کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
سلام دوستان من همون meisamgh1362 هستم ، من پسوردم رو فراموش کردم و الان با این نام کاربری اومدم اینجا ، منم از ویزا نگرفته ها هستم ، خیلی خوشحالم که امروز همه چی تموم میشه ( ساعت 4:30) دیگه تمومه س فا رت هم اگه بخواد که نمیخواد دیگه نمیتونه ویزا صادر کنه اوباما هم بخواد که نمیخواد نمیتونه ویزا صادر کنه ، علی میمونه و حوضش ، از این خوشحالم که تو این ماجرا چیز هایی رو دیدم که کمتر کسی میتونه ببینه از دروغ گویی های س ف ارت آمریکا تا بی اهمیت بودن ملت ایران برای آمریکایی ها ، من آدم سی ا سی نیستم ولی متاسفانه قربانی سی اس ت های ای ران و آم ری کا هستم ، من خیلی متاسف هستم که دوستانم که کلیر شده بودن نتونستن وی زا بگیرن و مثل من شدند. من به دوستانم میخوام اینو بگم که اگر میخواید پیشرفت کنید و به قول ما گروه کارگر آجر رو آجر بزارید تصمیمی که گرفتید برای مهاجرت کاملا درسته چون تو جایی که هیچ برنامه ای برای اقتصاد وجود نداره ما ها همیشه کارگر باقی خواهیم ماند . همه میخوان برن کشور های خارجی کارگری کنند تا بتونن بزرگ بشن و به یک اقتصاد قدرتمند چنگ بزنن که دارای ثبات هست ، ولی بعضی ها اینطوری نیستن و تو آب گل آلود ماهی گیر های خوبی هستند حالا خودتون باید تصمیم بگیرید که کدومش هستید و ادامه بدید. میخوام براتون یه نامه ای رو بزارم از س ف ارت های آم ری کایی تا ببینید که چه اطفاقی داره میوفته اونجا.
دوستان عزیزم این یک سری ایمیل هست که بین من و س ف ارت های آمریکا در ترکیه و ایروان رد و بدل شده ، قبل از این ایمیل ها س ف ار ت ارمنستان به من گفته بود که اگر فکر میکنی که میتونی از ترکیه بگیری میتونی فایلت رو انتقال بدی به ترکیه. منم که از رو نمیرفتم این نامه ها رو زدم به ترکیه ، فکر کنم خانم سارا گ.ر.و داشته بهم جواب میداده. شرمنده که این نامه ها رو اینجا نزاشتم چون آیدی مهاجر سرام رو پسوردش رو فراموش کرده بودم و نمیتونستم یه اکانت دیگه درست کنم مهاجر سرا فایل تایید نمیفرسته به ایمیل ها مشکل برنامه کامپیوتری داره مثل اینکه ، ولی به هر حال تشکر میکنم از مدیران مهاجر سرا که این اآی دی جدید رو فعال کردند. مرسی. راستی ایمیل ها رو از پایین به بالا بخونید همشون رو تو یه روز با هم رد و بدل کردیم . مسئولشون نشسته بود و داشت فقط جواب میداد به ایمیل ها ،
Dear consular in Yerevan U.S. Embassy

Hello

According to following Emails I've requested from U.S Embassy of turkey (I.V unit) to tell you how they issue visas on this time. When can I come there to get my visa?

sincerely,

Meisamxxxx

Dearest consular in Turkey U.S. Embassy

Thank you for your responding but would you please check previous Emails and tell Yerevan American embassy, how you can issue visas without visa numbers because you issue some visas, maybe they can issue a visa for me on that way. I'm looking for my visa. I love America and I'll go there.

sincerely,

Meisam XX

<CA-Ankara@state.gov> wrote:

Dear Sir;

Please also check our previous e-mails. We also stated that we do not have visa numbers available as well.
For questions related with Yerevan Embassy please contact with them.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

Dear consular in Turkey U.S. Embassy

Hello

I'm not looking for an appointment, I'm looking for a visa number for Yerevan U.S Embassy, please pay attention that they announced they don't have visa number since 3 month ago, but other embassies issued visas for Asian region, and we were waiting for visa numbers, so I don't know how is worldwide issue, my question is that how can I get a visa number for U.S Embassy of Yerevan? unfortunately I'm not expert in visas but I know they don't have visa number.

sincerely,

On 18 September 2014 23:08, Ankara-Consular-Public-MB <CA-Ankara@state.gov> wrote:

Dear Meisam XXX,

You can contact Yerevan American Embassy and ask if they can give you an appointment; however it is a worldwide issue.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

Dear consular in U.S. Embassy of Turkey

Hello

Would you please tell U.S. Embassy of Yerevan, how you can issue visas when you don't have any visa number available? maybe they can issue me a visa on that way. thank you so much.

you issued these visas in Sep 2014as664/38/1109/3098/3660/3755/582/650/3765/4527/....

please check this site https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx

I'm waiting for issuing my visa. I love America and it's my dream to go there , I need just 1 U.S visa out of 50.000 visas. .

this email forward to K.C.C and IV unit of U.S Embassy of Yerevan

thanks

sincerely,

Dear Sir;

We do not have visa numbers available.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

From: Meisam [mailto:XXX]

Dear Sir/Madam
Please be informed that you are Issuing visas according to official ceac site and 2014as3755,3660, 3098, 1109,... cases were issued in September, I do sure you have limited visas and I just want 1 visa from 50.000 visas I'm not family case. Please help me and accept my file to your Embassy or giving a visa number to U.S. embassy in Yerevan. It is my dream to go America. Please help me.

Dear Sir/Madam;

We cannot accept your file to Ankara, Turkey.

This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected. Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

-----Original Message-----
To: Ankara-Public-IV
Subject: ivdiversity

Name: meisam
Surname: xxxx

Case_Number: 2014as50XX
I'm 2014 lottery winner and I interviewed in XX April 2014 by U.S. Embassy in Yerevan and my administrative processing is finished in Aug but unfortunately they don't have any D.V visa to issue my visa would you please give them a visa number or take my case to issue a visa before 30 Sep? you issue 2014as3660/3098/664 now
remLen: 8

This email is UNCLASSIFIED
تشکر کنندگان: shhak ، reasonable ، smpf ، حاجی واشنگتن ، maryam_ros ، Ehsan171 ، nedaba
دیروز یه ایمیل زدم به س فار ت ارمنستان اونا هم ایمیلم رو گزاشتن تو فایلم Smile آپدیت شدم فکر کنم که قراره بعد ها که اگر یه دفعه ای خواستم برم آمریکا این ایمیلم رو دوباره نگا کنن و بهم ویزا ندن چون یه خورده انتقادی بود.
تشکر کنندگان: shhak ، reasonable ، smpf ، rezahoorjandi ، maryam_ros ، nedaba ، abbas09
راستی یه سوال از دوستا دارم لطفا نظر بدید، اگر بخوایم به صورت تحصیلی بریم آم ری کا اونا حتما فایل لاتاریمون رو یه بار چک میکنن با تمامی ایمیل هایی که بهشون زده شده و تو مصاحبه جدید دانشجویی میپرسن که چرا میخوای بری آمریکا اونجا باید آف ی سر مطمئن بشه که شما بعد از پایان تحصیل به کشورتان برخواید گشت با توجه به فایل لاتاریمون قبول کردن برای آفیسر خیلی سخته که شما برمیگردید چون قبلا میخواستید برید برای اقامت ، اونجا چی باید جواب بدیم به آفیسر ؟ لطفا نظر بدید.
تشکر کنندگان: shhak ، smpf ، NEURON ، nedaba
(2014-09-29 ساعت 20:15)kamranh نوشته:  دوستان سلام
تایپیک دقیقا کی بسته می شه ....
می خوام توی لحظه های آخر هم اینجا باشم واقعا چه سال بدی بود امسال چقدر آرزو داشتم
پس نمی دونم این مسیر طول و درازی که توی فال قهوه من افتاده بود مسیر کدوم کشوره آخه ...
دوستان منتظر همتون در تاریخ یک اکتبر در تاپیک لاتاری 2016 هستم ...
فقط به نظرتون کی ثبت نام کنیم شانس برنده شدن زیادتری داریم ؟؟؟
فعلا خدانگهدار
29 سپتامبر 2014
تلخ ترین سال لاتاری
سلام دوست عزیزم من فکر کنم اون فال قهوه ای که گرفته بودی راهش به سمت پایین بوده داداشم ما هم وضعیتمون همینطوری هست. موفق باشید
تشکر کنندگان: shhak ، smpf ، nedaba
در این لحظات پایانی
برای همه دوستان عزیزم
چه مهاجران
و چه منتظران روزهای خوشی که قطعا در پیش هست،
آرزوی پیروزی و شادمانی دارم. خدانگهدارتان!

۳۰ سپتامبر ۲۰۱۴
reza_top60

نترس.بفرست خونواده رو.نهایت با یه پاس سفید برمی گردن تا موقع رفتن شما هم برسه.(گرچه هرچه بیشتر اونجا باشن و مالیات پرداخت کنن شانس شما بالاتر می ره) خانم من هم مدتیه تنها رفته و بر خلاف استرس اولیه راضیه.
کیسهای
811-853-3042-3781-4364-4401-4420-4669-5645-5674
از انکارا امروز 30 سپتامبر آپدیت شدن
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان: shhak ، آلیس-1980 ، meisamg1362 ، reasonable ، smpf ، pari pariaaa ، pari pari ، nedaba
من هنوز که هنوزه طریقه مصاحبه شدنم رو تو صف ار تخانه آمریکا ننوشتم ، اونو حتما تو مهاجر سرا خواهم گذاشت تا برای دیگران مفید باشه. از همه مهاجر سرایی ها تشکر و قدردانی میکنم که با هم بودیم ، من دیر اومدم اینجا چون دیر آشنا شدم ولی متوجه شدم که خیلی اینجا صمیمیت وجود داشته و همه همدیگر رو کمک میکردن ، عذر خواهی میکنم که در جمع شما نبودم و نتونستم کمک کنم . ولی قول میدم برای آیندگان مفید باشم . ما که برگه آمریکا رفتنمون سوخت و دیگه نمیتونیم بریم ولی دوست دارم اونهایی که میتونن و میخوان، برن و اونجا شاد زندگی کنن ، نمیتونم مثل بقیه دوستان بگم که تقدیر خدا بوده که بیشتر ایرانی ها امسال نتونستن ویزا بگیرن چون میدونم این یه ضربه بزرگی بود برای ما . امیدوارم همه سالم و سلامت باشیم و کنار خانواده هایمان خوشحال باشیم ، منم دارم سعی میکنم برم یه کشور دیگه. نمیدونم کجا ولی هرجا بخوام برم باید آیلتس داشته باشم نمره 7 به بالا. دعا کنید که خدا این یکی رو بهم بده و بتونم از اینجا بکنم و برم. ویزای دانشجویی آمریکا هم بخوره تو سرشون با اون سوالی که قراره بپرسن ازمون دیگه با طناب آمریکایی ها تو چاه نمیوفتم. اینهمه کشور خوب وجود داره که میشه ماهی 4000 دلار درآمد داشت ، هدف بعدی اون کشور هاست ولی من عاشق آمریکا بودم خیلی حیف شد خیلی
دوستان عزيزم، ياران مهربان
روزگار خوشي رو كنارتون داشتيم ، بمباران اطلاعاتي بود اين دوران شبا تا ديروقت در حال برنامه ريزي بوديم. ما كه تا وسايل مورد نياز رو هم از اطلاعات شما دوستان در دست داشتيم. همه چيز آماده بود بجز خواست خدا ..... نخواست ، نشد .... امتحان بود ، حكمت بود، صلاح نديد ، خلاصه نشد
اشخاصي هستن كه هميشه تو ذهنم خواهند بود مثل قصه گري عزيز با دل مهربونش، مامان خانم با خاطره قشنگي كه از پدرشون تعريف كردن و دل ما حسابي لرزيد و البته دو هفته بعدش ويزاي خودشون اومد ، ميو ي منطقي و آرام با تحليلاي جالبش ، بهنام عزيز و خوش قلب كه وقتي خودش ويزا نگرفته بود اونقدر واسه ي فرشاد خوشحال بود و شادي كرد و در آخر مزد قلب مهربونشو گرفت ، علي مومن با مرام ، Mr pahlevani كه خيلي زود ويزاشونو گرفتن ولي راهنمايي هاي خوبي ميكردن ، nedaba عزيز كه هميشه ممنون بابت راهنمايي ها و مهربانياشون هستيم من و همسرم. آقا معلم ، اقاقياي عزيز ، عمو سعيد، عمو شهريار و همه دوستاني كه حضوري افتخار
آشناييشون رو داشتيم و بسياري دوستان ديگر كه الان ذهنم ياري نميكنه و بعدا اضافه ميكنم.
خداحافظي نميكنم و دوس دارم يه تاپيكه ديگه براي ماهايي كه سرنوشت باهامون خوب تا نكرد باز بشه كه بتونيم اونجا از حال هم خبر داشته باشيم.
همه دوستايي كه ويزا گرفتين اميدوارم بهترين ها پيش روتون باشه و هروقت از سختي هاي اونور خسته شدين ياد اين روزا و ناراحتي هامون و ماهايي كه اين ويزا چه قدر ميتونست برامون خوشحال كننده باشه بيفتين و كم نيارين .
براي خودمونم فقط ميتونم از خدا بخوام كه به قلبامون آرامش و شادي عطا كنه و يه راهي جلومون بذاره كه دو سال ديگه بيايم تو تاپيك جديد و بگيم حكمتش اين بود و چه خوب كه نشد !
شاد و سلامت باشيد
آرش
٣٠ سبتامبر ٢٠١٤
2014AS4XXX( ٢ نفر) ، تاريخ رويت قبولي :1 مي ، تاريخ ارسال فرمها :16 مي با ايميل
تاريخ كارنت شدن: ژانويه ، ابوظبي ، تاريخ مصاحبه : هفته دوم مارچ دريافت برگه آبي كليرنسCool
(2014-09-30 ساعت 16:18)مهمان آشنا نوشته:  کیسهای
دوست عزیزم منم دیروز آپدیت شدم با ایمیل ، به این افراد ویزا نخواهد رسید . فایلشون باز هست و اطلاعات جدیدی داره میره تو فایلشون . شما بعد از امروز دیگه هیچ امیدی به گرفتن ویزا نداشته باشید. چون قانون کنگره هست که بعد از 30 سپتامبر ویزا صادر نشه ولی فایل باز خواهد بود و اطلاعات جدید افراد وارد خواهد شد که اگر دوباره خواستن برن آمریکا این اطلاعات رو داشته باشند.Tongue
دوستان عزيز و گلم
كاش اين تاپيك همون طور كه همه مون ميخواستيم به خوبي بسته ميشد ...
برام سخته كه بيام و حرفي بزنم براي دوستان نازنينم كه متاسفانه بعد از يك سال و خورده اي بلاتكليفي ، به دليل عدم برنامه ريزي سفارت ها ويزا نگرفتن ، خيلي هم سخته ...
روزهاي سختي رو با هم سپري كرديم ، روزهايي پر استرس و گهگاه شاد ... خيلي با ارزشه كه از شادي دوستامون شاد ميشديم و از ناراحتيشون ناراحت ... واقعا توي دنياي واقعي انقدر دوستي ها به هم نزديك نبود ... دوستي با تمام شما براي من فوق العاده با ارزشه ، اين رو از صميم قلب ميگم ... دوستي و صميميتي كه عده اي اسمش رو خاله زنكي و ... ميزارن . به دوستان سال هاي بعد هم برادرانه توصيه ميكنم كه اين دوستي ها رو در تمام مراحل مهاجرتتون حفظ كنيد ...
يه روزي يادمه استاد امين مهاجر عزيز پستي داد و گفت خودتون رو آماده كنيد براي رفتن يا نرفتن ، من در جواب ايشون گفتم خيلي سخته نرفتن امين جان ، خودت هم آماده اش نيستي ! امين گفت من آماده ام براي هر دو . آمادگي كه اون روز نه من و نه خيلي از دوستان ديگه نداشتند ...
اميدوارم دوستان سال هاي بعد اين آمادگي رو براي رفتن يا نرفتن ، هر چند كه خيلي سخته ، داشته باشند .
و براي تمام دوستاي ٢٠١٤ ي خوبم آرزوي موفقت ، سلامت و پيروزي دارم .
دوستاني كه قصد مهاجرت دارند ، انسان به هر چيزي كه با تمام وجودش بخواد ميرسه . براي كشورهاي ديگه اقدام كنيد و باز هم با انرژي لاتاري ثبت نام كنيد . خيلي خوشحال شدم كه ديدم علي مومن عزيز و بقيه دوستان دارن مهاجرت ميكنند ...
براي بنده حقير هم دعا كنيد كه موفق باشم Smile
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
(2014-09-30 ساعت 09:23)mojtaba_bnd نوشته:  سلام دوستان
یه سوال
مورد داشتین تو سال 2014 که طرف سربازی رفته و شغل دولتی داشته و ویزای یکضرب گرفته باشه؟

مورد داشتيم دختر خانم مجرد ، ١٨ ساله ، پاك و منزه ، نجيب و سر به راه ، خونه نشين و حرف گوش كن ، بدون سابقه كار ، رفته مصاحبه ، كليرنس خورده Big Grin
اخوي دلت خوشه ها ! يه نيم نگاهي به اين تاپيك بنداز ...
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
(2014-09-30 ساعت 17:03)ibehnam نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 09:23)mojtaba_bnd نوشته:  سلام دوستان
یه سوال
مورد داشتین تو سال 2014 که طرف سربازی رفته و شغل دولتی داشته و ویزای یکضرب گرفته باشه؟

مورد داشتيم دختر خانم مجرد ، ١٨ ساله ، پاك و منزه ، نجيب و سر به راه ، خونه نشين و حرف گوش كن ، بدون سابقه كار ، رفته مصاحبه ، كليرنس خورده Big Grin
اخوي دلت خوشه ها ! يه نيم نگاهي به اين تاپيك بنداز ...

منم یه مورد میشناسم که ویزای یه ضرب هوایی گرفته البته اون ویزای همه جا رو داره ها میتونه همه جا باشه حتی تو قلب منو شما ، آقا بهنام این برره ای رو که گذاشتی تو پروفایلت خیلی باحاله Tongue
تشکر کنندگان: shhak ، ibehnam ، smpf ، sad_sad ، nedaba
(2014-09-30 ساعت 16:46)meisamg1362 نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 16:18)مهمان آشنا نوشته:  کیسهای
دوست عزیزم منم دیروز آپدیت شدم با ایمیل ، به این افراد ویزا نخواهد رسید . فایلشون باز هست و اطلاعات جدیدی داره میره تو فایلشون . شما بعد از امروز دیگه هیچ امیدی به گرفتن ویزا نداشته باشید. چون قانون کنگره هست که بعد از 30 سپتامبر ویزا صادر نشه ولی فایل باز خواهد بود و اطلاعات جدید افراد وارد خواهد شد که اگر دوباره خواستن برن آمریکا این اطلاعات رو داشته باشند.Tongue
ورژن جدید ویزا دادن برای روزای اخر اینکه اول ایشود میکنن بعد خبر میدن !!!!!!
صدور ویزا در 30ام هم امکانش هست تا اخر وقت اداری.
***2014as4 انکارا
مصاحبه 16 اپریل
آپدیت واقعی بعد از مصا حبه از 2 جون تا 3 جولای 16 بار
تشکر کنندگان: shhak ، meisamg1362 ، smpf ، reasonable ، sad_sad ، S.gh ، abbas09 ، قصه گو ، milad 68 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان