کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
(2013-10-18 ساعت 12:02)pouyaparham نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 13:12)Nazem نوشته:  سوالات مربوط به ثبت نام خانوادگی را اینجا مطرح کنید.
سلام-در لاتاری 2015 شرکت کردم اما در فرم شهر تولد را اشتباه کردم و فرم ارسال شد و کانفریم نامبر هم گرفتم.چکار کنم ؟ چه مشکلی پیش میاد؟
لطفا راهنمایی کنید.

بعد از قبولی میتونین با مکاتبه درستش کنین نگران نباشین Smile
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Danoosh
(2013-10-18 ساعت 13:48)Danoosh نوشته:  سلام
کاربر king eagle, جسارتا دوتا مورد هست
اولیش اینه که فکر کنم بر اساس آدرس محل زندگی, سفارت برای مصاحبه تعیین بشه..... و همچنین تو سفارت میتونه انگلیسی هم صحبت کنه
دومی اینکه ایشون گفتند که سیتیزن نیستند و فقط ایتالیا متولد شدند یعنی بعد از قبولی نباید شماره کیسشون EU باشه بدلیل اینکه شهروند اروپا بحساب نمیان...
البته شما بیشتر از بنده تجربه دارید.... بنده فقط سعی کردم همفکری کنم
موفق باشید
دانوش جان اتفاقا اگر من جایی اشتباه میکنم خیلی خوب هستش که دوستان امثال شما بهم تذکر بدن خوب منم که عالم مطلق نیستم Rolleyes

شما اگر دقت کنین و رجوع کنین به توضیحات خودشون در فرم و یک دیکشنری معتبر به این نتیجه خواهید رسید که eligible country ینی اینکه کشور محل تولد شما جزو کشورهای حذف شده نباشه و همون طور که توضیح دادن توی فرم

Country of eligibility for the DV Program – Your country of eligibility will normally be the same as your country of birth. Your country of eligibility is not related to where you live. If you were born in a country that is not eligible, please review the Frequently Asked Questions to see if there is another way you may be eligible.

پس ینی هیچ مهم نیست که شما سیتیزن یک کشور باشین یا نه فقط مهمه اینه که کجا به دنیا اومدین.درضمن بله شما درست میفرمایین ایشون و افراد دیگه که همین مشکل رو دارن میتونن به زبان انگلیسی مصاحبه کنن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: Danoosh ، milligator ، Terme
با سلام و خسته باشید
میشه راهنمایی کنین که فرزند حتما عکس میخواد؟ یعنی حتی بچه ۷ - ۸ ماهه هم باید عکس داشته باشه یا از یه سنی به بالا نیاز به عکس داره؟ من کلی تاپیک ها را خوندم ولی کسی اشاره نکرده بود
اگه دوستان اطلاع دارند راهنمایی کنند ممنون میشم
هیچ تقدیری وجود ندارد
آینده همان چیزی است که خودت آن را می سازی
تشکر کنندگان:
این همه اونور اونور گفتن همه عکس لازم دارن. بله بچه هم عکس لازم داره.

موفق باشید
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-18 ساعت 19:52)babak_1991 نوشته:  با سلام و خسته باشید
میشه راهنمایی کنین که فرزند حتما عکس میخواد؟ یعنی حتی بچه ۷ - ۸ ماهه هم باید عکس داشته باشه یا از یه سنی به بالا نیاز به عکس داره؟ من کلی تاپیک ها را خوندم ولی کسی اشاره نکرده بود
اگه دوستان اطلاع دارند راهنمایی کنند ممنون میشم

بله عزیز بچه 1 هفته ای هم عکس میخواد به همون صورت و جزئیات والدین

تشکر کنندگان:
(2013-10-18 ساعت 17:08)King Eagle نوشته:  
(2013-10-18 ساعت 13:48)Danoosh نوشته:  سلام
کاربر king eagle, جسارتا دوتا مورد هست
اولیش اینه که فکر کنم بر اساس آدرس محل زندگی, سفارت برای مصاحبه تعیین بشه..... و همچنین تو سفارت میتونه انگلیسی هم صحبت کنه
دومی اینکه ایشون گفتند که سیتیزن نیستند و فقط ایتالیا متولد شدند یعنی بعد از قبولی نباید شماره کیسشون EU باشه بدلیل اینکه شهروند اروپا بحساب نمیان...
البته شما بیشتر از بنده تجربه دارید.... بنده فقط سعی کردم همفکری کنم
موفق باشید
دانوش جان اتفاقا اگر من جایی اشتباه میکنم خیلی خوب هستش که دوستان امثال شما بهم تذکر بدن خوب منم که عالم مطلق نیستم Rolleyes

شما اگر دقت کنین و رجوع کنین به توضیحات خودشون در فرم و یک دیکشنری معتبر به این نتیجه خواهید رسید که eligible country ینی اینکه کشور محل تولد شما جزو کشورهای حذف شده نباشه و همون طور که توضیح دادن توی فرم

Country of eligibility for the DV Program – Your country of eligibility will normally be the same as your country of birth. Your country of eligibility is not related to where you live. If you were born in a country that is not eligible, please review the Frequently Asked Questions to see if there is another way you may be eligible.

پس ینی هیچ مهم نیست که شما سیتیزن یک کشور باشین یا نه فقط مهمه اینه که کجا به دنیا اومدین.درضمن بله شما درست میفرمایین ایشون و افراد دیگه که همین مشکل رو دارن میتونن به زبان انگلیسی مصاحبه کنن
متاسفانه ایتالیایی بلد نیستم
از راهنمایی هاتون ممنون
ولی چون آدرس سکونت و پستی را ایران وارد میکنم مشکلی پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان:
دوستان میشه کمک کنید کجا میتونم جواب این سئوالو بگیرم ؟برام امروز یه ایمیل اومده که ثبت نامتون کامل نیست و به لینک بالا مراجعه کنید یا log in کنید ولی لینکی وجود نداره هر کاری میکنم loginنمیشه باید چکار کنم
To complete your registration , simply click on the link above or login to your account at usgcls.com/login
تشکر کنندگان:
(2013-10-19 ساعت 21:32)شهراد نوشته:  دوستان میشه کمک کنید کجا میتونم جواب این سئوالو بگیرم ؟برام امروز یه ایمیل اومده که ثبت نامتون کامل نیست و به لینک بالا مراجعه کنید یا log in کنید ولی لینکی وجود نداره هر کاری میکنم loginنمیشه باید چکار کنم
To complete your registration , simply click on the link above or login to your account at usgcls.com/login

از سایت لاتاری که برای کسی ایمیل نمیفرستن :-|
شما خودتون ثبت نام کردید؟ از کدوم سایت؟
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-19 ساعت 21:23)milligator نوشته:  متاسفانه ایتالیایی بلد نیستم
از راهنمایی هاتون ممنون
ولی چون آدرس سکونت و پستی را ایران وارد میکنم مشکلی پیش نمیاد؟

اگه تا حالا ثبت نام نکردین به نظر من بزنین ایتالیا که شانستون بیشتره

آدرس مهم نیست اما اگر از طریق ایتالیا اقدام کردین از طریق گوگول یه آدرس ایتالیایی همین طور الکی پیدا کنین و بنویسین ادرس ایران رو ندین خوب طرف یه وقت خدایی نکرده میفهمه اونوقت......

تشکر کنندگان: milligator
(2013-10-19 ساعت 21:32)شهراد نوشته:  دوستان میشه کمک کنید کجا میتونم جواب این سئوالو بگیرم ؟برام امروز یه ایمیل اومده که ثبت نامتون کامل نیست و به لینک بالا مراجعه کنید یا log in کنید ولی لینکی وجود نداره هر کاری میکنم loginنمیشه باید چکار کنم

از سایت ثبت نام که ایمیلی برای کسی فرستاده نمیشه حتما تقلبیه

تشکر کنندگان: fairy ، satin

اگه از طریق سایتهایی که پول میگیرن و ثبت نام میکنن اقدام کردی و مراحل رو ناقص گذاشتی به خاطر همین ایمیل فرستادن و یاسالهای قبل از این طریق بوده و خواستن دوباره راضیت کنن که از طریق اونها ثبت نام کنی.به خاطر همین ایمیل فرستادن.ویا دارن تبلیغ میکنن که مجابت کن از سایت اونها ثبت نام کنی .
در کل اگه ثبت نام کردی و کد مربوط قرعه کشی رو گرفتی نگران نباش و اهمیتی نده ولی اگه ثبت نام نکردی این فروم هارو بخون و سوالی داشتی بپرس و در اخر خودت ثیت نام کن.

تو این مطلبم یه توضیح کوچیکی از همه نوع موارد فکر کم دادم.Big Grin
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: King Eagle ، shaghayegh77 ، Danoosh
باسلام و تشكر
1- يكي از دوستان بنده كه برنده شده متاهله و موقع ثبت نام اطلاعات رو به صورت كامل وارد كرده . حالا اگه خانمش حاضر نباشه كه همراه با دوستم بياد بايد چكار كنه ؟ اصلا ميتونه ادامه راه رو بدون همسرش اقدام كنه؟
2- يكي از دوستام كه متاهله و يك دختر هم داره امسال براي سال 2015 ثبت نامه كرده ولي بصورت unmarried . حالا اگه ان شاالله برنده بشه مشكلي واسش پيش مياد؟
ممنون از همه دوستان
(2013-10-02 ساعت 11:04)vahid.vp نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 10:27)zepehr1 نوشته:  از یک زوج ...یک نفر به تنهایی میتونه شرکت کنه بدون اینکه اطلاعات همسر رو وارد کنه؟؟؟؟
خیر نمیشه . باید حتما اطلاعات رو در سیستم وارد کنند ولی مختار هستند بعد از قبولی تنهایی بروند یا با زوجه Cool
تشکر کنندگان: mehdikhosro
(2013-10-22 ساعت 13:43)ramtin2015 نوشته:  باسلام و تشكر
1- يكي از دوستان بنده كه برنده شده متاهله و موقع ثبت نام اطلاعات رو به صورت كامل وارد كرده . حالا اگه خانمش حاضر نباشه كه همراه با دوستم بياد بايد چكار كنه ؟ اصلا ميتونه ادامه راه رو بدون همسرش اقدام كنه؟
2- يكي از دوستام كه متاهله و يك دختر هم داره امسال براي سال 2015 ثبت نامه كرده ولي بصورت unmarried . حالا اگه ان شاالله برنده بشه مشكلي واسش پيش مياد؟
ممنون از همه دوستان
(2013-10-02 ساعت 10:27)zepehr1 نوشته:  از یک زوج ...یک نفر به تنهایی میتونه شرکت کنه بدون اینکه اطلاعات همسر رو وارد کنه؟؟؟؟
خیر نمیشه . باید حتما اطلاعات رو در سیستم وارد کنند ولی مختار هستند بعد از قبولی تنهایی بروند یا با زوجه Cool

باید حتما زمان مصاحبه همسرشون همراهشون باشه بعد از گرفتن ویزا اگه خودشون برنده هستن که مشکلی نیست بدون همسر میتونن وارد امریکا شن ولی زمان مصاحبه حتما حتما باید با همسرشون برن
اگر دوستتون متاهله و unmarried پر کردن متاسفانه در صورت برنده شدن احتمال ریجکت شدنشون زیاده
تشکر کنندگان: mahdibashoma
بذارين يه جور ديگه سوال رو مطرح كنيم
يك آقايي هست با خانمش مشكل داره
طلاق هم نميگيرن
فقط جدا از هم زندگي مي كنن
حالا تكليف آقا چيه مي خاد لاتري ثبت نام كنه اسمي هم از خانمش نياره اصلا
اگر بزنه unmarried و برنده هم بشه بره موقع پر كردن فرم ها بزنه ما جدا از هم زندگي مي كنيم و تنها هم بره مصاحبه...
چرا ممكنه ريجكت بشه آخه؟؟

(2013-10-22 ساعت 13:48)fairy نوشته:  
(2013-10-22 ساعت 13:43)ramtin2015 نوشته:  باسلام و تشكر
ممنون از همه دوستان

باید حتما زمان مصاحبه همسرشون همراهشون باشه بعد از گرفتن ویزا اگه خودشون برنده هستن که مشکلی نیست بدون همسر میتونن وارد آمریکا شن ولی زمان مصاحبه حتما حتما باید با همسرشون برن
اگر دوستتون متاهله و unmarried پر کردن متاسفانه در صورت برنده شدن احتمال ریجکت شدنشون زیاده
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان: mahdibashoma
@mehdikhosro
دوست عزیز هیچ راهی نداره اونا هم یه سری قوانین تعریف کردن
تا زمانی که جدا نشدن و متاهل هستن نمی تونن و نباید مجرد فرم رو پر کنن
یا باید اسم همسرشونو وارد می کردن باهم میرفتن مصاحبه بعد ایشون بعد از برنده شدن خودشون می رفتن یا اینکه طلاق می گرفتن و فرم رو به صورت divorced پر می کردن در هیچ صورتی unmarried نبودن ایشون
دیگه این اشتباه رو نمی پذیرن چون موقع پر کردن فرم اطلاعات غلط وارد کردن اونا هم کاری ندارن که آیا این زوج با هم زندگی میکنن یا نه،متاهلی باید متاهل پر کنی.

موفق باشید
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، King Eagle ، Terme

کاربران در حال بازدید این موضوع: