کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴
(2013-09-30 ساعت 15:02)shervin4d نوشته:  امروز 2شنبس و من هنوز نه ای میلی در مورد میتینگ دریافت کردم نه مسیجی نه اس ام اسی نه زنگی! از طرفی هم چند تا برنامه رو معلق گذاشتم تا ساعت دقیق میتینگ مشخص بشه! اصلا منم دعوت دارم؟؟؟
دوست عزیز گردهمایی جمعه 12 مهر هست و قرار شد که پنج شنبه شب به شما اطلاع بدن نه الان!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: گل نهال ، KIMIA2005 ، ffrfar ، ojee ، amin arefi ، roeentan ، godot ، محبت ، shervin4d ، philter ، ali1220 ، ali1985ir ، behfaza ، Ali Sepehr ، nika
(2013-09-30 ساعت 15:23)khosro.1985 نوشته:  برنده خودم هستم
Case: 2014AS00005xxx
تاریخ رویت قبولی: 1/May
تاریخ ارسال فرم های اولیه: email در تاریخmay/11
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افرادمنظور شده در کیس: 2
تاریخ کارنت شدن کیس:-
تاریخ دریافت روز مصاحبه از KCC: -
مدرك فوق لیسانس
شغل : -
محل سكونت: شیراز
مقصد: لسانجلس
سربازي: -

دوست عزیز این اطلاعات رو باید در تاپیک خلاصه پیشرفت برندگان بذارید نه اینجا!
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: گل نهال ، KIMIA2005 ، H Pier ، ojee ، amin arefi ، roeentan ، philter ، آلیس-1980 ، behfaza ، nika
اگر کنترل بشه عالی تا کسی سو استفاده نکنه
کیس نامبر xx5xxx سفارت یروان افراد کیس 3نفر مصاحبه اواسط اردیبهشت خانمم و پسرم ویزا من در انتظار
تشکر کنندگان: محبت ، ojee ، ali1220 ، KIMIA2005 ، behfaza ، nika
دوستان، گردهمایی جمعه حتما برقراره دیگه؟
ما از شهرستان میایم..یه وقت کنسل نشه
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان: محبت ، ojee ، philter ، ali1220 ، KIMIA2005 ، behfaza ، H Pier ، nika
دوستانی که جدیدا عضو شدن و بعضا بعضی از دوستان قدیمی، چرا مشخصات کیستون رو در تاپیک خلاصه پیشرفت کار برندگان لاتاری 2014 اعلام نمی کنید و یا برای خانم وحدتی نمی فرستید؟! این جدول و تاپیک برای تخمین تعداد برندگان و رنج کیس نامبرهاست، لطفا همکاری کنید، حتی کسانی که عضو هستند و سوال نمی پرسند هم میتونند اطلاعاتشون رو بفرستند، این کار به همه ما کمک می کنه، دوستان 2013 خیلی در این مورد همکاری کردند، نمی دونم چرا دوستان 2014 مایل به همکاری نیستند!!!!!!!!!!!
پ.ن: دوستانی که نامه دوم دریافت کردن هم لطفا اطلاعاتشون رو برای خانم وحدتی بفرستند تا ایشون جدول رو آپدیت کنند، ممنون Smile
اين ايده فوق العاده ست و اينكه توي اين شرايط بي هيچ مزد و منتي اين تلاش هارو انجام ميدين ، از طرف خودم تشكر مي كنم ...
دوستان من ميل و شماره ام رو به صورت پيام خصوصي فرستادم ، خواهشا حتما من رو هم تو جريان اين همايش بزارين ...
ممنون ميشم
2014AS000019## : Case Number
تاريخ ارسال مدارك با ايميل : 16 jun
تاريخ دريافت تاييد مدارك : 21 jun
تاريخ كارنت شدن : October
تاريخ دريافت نامه دوم : 21 October
تاريخ و زمان مصاحبه : 04 December
تشکر کنندگان: محبت ، Ali Sepehr ، گل نهال ، maryam.zahedi68 ، behfaza ، mtcanada ، MEHR52 ، nika
دوستان من فردا تو گردهمايي نميتونم شركت كنمSad متاسفانه الان مطلع شدم بايد به مراسم تدفين برمSad لطفا منم از اخبار باخبر كنيد مرسي
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: محبت ، philter ، behfaza
(2013-10-03 ساعت 16:44)Afshim553 نوشته:  سلام. واسه جلسه فردا از چه طریق اطلاع رسانی میشه؟
سلام
پیام خصوصی و موبایل و سایت و خلاصه تمام منوها براتون موجودهWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: philter ، KIMIA2005 ، H Pier ، behfaza
(2013-10-03 ساعت 19:06)EKAM نوشته:  دوستان من فردا تو گردهمايي نميتونم شركت كنمSad متاسفانه الان مطلع شدم بايد به مراسم تدفين برمSad لطفا منم از اخبار باخبر كنيد مرسي
سلام
1- تسلیت میگم
2- خودم در خدمتتم گزارش بخواه ارائه میدم
3- امیدوارم با توجه به وقت اعلام شده برسید به کاراتون و شرکت کنید.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: philter ، EKAM ، H Pier ، behfaza
(2013-10-03 ساعت 19:45)محبت نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 19:06)EKAM نوشته:  دوستان من فردا تو گردهمايي نميتونم شركت كنمSad متاسفانه الان مطلع شدم بايد به مراسم تدفين برمSad لطفا منم از اخبار باخبر كنيد مرسي
سلام
1- تسلیت میگم
2- خودم در خدمتتم گزارش بخواه ارائه میدم
3- امیدوارم با توجه به وقت اعلام شده برسید به کاراتون و شرکت کنید.

مرسي با محبت دوست دارم خودمو برسونم و دوستانو از نزديك ببينم...
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: محبت ، H Pier ، behfaza
دوستان چرا کسی به ما خبر نمیده جلسه کجا و چه ساعتی است؟قرار بود اس ام اس بدن ؟ ما منتظریم؟
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
تشکر کنندگان:
ایمیلتون رو چک کنید

(2013-10-04 ساعت 01:05)meisam14 نوشته:  دوستان چرا کسی به ما خبر نمیده جلسه کجا و چه ساعتی است؟قرار بود اس ام اس بدن ؟ ما منتظریم؟
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: محبت ، behfaza
سلام،
من هم آمادگی خودم رو در این گردهمایی اعلا میکنم.
شماره کیس: **2014AS000025,تاریخ رویت قبولی:May/01,کنسولگری:ANKARA بود,تعداد افراد کیس :2,ارسال فرمهای سری اول:AUG/05,تاییدیه سری اول :01/OCT (تلفنی),کارنت شدن:OCT/10,مصاحبه:هفته آخر ژانویه ابوظبی- ویزای یکضرب / ورود به آمریکا مارچ 2014
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز مهاجر سرایی:
من همین الان دیدم اینجا که فردا گردهمایی هست ولی هیچ اطلاع دیگری ندارم.ایمیلی هم دریافت نکردم.ممنون میشم اگر اطلاعات را برام بفرستید
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان:
صبحتون بخیر
لطفا هرچه سریعتر به مدیر و یا ناظم سایت پیغام بفرستید
و
قسمت junk mail صندوق پستی رو هم چک کنید

(2013-10-04 ساعت 06:09)ramaya نوشته:  سلام دوستان عزیز مهاجر سرایی:
من همین الان دیدم اینجا که فردا گردهمایی هست ولی هیچ اطلاع دیگری ندارم.ایمیلی هم دریافت نکردم.ممنون میشم اگر اطلاعات را برام بفرستید
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، behfaza ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان