کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام.دوستان من تمامی کارام تمام شده.ویزامو گرفتم و تا بهمن وقت دارم وارد آمریکا شم.من میخوام قبل رفتنم ازدواج کنم.پروسه همسرم چگونه هست و چقدر زمان میبره؟ سفارتم انکارا بوده. متشکرم
تشکر کنندگان: قصه گو ، reza_norouzi ، Nooshinsalamat
(2014-08-24 ساعت 23:45)shahram1987 نوشته:  سلام.دوستان من تمامی کارام تمام شده.ویزامو گرفتم و تا بهمن وقت دارم وارد آمریکا شم.من میخوام قبل رفتنم ازدواج کنم.پروسه همسرم چگونه هست و چقدر زمان میبره؟ سفارتم انکارا بوده. متشکرم

ویزای نامزدی و ازدواج
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: anahita 62 ، قصه گو ، reza_norouzi
(2014-08-24 ساعت 14:45)reasonable نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 12:34)m_nikparvaz نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 12:28)reasonable نوشته:  دوستان اگر برای سفر به آمریکا از هواپیمایی امارات استفاده کنم و از یکی از آژانسها بلیط بخرم ، چگونه میتونم استعلام کنم که بلیطم حقیقیه و تقلبی نیست؟

مثلا در مورد هواپیمایی ماهان و ایران ایر همیشه به دفتر خود هواپیمایی تماس میگرفتم و اونها اسمم را با شماره بلیط چک میکردن و میگفتن که برام بلیط صادر شده یا نه.

ولی آیا در مورد هواپیمایی های خارجی هم چنین امکانی هست؟ مثلا امارات یا لوفتانزا؟
(یکبار آژانسی بلیط تقلبی بهم داده و این بلا سرم اومده ، در مورد آمریکا دیگه نمیخوام ریسک کنم)
امارات و لوفت هانزا هم در تهران نمایندگی دارند و شما میتوند استعلام بگیرید در ضمن شما میتونید از آژانسی که عضو یاتا هست بلیط تهیه کنید تا خیالتون از این بابت راحت باشه
از پاسختون ممنونم
از کجا باید بفهمم که آژانس عضو یاتا هست؟ اصلا نمیدونم یاتا چی هست؟
اگر شماره تلفن نمایندگیهارا دارید لطف میکنید برای من پیام بگذارید .

هر آژانسی که عضو یاتا باشه آرم رو باید روی درب ورودی داشته باشه و بعد میتونید از خود کارمندان هم سوال بفرمایید که عضو یاتا هستند یا خیر
یاتا به تفسیری ساده یعنی آژانس بین المللی
در مورد شماره تلفن هم میتونید از 118 کمک بگیرید
موفق باشید
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: reasonable ، shahryar7021
سلام دوستان آیا موقع تحویل ویزا باز هم باید فرمی پر بشه یا فرم جدیدی میدن؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-25 ساعت 15:55)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان آیا موقع تحویل ویزا باز هم باید فرمی پر بشه یا فرم جدیدی میدن؟

خیر-- می رید سفارت پاکت زرد و پاس مزین به ویزا رو میگیرید نیازی به پر کردن فرم هم نیست
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، shahriar2002 ، reza_norouzi ، قصه گو
سلام به مدیران و دوستان گرامی
من 165 $ رو پرداخت کردم اما بعدش فقط ایمیل تایید پرداخت اومد و ایمیل مربوط به اپدیت نوتیفیکیشن نیومد برام.نگرانم.....
میشه راهنمایی کنین باید چه کاری انجام بدم براش؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من تازه ویزا گرفتم و تنها هستم اواخر دی ماه قصد سفر دارم اگه کسی هست بخواد همسفر بشیم لطفا پیام خصوصی بفرسته.
مصاحبه: 06 اوت 2014
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان:
من 165 $ رو پرداخت کردم اما بعدش فقط ایمیل تایید پرداخت اومد و ایمیل مربوط به اپدیت نوتیفیکیشن نیومد برام.نگرانم.....
تشکر کنندگان:
کسی می دونه سهمیه سپتامبر برای ارمنستان کی مشخص می شه؟ می شه لینکشو دوستان محبت کنن ، ممنونم
تشکر کنندگان:
(2014-08-29 ساعت 16:29)alialialialiali نوشته:  کسی می دونه سهمیه سپتامبر برای ارمنستان کی مشخص می شه؟ می شه لینکشو دوستان محبت کنن ، ممنونم

سلام دوست من
این بحث سهمیه ماهانه از کشفیات ارزشمند بچه های مهاجرسراست Big Grin
خود سفارتا اینو جایی اعلام نکرده و نمی کنن پس شمام دنبالش نگرد که نیست!
شاد باشین.
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، قصه گو
سلام دوستان عزیز. من 2 تا سوال داشتم
1- وقتی که مدارک ترجمه شده به سفارت دادمو اونارو توی پوشه زردرنگ به من داد که گوشه اون باز بود که میشد دید که ایونو همتون میدونید. من فکر می کردم که مدارک و به ما زمانی که رسیدیم امریکا میدن ولی ندادن. حلا اگه من بخوام ادامه تحصیل بدم میشه جایی رفت که مدارکو گرفت یا حداقل تایید کرد؟ همه مدارک دانشگاه مهر دادگستری و امور خارجه دارند.
2- من میخوام فامیلی همسرم به فامیلی من تغییر کنه، کجا برم که تاییدیه ازدواجو بگیرم و کجا عوضش کنم؟ (بداز ازدواج لاتاری بطنده شدیم)
ممنون میشم جواب بدید.
تشکر کنندگان:
سلام هر جا این سوال گذاشتم جواب ندادن شما بگید چگونه تغییر ادرس بدم؟می خواهم از لس انجلس به نیو یورک تغییر ادرس بدم
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان:
(2014-08-31 ساعت 19:51)reza16 نوشته:  سلام هر جا این سوال گذاشتم جواب ندادن شما بگید چگونه تغییر ادرس بدم؟می خواهم از لس انجلس به نیو یورک تغییر ادرس بدم
دوست عزیز شما در همون فرودگاهی که وارد میشید افیسر مربوطه ازتون سوال میکنه که تغییر ادرس دارید یا نه... شما همونجا آدرس جدید بهشون میدید.موفق باشید.
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: shahriar2002 ، reza_norouzi ، قصه گو ، exxedus
تشکر کنندگان:
بین دوستون قبول شده در لاتاری 2015 کسی از شیراز ویا یاسوج هست؟
هرکی هست لطفا پیام خصوصی بده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان