کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
سوالات مربوط به ثبت نام خانوادگی را اینجا مطرح کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: soli asali ، MEHR52 ، shatsi ، bhr bhr
با سلام
خانومی که الان باردار هست و فرزندش 3 الی 4 ماه دیگه به دنیا می یاد. الان زمان ثبت نام باید اسم فرزندش رو بنویسه یا نه؟ اگر باید بنویسه تاریخ تولدش رو چی بزنه؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
نه دوست عزیز الان نباید بنویسه. وقتی انشاالله صحیح و سالم به دنیا آمد در صورت قبولی اون موقع با نامه اطلاع رسانی میکنین. البته این اطلاعاتیه که من دارم
تشکر کنندگان: farzadsmile ، amir2640 ، DIVE ، Dr.Fox
(2013-10-01 ساعت 13:42)hajiarab نوشته:  حالا یک سوالی که چند وقتیه ذهن منو مشغول کرده اینه که کسایی که چندتا زن دارن چکار میکنن؟ اونا چطوری باید فرم پر کنن؟ اگه قبول بشن چی میشه؟ خنده داره اما واقعیته ها! داریم کسایی که اینجور شرایطی دارن

از نظر دولت آمریکا چند همسری معنی نداره. شما باید یک همسر داشته باشید. پس نتیجتاً باید یکی از همسر ها لحاظ بشه. والسلام.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: soli asali ، fairy ، mofid ، MEHR52 ، ojee ، DIVE
با سلام میدونم اساتید در این موارد تذکر داده اند اما بنده هم وظیفه دونستم چند نکته رو عنوان کنم.
1) به تاریخ تولد و تبدیل آن بسیار دقت کنین.
2) اگر دارای فرزند هستید حتما حتما باید اسم و مشخصات و حتی عکس فرزند خود در زمان ثبت نام ارسال شود.
3) در زمان نوشتن اسم و فامیل باید دقیقا مانند پاسپورت خود اطلاعات اسمی رو درج کنید و اگر پاسپورت ندارید اطلاعات اسمی خود را به نحوی پر کنید که میخواهید در پاسپورت نوشته شود.
4) ما ایرانی ها middle name نداریم بنابراین در قسمت middle name چیزی ننویسید.
5) خانواده ای که زوج هستند میتوانند هرکدام از زوجین جداگانه ثبت نام کرده و نام و مشخصات و عکس همسر خود را در زمان ثبت نام ارسال کنند. (در این صورت 2 شانس دارید)
6) افرادی که بالاتر از 18 و کمتر از 21 سال سن دارند میتوانند هم به طور جدا گانه و هم تحت پوشش پدر و مادر خود ثبت نام کنند. (میشود 3 شانس که البته به تصمیم پدر و مادر مبنی بر مهاجرت بستگی دارد)
7) پارسال نزدیک به 30% از افراد ثبت نامی در قرعه کشی شرکت داده نشده ان به علت ناقص بودن اطلاعات تکمیلی بنابراین نهایت دقت را داشته باشین.
8) دقیقا مشخصات عکس باید متناسب با درخواست آنها باشد بنابراین تنبلی برای عکس گرفتن رو کنار بگذارید.
9) در هنگام ثبت نام خیلی دقت داشته باشین که از سهمیه کشورهای دیگر استفاده نکنید وگرنه کیس شما ریجکت خواهد شد. از راهنماهایی که در سایت برای تکمیل وجود دارد نهایت استفاده رو ببرید.
10) برای ثبت نام نیاز به وکیل ندارید خوشبختانه در این سایت اساتیدی فعالیت دارند که از وکیل کمتر نیستند از همین سایت سوالاتتون رو بپرسین و منتظر جواب باشید البته در تایپیک مربوطه.

براتون آرزوی موفقیت دارم. پاینده باشین. Smile
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
بچه ها يه سوال؟ من هر چي سايت dvlottery.state.gov رو چك ميكنم هنوز نميشه براي ٢٠١٥ ثبت نام كرد!!! كسي خبري داره؟
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
تشکر کنندگان: negar_karimi6
(2013-10-01 ساعت 21:49)Tabassomshojaat نوشته:  بچه ها يه سوال؟ من هر چي سايت dvlottery.state.gov رو چك ميكنم هنوز نميشه براي ٢٠١٥ ثبت نام كرد!!! كسي خبري داره؟

دوست عزیز من چک کردم مشکلی نداشت بایه جستجوگر دیگه چک کن شاید مشکلت حل بشه
**CN:2014AS000027
ایا ثبت نام باز شده ادرس سایتش کدومه من پیدا نمیکنم
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، imangod
(2013-10-01 ساعت 22:04)taha_jam_co نوشته:  ایا ثبت نام باز شده ادرس سایتش کدومه من پیدا نمیکنم

https://www.dvlottery.state.gov/
تشکر کنندگان: reza_top60 ، sasan abdi ، Samand ، negar_karimi6 ، Terme
بابا اینجا نمیشه ثبت نام کرد من هر چی میزنم نمیشه ایا شروع شده
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
(2013-10-01 ساعت 23:50)taha_jam_co نوشته:  بابا اینجا نمیشه ثبت نام کرد من هر چی میزنم نمیشه ایا شروع شده

بله خیلی‌ وقت شروع شده
دوستای عزیزم حتما از اینترنت اکسپلورر 8 به بالا برای ثبت نام استفاده کنین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: 327 ، khorsandi ، negar_karimi6 ، ماتیتی ، shahrivargan ، aghaghia
ما بدون مشکل ثبت نام کردیم. مشخصات پارسالمونو بصورت HTML سیو کرده بودیم از روی همون سریع پر کردیم فرستادیم. همون عکسی که پارسال انداختیم و شرکت کردیم آپلود کردیم. با فایرفاکس آخرین ورژن ثبت نام را انجام دادیم. امیدوارم امسال برنده بشیم.
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: zepehr1 ، H Pier ، King Eagle ، negar_karimi6 ، elnaz_joon ، sharmi
(2013-10-01 ساعت 23:50)taha_jam_co نوشته:  بابا اینجا نمیشه ثبت نام کرد من هر چی میزنم نمیشه ایا شروع شده

دوستان یه Control+F5 بزنید تا کش مرورگر به روز بشه.
ش کیس: 2018XXXXXXXXXX
نامه قبولی:
کنسولگری:
فرمها:
کارنت شدن:
نامه دوم:
مصاحبه:
کلیرنس:
ویزا:
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
به رویاهات فکر کن... Rolleyes
تشکر کنندگان: taleghani ، .YAS ، negar_karimi6
(2013-10-02 ساعت 10:27)zepehr1 نوشته:  از یک زوج ...یک نفر به تنهایی میتونه شرکت کنه بدون اینکه اطلاعات همسر رو وارد کنه؟؟؟؟
خیر نمیشه . باید حتما اطلاعات رو در سیستم وارد کنند ولی مختار هستند بعد از قبولی تنهایی بروند یا با زوجه Cool
تشکر کنندگان: zepehr1 ، bhr bhr ، negar_karimi6

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان