کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
یکی بیاد بگه این شغل های رده 7 چیه؟
خواهشا یکم زیر دیپلم حرف بزنید
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 17:26)Aero نوشته:  یکی بیاد بگه این شغل های رده 7 چیه؟

دوست عزیز با مراجعه به وبسایت زیر میتونی رده هاش شغلی زو ببینی و مشخص کنی که واجد شرایط شرکت هستی یا نه
http://www.onetonline.org/
تشکر کنندگان: King Eagle ، Aero
(2013-10-02 ساعت 19:24)ostokhan نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 17:26)Aero نوشته:  یکی بیاد بگه این شغل های رده 7 چیه؟

دوست عزیز با مراجعه به وبسایت زیر میتونی رده هاش شغلی زو ببینی و مشخص کنی که واجد شرایط شرکت هستی یا نه
http://www.onetonline.org/

من تو سایتی که دادین رفتم ولی‌ نفهمیدم کدوم قسمتشه می‌شه شما برام چک کنین؟مثلا تو یه شرکت تجهیزات پزشکی‌ چه شغلی‌ قابل قبوله ؟ چون تو یه شرکت آشنا دارم می‌تونم بدم منو تأیید کنه فقط چه شغلی‌ تأیید می‌شه ؟مثلا کارمند فروش؟حسابدار؟بازاریاب؟ یا هر شغلی‌ که تو یه شرکت هستش؟
تشکر کنندگان:
Exclamation 
دوستان سلام آیا کسی می دونه این مشاغل رده 7 به بالا چیه ؟ من تو اون سایتی که راهنمایی کرده بودین رفتم چیزی پیدا نکردم . اگه میشه به فارسی اعلام کنید . ضمناً من از سال 86 جواز کسب مؤسسه حمل و نقل دارم و می تونم اونو ترجمه کنم اما بیمه ندارم آیا جزو اون مشاغل هست و آیا جزو تجربه کاری محسوب می شه یا نه ؟ متشکر می شم اگه جواب بدین ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 19:38)panyi نوشته:  من تو سایتی که دادین رفتم ولی‌ نفهمیدم کدوم قسمتشه می‌شه شما برام چک کنین؟مثلا تو یه شرکت تجهیزات پزشکی‌ چه شغلی‌ قابل قبوله ؟ چون تو یه شرکت آشنا دارم می‌تونم بدم منو تأیید کنه فقط چه شغلی‌ تأیید می‌شه ؟مثلا کارمند فروش؟حسابدار؟بازاریاب؟ یا هر شغلی‌ که تو یه شرکت هستش؟

میتونید اسم هر شغلی که مد نظرتون هست تو قسمت Occupation Quick Search وارد کنید
یه سری Occupation میاد با Relevance Score که وقتی رو هرکدوم کلیک کنید یه صفحه باز میشه که اگه بیارید پایین تر یه قسما هست به اسم Job Zone
اونجا SVP Range رو نوشته
we fight for a better life
تشکر کنندگان: aghaghia ، Aero ، lili83
دوستان شما چطور سایت لاتاری باز می کنید؟ من هر چی میزنم ارور میده. راهنامیی کنید لطفا
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 16:29)shervin4d نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 16:20)hashemi_83 نوشته:  سلام.من فوق دیپلم کامپیوتر دانشگاه آزاد را سال 86 گرفته ام و در حال حاضر از سال 90 تا کنون دارم کارشناسی کامپیوتر را میخونم و 2 ترم دیگه ( یعنی یک سال) طول میکشه .حالا در قسمت مدرک تحصیلی چی باید بزنم.من هر سال میپرسم و جوابهای مختلفی میشنوم .
آیا فقط فوق دیپلم را بزنم؟
آیا در حال تحصیل را بزنم ؟
بسیار ممنون میشم راهنماییم کنید.
سپاسگزارم.

دوست عزیز من یه مطلبی رو میگم شما خودتون تصمیم بگیرید. آیا اگر برنده بشی و مثلا مهر یا آبان سال آینده (93) دعوت به مصاحبه بشی مدرک تحصیلی لیسانست دستت هست که بهشون ارایه بدی؟ اگر نمیتونی مطمین باشی نزن! به هر حال بعد از اینکه برنده شدی دوباره ازت میخوان مدرک تحصیلیت رو بگی بهشون و اونجا میتونی اصلاحش کنی به لیسانس تازه اون موقع با کیس نامبرت میتونی تخمین بزنی که کی میری مصاحبه ...
خیلی ممنون هستم از راهنمایی های شما.با توجه به اینکه معلوم نیست تا اون موقع لیسانسمو بگیرم و مطمن نیستم به نظر شما من چه گزینه ای را برای مدرک تحصیلی باید بزنم ؟
متشکر از شما
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 00:26)hashemi_83 نوشته:  با توجه به اینکه معلوم نیست تا اون موقع لیسانسمو بگیرم و مطمن نیستم به نظر شما من چه گزینه ای را برای مدرک تحصیلی باید بزنم ؟
متشکر از شما

شما الان دانشجو هستید some university courses رو انتخاب کنید
we fight for a better life
تشکر کنندگان: hashemi_83
(2013-10-03 ساعت 00:08)mamadrs نوشته:  دوستان شما چطور سایت لاتاری باز می کنید؟ من هر چی میزنم ارور میده. راهنامیی کنید لطفا

مرورگر IE استفاده کنید....
صفحه رو رفرش کنید.....
ممکنه به خاطر ترافیک سایت هم باشه....

https://www.dvlottery.state.gov/
Smile
تشکر کنندگان: mamadrs
(2013-10-03 ساعت 01:38)mahdibashoma نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 00:08)mamadrs نوشته:  دوستان شما چطور سایت لاتاری باز می کنید؟ من هر چی میزنم ارور میده. راهنامیی کنید لطفا

مرورگر IE استفاده کنید....
صفحه رو رفرش کنید.....
ممکنه به خاطر ترافیک سایت هم باشه....

https://www.dvlottery.state.gov/
Smile

با مرورگر IE امتحان کردم ولی باز نشد.ارور
Make sure that TLS and SSL protocols are enabled
میده.تنظیماتم درست کردم باز همین ارور میده.ولی وقتی با پرو.کسی میرم
وارد سایت میشه.اشکال نداره با پرو.کسی ثبت نام کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام از اطلاعات بسیار خوبتون متشکرم
در قسمت درج مدرک تحصیلی اگر دیپلم هنرستان نظام قدیم (12سال)داشته باشیم می بایست "مدرک دیپلم دبیرستان" رو کلیک کنیم یا " آموزشگاه حرفه ای "؟ منظور از " آموزشگاه حرفه ای " چیه ؟
به امید موفقیت برای همه دوستان مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
(2013-10-03 ساعت 02:09)mamadrs نوشته:  با مرورگر IE امتحان کردم ولی باز نشد.ارور
Make sure that TLS and SSL protocols are enabled
میده.تنظیماتم درست کردم باز همین ارور میده.ولی وقتی با پرو.کسی میرم
وارد سایت میشه.اشکال نداره با پرو.کسی ثبت نام کنم؟

احتمالا به خاطر فیسبوک TLS 1 رو غیر فعال کردید. با پروکسی امن و با ثبات ثبتنام کنید. کسی نمیخواد توی اخرین مرحله ارتباتش قطع بشه.

(2013-10-03 ساعت 02:37)a.ameri نوشته:  سلام از اطلاعات بسیار خوبتون متشکرم
در قسمت درج مدرک تحصیلی اگر دیپلم هنرستان نظام قدیم (12سال)داشته باشیم می بایست "مدرک دیپلم دبیرستان" رو کلیک کنیم یا " آموزشگاه حرفه ای "؟ منظور از " آموزشگاه حرفه ای " چیه ؟
به امید موفقیت برای همه دوستان مهاجرسرا

12 تحصیل یعنی Highschool Degree .
Vocational School یعنی مثلا دوره ی طلا سازی یا جوشکاری یا دوره ی کارورزی مهندسی و...
تشکر کنندگان:
(2013-10-02 ساعت 21:34)amir1359 نوشته:  دوستان سلام آیا کسی می دونه این مشاغل رده 7 به بالا چیه ؟ من تو اون سایتی که راهنمایی کرده بودین رفتم چیزی پیدا نکردم . اگه میشه به فارسی اعلام کنید . ضمناً من از سال 86 جواز کسب مؤسسه حمل و نقل دارم و می تونم اونو ترجمه کنم اما بیمه ندارم آیا جزو اون مشاغل هست و آیا جزو تجربه کاری محسوب می شه یا نه ؟ متشکر می شم اگه جواب بدین ؟

بله شما Dispatcher هستید.
وظبفه ی شما هماهنگ کردن کارها بین کارکنان، مشتری و گیرنده است.
موارد ایمنی کار کنان بر عهده ی شماست.
امور مالی کارکنان از قبیل تایید چک حقوقی با شماست.
این شغل svp range بیشتر از هفت داره یعنی قابل قبوله. با این حال مسئولیت هر گونه ضرر مالی و معنوی ناشی از استفاده از اطلاعات این پست با خود شماست.

(2013-10-02 ساعت 19:38)panyi نوشته:  من تو سایتی که دادین رفتم ولی‌ نفهمیدم کدوم قسمتشه می‌شه شما برام چک کنین؟مثلا تو یه شرکت تجهیزات پزشکی‌ چه شغلی‌ قابل قبوله ؟ چون تو یه شرکت آشنا دارم می‌تونم بدم منو تأیید کنه فقط چه شغلی‌ تأیید می‌شه ؟مثلا کارمند فروش؟حسابدار؟بازاریاب؟ یا هر شغلی‌ که تو یه شرکت هستش؟

بله شما Sales Manager هستید.
به شکایات مردم پاسخ میدید.
امار رو نگاه میکنید و میزان سود دهی رو تایین میکنید.
این شغل svp range بیشتر از هفت داره یعنی قابل قبوله. با این حال مسئولیت هر گونه ضرر مالی و معنوی ناشی از استفاده از اطلاعات این پست با خود شماست.
تشکر کنندگان: kolange_edalat
sinamn جان. جواب این سوال که مایی که دیپلم کارو دانش داریم و کارمون هم آزاد بوده رو بدی ممنون میشم. کار من تعمیر موبایل و کامپیوتر هست. و فقط یک سال سابقه کاری دارم (بیمه بودم کارمند)

و اینکه مدرک من پیش دانشگاهای نداره اونو چه کنم؟ مرسی عزیزRolleyes
اکثر مردم ترجیح می‌دهند فرشتگانی سقوط کرده باشند تا شامپانزگانی تکامل یافته، به همین دلیل...
تشکر کنندگان:

شما Ctrl+F5 رو بزن درست میشه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: mamadrs

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان