کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط با آن
(2013-10-07 ساعت 09:52)rasti_110 نوشته:  سلام
خانواده بنده تمایل به آمدن ندارندو برای مصاحبه هم نمی آیند ایا باید آنها را در فرم ثبت نام بنویسم یا نه؟

سلام
اگر منظورتون از خانواده شوهر و بچه هاتونه بله باید حتما تو فرم ثبت نام نامشونو ثبت کنید اما اگه منظورتون پدر و مادرتون یا خواهر و برادرتونه نه نیازی نیست
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان:
سلام
بحث خیلی خوبیه...فقط یه چیزی بگم
آقا و خانم محترم.... اگر دوست پسر/دختر دارید و قصد ازدواج در آینده دارید ولی در زمان ثبت نام مجرد هستید, حتما حتما حتما وضعیت تاهل رو مجرد بزنید...
چنانچه در زمان ثبت نام مجرد باشید و وضعیت تاهل تان را متاهل بزنید, بدون هیچ درنگی بعد از قبولی ریجکت میشوید....حتی مکاتبه با KCC هم فایده نداره...
دوم اینکه اگر خانم باردار هستند.... اسم فرزندی که هنوز به دنیا تیامده را ننویسید.... بعد از قبولی میتوانید با KCC مکاتبه کنید و اسم فرزند جدیدتان را در کیس وارد میکنند.... در غیر اینصورت, نتیجه مشابه مورد بالا را خواهد داشت

همچنین اشتباه در نوشتن اسم یا تاریخ تولد...هیچگونه مشکلی بوجود نمی آورد ( البته تعداد کمی اشتباه)....همه اشتباهات معمولی با مکاتبه حل می شوند...

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: King Eagle ، lighter
سلام . دوستان من دو بچه دارم . چگونه باید عکسشون رو آپلود کنم در فرم لاتاری . بصورت تکی یا عکسشون باید با هم باشه . و در قسمت مشخصات بچه ها فقط یک گزینه برای عکس و اسم هست . لطفا راهنمایی کنید .ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
یه سوال داشتم
تو فامیل ما یه کیسی هست میخوان ثبت نام کنن، آقا و خانم ازدواج دومشونه که با هم ازدواج کردن، همسرای قبلی هر دوشون فوت شدن، حالا آقا دو تا بچه از همسر قبلیش داره و خانومه یه بچه از همسر قبلیش و بچه دار هم نشدن، حالا اینا موقع ثبت نام اسم بچه هارو چجوری باید وارد کنند؟
یعنی مثلا مرده فقط اسم بچه های خودش و زنه فقط اسم بچه ی خودش رو باید بزنه؟ یا نه هردوشون هم باید اسم هر سه بچه رو باید بنویسن؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-10-11 ساعت 00:45)peman2012 نوشته:  سلام . دوستان من دو بچه دارم . چگونه باید عکسشون رو آپلود کنم در فرم لاتاری . بصورت تکی یا عکسشون باید با هم باشه . و در قسمت مشخصات بچه ها فقط یک گزینه برای عکس و اسم هست . لطفا راهنمایی کنید .ممنون

وارد قسمت ثبت نام که میشید کاملا مجزا اطلاعات هر کدوم بچه ها رو می خواد و واضخه که باید جدا جدا برای هرکدوم وارد کنید!
تشکر کنندگان: H Pier ، peman2012
اگر خانواده ای بچه هاشون بالای 21 سال هستند و ازدواج هم کردند باید بازم اسمشون را بنویسند؟ یا نه؟
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان:
(2013-10-11 ساعت 16:12)iris نوشته:  اگر خانواده ای بچه هاشون بالای 21 سال هستند و ازدواج هم کردند باید بازم اسمشون را بنویسند؟ یا نه؟

بچه های بالای 21 سال در فرم نوشته نمیشود. (لحاظ نمیشود)
بنابر این اگه 10 تا بچه بالای 21 دارین ... در قسمت مربوطه بنویسین "0" .
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: ffrfar ، King Eagle
(2013-10-11 ساعت 16:17)H Pier نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 16:12)iris نوشته:  اگر خانواده ای بچه هاشون بالای 21 سال هستند و ازدواج هم کردند باید بازم اسمشون را بنویسند؟ یا نه؟

اگر قبول بشن، برا مصاحبه شناسنامه را که چک می کنند ایراد نمی گیرند که چرا اسم بچه ها را ننوشتید؟
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان:
(2013-10-12 ساعت 17:22)iris نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 16:17)H Pier نوشته:  

اگر قبول بشن، برا مصاحبه شناسنامه را که چک می کنند ایراد نمی گیرند که چرا اسم بچه ها را ننوشتید؟

وقتي قبول بشن تو فرم ها همه فرزندان رو ميخواد. ثبت نام فقط زير ٢١ سال
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: King Eagle
Sadسلام.من متاسفانه محل تولد فرزندم رو اشتباه زدم و دیر متوجه شدم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-12 ساعت 18:33)mrk7777 نوشته:  Sadسلام.من متاسفانه محل تولد فرزندم رو اشتباه زدم و دیر متوجه شدم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

اگه قبول شدین باهاشون مکاتبه کنین معمولا درست میشه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان:
سلام اشكالي نداره عكسهاي پارسال رو استفاده كنيم؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-12 ساعت 19:19)Homeyra12 نوشته:  سلام اشكالي نداره عكسهاي پارسال رو استفاده كنيم؟

نه خانوم حداقل 70% نفرات ثبت نام کننده از عکس پارسالشون استفاده میکنن مثه خودم Smile
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: beelzebub
سلام دوستان
ميشه راهنمايي كنيد أيا افراد بالاي ٦٥ سال ميتونن در لاتاري شركت كنن؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-12 ساعت 20:22)roz 777 نوشته:  سلام دوستان
ميشه راهنمايي كنيد أيا افراد بالاي ٦٥ سال ميتونن در لاتاري شركت كنن؟

بله می تونن
ولی عوامل دیگه هم در نظر بگیرید حداقل دیپلم ، یا سابقه کار واینکه آیا شرایط مهاجرت رو دارن و اینکه دل کندن از ایران براشون سخت نباشه
یه وقت بعد از قبولی خدایی نکرده منصرف بشن حق دوستان دیگه ضایع میشه
وگرنه تقریبا از 17-18سال به بالا می تونن ثبت نام کنن
موفق باشیدShy
we fight for a better life
تشکر کنندگان: H Pier ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان