهتره . مثلا کسانی که مصاحبه رفتن با کسانی که هنوز نرفتن جدا بشه یا سفارت ها رو جدا کنید . چون برای کسانی که هنوز نرفتن وضعیت مدیکال و سفارت مهمه ولی برای آنهایی که مصاحبه رفتن کلرینس و ایالتی که میخوان برن مهمه .. باتشکر

دوست عزیز ازانجاییکه یکی از اهداف و فلسفه این سایت تبادل اطلاعات بین اعضا است بنابراین فکر میکنم اتفاقا حضور اعضایی که در مراحل مختلف هستند کمک به یکدیگر است مثلا شخصی که مصاحبه رفته میتونه تجاربش رو به منتظرین به مصاحبه انتقال دهند.
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، shervin4d ، محبت ، amin arefi ، Elahe. ، philter ، behfaza ، nika ، kamix
[quote='Nazem' pid='428661' dateline='1380958548']
با تشکر از دوستانی که زحمت کشیدند و تشریف آوردند ، امیدوارم گردهمایی مفیدی براتون بوده باشه و به امید دیدار مجدد شما
[/quo
با سلام:متاسفانه اینقدر دیر اعلام گروهی شد که من فرصت پیگیری برای آدرس و زمانش نداشتم.کاش یکم زودتر خبر بدید که بشه برنامه ریزی کرد.ممنون
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: محبت ، Tabassomshojaat ، KIMIA2005 ، behfaza
(2013-10-05 ساعت 01:45)محبت نوشته:  سلام

من یه مقدار دیر ........

13- غذاشم نخوردم وگرنه قطعا نظرمو میگفتم---

سفرنامه امین به میتینگ 2014 ایهای گل

اگر امین می خواست نظرشو بگه:

والا استارتش که شل و ول بود. اصلاً یه حالی بود. خوب بوداااا .دستشون درد نکنه زحمت کشیده بودن اما با میل من جور در نمیومد ... مین کورسشم که والا چی بگم ؟!!!! .... Big Grin .....
اینجوری می خواستی نظر بدی؟! Tongue
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، shervin4d ، amin arefi ، philter ، behfaza ، ali1220 ، Lemony ، pari pariaaa
(2013-10-06 ساعت 15:13)ghafari88 نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 01:45)محبت نوشته:  سلام

من یه مقدار دیر ........

13- غذاشم نخوردم وگرنه قطعا نظرمو میگفتم---

سفرنامه امین به میتینگ 2014 ایهای گل

اگر امین می خواست نظرشو بگه:

والا استارتش که شل و ول بود. اصلاً یه حالی بود. خوب بوداااا .دستشون درد نکنه زحمت کشیده بودن اما با میل من جور در نمیومد ... مین کورسشم که والا چی بگم ؟!!!! .... Big Grin .....
اینجوری می خواستی نظر بدی؟! Tongue
سلام
از اونجائی که آدم شکموئی هستم و در مهمانی و یا سمینار و هر جا که پذیرائی به کاره نوبت غذا که میرسه گوشها و چشمهام نسبت به محیط اطراف کاملا بسته میشه و دهانم به جاش کاملا باز، نتیجه میگیریم که خوب بود که خوراکی اونجا نبود وگرنه سفرنامه ای احسان جان قطعا در کار نبود و از اونجائیکه آشپز فوق العاده ای هستم فقط تجزیه و تحلیل غذا و آشپزش به کار بود و همونطور که گفتم مین کورس و این چیزا رو نمیدیدمWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: soli asali ، KIMIA2005 ، ghafari88 ، amin arefi ، sepideh_ ، amairmonre ، philter ، behfaza ، pari pariaaa
سلام

منم از قبولیهلی 2014 هستم. نمی دونستم که همه می حواین جمع شین همدیگرو ببینن. حیف شد از دست دادم. لطفا به منم اطلاع بدین دفعه بعد توی جمعتون باشم.
ساکن کشور آلمان
شماره کیس: 2014AS4500
محل مصاحبه : فرانکفورت آلمان
تاریخ مصاحبه: 01.04.2014
دریافت ویزا : 01.04.2014 (یک ضرب)
When there is a will, there is a way
تشکر کنندگان: shervin4d ، محبت ، amin arefi ، philter ، behfaza
(2013-10-06 ساعت 17:35)honeybal2014 نوشته:  سلام

منم از قبولیهلی 2014 هستم. نمی دونستم که همه می حواین جمع شین همدیگرو ببینن. حیف شد از دست دادم. لطفا به منم اطلاع بدین دفعه بعد توی جمعتون باشم.

چیز مهمی از دست ندادی همش آشنایی بود!! سوالای مهاجرسرایی مطرح می شد و جوابا سلیقه ای... به نظر من اصلا برنامه ریزی نداشت و موضوع مهمی مطرح نشد هرچیزیم که مطرح شد تقریبا 100 دفه تو مهاجرسرا خونده بودیم. البته با پوزش فراوان از اقای ناظم که خیلی هم زحمت کشید
تشکر کنندگان: honeybal2014 ، sepideh_ ، ramaya ، KIMIA2005 ، behfaza ، nasim
(2013-10-06 ساعت 18:41)shervin4d نوشته:  
(2013-10-06 ساعت 17:35)honeybal2014 نوشته:  سلام

چیز مهمی از دست ندادی همش آشنایی بود!! سوالای مهاجرسرایی مطرح می شد و جوابا سلیقه ای... به نظر من اصلا برنامه ریزی نداشت و موضوع مهمی مطرح نشد هرچیزیم که مطرح شد تقریبا 100 دفه تو مهاجرسرا خونده بودیم. البته با پوزش فراوان از اقای ناظم که خیلی هم زحمت کشید

سلام. من مهدی هستم. امروز بعد از مدتها وارد این سایت شدم و اولین پستی که خوندم این بود. چون میخواستم فیدبک جلسه جمعه رو بخونم. راستش خیلی تو ذوقم خورد. هرچند که همه نظرات محترمه، اما احساس میکردم بازخورد این جلسه بهتر از این باشه.
شما نمیدونین خیلی از بچه های سالهای قبل که الان توی امریکا با هم همخونه هستن، از طریق همین جلسات با هم آشنا شدن.
ممنون میشم انتظاراتتونو از برگزاری این جلسات بگین.
(2013-10-06 ساعت 18:41)shervin4d نوشته:  چیز مهمی از دست ندادی همش آشنایی بود!! ...
مهمترین و با ارزش ترین نتیجه ای که این گردهمایی ها داره آشنا شدن با کسانیه که ممکنه بهترین دوستهای بقیه عمرت باشن.
برای گذروندن مراحل آمادگی مصاحبه و خود مصاحبه تا نهایتا کلیرنس و گرفتن ویزا و سفر به آمریکا اطلاعات مهاجرسرا کفایت میکنه.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
حیف شد که از دستش دادم
این دو هفته سرم اینقدر شلوغ بود که حتی نتونستم سر به اینترنت بزنم
ایشالا جلسات بعدیSmile
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان: behfaza ، godot ، EKAM ، nasim ، محبت ، ali1220 ، Lemony ، nika

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان