کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
(2013-10-07 ساعت 19:22)hassanes نوشته:  نه
ترجمش ساده است.
تو اولی گفته ثبت نام یک بار تو دومی نقض اولی گفته

نه دوست من چیزی رو نقض نگفته! در اولی منظورش اینه که هر کسی در هر دوره لاتاری فقط یک بار میتونه ثبت نام کنه ولی دومی در مورد شانس 2 برابر متاهلین گفته! 2 تا موضوع خیلی بی ربطه تقریبا!
تشکر کنندگان: fairy ، hassanes ، King Eagle
(2013-10-07 ساعت 09:52)rasti_110 نوشته:  سلام
خانواده بنده تمایل به آمدن ندارندو برای مصاحبه هم نمی آیند ایا باید آنها را در فرم ثبت نام بنویسم یا نه؟

همه کسانی که اسمشون تو شناسنامه شما هست به جز پدر و مادرتون و فرزندان بالای 21 سال یا متاهل باید اسمشون نوشته بشه!
تشکر کنندگان:
آیا این مورد صد در صد بدون مشکل می باشد؟
5) خانواده ای که زوج هستند میتوانند هرکدام از زوجین جداگانه ثبت نام کرده و نام و مشخصات و عکس همسر خود را در زمان ثبت نام ارسال کنند. (در این صورت 2 شانس دارید)
اگر آری استفاده کنیم از این روش
ممنون میشم پاسخ بدید
تشکر کنندگان:
(2013-10-07 ساعت 20:46)mohajer29 نوشته:  آیا این مورد صد در صد بدون مشکل می باشد؟
5) خانواده ای که زوج هستند میتوانند هرکدام از زوجین جداگانه ثبت نام کرده و نام و مشخصات و عکس همسر خود را در زمان ثبت نام ارسال کنند. (در این صورت 2 شانس دارید)
اگر آری استفاده کنیم از این روش
ممنون میشم پاسخ بدید
سلام
کلا اونایی که متاهلن و ازدواج رسمی کردن اگه ثبت نام کنن تو لاتری شانسشون از افراد مجرد بیشتره چون:
اولاً چه خانم چه آقا هنگام ثبت نام مشخصات همسرشونو باید وارد کنن
ثانیا اگه خانم یا آقا یکیشون اسمش تو قرعه کشی دربیاد به هرجفتشون اقامت میدن چون زن و شوهرن اما افراد مجرد این موقعیتو ندارن.
پس خوش بحال متاهلها که شانسشون 2 برابر مجردهاست.
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان:
سلام من موقع ثبت نام اسمم رو اینجوری نوشتم keyvan اما تویه گذرنامم اینطوری نوشته keivan ?!
مشکلی پیش نمیاد ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-07 ساعت 20:53)watson نوشته:  سلام من موقع ثبت نام اسمم رو اینجوری نوشتم keyvan اما تویه گذرنامم اینطوری نوشته keivan ?!
مشکلی پیش نمیاد ؟
نه دوست عزیز انشاالله بعد از برنده شدن میشه درستش کرد
چون اشتباه تایپیه مشکلی به وجود نمیاد نگران نباشید
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle ، watson ، H Pier
عاقا جان یکی کمکم کنه
رفیق من چیکار کنه
3 ساله شوهرشو ندیده دارن طلاق می گیرن دیگه آخرای کارشونه. چه معنی داره الان تو ثبت نام مشخصات شوهرشو وارد کنه. حتی انقد همدیگه رو ندیدن نمی تونه بره بگه به من یه عکس بده.
شما الان بگو این بنده خدا چیکار کنه؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-08 ساعت 13:53)mahshid_mehregan نوشته:  عاقا جان یکی کمکم کنه
رفیق من چیکار کنه
3 ساله شوهرشو ندیده دارن طلاق می گیرن دیگه آخرای کارشونه. چه معنی داره الان تو ثبت نام مشخصات شوهرشو وارد کنه. حتی انقد همدیگه رو ندیدن نمی تونه بره بگه به من یه عکس بده.

متاسفانه تا زمانی که جدا نشن نمیونن جدا ثبت نام کنن
اگه آخرای کارشونه که هنوز وقت هست تا پایان ثبت نام..
تشکر کنندگان: zepehr
(2013-10-02 ساعت 23:01)meysam1986 نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 12:18)tarzan_tarzan نوشته:  از تمام دوستان عزیزم میخوام که محض تفریح و اینکه حالا ببینیم چی میشه از ثبت نام کردن خود و یا دیگر اشخاص خود داری کنند. این لاتاری جدیه و خواهشا باعث ضایع شدن حق اشخاصی که توانایی رفتن بعد از قبولی رو دارن نشین. یکی از دوستان ما قبول شده و برای همه اعضای خانوادش هم تونست ویزا بگیره ( 4 نفر..!!!!!!) بعدش میگفت هرچی فکر میکنم میبینم که نرم بهتره. میترسم...!!!! موقع شروع پروسه مهاجرتیش 100 بار بهش گفتم فلانی اگه هنوز تصمیم قطعی برای رفتن نداری بیخیال شو بزار 4 تا آدم دیگه که میتونن برن حقشون ضایع نشه.جالب اینجاست ایشان توسط همکارشان ثبت نام شدن. فقط صرف اینکه حالا ببینیم چی میشه.....!!!!! فکر میکرد شوخیه ...!!! بازیه....!!!! خواهشا درخواست دوستان و اشایان و فامیل رو که محض تفریح دارن این کار رو میکنن رو رد کنین....!! من این مطلب رو تو تمام موضوعات میزارم و میدونم ربطی به موضوعات نداره ولی از مدیران محترم میخوام این قضیه رو برای اعضا روشن بکنن و جا بندازن که واقعا حق بعضیها اینجوری پایمال میشه.
ممنونتون به امید موفقیت همتون هر جا که باشین ...!!!!
ممنون از تاکید به جاتون. واقعا اگه کسی قصد رفتن نداره ثبت نام نکنه که باز فاجعه ای مثل فاجعه 2013 رخ نده. با اینکه کلییر شده بودیم اما به 400 نفر نهایی ویزا نرسید. من خودم اونجا بودم و جز اون افراد بودم چه چشمان گریانی که ندیدم. واقعا اگه تصمیم قطعی دارید ثبت نام کنید.[/color][/size][/font]

2013 چی شده بود ؟؟
(2013-10-08 ساعت 14:13)fairy نوشته:  
رفیق من چیکار کنه

عزیز شما که دادگاهای ایرانو میشناسی
تا الان یه سال طول کشیده معلوم نیست چقد طول بشه 1 ماه 2 ماه 6 ماه.
نمی شه بزنیم جدا شده؟
بعد بگیم حکم دادگاه بعد از ثبت نام اومد ؟
(2013-10-08 ساعت 14:50)mahshid_mehregan نوشته:  
رفیق من چیکار کنه

نمی شه بزنیم جدا شده؟

نه اگه برنده هم بشن چون اطلاعات غلط وارد کرده بودن رد میکنن
دیگه اونا هم قوانین خودشونو دارن دیگه
فقط اگه بتونن عکس شوهرشونو یه جوری به دست بیارن و در صورت برنده شدن تا قبل از مصاحبه طلاق گرفته باشن میتونن تنها برن سفارت در عیر این صورت اگه طلاق نگرفته باشن تا اون زمان باید همراه با همسرشون برن مصاحبه
تنها کاری که الان میتونید کنید عکس همسرشون رو داشته باشن و متاهل ثبت نام کنن
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2013-10-08 ساعت 15:11)fairy نوشته:  
(2013-10-08 ساعت 14:50)mahshid_mehregan نوشته:  
رفیق من چیکار کنه

نمی شه بزنیم جدا شده؟

نه اگه برنده هم بشن چون اطلاعات غلط وارد کرده بودن رد میکنن
دیگه اونا هم قوانین خودشونو دارن دیگه
فقط اگه بتونن عکس شوهرشونو یه جوری به دست بیارن و در صورت برنده شدن تا قبل از مصاحبه طلاق گرفته باشن میتونن تنها برن سفارت در عیر این صورت اگه طلاق نگرفته باشن تا اون زمان باید همراه با همسرشون برن مصاحبه
تنها کاری که الان میتونید کنید عکس همسرشون رو داشته باشن و متاهل ثبت نام کنن
اگر تصمیمشون قطعیه در مورد طلاق می تونه یه عکس الکی به جای شوهرش یزاره بعدشم که طلاق بگیرن در صورت برنده شدن مشکلی پیش نمیاد
تشکر کنندگان: mahshid_mehregan
(2013-10-08 ساعت 15:26)shervin4d نوشته:  [quote='fairy' pid='430397' dateline='1381228901']
[quote='mahshid_mehregan' pid='430388' گر تصمیمشون قطعیه در مورد طلاق می تونه یه عکس الکی به جای شوهرش یزاره بعدشم که طلاق بگیرن در صورت برنده شدن مشکلی پیش نمیاد

اگه یه وقت اون بنده خدایی که عکسشو الکی بذارن خودش لاتاری ثبت نام کنه خیلی بد میشه که :-|
تشکر کنندگان: shervin4d
(2013-10-08 ساعت 14:42)elnaz_joon نوشته:  2013چی شده بود ؟؟

الناز خانوم دوره2013 خیلی از عزیزانی که کلیرنسشون با موفقیت به پایان رسیده بوده متاسفانه نتونستن ویزا دریافت کنن چون ویزا تموم شده بوده و خیلی از عزیزان دست از پا دراز تر برگشتن به ایران در حالی که تموم زندگیشون رو فروخته بودن و شدن از اینجا رونده از اونجا مونده Sad
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: bhr bhr
سلام
مدیران محترم لطفا راهنمایی کنید
دوست من متولد پاریس /فرانسه هستش .بزرگ شده ایران و فقط پاس ایرانی داره فقط یک سال تو پاریس زمان تولد زندگی کرده...لطفا راهنمایی کنیید چجوری ثبت نام کنه...مثل همیشه ازتون ممنونم.
شماره کیس : 2014AS79XX
کنسولگری : آنکارا -تغیر به ایروان
تاریخ روئت قبولی : May 1
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : MAY 12
وقت مصاحبه :هفته اول جولای.:-) آپديت فقط روز بعد از مصاحبه
وضعیت: تمام شدن ویزا.Sad

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان