کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
سلام دوستان ببخشید من دیپلم 11 ساله فنی حرفه ای دارم وپیش دانشگاهی رو هم دارم میگیرم منتها تو یه رشته دیگه که با دیپلمم فرق میکنه مشکلی نداره ؟
خواهش میکنم جواب بدین
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 11:21)amir_ebrahimi99 نوشته:  متاسفانه بازم مثل سالهای قبل هیچ کس نمیدونه برای مدرک فوق دیپلم چه گزینه ای باید زد؟!

کسی اطلاعات دقیقی نداره که طرف با فوق دیپلم چه گزینه ای روزده و الان هم ویزاشو گرفته و به مشکلی نخورده؟
بستگی داره که مدرک رو از کجا گرفته باشید :
دانشگاه :university degree
فنی حرفه ای : vocational school
خیلی ساده هست .

(2013-10-02 ساعت 11:23)ali258 نوشته:  سلام دوستان ببخشید من دیپلم 11 ساله فنی حرفه ای دارم وپیش دانشگاهی رو هم دارم میگیرم منتها تو یه رشته دیگه که با دیپلمم فرق میکنه مشکلی نداره ؟
خواهش میکنم جواب بدین
هیچ مشکلی نداره
تشکر کنندگان: siakhatar666 ، kurosh2100 ، tabassom
سلام
من خرداد سال بعد لیسانس را تمام میکنم و فوق دیپلم هم دارم . کدام گزینه را باید انتخاب کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 11:30)vahid.vp نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 11:21)amir_ebrahimi99 نوشته:  متاسفانه بازم مثل سالهای قبل هیچ کس نمیدونه برای مدرک فوق دیپلم چه گزینه ای باید زد؟!

کسی اطلاعات دقیقی نداره که طرف با فوق دیپلم چه گزینه ای روزده و الان هم ویزاشو گرفته و به مشکلی نخورده؟
خیلی ساده هست .

(2013-10-02 ساعت 11:23)ali258 نوشته:  سلام دوستان ببخشید من دیپلم 11 ساله فنی حرفه ای دارم وپیش دانشگاهی رو هم دارم میگیرم منتها تو یه رشته دیگه که با دیپلمم فرق میکنه مشکلی نداره ؟
خواهش میکنم جواب بدین
هیچ مشکلی نداره

به نظر من فوق دیپلم دانشگاهی میشه some university degree
چون لیسانس میشه university degree فوق دیپلم درواقع تعدادی واحد دانشگاهی هست. ببخشید این نظر من بود.

(2013-10-02 ساعت 12:00)وهام نوشته:  سلام
من خرداد سال بعد لیسانس را تمام میکنم و فوق دیپلم هم دارم . کدام گزینه را باید انتخاب کنم ؟

some university degree
شماره کیس : 2013AS73xx
افراد کیس: 2 نفر
کنسولگری: ANKARA
مصاحبه: 28 Augest 2013
01: یک ضرب
02: دریافت صورتی
دریافت کلیرنس: ؟؟؟
دریافت وبزا 02: ویزا تموم شد.
ورود به آمریکا : October 21 2013
پورت: Los Angeles, Glendale
تشکر کنندگان: storagemeter ، kurosh2100
از تمام دوستان عزیزم میخوام که محض تفریح و اینکه حالا ببینیم چی میشه از ثبت نام کردن خود و یا دیگر اشخاص خود داری کنند. این لاتاری جدیه و خواهشا باعث ضایع شدن حق اشخاصی که توانایی رفتن بعد از قبولی رو دارن نشین. یکی از دوستان ما قبول شده و برای همه اعضای خانوادش هم تونست ویزا بگیره ( 4 نفر..!!!!!!) بعدش میگفت هرچی فکر میکنم میبینم که نرم بهتره. میترسم...!!!! موقع شروع پروسه مهاجرتیش 100 بار بهش گفتم فلانی اگه هنوز تصمیم قطعی برای رفتن نداری بیخیال شو بزار 4 تا آدم دیگه که میتونن برن حقشون ضایع نشه.جالب اینجاست ایشان توسط همکارشان ثبت نام شدن. فقط صرف اینکه حالا ببینیم چی میشه.....!!!!! فکر میکرد شوخیه ...!!! بازیه....!!!! خواهشا درخواست دوستان و اشایان و فامیل رو که محض تفریح دارن این کار رو میکنن رو رد کنین....!! من این مطلب رو تو تمام موضوعات میزارم و میدونم ربطی به موضوعات نداره ولی از مدیران محترم میخوام این قضیه رو برای اعضا روشن بکنن و جا بندازن که واقعا حق بعضیها اینجوری پایمال میشه.
ممنونتون به امید موفقیت همتون هر جا که باشین ...!!!!
درود.

دیپلم فنی 11 ساله دارم و تا دی 92 کاردانی رو میگیرم.

به نظرم گزینه دبیرستان رو بزنم بهتره و وقتی کاردانی رو گرفتم ، معادل پیش دانشگاهی ترجمه میکنم و به همراه ترجمه دیپلم فنی میبرم .

کاردانی چون دولتی هستش ، ریزنمرات رو باید پول بدم ، اگه مدرک کاردانی رو فقط ترجمه کنم + دیپلم فنی + ریزنمرات 3 سال دبیرستان فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
NO امضاءTongue
تشکر کنندگان:
دوستاني كه مثلا مدرك كارداني دارن و الان دارن كارشناسي ميخونن، ميتونن هم كارداني و هم كارشناسي بزنن،فرقي نداره، حتي اگه روز مصاحبه كارشناسيشون آماده نباشه بازم ايرادي نداره، مثل داداش من كه الان آ م ر ي ك ا است و روز مصاحبه ترم آخر كارشناسي بود، و دقيقا مثل خودم كه برنده ٢٠١٤شدم و ترم آخر كارشناسيام، فقط ١ نامه اشتغال به تحصيل كافيه. موفق باشيد
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، saeedhot ، darabi ، King Eagle ، kurosh2100 ، aminb
(2013-10-02 ساعت 12:20)tarzan_tarzan نوشته:  از تمام دوستان عزیزم میخوام که محض تفریح و اینکه حالا ببینیم چی میشه از ثبت نام کردن خود و یا دیگر اشخاص خود داری کنند. این لاتاری جدیه و خواهشا باعث ضایع شدن حق اشخاصی که توانایی رفتن بعد از قبولی رو دارن نشین. یکی از دوستان ما قبول شده و برای همه اعضای خانوادش هم تونست ویزا بگیره ( 4 نفر..!!!!!!) بعدش میگفت هرچی فکر میکنم میبینم که نرم بهتره. میترسم...!!!! موقع شروع پروسه مهاجرتیش 100 بار بهش گفتم فلانی اگه هنوز تصمیم قطعی برای رفتن نداری بیخیال شو بزار 4 تا آدم دیگه که میتونن برن حقشون ضایع نشه.جالب اینجاست ایشان توسط همکارشان ثبت نام شدن. فقط صرف اینکه حالا ببینیم چی میشه.....!!!!! فکر میکرد شوخیه ...!!! بازیه....!!!! خواهشا درخواست دوستان و اشایان و فامیل رو که محض تفریح دارن این کار رو میکنن رو رد کنین....!! من این مطلب رو تو تمام موضوعات میزارم و میدونم ربطی به موضوعات نداره ولی از مدیران محترم میخوام این قضیه رو برای اعضا روشن بکنن و جا بندازن که واقعا حق بعضیها اینجوری پایمال میشه.
ممنونتون به امید موفقیت همتون هر جا که باشین ...!!!!

خوشحالم که دوستان عزیز به این موضوع واقف هستند امیدوارم که این مشکل بزرگ تو کشور حل بشه تا واقعا حق کسی ضایع نشه.پیروز باشید و تشکر.
تشکر کنندگان: King Eagle ، kurosh2100
من مدرک کارشناسی دارم و university degree رو تیک زدم. درسته؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 15:26)hadi-sh نوشته:  من مدرک کارشناسی دارم و university degree رو تیک زدم. درسته؟

با توجه به اطلاعاتی که تو فروم بدست اوردم ، کاملا درست انتخاب کردید.
NO امضاءTongue
تشکر کنندگان: hadi-sh ، kurosh2100
(2013-10-02 ساعت 13:06)peymanpakd نوشته:  دوستاني كه مثلا مدرك كارداني دارن و الان دارن كارشناسي ميخونن، ميتونن هم كارداني و هم كارشناسي بزنن،فرقي نداره، حتي اگه روز مصاحبه كارشناسيشون آماده نباشه بازم ايرادي نداره، مثل داداش من كه الان آ م ر ي ك ا است و روز مصاحبه ترم آخر كارشناسي بود، و دقيقا مثل خودم كه برنده ٢٠١٤شدم و ترم آخر كارشناسيام، فقط ١ نامه اشتغال به تحصيل كافيه. موفق باشيد

ممنون از توضیحات شما
امیدوارم امسال ما هم برنده بشیم.
خسته شدیم بس که ثبت نام کردیم و هیچ ...
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: King Eagle
من ثبت نام کردم ، پارسال دیر رسیدم نتونستم ثبت نام کنم

یه سوال داشتم !

از یک کامپیوتر میشه دو نفر یا بیشتر ثبت نام کنن ؟! مثلاً من و داداشم ؟! یا با ثبت یک فروم جدید اون قبلی باطل میشه بخاطر IP کامپیوتر ؟!
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 16:11)ammar نوشته:  من ثبت نام کردم ، پارسال دیر رسیدم نتونستم ثبت نام کنم

یه سوال داشتم !

از یک کامپیوتر میشه دو نفر یا بیشتر ثبت نام کنن ؟! مثلاً من و داداشم ؟! یا با ثبت یک فروم جدید اون قبلی باطل میشه بخاطر IP کامپیوتر ؟!
بله که میشه. به آی پی کار ندارن

بچه ها من یه اشتباه کردم من تا یه ماهه دیگه پایان ناممو دفاع میکنم و فارغ التحصیل میشم و مدرک ارشد رو میگیرم. کل واحدهامو قبلا پاس کردم. ولی تو فرم ثبت نام زدم مستر دیگری. اشتباه کردم. حالا اگه زد شانس ما تویه چند میلیون دراومد این مساله مشکل ساز نمیشه یه اینکه میندازمون تو هچل .دم همگیتونم گرم. دی دی دی
تشکر کنندگان: ammar ، kurosh2100
دوستان دیپلم کارودانش 11 ساله رو باید چی کنیم؟ آیا اگر قبول شدیم معادل سازی پیش دانشگاهی می کنن؟ چون نداریم پیش دانشگاهی ما!
اکثر مردم ترجیح می‌دهند فرشتگانی سقوط کرده باشند تا شامپانزگانی تکامل یافته، به همین دلیل...
تشکر کنندگان:
من دیپلم تجربی دارم (پیش دانشگاهی هنوز نگرفتم ) با دیپلمم دانشگاه کاردانی میتونم شرکت کنم به نظر شما تحصیلات رو بزنم مدرک دبیرستان؟ دیپلم رو مدرک حساب میکنن یا خیر؟ یا اینکه تا اون موقع پیش دانشگاهی بگیرم ؟ اگر وارد دانشگاه بشم و مدارک دانشگاه رو ارایه بدم مشکلی پیش میاد؟

(2013-10-02 ساعت 11:30)vahid.vp نوشته:  

خیلی ساده هست .

خواهش میکنم جواب بدین
هیچ مشکلی نداره

ایا مدرک دیپلم 11 ساله ی تجربی مشکلی داره؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان