کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
ulaleh عزيز پدرتون به كمك خاصي نياز ندارن فرم رو شما براشون تايپ كنين بعد براشون ايميل كنين يا براي يكي از آشنايان كه ايميل دارن و از اونها بخواين پرينت بگيرن و بدن به پدرتون امضا كنن و بعد دوباره اسكن كنن و عكسشونم اتچ كنن و براي kcc ايميل كنن
يا براي شما ايميل كنن
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
(2013-05-02 ساعت 22:33)r_ent نوشته:  ulaleh عزيز پدرتون به كمك خاصي نياز ندارن فرم رو شما براشون تايپ كنين بعد براشون ايميل كنين يا براي يكي از آشنايان كه ايميل دارن و از اونها بخواين پرينت بگيرن و بدن به پدرتون امضا كنن و بعد دوباره اسكن كنن و عكسشونم اتچ كنن و براي kcc ايميل كنن
يا براي شما ايميل كنن
دوستان برای قرار دادن امضا (به طور کلی عکس) در فایل pdf از راهنمای موجود در امضام استفاده کنید ===> البته روی سخنم با خاله قزی نیست Big Grin
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
(2013-05-02 ساعت 22:10)reza6966 نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 22:04)aghaghia نوشته:  خیلی ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز، فقط می خواستم بدونم میشه از ترجمه مدارک مون که قبلا انجام شده استفاده کنیم یا ترجمه ها باید به روز باشه. من یک سال و نیم پیش مدارکم رو ترجمه کردم واسه کاری که انجام نشد، الان میتونم از همون ها استفاده کنم. بازم ممنون که وقت میگذارین Smile

فقط ترجمه مدارک مالی و حقوقی باید بیش از 6 ماه از اون نگذشته باشه و مشکلی نیست و شما می تونید از ترجمه های سایر مدارک که قبلا ترجمه کردید استفاده کنید (به شرطی که اون مدارک تغییری توشون رخ نداده باشه , همانند ازدواج , طلاق و ....)

خیلی خیلی ممنون آقا رضا از جوابتون، منظورم مدارک دانشگاهی و مدارکی مثل ترجمه شناسنامه و پاسپورت و کارت ملی بود که خوشبختانه تغییری درشون رخ نداده Big Grin
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، KIMIA2005
(2013-05-02 ساعت 22:18)r_ent نوشته:  بچه ها يكي ازم سوال كرده:
موقع ثبت نام احتمالا زده مدركش ليسانسه اما دانشجو بوده، بعدشم كلا انصراف داده از دانشگاه
حالا بايد چيكار كنه؟ لازمه به كي سي سي اعلام كنه؟
احيانا دروغ محسوب نميشه خدايي نكرده؟
ريجكت كه نميشه نه؟

اشتباه بزرگیه.به نظر من ایمیل بزنه و وضعیتش رو توضیح بده.
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان: r_ent ، KIMIA2005
دوستان اعلام کردن از هرکشورچقدر شرکت وقبول شدن؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: گل نهال
سلام به همه
همسر من هم برنده شده امسال و کیس‌نامبرش ۳۰۰ و خرده‌ایه. این یعنی ما خیلی زود برامون وقت مصاحبه میاد؟
بعد این‌که الویت براساس فرستادن مدارکه یا اون شماره؟ در سایت نوشته بود پست: آنکارا این معنیش چیه؟
۲ نفر (مهندس IT (برنده) و نقاش)/ مصاحبه ۷ اکتبر آنکارا/ آپدیت‌ها: ۱۷ و ۱۸ آوریل، ۱۵- ۲۴ و ۲۹ می، کلیر شدن ۳۰ می---پروفایل دونفره Tongue
سفرنامه‌ اول
سفرنامه دوم
تغییر PTT
(2013-05-03 ساعت 01:01)azifa نوشته:  سلام به همه
همسر من هم برنده شده امسال و کیس‌نامبرش ۳۰۰ و خرده‌ایه. این یعنی ما خیلی زود برامون وقت مصاحبه میاد؟
بعد این‌که الویت براساس فرستادن مدارکه یا اون شماره؟ در سایت نوشته بود پست: آنکارا این معنیش چیه؟

مبارکه دوست عزیز
شما جزو اولین سری مصاحبه شوندگانین
میتونین و بهتره که ایروان یا ابوظبی را واسه مصاحبه تون انتخاب کنید
فرمهاتونو درست پرکنین و عجله نکنین
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
الویت با اون شماره است ولی اگه فرمها رو دیرتر بفرستید مصاحبه اتون هم عقب میوفته
اونها سفارت رو براتون فعلا آنکارا در نظر گرفتن ولی شما اگه می خواید می تونید به ارمنستان و ابوظبی هم تغییرش بدید در فرمها
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا

البته من خودم هم قبولی 2014 هستم ولی از پست های دوستان این طور فهمیدم که کسانی که کیس نامبرشون پایین تره زودتر به مصاحبه میرن، آنکارا هم محل مصاحبه شماست که شما می تونید به ابوظبی یا ایروان تغییرش بدین.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: r_ent ، گل نهال ، KIMIA2005
(2013-05-02 ساعت 13:52)payman115 نوشته:  دوستان میشه الان ازدواج کرد دیر نیست به نظرتون؟ یا اینکه بزارم بره ؟

نه اصلا دير نيست وقت زياد دارين هول نشين البته هرچه زودتر بهتر
تنها راه اينكه بتونين با هم برين همينه كه الان با هم ازدواج كنين و اگه شرايط فراهمه زودتر عقد كنين
بقيه توضيحاتو ميتونين تو تاپيك ازدواج بعد از قبولي سال ٢٠١٣ بخونين
اين روزا هي با هم عكس بگيرين و تاريخ هم پايين عكس باشه ترجيحا
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: ASALI ، iman63ir ، payman115 ، گل نهال ، KIMIA2005 ، آلیس-1980
(2013-05-03 ساعت 01:12)aghaghia نوشته:  

البته من خودم هم قبولی 2014 هستم ولی از پست های دوستان این طور فهمیدم که کسانی که کیس نامبرشون پایین تره زودتر به مصاحبه میرن، آنکارا هم محل مصاحبه شماست که شما می تونید به ابوظبی یا ایروان تغییرش بدین.

بله شما خیلی زود مصاحبه میشین اوایل نوامبر شایدم زودتر.فاصله بین کارنت شدن و مصاحبه خیلی کمه واستون.ابوظبی بهترین سفارته ولی اگه امکانش نیس ایروان نزنین که تازه تاسیسه و ناشی ان و آنکارا خیلی مزایا داره.

(2013-05-03 ساعت 01:14)r_ent نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 13:52)payman115 نوشته:  دوستان میشه الان ازدواج کرد دیر نیست به نظرتون؟ یا اینکه بزارم بره ؟

نه اصلا دير نيست وقت زياد دارين هول نشين البته هرچه زودتر بهتر
تنها راه اينكه بتونين با هم برين همينه كه الان با هم ازدواج كنين و اگه شرايط فراهمه زودتر عقد كنين
بقيه توضيحاتو ميتونين تو تاپيك ازدواج بعد از قبولي سال ٢٠١٣ بخونين
اين روزا هي با هم عكس بگيرين و تاريخ هم پايين عكس باشه ترجيحا

بهتره قبل ارسال فرمها عقد کنین چون اگه بعدش این کارو بکنین مجبورین دوباره فرمارو آپدیت کنین و بفرستین و یکم مصیبتش زیاده.
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان: payman115 ، گل نهال
با سللام و خسته نباشید. همسر من هم قبول شده. ولی در قسمت اسم کوچک یه اشتباهی داشته و اسم پدر هم همراه اسم کوچک موقع ثبت نام وارد کرده. میخواستم از شما بپرسم آیا این مشکل قابل اصلاح هست یا در پروسه ما اشکال ایجاد میشه? لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم.
تشکر کنندگان: hmf_4919 ، KIMIA2005
سلام
دوستان من برای پدرومادرم ثبت نام کردم اما موقع چک کردن این پیام را میده چکار کنم همه چی را درست میزنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'
شماره کیس :2012AS00062xxx
تاریخ ارسال فرمهاشنبه 10تیر91
کنسولگری: ANKARA
یکضرب
تعداد :1نفر
تشکر کنندگان: KIMIA2005
سلام دوستان من 3 ساله مقیم هلند هستم ولی هنوز سیتیزن نشدم . امسال لاتاری برنده شدم و محل مصاحبم آمستردام . می خوام بدونم این برام مشکل ایجاذ نمیکنه؟ قضیه ی سهمیه ی اروپا چیه؟
سلام به همه دوستای عزیزی که اینجا هستند و تبریک به اون دسته که شانس امسال یارشون بوده و در قرعه کشی برنده شدن. من دیروز عضو این صفحه شدم و واقعا فکر نمیکردم این همه اطلاعات راجع به لاتاری رو یک جا بتونم ببینم. خیلی ممنون از همکاری و کمک عزیزانی که وقت میذارن و با دقت جواب میدن.

راستش همسر من هم خوشبختانه در لاتاری 2014 پذیرفته شده و برای همین من از دیروز تمام تاپیک های اینجا رو خوندم و کلی اطلاعات گرفتم ولی یک سوال اساسی که برای ما پیش اومده -و من نمونه اش رو ندیدم در بین پرسشها- را میخوام مطرح کنم و امیدوارم دوستان اطلاعاتی راجع به این مسئله داشته باشن.

ما هر دو برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری چهار سالی هست که از کشور خارج شدیم و چون همسر من سربازی نرفته بود قبل از اومدن وثیقه 15 میلیونی گذاشت و به عبارتی معافیت تحصیلی گرفت. حالا مشکل اینجاست که چون درس همسرم امسال تموم شد و معافیت تحصیلی برای سربازییش فقط تا اخر همین امسال یعنی اسفند 92 اعتبار داره پس ما باید تا اخر همین امسال ( یا به تاریخ میلادی تا نیمه مارچ 2014) برگردیم ایران در غیر این صورت هم وثیقه رو برمیدارن هم سرباز فراری حساب میشه و جریمه و ... شامل حالش میشه. حالا سوال من این بود که چون پروسه فرستادن مدرک و نتیجه ویزا ممکنه طول بکشه چون کیس نامبر بالایی داریم و هرچی بگذره به زمان اتمام اعتبار معافیت نزدیکتر میشیم ایا ما باید همچنان در مدارک به جای سربازی از کلمه معافیت تحصیلی استفاده کنیم؟ و اگر اینطور هست اگه همه چی درست پیش بره و بتونیم ویزا رو بگیریم من شنیدم هر 6 ماه کسی که پذیرفته شده باید بره امریکا تا بتونه گرین کارت رو حفظ کنه و حالا در این صورت چون اون موقعه همسرم سرباز میشه هم مشکل خروج از کشور داره و هم حرف ما که در مدارک نوشته بودیم معافیت تحصیلی داره نقض میشه و هر کدوم باعث ریجکت شدن Sad

ایا از دوستان اینجا کسی هست که اطلاعی در این مورد داشته باشه . ممنون میشم اگه راهنمایی بکنید. درضمن تو یکی از پستهای قدیم میخوندم که دوستی نوشته بود اگه در حال تحصیل هستید میتونید پاس سفید بگیرید و رفتنتون رو به تعویق بندازید. ایا این پاس سفید شامل ما هم میشه یا نه؟
پیشاپیش از راهنماییتون تشکر می کنمSmile
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، gbtm ، r_ent ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان