کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
(2013-10-05 ساعت 23:13)proxy نوشته:  میشه منو سریع راهنمایی کنید دوستان؟
من توی فرم ثبت نام فراموش کردم پسوند فامیلمو بنویسم.باید چکار کنم؟

یه خورده اونا این موضوعات گیرن اما شما اگه خدا خواست قبول شدی با kcc مکاتبه کن شاید خدا خواست قبول کردن الان شما فقطططططططططط تکل کن به بالاسری
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: proxy ، khorsandi ، bhr bhr
(2013-10-02 ساعت 16:00)hadi-sh نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 15:57)darabi نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 10:27)zepehr1 نوشته:  از یک زوج ...یک نفر به تنهایی میتونه شرکت کنه بدون اینکه اطلاعات همسر رو وارد کنه؟؟؟؟

این چه کاریه آخه ؟
مگه تنها می خواین برین ؟
تکی میتونین شرکت کنین ولی باید همسر و فرزندان رو هم قید کنید.

لازم به ذکر اسمشون هم اگه قید بشه باید روز مصاحبه (اگه برنده بشین) باید باهاتون بیان
یه راه حل!Big Grinمیتونین هردو ثبت نام کنید اگه هرکدوم برنده شدین باهم تا پای ویزا گرفتن برید بعداز ویزا هرکدوم خواستین برین
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: King Eagle
(2013-10-05 ساعت 23:28)King Eagle نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 23:13)proxy نوشته:  میشه منو سریع راهنمایی کنید دوستان؟
من توی فرم ثبت نام فراموش کردم پسوند فامیلمو بنویسم.باید چکار کنم؟

یه خورده اونا این موضوعات گیرن اما شما اگه خدا خواست قبول شدی با kcc مکاتبه کن شاید خدا خواست قبول کردن الان شما فقطططططططططط تکل کن به بالاسری
سلام
نگران نباشو توکلت به خدا باشه اشاالله اگه اسمت دروامد رفتی واسه مصاحبه اونجا یجوری بهشون بگو که قبول کنن ایراد نگیرن
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: proxy ، King Eagle ، ffrfar
(2013-10-01 ساعت 20:05)H Pier نوشته:  با سلام میدونم اساتید در این موارد تذکر داده اند اما بنده هم وظیفه دونستم چند نکته رو عنوان کنم.
1) به تاریخ تولد و تبدیل آن بسیار دقت کنین.
2) اگر دارای فرزند هستید حتما حتما باید اسم و مشخصات و حتی عکس فرزند خود در زمان ثبت نام ارسال شود.
3) در زمان نوشتن اسم و فامیل باید دقیقا مانند پاسپورت خود اطلاعات اسمی رو درج کنید و اگر پاسپورت ندارید اطلاعات اسمی خود را به نحوی پر کنید که میخواهید در پاسپورت نوشته شود.
4) ما ایرانی ها middle name نداریم بنابراین در قسمت middle name چیزی ننویسید.
5) خانواده ای که زوج هستند میتوانند هرکدام از زوجین جداگانه ثبت نام کرده و نام و مشخصات و عکس همسر خود را در زمان ثبت نام ارسال کنند. (در این صورت 2 شانس دارید)
6) افرادی که بالاتر از 18 و کمتر از 21 سال سن دارند میتوانند هم به طور جدا گانه و هم تحت پوشش پدر و مادر خود ثبت نام کنند. (میشود 3 شانس که البته به تصمیم پدر و مادر مبنی بر مهاجرت بستگی دارد)
7) پارسال نزدیک به 30% از افراد ثبت نامی در قرعه کشی شرکت داده نشده ان به علت ناقص بودن اطلاعات تکمیلی بنابراین نهایت دقت را داشته باشین.
8) دقیقا مشخصات عکس باید متناسب با درخواست آنها باشد بنابراین تنبلی برای عکس گرفتن رو کنار بگذارید.
9) در هنگام ثبت نام خیلی دقت داشته باشین که از سهمیه کشورهای دیگر استفاده نکنید وگرنه کیس شما ریجکت خواهد شد. از راهنماهایی که در سایت برای تکمیل وجود دارد نهایت استفاده رو ببرید.
10) برای ثبت نام نیاز به وکیل ندارید خوشبختانه در این سایت اساتیدی فعالیت دارند که از وکیل کمتر نیستند از همین سایت سوالاتتون رو بپرسین و منتظر جواب باشید البته در تایپیک مربوطه.

براتون آرزوی موفقیت دارم. پاینده باشین. Smile

سوالی که پیش اومده واسم اینه: در مورد گزینه 5 که همسران افراد ثبت نام شده دوباره میتونند ثبت نام کنند! خوب اینطوری که اسمشون تکرار میشه و سیستم اوتوماتیک حذفشون می کنه!!
تشکر کنندگان:
(2013-10-06 ساعت 16:40)shervin4d نوشته:  سوالی که پیش اومده واسم اینه: در مورد گزینه 5 که همسران افراد ثبت نام شده دوباره میتونند ثبت نام کنند! خوب اینطوری که اسمشون تکرار میشه و سیستم اوتوماتیک حذفشون می کنه!!

نه عزیز شما وقتی ثبت نام میکنی اسم خودت جزو قرعه کشی میره و همین اتفاق برای همسرت هم میوفته در نتیجه هر کدوم یک بار توی قرعه کشی شرکت داده میشین نه 2بار
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: shervin4d ، H Pier
نقل قول:سوالی که پیش اومده واسم اینه: در مورد گزینه 5 که همسران افراد ثبت نام شده دوباره میتونند ثبت نام کنند! خوب اینطوری که اسمشون تکرار میشه و سیستم اوتوماتیک حذفشون می کنه!!

منظور اینه که اگه شما شخص برنده باشی چون همسرتونم به عنوان زیر مجموعتون اسمشو وارد کردید, ایشون هم برنده محسوب میشن. عینا اگر همسرتون شخص برنده باشه , مثل اینه که شما هم برنده شدید.

پس شانس برنده شدنتون ۲ برابر افراد مجرد بالای ۲۱ سال هست
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 15:57)darabi نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 10:27)zepehr1 نوشته:  از یک زوج ...یک نفر به تنهایی میتونه شرکت کنه بدون اینکه اطلاعات همسر رو وارد کنه؟؟؟؟

این چه کاریه آخه ؟
مگه تنها می خواین برین ؟

عاقا جان خب می خواد تنها بره
اصن شما بگو رفیق من چیکار کنه
3 ساله شوهرشو ندیده دارن طلاق می گیرن دیگه آخرای کارشونه. چه معنی داره الان تو ثبت نام مشخصات شوهرشو وارد کنه. حتی انقد همدیگه رو ندیدن نمی تونه بره بگه به من یه عکس بده.
شما الان بگو این بنده خدا چیکار کنه؟
تشکر کنندگان: King Eagle ، shervin4d
سلام
من 17 سال دارم و امسال نمی تونم تنهایی خودم رو ثبت نام کنم پس پدرم رو ثبت نام باید کنم یه سوال داشتم اینکه من دو برادر دارم که یکی 25 و دیگری 21 سالشون هست . باید اونارو هم جزو ثبت نامی ها وارد کنم و عکس هاشون رو بفرستم ؟
تشکر کنندگان:
دوست عزیز هم میتونید به اسم پدرتون ثبت نام کنید و هم به نام مادرتون البته اگه مدرک جفتشون دیپلم ویا به بالا باشه ویا هرکدوم سابقه 2 سال کار داشته باشند
در ضمن بچهای زیر 21 باید ثبت نام بشن و عکسشون ارسال بشه
برادرانتون میتونند هرکدام جداگانه ثبت نام بکنند
موفق باشید
تشکر کنندگان: bhr bhr
(2013-10-06 ساعت 23:51)mohselena نوشته:  سلام
من 17 سال دارم و امسال نمی تونم تنهایی خودم رو ثبت نام کنم پس پدرم رو ثبت نام باید کنم یه سوال داشتم اینکه من دو برادر دارم که یکی 25 و دیگری 21 سالشون هست . باید اونارو هم جزو ثبت نامی ها وارد کنم و عکس هاشون رو بفرستم ؟

نه عزیز فقط فرزندان زیر 21 و مجرد

تشکر کنندگان: amin arefi ، shervin4d ، bhr bhr
سلام
خانواده بنده تمایل به آمدن ندارندو برای مصاحبه هم نمی آیند ایا باید آنها را در فرم ثبت نام بنویسم یا نه؟
تشکر کنندگان: shervin4d
(2013-10-07 ساعت 09:52)rasti_110 نوشته:  سلام
خانواده بنده تمایل به آمدن ندارندو برای مصاحبه هم نمی آیند ایا باید آنها را در فرم ثبت نام بنویسم یا نه؟

عزیز خانواده چی خانوم و بچه ها یا پدر و مادر؟

تشکر کنندگان:
دوستان لطفا این متن زا بخوانید و نظرتان را بگوید>

1. Can I only enter once during the registration period?
Yes, the law allows only one entry by or for each person during each registration period. The Department of State uses sophisticated technology to detect multiple entries. If you submit more than one entry you will be disqualified.

2. May my spouse and I each submit a separate entry?
Yes, a husband and a wife may each submit one entry if each meets the eligibility requirements. If either spouse is selected, the other is entitled to apply as a derivative dependent.
شماره کیس: 2013x8000|رویت قبولی: 1May|ارسال : 09JUNE By DHL |کارنت: 10 April |مصاحبه :آخر June ابوظبی |تعداد افراد:2 | به دلیل بعضی مشکلات نتوانستم بروم
تشکر کنندگان:
(2013-10-07 ساعت 17:43)hassanes نوشته:  دوستان لطفا این متن زا بخوانید و نظرتان را بگوید>

1. Can I only enter once during the registration period?
Yes, the law allows only one entry by or for each person during each registration period. The Department of State uses sophisticated technology to detect multiple entries. If you submit more than one entry you will be disqualified.

2. May my spouse and I each submit a separate entry?
Yes, a husband and a wife may each submit one entry if each meets the eligibility requirements. If either spouse is selected, the other is entitled to apply as a derivative dependent.

منظورتون ترجمشه؟
we fight for a better life
تشکر کنندگان:
نه
ترجمش ساده است.
تو اولی گفته ثبت نام یک بار تو دومی نقض اولی گفته
شماره کیس: 2013x8000|رویت قبولی: 1May|ارسال : 09JUNE By DHL |کارنت: 10 April |مصاحبه :آخر June ابوظبی |تعداد افراد:2 | به دلیل بعضی مشکلات نتوانستم بروم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان