کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوست عزیز اینجا همه دوستان با برنده شدن در لاتاری رفتن و کسی نیاز به وکیل نداشته. در مورد سایر ویزاها به قسمت های دیگه همین سایت مراجعه کنید.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز برای باره دیگه
ميخواستم عرض كنم من san bruno هستم نزديك San Francisco و يه اپارتمان يه خوابه رنت كردم و اينكه الان همخونه ميخوام بگيرم از لحاظ مكان جاى خيلى خوب و با امنيت و يه طورايى حيفم مياد كه بدم بره قيمتش مناسبه ولى واس يه نفر نميصرفه ولى خب گفتم اگه كسى از دوستان مايل باشه ميتونه بهم خبر بده شايد بتونم كارى بكنم در هرصورت من از لحاظ كمك هم تا جايى كه بتونم كمك ميكنم و اينو هم بگم خونه كامله هيچى نياز نيس اشپزخانه و اتاق خواب و مبل همه چى اوكيه و خودم بشخصه خیلی جاهای دیگه ای رو رفتم دیدم اپارتمان من از همشون بهتر و تمیزتر و بزرگتر بود من خیلی وقت فکر کردن ندارم و این شاید اخرین شانس باشه واسه کسانی که بخوان همخونه بشن اگه کسی مایل هست پیغام خصوصی با شماره تماس بده که هروقت بیکار بودم جواب بدم
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، yasejavan
خیلی وقته پستی اینجا نزاشتم،امروز ۳۰ سپتامبر و خواستم با این تاپیک هم خداحافظی کنم و برای همه ی دوستای ۲۰۱۴ ای آرزوی موفقیت کنم چه اونهایی که مهاجرت کردند و چه اونهایی که هنوز مهاجرت نکردن.امیدوارم خبرهای خوب ازتون در همین مهاجرسرا بخونم و بهترینها رو براتون آرزومندم.شاد باشید.Smile
پاسخ
دوستان و هموطنان گرامی
این تاپیک در آستانه قفل شدن است ولی داستان مهاجرت مثل داستان زندگی همچنان جاری است . با همه تلخی ها و شرینی هایش ، سختی ها و فراز و نشیب هایش ، تردید ها و تصمیم هایش و خلاصه با همه پیچ و تاب ها . من هم به سهم خودم برای همه آرزوی سلامتی و موفقیت دارم . به خدا توکل کنید و در راهی که در پیش رو دارید استوار و ثابت قدم باشید.
بنده به سهم خود سعی می کنم در حد بضاعت سوادی و تجربیاتم در خدمت دوستان باشم .
موفق و موید باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، Siamak ، reza_norouzi ، آلیس-1980 ، nasam ، farshad varaste ، rbrb-2015 ، shahin61
دوستان توی تاپیک 2015 بیایین و مارو از خودتون بی خبر نزارید
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، farshad varaste ، rbrb-2015 ، آلیس-1980 ، reza_norouzi ، mpas89
من از این تاپیک خیلی استفاده کردم، برای تک تکتون آرزوی موفقییت میکنم و امیدوارم در تاپیک 2015 ببینمتون
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2016 ، aaraam ، آلیس-1980 ، reza_norouzi ، قصه گو
دوستانی که عازم امریکا هستند هواپیمایی قطر برای مدت محدود آفر گذاشته
میتونید با مراجعه به وب سایت این ایرلاین از تخفیفهای مختلف اطلاع پیدا کنید

مسافر گرامی،

با بهترین هواپیمایی دنیا به برخی از جذاب ترین مقاصد دنیا، پرواز کنید.

هم اکنون بلیط خود را بصورت آنلاین خریداری کرده و از تخفیف ویژه برای سفری هیجان انگیز به مقاصد تجاری و تفریحی مورد نظرتان لذت ببرید.

بلیط خود را تا 30 اکتبر 2015 خریداری و لغایت 10 دسامبر 2016 مسافرت کنید.

تعداد صندلی ها محدود است، هم اکنون بلیط خود را بصورت آنلاین خریداری کنید.

منتظر خوش آمدگویی به شما در پروازهای هواپیمایی قطر هستیم.

خرید آنلاین با کارت شتاب
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: victor2016 ، reza_norouzi ، shadi79 ، lighthouse
يكي از دوستان من پنج روزه وارد أمريكا شده برأي پرداخت ١٦٥ دلار وارد سايت شده مرتب پيام ميده بايد پنج روز از ورودتون بگذره حتي برأي ساخت اكانت هم نميتونه
ميخواستم ببينم چنين موردي كسي داشته؟ پيشنهادتون چيه؟ به كجا ميشه مراجعه كرد؟؟؟؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 11:12)rbrb-2015 نوشته:  من از این تاپیک خیلی استفاده کردم، برای تک تکتون آرزوی موفقییت میکنم و امیدوارم در تاپیک ۲۰۱۵ ببینمتون

شما كلا خانواده خوش شانسى هستيد
Nephew هم عجب كيس نامبرى داره
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان: rbrb-2015
(2015-10-09 ساعت 23:08)Vahid2014 نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 11:12)rbrb-۲۰۱۵ نوشته:  من از این تاپیک خیلی استفاده کردم، برای تک تکتون آرزوی موفقییت میکنم و امیدوارم در تاپیک ۲۰۱۵ ببینمتون

شما كلا خانواده خوش شانسى هستيد
Nephew هم عجب كيس نامبرى داره

مرسی
Nephew همون اول اکتبر ویزا رو یکضرب گرفت
امیدوارم امسال هم برنده داشته باشیم Big Grin
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2016 ، آلیس-1980
سلام دوستان
چنانچه کسی دوست داشت در شغل رانندگی در محدوده سیلیکون ولی شروع به کار بکنه ، من کسی رو می شناسم که ماشین اماده کار برای اوبر داره و دنبال راننده می گرده .
می تونید برام پیغام بگذارید
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: reasonable
سلام دوستان
ما تازه رسیدیم امریکا، کارهای مورد نیاز بدو ورود رو امکان داره لطف بفرمایید چیه و راهنماییمون کنید

2015AS2***
مصاحبه می - آنکارا
تعداد افراد 2 نفر
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
ضمن تبریک به شما صفحات قبل همین تاپیک و تاپیک اولین سفر به آمریکا در بخش برنده های 2015 رو مطالعه کنید مطالب لازم توش هست. به سفرنامه آمریکا در انجمن خصوصی 2014 و 2015 هم می تونید مراجعه کنید. (روی عدد سال ها کلیک کنید لینکشون رو گذاشتم)
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-20 ساعت 06:26)سپیده زمان نوشته:  سلام دوستان
ما تازه رسیدیم آمریکا، کارهای مورد نیاز بدو ورود رو امکان داره لطف بفرمایید چیه و راهنماییمون کنید

2015AS2***
مصاحبه می - آنکارا
تعداد افراد ۲ نفر

سلام دوست من
خیلی خوش اومدین. امیدوارم زندگی جدید راهی باشه برای رسیدن به چیزایی که میخواین.
اولین کاری که لازمه انجام بدین مراجعه به اداره سوشال و درخواست شماره سوشال هست و بسته به ایالتی که ساکن هستین زمان دریافت شماره متفاوته و بر اساس تجربه دوستان سالهای قبل (از جمله خودم) از دو هفته تا دو سه ماه متغیره.
کار بعدی پرداخت مبلغ 165 دلار برای گرین کارته و زمان اونم متغیره. برای راهنمایی بیشتر میتونین به امضای بنده مراجعه کنین.
کارهای بعدی شامل افتتاح حساب بانکی، اقدام برای گواهینامه رانندگی، پیدا کردن کار و ... است.
کار واسه انجام دادن تا دلتون بخواد هست فقط عجله نکنین که عجله کار شیطونه Big Grin
با حوصله و صبر همه کاراتونو انجام بدین و از سختیهای اول کار ناامید نشین.
به تاپیکهای دیگه این سایت هم سری بزنین مثل تجربه های زندگی تو شهر محل اقامتتون، بانک و بیمه و کردیت و ...
براتون آرزوی موفقیت و شادی میکنم.
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadi79 ، قصه گو ، victor2016 ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان. ما حدود چندماه پیش از امریکا خارج شدیم و تاریخ ورود مجددمون به امریکا میشه 5 روز مونده به اینکه بشه 6 ماه خارج از خاک امریکا بودن!! یعنی در واقع 5 ماه و 25 روز خارج از امریکا بودیم. گرین کارد هم داریم. میخوام بدونم مشکلی که پیش نمیاد؟ آخه از یه نفر شنیدم تازگیا به کسایی که خیلی نزدیک به تاریخ حداکثری خروجشون (یعنی 6 ماه) خارج از امریکا باشن گیر میدن. آیا این درسته یا شایعه ی بیش نیست؟!!!
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان