کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-09-27 ساعت 12:28)iris نوشته:  سلام سلام
یه سوال نخندینا
آقا وقتی اولین ورودمون را انجام می دیم و می ریم قسمت مهاجرت واسه تحویل پاکت زرد اونجا انگلیسی باهامون صحبت می کنند؟ و کلا اونجا چه اتفاقاتی میفته
کسی تجربه از فرودگاه شیکاگو داره؟

سلام دوست من
سوالت واقعاً يه لبخند رو لبام كاشت!
وقتي پاتو ميزاري امريكا انتظار داري مسولاي دولتيش با چه زباني غير از زبان رسمي شون باهات حرف بزنن؟ Big Grin
به گفته دوستاني كه رفتن كاراي مهاجرت خيلي راحته و وقت زيادي نميگيره فقط ممكنه مدت طولاني (1 الي 2 ساعت) تو صف منتظر بموني.
براي اطلاعات بيشتر ميتوني به تاپيك اولين به سفر به امريكا مراجعه كني. يادمه چند تا از دوستان از تجربه هاشون تو فرودگاه لس آنجلس نوشته بودن.
شاد باشي.
تشکر کنندگان: iris ، lighter ، gema ، قصه گو ، آلیس-1980 ، rezasadeghi ، pari pariaaa ، ofrfar
نه آخه یکی یه جا نوشته بود مترجم گفت ...
از این نظر من سوال پرسیدم D:
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: m.sabet ، lighter ، قصه گو ، reasonable ، reza_norouzi
(2014-09-27 ساعت 15:57)iris نوشته:  نه آخه یکی یه جا نوشته بود مترجم گفت ...

دوست عزیز بعضی فرودگاه ها مترجم دارن. من فرودگاه آتلانتا اولین ورودم به آمریکا بود. زمانی که تو صف مهاجرتی ایستاده بودم یه آفیسر خانوم اومد جلو و به فارسی صحبت کرد. کلا هوای همه ایرانیایی که تو صف بودن رو داشت و برای کسایی که زبانشون خوب نبود حرفای افسر مهاجرتی رو ترجمه میکرد. پس بستگی داره به فرودگاهی که واردش میشید.
تشکر کنندگان: lighter ، gema ، reza_norouzi ، قصه گو ، reasonable ، Lemony
(2014-09-27 ساعت 16:09)m.sabet نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 15:57)iris نوشته:  نه آخه یکی یه جا نوشته بود مترجم گفت ...

دوست عزیز بعضی فرودگاه ها مترجم دارن. من فرودگاه آتلانتا اولین ورودم به آمریکا بود. زمانی که تو صف مهاجرتی ایستاده بودم یه آفیسر خانوم اومد جلو و به فارسی صحبت کرد. کلا هوای همه ایرانیایی که تو صف بودن رو داشت و برای کسایی که زبانشون خوب نبود حرفای افسر مهاجرتی رو ترجمه میکرد. پس بستگی داره به فرودگاهی که واردش میشید.

چه جالب اينو نميدونستم.
باز دمشون گرم كه هواي مهاجراي ايراني رو اينقدر دارن حتي در بدو ورود!
تشکر کنندگان: m.sabet ، آلیس-1980 ، reasonable ، babak12 ، Lemony ، lighter ، ofrfar ، ostokhan
بله مترجم سراغ ما هم اومد،فرودگاه سياتل.با اينكه نيازي نداشتيم اما تا خروج از فرودگاه همراهمون بود و راهنماييمون مي كرد و حتي كمكمون چمدونهارو جا به جا مي كرد.كارمند فرودگاه بود و لباس كارمنداي فرودگاه رو پوشيده بود،
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان