کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
به قول سعدی:
به پایان آمد این دفتر, حکایت همچنان باقی
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
(2014-09-30 ساعت 19:42)mahssa نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 18:04)reasonable نوشته:  نفر اصلی کیس 4919 هم امروز از ابوظبی ایشود شدن

مبارکشان باشد

24 و 25 سپتامبر هم آپدیت شده بودن

واقعا ک ایییییییییییییییشششششششش خب منم ویزا میخوام
شاید باورتون نشه ولی من هنوز منتظر ایمیلم از سفارت Big Grin
مهسا جان دوست عزیز خیال بافی نکنید درسته سفارتخونه هاشون زیادی .... هستند ولی نمیتونن خارج از قوانینشون عمل کنند.
تشکر کنندگان: shhak ، abbas09 ، mahssa ، nedaba
(2014-09-30 ساعت 19:42)mahssa نوشته:  
(2014-09-30 ساعت 18:04)reasonable نوشته:  نفر اصلی کیس 4919 هم امروز از ابوظبی ایشود شدن

مبارکشان باشد

24 و 25 سپتامبر هم آپدیت شده بودن

واقعا ک ایییییییییییییییشششششششش خب منم ویزا میخوام
شاید باورتون نشه ولی من هنوز منتظر ایمیلم از سفارت Big Grin
مهسا خانم, 217 روز انتظار تا بالاخره شد 30 سپتامبر و تمام!!!
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
تشکر کنندگان: shhak ، lighter ، pari pari ، reasonable ، S.gh ، abbas09 ، قصه گو ، lida55 ، mahssa ، meisamg1362 ، nedaba
salam dostan man ham 29 sep up shodam bedone email..... fekr mikonam mogheii ke dashtan parvandamo mindakhtan to kaghaz khord kon vase akharin bar ham up shodam..... tanha chizi ke mitonam baraye in akharin payam inja bezaram in badtarin tajrobe zendegim bood ke baes shod yaghin peyda konam bazia ro khoda shans dade va bazia ro khoda ashk o entezar..... bedrood.
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
(2014-09-30 ساعت 21:01)hamideftex2014 نوشته:  salam dostan man ham 29 sep up shodam bedone email..... fekr mikonam mogheii ke dashtan parvandamo mindakhtan to kaghaz khord kon vase akharin bar ham up shodam..... tanha chizi ke mitonam baraye in akharin payam inja bezaram in badtarin tajrobe zendegim bood ke baes shod yaghin peyda konam bazia ro khoda shans dade va bazia ro khoda ashk o entezar..... bedrood.
سلام دقیقا من هم امروز به این نتیجه رسیدم که چرا باید بعضی ها همه چیز داشته باشند از پول و ثروت و زیبایی و قدرت و سلامتی ولی یکی اصلا هیچکدومش رو نداشته باشه واقعا دنیای بی خودیه ...
خدانگهدار برای بار سومBig Grin
دیگه کرکره را بدین پایین بابا هر وقت می یام یاد آرزوهام می افتم و افسرده می شم و غمگین ... SadSad
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
چيزي براي گفتن ندارم
فكر مي كردم در اين تاپيك با شادي بسته مي شه
حتي تا ديروز هم اميدوار بودم كه بچه ها همشون ويزا مي گيرن
براي همتون آرزوي بهترين هارو دارم دوستان عزيزم
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
دوستان عزيز،خوب يا بد پرونده ى لاتارى 2014 هم بسته شد.
امسال خيلى چيزها ياد گرفتم كنارتون و دوستاى ارزشمندى پيدا كردم كه بودن كنارشون برام موهبته.خودمونو آماده كرده بوديم كه براى همديگه هوووررررااااهاى بلند بكشيم ولى افسوس.نميدونم امسال چرا اينجورى شد.اما اينو بدونيد كه تو تموم اين ماه هاى سخت اخير با خوندن پست هاتون غصه تك تكتون رو خوردم و براتون دعا كردم،هيچ وقت تنهاتون نذاشتم و فقط براى اينكه آرامش داشته باشيد پستى نذاشتم ولى تشكر من پاى اكثر پست هاتون هست.

هرگز اميدتونو از دست نديد،بازم براى 2016 تلاش كنيد.

همتونو به خداى مهربون ميسپارم.

ارادتمند همگى : پرى پريااا
30 سپتامبر 2014
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
من از روزی که ویزا گرفتم تا امروز به عشق دیدن خبر های خوب و هورا کشیدن برای ویزا گرفتن بچه ها به این تاپیک سر میزدم ولی همه چی تموم شد Sad
امیدوارم خدواند برای دوستانی که ویزا نگرفتن بهترین هارو رقم بزنه طوری که یک روز شکر خدارو کنند برای این روزهای سخت و امیدوارم دوستانی که ویزا گرفتند در آم ر ی کا زندگی خوبی رو شروع کنند Smile
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
سلام به همه دوستهاي خوبم
من هم آخرين پستمو توي اين تايپيك مي زارم، البته فقط توي اين تايپيك و از مهاجرسرا خداحافظي نخواهم كرد شايد شانسمو براي سال ديگه امتحان كردم
حدود يك ماهي كه ايروان بودم اتفاقهاي جالبي برام افتاد، هفته اول كه خيلي بهم سخت گذشت و فقط ته دلم از خدا خواستم كه اگر صلاحم هست كه ويزامو بگيرم ، خدا هم خوب نشونه اي بهم داد و اينكه فعلا صلاحم به موندن توي ايرانه، به جاش خدا دوستهاي فوق العاده اي بهم داد كه ارزششون از ويزا خيلي برام بيشتره، اميدوارم اين پست رو بخونن ، هيچ وقت فكر نمي كردم يك روزي دلم براي ايروان تنگ بشه ،
يك خواهش خواهرانه از همتون دارم ، همديگه رو نقد كنيم اما هميشه دوست بمونيم، نقد پذير باشيم اما هيچگاه براي اثبات حرفامون به همديگه توهين نكنيم، ما همگي در يك جامعه كوچك مجازي با عقايد مختلف هستيم از كل ايران، پس از همينجا تمرين كنيم براي جامعه اي بهتر،
اگر حرفي گفته ام كه كسي رو رنجونده عذرخواهي مي كنم، قصدم ناراحت كردن هيچ كدوم از شما دوستهاي عزيز نبوده،
اميدتون رو از دست نديد،
همتون رو دوست دارم
به سلامتي همتون
خاله سارا
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
دوستان اینم طریقه مصاحبه شدنم هست .
http://www.mohajersara.com/thread-6842-page-5.html
تشکر کنندگان: reasonable ، babak12 ، shhak ، smpf ، nedaba ، rezahoorjandi ، امین 13 ، Nima90
[عکس: 19239430394722532596.jpg]
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
سلام دوستان جامانده از سفر من تا چند روزپیش خیلی خوشحال بودم ودر تدارک سفر خلاصه بگم خودم ویزا یکظرب گرفتم ولی خانمم بدلیل صداقتش کلیرنس خورد چون یک مغلم دون پایه بود 30سال خدمت 12سال قبل بازنشته توی فرم گفته بود5 سال قبل چه میکردید ایشان بدلیل اینکه قسم خورده بود ودست راستنش را بالا گرفته بود گفت فعلا خانه دار ولی 12 سال قبل معلم میتوتنست خانه دار وخرفی ازمغلمی نرند ولی باصداقت گفت امروز 12قبل معلم بودم فعلا خانه دار خانم سارا گفت پرونده شما باید بررسی شود از شود بمن ویزا داد بخانمم نداد حدود 4ماه کار ماشده بود روزی 10مرتبه چک کردن سایت تا امروز که 30سپتامبر است حالا من ماندم جکارکنم جظور تنها بروم خیلی سخنه واقعا مونده ام بروم یا نه شما جای من بودید چه میکردید لظفا
سلام.....
.
.
.
خداحافظ...

دوستدار همتون
قاسوو
از همه کسانی که تو این مدت حریم دیگران رو رعایت کردند و با اطلاعاتشون به من کمک کردند سپاسگرازم.
از بانی این سایت با هر نیت و هدفی که در درست کردنش داشتند بسیار ممنونم.
همونطور که برنده شدن در لاتاری برای من حکمتی داشت که شاید از افتادن درون چاله ای عمیق Wink نجاتم داد مطمعنم که ویزا نگرفتنم هم حکمتی داره .
گرچه رویای امریکایی شدن Smile باعث شد که ی مدت به کشور دیگه ای فکر نکردم.
برای همه ویزا گرفته ها و نگرفته ها آرزوی روزهای شاد و زندگی راحت و بدور از هر نوع جنجال و حاشیه رو دارم.
امیدوارم روزی ایران جایی برای زندگی بشه که این آرزوی فرار از این مرز و بوم تبدیل به آرامش در ماندن بشود.

هر کجا هستم ،باشم
آسمان مال من است
پنجره ،فکر، هوا ،عشق، زمین مال من است.
(2014-09-30 ساعت 11:20)iris نوشته:  خیلی ناراحت شدم برای کسانی که ویزا نگرفتند
ولی یادتون باشه
خداوند ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
فعلا که خدا همه درهارو بسته قربونش برم

تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، USA2014 ، shhak ، abbas09 ، smpf ، Tabassomshojaat ، nedaba ، ghasoo ، امین 13 ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان