کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
(2013-10-02 ساعت 15:57)darabi نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 10:27)zepehr1 نوشته:  از یک زوج ...یک نفر به تنهایی میتونه شرکت کنه بدون اینکه اطلاعات همسر رو وارد کنه؟؟؟؟

این چه کاریه آخه ؟
مگه تنها می خواین برین ؟

داداش امضاتو عوض کن..ادم استرس میگیرهBig Grin
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
من 2 تا سوال داشتم
آیا کسی که اسمش تو قرعه کشی درومده باید 18 سال تموم باشه یا مشکلی نداره؟
یه سوالی دیگه ام اینه که آیا کسی که اسمش درومده و برای مصاحبه بره ولی ردش کنن میتونه برای سال بعد هم ثبت نام کنه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 19:09)hesam_hhh نوشته:  سلام بچه ها
من 2 تا سوال داشتم
یه سوالی دیگه ام اینه که آیا کسی که اسمش درومده و برای مصاحبه بره ولی ردش کنن میتونه برای سال بعد هم ثبت نام کنه؟

اگر اشتباه میکنم تجربه داراش بیان جلو اصلاح کنن

تا اونجایی که میدونم چون سن قانونی 18 سال تمام است نمیشه ثبت نام کرد

شما 10بار هم رد بشین باز بار 11هم میتونی ثبت نام کنی
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: MEHR52
(2013-10-03 ساعت 19:17)King Eagle نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 19:09)hesam_hhh نوشته:  سلام بچه ها
من 2 تا سوال داشتم

اگر اشتباه میکنم تجربه داراش بیان جلو اصلاح کنن

تا اونجایی که میدونم چون سن قانونی 18 سال تمام است نمیشه ثبت نام کرد

شما 10بار هم رد بشین باز بار 11هم میتونی ثبت نام کنی
سوال اول: سن مهم نیست. شما باید حداقل دیپلم 12 ساله یا دو سال سابقه که جز مشاغل تقریبا بالا باشه داشته باشید. اگه شما 16 سالگی هم دیپلم 12 ساله یش دانشگاهی) رو داشته باشید پس حله
سوال دوم: منعی نداره. میتونید شرکت کنید Big Grin
تشکر کنندگان: MEHR52 ، Danoosh ، niloo-kh
(2013-10-01 ساعت 14:40)ghafari88 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 13:42)hajiarab نوشته:  حالا یک سوالی که چند وقتیه ذهن منو مشغول کرده اینه که کسایی که چندتا زن دارن چکار میکنن؟ اونا چطوری باید فرم پر کنن؟ اگه قبول بشن چی میشه؟ خنده داره اما واقعیته ها! داریم کسایی که اینجور شرایطی دارن

از نظر دولت آمریکا چند همسری معنی نداره. شما باید یک همسر داشته باشید. پس نتیجتاً باید یکی از همسر ها لحاظ بشه. والسلام.

قانون خانواده در ایران: قانون خانواده در ایران بر اساس احکام اسلامی بوده، و از قانون خانواده در ایالات متحده
بسیار متفاوت است، و می تواند منجر به ایجاد پیچیدگی هایی در روند روادید مهاجرتی گردد. دولت ایالات متحده
ازدواج های وکالتی را می پذیرد، اما فقط در صورتی که بتوان رابطه زناشویی را در اینگونه ازدواج ثابت کرد )به طور
مثال، حضور زن و شوهر با همدیگر در یک زمان و مکان(.
طلاق های قابل فسخ از طرف ایالات متحده پذیرفته نمی شوند. در صورتی که یک متقاضی طلاق قابل فسخ در
ایران گرفته باشد، این طلاق باید قطعی شده و حکم آن در برگه طلاق و شناسنامه ثبت شده باشد.
متقاضیانی که چند همسر دارند، باید پیش از رفتن به ایالات متحده از همه آنها به غیر از یک نفر طلاق
بگیرند. در صورتی که متقاضی قصد دریافت روادید برای ازدواج را داشته باشد، قبل از این ازدواج باید
تمامی ازدواج های سابق او به طور قطعی فسخ شده باشند. پذیرفتن یک کودک به فرزندخواندگی در
ایران، فرایندی دراز مدت و پیچیده است. به همین علت، پیش از اقدام برای روادید فرزندخواندگی، توسط
رایانامه با سفارت تماس برقرار کنید.
تشکر کنندگان: King Eagle ، ostokhan ، MEHR52
سلام دوستان
یک سوال فنی دارم.من 16 سالمه می شه با پدرم ثبت نام کنم بدون اینکه مادرم یا برادرم تو این فرم بیاد.
لطفا سریع جواب بدید.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-10-04 ساعت 21:33)amirunlock نوشته:  سلام دوستان
یک سوال فنی دارم.من 16 سالمه می شه با پدرم ثبت نام کنم بدون اینکه مادرم یا برادرم تو این فرم بیاد.
لطفا سریع جواب بدید.
ممنون

پدر شما باید ثبت نام کنه...و قالبا باید اسم شما و همه اعضا را بنویسه ..و در صورت قبولی همه اعضا باید تشریف ببرید مصاحبه.

شما به تنهایی میتونید ثبت نام کنید ولی فکر نمیکنم تا موقع مصاحبه بتونید دیپلم یا سابقه کار ارائه بدید.
تشکر کنندگان: Danoosh
بچه ها اسم فروغ الزمان رو چجوری بنویسم؟(اسم من نیستا Big Grin )
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: khorsandi
(2013-10-04 ساعت 22:25)Arashiv نوشته:  بچه ها اسم فروغ الزمان رو چجوری بنویسم؟(اسم من نیستا Big Grin )

Big Grin فکر کنم اینجوری بشه:
Forugh Al-Zaman
میتونید پاسپرت بگیرید بعد ثبت نام کنید. فکر نمیکنم بیشتر از 20 روز طول بکشه.
تشکر کنندگان:
(2013-10-04 ساعت 22:28)sinamn نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 22:25)Arashiv نوشته:  بچه ها اسم فروغ الزمان رو چجوری بنویسم؟(اسم من نیستا Big Grin )

Big Grin فکر کنم اینجوری بشه:
Forugh Al-Zaman
میتونید پاسپرت بگیرید بعد ثبت نام کنید. فکر نمیکنم بیشتر از 20 روز طول بکشه.

عجب اسم سختی ها. خوبه نوشتار اسممون راحته و گرنه اینم خودش یه مشکل بزرگی میبودش Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
فکر کنم اینطوریه forougholzaman
چون اسمه بصورت تکی نوشته نمیشه. دوست عزیز شما هرچی تو ثبت نام نوشتی رو توی پاسپورتت موقع ثبت نام وارد کن Big Grin Big Grin Smile
تشکر کنندگان: Danoosh

همون طور که دوستان گفتن هرطور خودتون برای فرم پاپورت بنویسین همون طور توی پاستون ذکر میشه

شما بنویس Forough Elzaman
El به خاطر اینکه در زبان انگلیسی نمیگن Al مثل اسم فوتبالیست های عرب شاغل در اروپا مثلا El Sheravi بازیکن میلان
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
من یک سوال دارم :سایت ثبت نام کهhttps://www.dvlottery.state.gov هست که هنوز باز نشده و صفحه مربوط به اعلام نتایج پارسال میاد.دوستان کجا ثبت نام کردند؟؟Wink
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 20:05)H Pier نوشته:  با سلام میدونم اساتید در این موارد تذکر داده اند اما بنده هم وظیفه دونستم چند نکته رو عنوان کنم.
1) به تاریخ تولد و تبدیل آن بسیار دقت کنین.
2) اگر دارای فرزند هستید حتما حتما باید اسم و مشخصات و حتی عکس فرزند خود در زمان ثبت نام ارسال شود.
3) در زمان نوشتن اسم و فامیل باید دقیقا مانند پاسپورت خود اطلاعات اسمی رو درج کنید و اگر پاسپورت ندارید اطلاعات اسمی خود را به نحوی پر کنید که میخواهید در پاسپورت نوشته شود.
4) ما ایرانی ها middle name نداریم بنابراین در قسمت middle name چیزی ننویسید.
5) خانواده ای که زوج هستند میتوانند هرکدام از زوجین جداگانه ثبت نام کرده و نام و مشخصات و عکس همسر خود را در زمان ثبت نام ارسال کنند. (در این صورت 2 شانس دارید)
6) افرادی که بالاتر از 18 و کمتر از 21 سال سن دارند میتوانند هم به طور جدا گانه و هم تحت پوشش پدر و مادر خود ثبت نام کنند. (میشود 3 شانس که البته به تصمیم پدر و مادر مبنی بر مهاجرت بستگی دارد)
7) پارسال نزدیک به 30% از افراد ثبت نامی در قرعه کشی شرکت داده نشده ان به علت ناقص بودن اطلاعات تکمیلی بنابراین نهایت دقت را داشته باشین.
8) دقیقا مشخصات عکس باید متناسب با درخواست آنها باشد بنابراین تنبلی برای عکس گرفتن رو کنار بگذارید.
9) در هنگام ثبت نام خیلی دقت داشته باشین که از سهمیه کشورهای دیگر استفاده نکنید وگرنه کیس شما ریجکت خواهد شد. از راهنماهایی که در سایت برای تکمیل وجود دارد نهایت استفاده رو ببرید.
10) برای ثبت نام نیاز به وکیل ندارید خوشبختانه در این سایت اساتیدی فعالیت دارند که از وکیل کمتر نیستند از همین سایت سوالاتتون رو بپرسین و منتظر جواب باشید البته در تایپیک مربوطه.

براتون آرزوی موفقیت دارم. پاینده باشین. Smile

سلام با تشکر از توضیحات کامل شما.
سوال من در رابطه با بند 6 است. اگر فرزندی که 18 تا 21 ساله است در لاتاری شرکت کند و برنده شود آیا برای مصاحبه می تواند پدر و مادر را با خود ببرد؟
سوال بعد در همین رابطه، نیاز هست تصویر پدر و مادر را نیز در فرم ثبت نام خود وارد کند؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-05 ساعت 20:30)pooyar نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 20:05)H Pier نوشته:  با سلام میدونم اساتید در این موارد تذکر داده اند اما بنده هم وظیفه دونستم چند نکته رو عنوان کنم.
1) به تاریخ تولد و تبدیل آن بسیار دقت کنین.
2) اگر دارای فرزند هستید حتما حتما باید اسم و مشخصات و حتی عکس فرزند خود در زمان ثبت نام ارسال شود.
3) در زمان نوشتن اسم و فامیل باید دقیقا مانند پاسپورت خود اطلاعات اسمی رو درج کنید و اگر پاسپورت ندارید اطلاعات اسمی خود را به نحوی پر کنید که میخواهید در پاسپورت نوشته شود.
4) ما ایرانی ها middle name نداریم بنابراین در قسمت middle name چیزی ننویسید.
5) خانواده ای که زوج هستند میتوانند هرکدام از زوجین جداگانه ثبت نام کرده و نام و مشخصات و عکس همسر خود را در زمان ثبت نام ارسال کنند. (در این صورت 2 شانس دارید)
6) افرادی که بالاتر از 18 و کمتر از 21 سال سن دارند میتوانند هم به طور جدا گانه و هم تحت پوشش پدر و مادر خود ثبت نام کنند. (میشود 3 شانس که البته به تصمیم پدر و مادر مبنی بر مهاجرت بستگی دارد)
7) پارسال نزدیک به 30% از افراد ثبت نامی در قرعه کشی شرکت داده نشده ان به علت ناقص بودن اطلاعات تکمیلی بنابراین نهایت دقت را داشته باشین.
8) دقیقا مشخصات عکس باید متناسب با درخواست آنها باشد بنابراین تنبلی برای عکس گرفتن رو کنار بگذارید.
9) در هنگام ثبت نام خیلی دقت داشته باشین که از سهمیه کشورهای دیگر استفاده نکنید وگرنه کیس شما ریجکت خواهد شد. از راهنماهایی که در سایت برای تکمیل وجود دارد نهایت استفاده رو ببرید.
10) برای ثبت نام نیاز به وکیل ندارید خوشبختانه در این سایت اساتیدی فعالیت دارند که از وکیل کمتر نیستند از همین سایت سوالاتتون رو بپرسین و منتظر جواب باشید البته در تایپیک مربوطه.

براتون آرزوی موفقیت دارم. پاینده باشین. Smile

سلام با تشکر از توضیحات کامل شما.
سوال من در رابطه با بند 6 است. اگر فرزندی که 18 تا 21 ساله است در لاتاری شرکت کند و برنده شود آیا برای مصاحبه می تواند پدر و مادر را با خود ببرد؟
سوال بعد در همین رابطه، نیاز هست تصویر پدر و مادر را نیز در فرم ثبت نام خود وارد کند؟

اصلا کسی تا جالا ثبت نام رو دیده؟ شما وقتی میزنی مجرد و ۰ فرزند دیگه قسمت جدید واست باز نمیکنه که؟

پدر و مادر رو میتونید ببرید اما داخل سفارت نمیتونن بشن و مصاحبه هم نمیشن

موفق باشینBig Grin
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: King Eagle ، H Pier ، Danoosh ، niloo-kh
میشه منو سریع راهنمایی کنید دوستان؟
من توی فرم ثبت نام فراموش کردم پسوند فامیلمو بنویسم.باید چکار کنم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان