کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-08-10 ساعت 23:41)mehrdad_123 نوشته:  
(2014-08-10 ساعت 07:14)shazad نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 14:14)Touraj2014 نوشته:  [quote='mehrdad_123' pid='532085' dateline='1407487228']
سلام من قبول شده سال 2015 هستم و تا مهرماه سربازم شماره کیسم زیر 1000 چون نگران جور نشدن مدارکم بودم فرمها را ارسال نکردم حالا اگه من توی مهرماه فرماه را ارسال کنم کی میرم مصاحبه ؟ بعد ایا چون من کارنت بودنم رد شده از کجا بفهمم چه ماهی برم مصاحبه؟ لطفا راهنمایی کنید من خیلی نگرانم ؟

همونطوری که دوست عزیزمون گفتند، فرم ها رو خیلی سریع اما خیلی دقیق بفرستید/تو قسمت سربازی می نویسید N/A/قبل از مصاحبه سعی کنید سربازی رو بپیچونید، قانونی هااا/به احتمال زیاد شما یکضرب ویزا می گیرید
من گیج شدم اخه تو این ماه اخر چطوری بپیچونم ؟ یعنی الان فرمها را ارسال کنم؟

سلام دوست من
اصلاً نگران نباشين و سربازي رو هم اصلاً نپيچونين. هر زماني كه فرماتونو بفرستين تا دوماه بعد به مصاحبه دعوت خواهيد شد. تو همون صفحه كه قبولي تونو مشاهده كردين منتظر اعلام تاريخ و محل مصاحبه باشين.
روندش خيلي ساده و بدون پيچيدگيه.
شاد باشين.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، قصه گو ، shahriar2002 ، mehrdad_123
سلام.بچه ها به من وقت مصاحبه نمیدن. حالا چیکار کنم؟
تشکر کنندگان: lighter
(2014-08-11 ساعت 13:37)saeid1988 نوشته:  سلام.بچه ها به من وقت مصاحبه نمیدن. حالا چیکار کنم؟

لطفا شماره کیستون و توضیح کامل شرایطتون و آیا کارنت شدید یا نه رو بفرمایید تا ببینیم چه کمکی میشه کرد
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: قصه گو ، lighter
(2014-08-11 ساعت 15:03)alimomen نوشته:  
(2014-08-11 ساعت 13:37)saeid1988 نوشته:  سلام.بچه ها به من وقت مصاحبه نمیدن. حالا چیکار کنم؟

لطفا شماره کیستون و توضیح کامل شرایطتون و آیا کارنت شدید یا نه رو بفرمایید تا ببینیم چه کمکی میشه کرد

علی آقا اگر اشتباه نکنم این دوستمون به خاطر امتحانات پایان ترم مصاحبش رو عقب انداخته.... برای یکی از دوستان من در استکهلم هم همین اتفاق افتاده و سفارت گفته تعداد ویزاها به دقت محاسبه شده و متاسفانه دیگه نمیتونیم وقت مصاحبه بدیم چون تعداد ویزاها پر شده.... این خبر گر چه برای دوستان مصاحبه نرفته یک فاجعست و به نظر من فاجعه ی 2014 همین بود (که مورد کم توجهی قرار گرفت) ولی برای دوستان کلیرنس خورده میتونه خبر خوبی باشه.....
تشکر کنندگان: alimomen ، lighter ، ffrfar ، azadeh2014 ، sonyz2 ، gema ، m_nikparvaz ، قصه گو ، taleghani
سلام.دوستان وقتی برای بار دوم کسریهای مدارک رو به سفارت دادم و اونها پاسپورتم رو با مدارک گرفتن.ویزام صادر شده حساب کنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-12 ساعت 18:00)shahram1987 نوشته:  سلام.دوستان وقتی برای بار دوم کسریهای مدارک رو به سفارت دادم و اونها پاسپورتم رو با مدارک گرفتن.ویزام صادر شده حساب کنم؟

سلام دوست من
اول بگین کدوم سفارتین تا بتونیم بهتون بیشتر کمک کنیم.
واقعیت اینه که میتونین تا %99 روش حساب کنین اما همون یه درصدم یه درصده.
به خدا توکل کنین و هروقت تو سیس ایشود شدین از سفارت زنگ میزنن که برین و ویزاونو بگیرین اما تو شرایط فعلی معلوم نیست چه رفتاری داشته باشن.
به نطرم هروقت تو سیس ایشود شدین به سفارت مراجعه کنین.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: ffrfar ، majid_eng ، قصه گو
دوستانم واسه اطلاع پيدا كردن درمورد بيمه و خدمات درماني كدوم تاپيك رو مطالعه كنم؟ هر چي گشتم نتونستم لينكش رو پيدا كنم.از همكاريتون ممنونم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: reza_norouzi
سلام دوستان
لاتاری 2016 بر قراره یا نه؟
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان:
(2014-08-13 ساعت 23:42)قصه گو نوشته:  دوستانم واسه اطلاع پيدا كردن درمورد بيمه و خدمات درماني كدوم تاپيك رو مطالعه كنم؟ هر چي گشتم نتونستم لينكش رو پيدا كنم.از همكاريتون ممنونم.

سلام قصه گوی عزیز
اینجا رو ببین:
http://www.mohajersara.com/forum-46.html
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-08-14 ساعت 09:33)mamali121 نوشته:  سلام دوستان
لاتاری 2016 بر قراره یا نه؟

سلام دوست من
تو این لینک خیلی کوتاه گفته شده که تا ماه آینده در این باره اطلاع رسانی میکنن:
http://travel.state.gov/content/visas/en...rants.html
شاد باشین.
تشکر کنندگان:
سلام
کسی از رشت برنده لاتاری 2015 هست و ایا کارنت شده؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-08-12 ساعت 21:39)reza_norouzi نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 18:00)shahram1987 نوشته:  سلام.دوستان وقتی برای بار دوم کسریهای مدارک رو به سفارت دادم و اونها پاسپورتم رو با مدارک گرفتن.ویزام صادر شده حساب کنم؟

سلام دوست من
به خدا توکل کنین و هروقت تو سیس ایشود شدین از سفارت زنگ میزنن که برین و ویزاونو بگیرین اما تو شرایط فعلی معلوم نیست چه رفتاری داشته باشن.
شاد باشین.

سفارت آنکارا.جالبه من و دوستم با چند نفر دیگه پاسمونو دادیم.اونا ویزاشون اومده مال ما نه...
(2014-08-15 ساعت 16:45)shahram1987 نوشته:  

سلام دوست من
شاد باشین.

سفارت آنکارا.جالبه من و دوستم با چند نفر دیگه پاسمونو دادیم.اونا ویزاشون اومده مال ما نه...

ایشالا ویزای شمام میاد. امیدوار باشین.
چند نفر از شما ویزاشونو گرفتن؟ تو سیس کلیر شده بودین؟
(2014-08-15 ساعت 17:40)reza_norouzi نوشته:  
(2014-08-15 ساعت 16:45)shahram1987 نوشته:  

سلام دوست من
شاد باشین.

ایشالا ویزای شمام میاد. امیدوار باشین.
چند نفر از شما ویزاشونو گرفتن؟ تو سیس کلیر شده بودین؟

من معنی سیس رو نمیدونم.یعنی چی؟ از 5 نفرمون 3 نفر گرفتن
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، قصه گو
دوستان تو کالیفرنیا کتاب با ترجمه ی فارسی راحت گیر میاد یا خیلی محدود هست؟؟ من می خوام یه سری رمان با خودم ببرم می خواستم بدونم اگه اونجا هر کتابی رو بخوام راحت می تونم پیدا کنم؟؟ که دیگه بارم رو زیاد سنگین نکنم! منظورم بیشتر رمان های خارجی و کتاب های روانشناسی با ترجمه ی فارسی است مثل کتاب های انتشارات ققنوس , نیلوفر , کاروان و ...
**Case Number : 2014AS000014
مقصد : San Jose,CA
Smile Aug 29th - Qatar airways Cool
**نخستين و بالاترين پيروزي، تسلط بر خويش است**
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، Arash2013 ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان