کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴
دوباره گرد همايي دوم نميزاريد؟ هفته ديگه بزاريد اگه ميشه, که بتونيم شرکت کنيم ,
2014AS00002xxx
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، behfaza ، محبت ، ali1220 ، exxedus ، Lemony ، amohammadiazar ، nika
سلام عزيزان به نظر من هم كار خيلي خوبيه اگه زمان گرد همايي را بهم اعلام كنيد ممنون ميشم
تشکر کنندگان: behfaza ، محبت ، KIMIA2005 ، exxedus ، nika
(2013-09-17 ساعت 10:55)mayamoor نوشته:  
(2013-09-17 ساعت 09:21)shilan نوشته:  
(2013-09-17 ساعت 05:13)Nazem نوشته:  
(2013-09-17 ساعت 00:31)محبت نوشته:  
(2013-09-16 ساعت 12:59)Nazem نوشته:  دوستان عزیز بر اساس تجربه سالیان قبل نحوه برگزاری گردهمایی به شکل زیر اعلام می گردد :

تاریخ گردهمایی : 12 مهر 92

واجدین شرایط شرکت در گردهمایی : کسانی که در لیست برندگان 2014 نام کاربری شان موجود است و حداقل یکی از اطلاعات مربوط به شماره تماس (موبایل) یا آدرس ایمیل را در اختیار هماهنگ کنندگان برنامه قرار دهند.

مکان گردهمایی : تا ساعت 9 شب 11 مهر 92 برای مدعوین نامعلوم می باشد و در ساعت 9 شب 11 مهر 92 بصورت پیام خصوصی ، ایمیل و پیامک اطلاع داده می شود.

دوستانی که مایل به شرکت در این گردهمایی هستند به جای اعلام حضور در این تاپیک به من پیام خصوصی با عنوان شرکت در گردهمایی برندگان 2014 بفرستند و در آن نام خود ، تعداد افراد شرکت کننده به اضافه شماره موبایل یا آدرس ایمیل خود را ارسال کنند.

نمونه متن پیام خصوصی به من :

احمد علوی
2 نفر
09123456789 یا asdafhgag@gmail.com

با تشکر
سلام
مدیر جان میشه واسه ما بچه های غیر ساکن در تهران یه استثناء قائل بشی یواشکی زودتر خبرمون کنی بخدا ممنونت میشیم. هیچ صداشم در نمیاریم به جدمWink

دوست عزیز گردهایی قطعا در تهران برگزار خواهد شد ولی محل دقیقش رو همون شب قبلش خبر میدیم.

ای بابا اینطوری که ما نمی تونیم بیایم من خوزستانی و ساکن شیرازم حالا نمیشه واسه تفریحم شده یه سر بیاین شیراز یا جنوب به خدا اینجا هوا اینقد خوبه.WinkSad
دوستان ، این گردهمایی فقط مخصوص کسانیه که نامه دوم رو دریافت کردن میشه یا مایی که هنوز در انتظاریم میتونیم در گردهمایی شرکت کنیم ؟؟؟
سلام من تازه با این سایت آشنا شدم و به گردهمایی نرسیدم دیگه نمیذارید؟
تشکر کنندگان: philter ، محبت ، behfaza ، KIMIA2005 ، ffrfar ، nika
(2013-09-16 ساعت 12:59)Nazem نوشته:  دوستان عزیز بر اساس تجربه سالیان قبل نحوه برگزاری گردهمایی به شکل زیر اعلام می گردد :

تاریخ گردهمایی : 12 مهر 92

واجدین شرایط شرکت در گردهمایی : کسانی که در لیست برندگان 2014 نام کاربری شان موجود است و حداقل یکی از اطلاعات مربوط به شماره تماس (موبایل) یا آدرس ایمیل را در اختیار هماهنگ کنندگان برنامه قرار دهند.

مکان گردهمایی : تا ساعت 9 شب 11 مهر 92 برای مدعوین نامعلوم می باشد و در ساعت 9 شب 11 مهر 92 بصورت پیام خصوصی ، ایمیل و پیامک اطلاع داده می شود.

دوستانی که مایل به شرکت در این گردهمایی هستند به جای اعلام حضور در این تاپیک به من پیام خصوصی با عنوان شرکت در گردهمایی برندگان 2014 بفرستند و در آن نام خود ، تعداد افراد شرکت کننده به اضافه شماره موبایل یا آدرس ایمیل خود را ارسال کنند.

نمونه متن پیام خصوصی به من :

احمد علوی
2 نفر
09123456789 یا asdafhgag@gmail.com

با تشکر

سلام
من از برگزاری جلسه خبر نداشتم ولی بسیار مشتاقم که شرکت کنم لطفا اطلاعات کسانی که مایلن ت.ی این جلسات شرکت کنن رو از قبل بگیرید و در خصوص زمان و مکان اونا رو در جریان بگذارید مثلاً از طریق اس ام اس یا ایمیل
با سپاس
تشکر کنندگان: behfaza ، محبت ، nika
چه جوری میشه به مسئول برگزاری گرد همائی شماره داد تا مورد سواستفاده دیگران قرار نگیره متشکر میشم یکی از مسئولین جواب منو بدن.کیس نامبر 50xx برنده 2014
کیس نامبر xx5xxx سفارت یروان افراد کیس 3نفر مصاحبه اواسط اردیبهشت خانمم و پسرم ویزا من در انتظار
تشکر کنندگان: behfaza ، محبت
(2013-10-27 ساعت 12:27)viva.capio نوشته:  سلام
من از برندگان لاتاری 2014هستم باکیس**16 ولی هیچ گونه اطلاعی از روند ان ندارم .مدارکم را از طریق پست در تاریخ29 جولای فرستادم ودر تاریخ2 آگوست به دستشان رسیده است.ولی از اینجا به بعد نمی دانم چی کار باید بکنم.منظور از کارنت چیست ؟از کجا باید بفهمم کیس نامبر کارنت شده یانه؟لطفا من را راهنمایی کنید .............متشکرم(از گردش توی سایت مهاجر سرا چیزی دستگیرم نشد)

تبریک می گم دوست عزیز
در ابتدا لطف کنید و سوالاتتون در تاپیک مربوطه اش مطرح کنید. مثلاً سوالات غیر مرتبط!
شما کارنت شدید. از همون سایتی که برنده شدنتون رو دیدید، با استفاده از اطلاعات کانفیرمیشن نامبر و ... چک کنید ببینید نامه دومتون ( کلاً متن اول که نشون می داد برنده شدید عوض شده و یه متن دیگه جاش گذاشتند که اصطلاحاً یهش می گن نامه دوم ) اومده یا نه. داخل اون تاریخ، ساعت و مکان مصاحبتون مشخص شده.
اگر هنوز نیومده بود سعی کنید هر روز چک کنید که تا اومد بتونید برنامه ریزی کنید برای سفرتون.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: philter ، ffrfar ، behfaza ، محبت ، pari pariaaa
سلام
منم نمی دونستم که دوستای خوبمون میخوان جمع بشن و همدیگرو ببینن. حیف شد از دست دادم. لطفا به منم اطلاع بدین دفعه بعد توی جمعتون باشم.
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
تشکر کنندگان: behfaza ، محبت ، pari pariaaa
چه جوری میشه به هم دیگه شماره داد ؟ از دوستای محترمی که شمارشون به من نزدیکه به من پیغام خصوصی بدن ممنون میشم .کیس نامبر 39xx
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
تشکر کنندگان: behfaza ، محبت
سلام
بله موافقم.برای ماها که اصفهان هستیم هم سخته.موافقم توی شهرهای بزرگ برگزار بشه.کمک بزرگی میکنه
خیلی ممنون
تشکر کنندگان: محبت ، behfaza
(2013-11-07 ساعت 20:48)شیدا2013 نوشته:  سلام
بله موافقم.برای ماها که اصفهان هستیم هم سخته.موافقم توی شهرهای بزرگ برگزار بشه.کمک بزرگی میکنه
خیلی ممنون
سلام دوست عزیر
این گردهمائی برگزار شد . ایشالله دفعه بعدی
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: محبت
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم سایت.اگر ممکن است برای برنامه های بعدی لطفا چند روز زودتر اعلام فرمایید.از لطف شما ممنونم.
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
سلام
امکان برگزاری مجدد گردهمایی هست؟
چه جوری میشه به مسئول برگزاری گرد همائی شماره داد تا مورد سواستفاده دیگران قرار نگیره متشکر میشم یکی از مسئولین جواب منو بدن.کیس نامبر 50xx برنده 2014
کیس نامبر xx5xxx سفارت یروان افراد کیس 3نفر مصاحبه اواسط اردیبهشت خانمم و پسرم ویزا من در انتظار
تشکر کنندگان: behfaza ، hamidrezapir1
(2013-11-18 ساعت 01:18)aroni نوشته:  چه جوری میشه به مسئول برگزاری گرد همائی شماره داد تا مورد سواستفاده دیگران قرار نگیره متشکر میشم یکی از مسئولین جواب منو بدن.کیس نامبر 50xx برنده 2014

دوست عزیز
مسئولان برگزار کننده گردهمایی قبلا روش ارسال شماره تلفن رو از طریق پیغام خصوصی اعلام کرده بودند. اما اگر بازهم علاقمند به صحبت تلفنی با ایشان هستید سریعترین روش تماس با تلفن ایمیگرنجل میباشد که در بالای صفحات بصورت آگهی درج شده است.
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: H Pier ، KIMIA2005 ، mahbube ، محبت ، hamidrezapir1
سلام
می خواستم بدونم این گردهمایی فقط برای دوستان تهرانی انجام میشه یا تو شهر های دیگه مثل اصفهانم قابل انجام هست
تشکر کنندگان: mahbube ، hamidrezapir1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان