کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
(2013-10-13 ساعت 13:38)iris نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 17:56)beelzebub نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 17:22)iris نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 16:17)H Pier نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 16:12)iris نوشته:  اگر خانواده ای بچه هاشون بالای 21 سال هستند و ازدواج هم کردند باید بازم اسمشون را بنویسند؟ یا نه؟

بچه های بالای 21 سال در فرم نوشته نمیشود. (لحاظ نمیشود)
بنابر این اگه 10 تا بچه بالای 21 دارین ... در قسمت مربوطه بنویسین "0" .

اگر قبول بشن، برا مصاحبه شناسنامه را که چک می کنند ایراد نمی گیرند که چرا اسم بچه ها را ننوشتید؟

وقتي قبول بشن تو فرم ها همه فرزندان رو ميخواد. ثبت نام فقط زير ٢١ سال

پس موردهایی که ویزا نمی گیرند چون ثبت نام اولیه با فرمها تطابق نداره برا تعداد فرزند به خاطر فرزندای زیر 21 هست؟

امکان داره اسم فرزندان زیر 21رو وارد نکرده باشن
یا بلعکس فرزندان بالای 21رو وارد کرده باشن
مورد اول خطرناک تره شاید دومی رو بگن به اون تعلق نمی گیره ولی اگه زیر 21رو زمان ثبت نام ننویسن هیچ عذری رو قبول نمی کنن و بلافاصله ریجکت می کنن
we fight for a better life
تشکر کنندگان: H Pier ، Saeedv13 ، Danoosh ، roeentan
می خواستم بپرسم آیا اگر با فاصله ثبت نام کنیم بهتر نیست یا اصلن فرقی نمی کنه پشت سر هم ثبت نام کنیم!؟
دو هزار و چهارده : بخت یار نبود Tongue
دو هزار و پانزده : فینگرز آر کراسد Cool

تشکر کنندگان:
(2013-10-14 ساعت 20:27)Rbaghban نوشته:  می خواستم بپرسم آیا اگر با فاصله ثبت نام کنیم بهتر نیست یا اصلن فرقی نمی کنه پشت سر هم ثبت نام کنیم!؟

دوست عزیز هیچ تفاوتی‌ نداره
تشکر کنندگان: King Eagle ، Rbaghban ، mehdieb ، satin ، Danoosh
ما سال پیش برای اولین بار شرکت کردیم ولی خب قبول نشدیم. اگر خدا بخواد این دوره با هم قبول میشیم و دور همی جشن میگیرم Smile
دو هزار و چهارده : بخت یار نبود Tongue
دو هزار و پانزده : فینگرز آر کراسد Cool

تشکر کنندگان: King Eagle ، satin
سلام دوستان یک سوال فوری، همسر من دوستش رو ثبت نام کرده به جای j نوشته g در صورتی که در پاس نوشته najafi ولی همسرم براش نوشته nagafi آیا راهی هست که الان بشه اصلاح کرد؟ چون کانفرمیشن نامبر رو گرفته؟
لطفا سریع جواب بدید . سپاسگزارم.
CN:20138xxx/ دونفر / آنکارا / مصاحبه آخر آگوست/ یکضرب/کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
این همه دوستان دارن میگن که بعد قبولی مکاتبه کنید دوست عزیز.

وقتی هنوز قبولی هم معلوم نیست. چکار میخوان بکنن:دی
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: Danoosh ، King Eagle
(2013-10-15 ساعت 20:31)niloo-kh نوشته:  سلام دوستان یک سوال فوری، همسر من دوستش رو ثبت نام کرده به جای j نوشته g در صورتی که در پاس نوشته najafi ولی همسرم براش نوشته nagafi آیا راهی هست که الان بشه اصلاح کرد؟ چون کانفرمیشن نامبر رو گرفته؟
لطفا سریع جواب بدید . سپاسگزارم.

مشکلی نداره بعد از قبولی با مکاتبه درستش میکنین
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
(2013-10-13 ساعت 13:44)fairy نوشته:  
(2013-10-13 ساعت 13:38)iris نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 17:56)beelzebub نوشته:  
(2013-10-12 ساعت 17:22)iris نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 16:17)H Pier نوشته:  بچه های بالای 21 سال در فرم نوشته نمیشود. (لحاظ نمیشود)
بنابر این اگه 10 تا بچه بالای 21 دارین ... در قسمت مربوطه بنویسین "0" .

اگر قبول بشن، برا مصاحبه شناسنامه را که چک می کنند ایراد نمی گیرند که چرا اسم بچه ها را ننوشتید؟

وقتي قبول بشن تو فرم ها همه فرزندان رو ميخواد. ثبت نام فقط زير ٢١ سال

پس موردهایی که ویزا نمی گیرند چون ثبت نام اولیه با فرمها تطابق نداره برا تعداد فرزند به خاطر فرزندای زیر 21 هست؟

امکان داره اسم فرزندان زیر 21رو وارد نکرده باشن
یا بلعکس فرزندان بالای 21رو وارد کرده باشن
مورد اول خطرناک تره شاید دومی رو بگن به اون تعلق نمی گیره ولی اگه زیر 21رو زمان ثبت نام ننویسن هیچ عذری رو قبول نمی کنن و بلافاصله ریجکت می کنن

مرسی، ثبت نام کردم متوجه شدم زیرش هم کامل توضیح داده، اصلا تعداد فرزند را وارد نکنیم مهم نیست چون اختیاری هست، فکر کنم اونایی که ویزا نمی گیرند اشتباه وارد می کنند مثلا دو تا بچه را 1 وارد می کنند یا صفر می زنند ولی بجه دارند و ...
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان:
(2013-10-17 ساعت 14:46)iris نوشته:  مرسی، ثبت نام کردم متوجه شدم زیرش هم کامل توضیح داده، اصلا تعداد فرزند را وارد نکنیم مهم نیست چون اختیاری هست، فکر کنم اونایی که ویزا نمی گیرند اشتباه وارد می کنند مثلا دو تا بچه را 1 وارد می کنند یا صفر می زنند ولی بجه دارند و ...

من نمیدونم این مطلب رو چه جوری از اون نوشته استخراج کردین... اما تعداد فرزند زیر 21 حتما باید نوشته بشه.... آن ها برای صدور ویزا حتی برای 1 نفر هم برنامه ریزی دارند... و 1 سری پیش برنامه ریزی ها ....
و با اشتباه وارد کردن تعداد افراد واجد شرایط دریافت ویزا آنها پرونده خاطی رو ریجکت میکنند.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: aghaghia
برای لاتاری فقط فرزندان زیر 21 سال رو میخواد و فرزندان بالای 21 سال را نباید حساب کنید
مثلا از 3 فرزند 1فرزند 19 ساله یکی 25 و یکی 22
شما یاید تعداد فرزند را یک بزنید.
دیگه از این واضح تر نمیشه[عکس: 546521_Laie_62A.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: H Pier ، King Eagle ، hilda.safarzadeh
سلام
من متولد ایتالیا هستم ولی سیتیزن نیستم و ساکن اصفهان هستم و تابعیتم ایرانیه. وقتی فرم ثبت نام لاتاری را پر می کنم یه قسمت هست که محل تولد و کشور تولد را مییرسه و بلافاصله بعد از اون نوشته

6. Country of Eligibility for the DV Program
Your country of eligibility will normally be the same as your country of birth. Your country of eligibility is NOT related to where you live. If you were born in a country that is not eligible for the DV program, please go to Explanation of Country of Eligibility {this link will open in a new window} to see if there is another option available in your case.

Are you claiming eligibility based on the country where you were born?
Yes ------------ No
If not, you must enter the country from which you are claiming eligibility.

من محل تولد و شهر تولد را ایتالیا وارد می کنم و لی برای دو سوال فوق نمیدونم چی وارد کنم. ایران یا ایتالیا

اگه yes بزنم یعنی ایتالیا
اگه no بزنم باید ایران را انتخاب کنم

شانس کدوم بیشتره؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-17 ساعت 19:55)iris نوشته:  جلوی فیلدی که باید تعداد بچه را وارد کرد نوشته optional یعنی اختیاری، بنابراین حتی اگر چیزی داخل این فیلد نزنیم مشکلی ایجاد نمی کنه ، اما اگر هر عددی زدیم از 0 گرفته تا هر چی باید واقعیت داشته باشه
خیلی ها برداشت شما رو کردند و اسم بچه زیر 21 سالشون رو ننوشتن. بعد قبولی هم به KCC جریان رو اطلاع دادند. KCC هم جواب داده تغییرات رو در پروندشون لحاظ کرده. به مدیکال و مصاحبه هم رفتند، انگشت نگاری شدند و 330 دلار هزینه مصاحبه رو هم پرداخت کردند ولی بعد از سلام به آفیسر بدون این که بتونن اعتراض کنن برگه قرمز گرفتن و با چشمان گریون از سفارت خارج شدند. پارسال یه مورد داشتیم که حتی به ظاهر کلیرنس خورد. یعنی بعد مصاحبه تو سفارت آمریکا در ایروان بهش گفتند که مراحل اداریشون تموم بشه برگرده سفارت و ویزاشو بگیره ولی هفته بعدش که به ایران برگشتند ایمیل دادن و ریجکتش کردند. همه هم وکیل می گیرن و کلی هزینه می کنن ولی هیچ وقت فایده نداشته. تا حالا من ندیدم برنده ای اسم بچه شو ننوشته باشه و ویزا بگیره. 100 در 100 کیس های اینجوری تا حالا ریجکت شدند. اگر موقع ثبت نام اسم بچه رو ننوشتین و برنده شدین بهتره مطمئن باشین که اصلاً برنده نشدین چون بهتون ویزا نخواهند داد. والسلام.
تشکر کنندگان: sib 24 ، shimoda ، King Eagle ، fairy ، Danoosh ، lighter
(2013-10-17 ساعت 21:21)milligator نوشته:  سلام
من متولد ایتالیا هستم ولی سیتیزن نیستم و ساکن اصفهان هستم و تابعیتم ایرانیه. وقتی فرم ثبت نام لاتاری را پر می کنم یه قسمت هست که محل تولد و کشور تولد را مییرسه و بلافاصله بعد از اون نوشته

Your country of eligibility will normally be the same as your country of birth. Your country of eligibility is NOT related to where you live. If you were born in a country that is not eligible for the DV program, please go to Explanation of Country of Eligibility {this link will open in a new window} to see if there is another option available in your case.

Yes ------------ No

من محل تولد و شهر تولد را ایتالیا وارد می کنم و لی برای دو سوال فوق نمیدونم چی وارد کنم. ایران یا ایتالیا

شانس کدوم بیشتره؟

عزیز من جای شما بودم از طریق ایتالیا اقدام میکردم چون توی ایران عزیزان همینطوری مثه آش همزدن ثبت نام کردن و خداتا نفر داوطلب شدن اما توی ایتالیا مردم اطلاعات دارن و الکی صبت نام نمیکنن در نتیجه تعداد نفرات کمترو شانس شما بیشتر . فقط به این دقت کن که اگه خداخواست و قبول شدی باید به زبان ایتالیایی مصاحبه کنی .حالا ایتالیایی بلدی؟
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Danoosh ، milligator
(2013-10-01 ساعت 13:12)Nazem نوشته:  سوالات مربوط به ثبت نام خانوادگی را اینجا مطرح کنید.
سلام-در لاتاری 2015 شرکت کردم اما در فرم شهر تولد را اشتباه کردم و فرم ارسال شد و کانفریم نامبر هم گرفتم.چکار کنم ؟ چه مشکلی پیش میاد؟
لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2013-10-18 ساعت 10:33)King Eagle نوشته:  
(2013-10-17 ساعت 21:21)milligator نوشته:  سلام

Yes ------------ No

شانس کدوم بیشتره؟

عزیز من جای شما بودم از طریق ایتالیا اقدام میکردم چون توی ایران عزیزان همینطوری مثه آش همزدن ثبت نام کردن و خداتا نفر داوطلب شدن اما توی ایتالیا مردم اطلاعات دارن و الکی صبت نام نمیکنن در نتیجه تعداد نفرات کمترو شانس شما بیشتر . فقط به این دقت کن که اگه خداخواست و قبول شدی باید به زبان ایتالیایی مصاحبه کنی .حالا ایتالیایی بلدی؟

سلام
کاربر king eagle, جسارتا دوتا مورد هست
اولیش اینه که فکر کنم بر اساس آدرس محل زندگی, سفارت برای مصاحبه تعیین بشه..... و همچنین تو سفارت میتونه انگلیسی هم صحبت کنه

دومی اینکه ایشون گفتند که سیتیزن نیستند و فقط ایتالیا متولد شدند یعنی بعد از قبولی نباید شماره کیسشون EU باشه بدلیل اینکه شهروند اروپا بحساب نمیان...

البته شما بیشتر از بنده تجربه دارید.... بنده فقط سعی کردم همفکری کنم

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: milligator

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان