کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-08-16 ساعت 01:24)niloosin نوشته:  دوستان تو کالیفرنیا کتاب با ترجمه ی فارسی راحت گیر میاد یا خیلی محدود هست؟؟ من می خوام یه سری رمان با خودم ببرم می خواستم بدونم اگه اونجا هر کتابی رو بخوام راحت می تونم پیدا کنم؟؟ که دیگه بارم رو زیاد سنگین نکنم! منظورم بیشتر رمان های خارجی و کتاب های روانشناسی با ترجمه ی فارسی است مثل کتاب های انتشارات ققنوس , نیلوفر , کاروان و ...

سلام دوست من
به اینجا یه سر بزنین:
http://www.mohajersara.com/forum-27.html
تو بخش ایالت کالیفرنیا یا لس آنجلس میتونین سوالتونو بپرسین شاید بچه هایی که اطلاعات دارن یا تجربه زندگی در اونجا رو دارن بتونن کمکتون کنن.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: nasim ، قصه گو ، nasam
(2014-08-15 ساعت 22:37)shahram1987 نوشته:  
(2014-08-15 ساعت 17:40)reza_norouzi نوشته:  
(2014-08-15 ساعت 16:45)shahram1987 نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 21:39)reza_norouzi نوشته:  
(2014-08-12 ساعت 18:00)shahram1987 نوشته:  سلام.دوستان وقتی برای بار دوم کسریهای مدارک رو به سفارت دادم و اونها پاسپورتم رو با مدارک گرفتن.ویزام صادر شده حساب کنم؟

سلام دوست من
اول بگین کدوم سفارتین تا بتونیم بهتون بیشتر کمک کنیم.
واقعیت اینه که میتونین تا %99 روش حساب کنین اما همون یه درصدم یه درصده.
به خدا توکل کنین و هروقت تو سیس ایشود شدین از سفارت زنگ میزنن که برین و ویزاونو بگیرین اما تو شرایط فعلی معلوم نیست چه رفتاری داشته باشن.
به نطرم هروقت تو سیس ایشود شدین به سفارت مراجعه کنین.
شاد باشین.

سفارت آنکارا.جالبه من و دوستم با چند نفر دیگه پاسمونو دادیم.اونا ویزاشون اومده مال ما نه...

ایشالا ویزای شمام میاد. امیدوار باشین.
چند نفر از شما ویزاشونو گرفتن؟ تو سیس کلیر شده بودین؟

من معنی سیس رو نمیدونم.یعنی چی؟ از 5 نفرمون 3 نفر گرفتن

سلام دوست من
برای اطلاع از آخرین وضعیت کیستون به لینک زیر برین و شماره کیستونو بدون صفراش وارد کنین مثلاً 2014AS1234:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==

شما و دوستانتون کلیر شده بودین که به سفارت مراجعه کردین؟ میشه علت ویزا نگرفتن اون 2 نفرو بگین؟
ممنوم از اطلاعاتتون.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: nasim ، قصه گو
(2014-08-16 ساعت 01:24)niloosin نوشته:  دوستان تو کالیفرنیا کتاب با ترجمه ی فارسی راحت گیر میاد یا خیلی محدود هست؟؟ من می خوام یه سری رمان با خودم ببرم می خواستم بدونم اگه اونجا هر کتابی رو بخوام راحت می تونم پیدا کنم؟؟ که دیگه بارم رو زیاد سنگین نکنم! منظورم بیشتر رمان های خارجی و کتاب های روانشناسی با ترجمه ی فارسی است مثل کتاب های انتشارات ققنوس , نیلوفر , کاروان و ...

دوست گرامی
بهترین توصیه ای که می تونم بهت بکنم خرید کتابهای الکترونیک است. من سال گذشته یک مجموعه 10000 کتاب الکترونیکی از یک فروشگاه اینترنتی خریدم و روی کامپیوترم ریختم. واقعا با ارزشه و بسادگی قابل حمل. ضمنا با هزینه پستی چیزی حدود 10 هزار تومن شد. توی اینترنت سرچ بکنی پیداش می کنی.
برای چراغ همسایه هم نور آرزو کن
بی شک حوالی ات روشن تر خواهد شد ...
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، gema ، قصه گو ، nasam
سلام به دوستان
یه سوالی از حضورتون داشتم
با وجود اینکه من برای 2014 ثبت نام کردم و رسید ثبت نام برام میل شده موفق نمیشم قبولیم رو توی سایت مربوطه چک کنم و هر بار که اطلاعات رو وارد می کنم این پیام ظاهر میشه :
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

بارها صحت اطلاعات رو از روی رسید چک کردم ولی بازم نشد
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-08-17 ساعت 19:12)Riverside نوشته:  سلام به دوستان
یه سوالی از حضورتون داشتم
با وجود اینکه من برای 2014 ثبت نام کردم و رسید ثبت نام برام میل شده موفق نمیشم قبولیم رو توی سایت مربوطه چک کنم و هر بار که اطلاعات رو وارد می کنم این پیام ظاهر میشه :
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

بارها صحت اطلاعات رو از روی رسید چک کردم ولی بازم نشد

شما ألان ميخواي ببيني ؟ديگه تمام شد ....ولي جهت اطلاع ميتوني از گوگل كروم يا سافاري يا اكسپلورر استفاده كني با يكيشون باز ميشه
سلام دوستان،
من الان ٩ روزه امريكا هستم. تو فرودگاه بهم گفتن كه گرين كاردم بين ٢ تا ٤ ماه مياد. كلي تعجب كردم. بازم پرسيدم ولي باز همون جوابو گرفتم. نمي دونم چرا؟! به هر حال مي خواستم يه سوال بپرسم.
من تا چند ماه آينده مي خوام ازدواج كنم. خانومم رو چقدر طول مي كشه كه بيارم اينجا؟ شنيدم بيشتر از ٣ سال طول مي كشه. ممنون ميشم جواب بديد.
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، ali3875 ، azadeh2014 ، قصه گو
دوستان کسی هست که بدونه پروسه issued شدن چه مدت طول میکشه .و آیا امکان داره کسی پاسپورتش گرفته بشه کلیر هم شده باشه و ایسود نشه؟
چقدر طول میکشه مشخص شه؟
با تشکر .از دوستان خواهش دارم اهمیت ای موضوع برای منو درک کنن.مرسی
(2014-08-21 ساعت 19:22)parisan نوشته:  دوستان کسی هست که بدونه پروسه issued شدن چه مدت طول میکشه .و آیا امکان داره کسی پاسپورتش گرفته بشه کلیر هم شده باشه و ایسود نشه؟
چقدر طول میکشه مشخص شه؟

واسه ما که 48 ساعت بیشتر طول نکشید از زمانی که پاسها رو تحویل دادیم تا توی سیس ایسود شدیم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: قصه گو ، reza_norouzi
سلام من بعد از تحویل دادن مدارک ناقصم به همراه برگه آبی به سفارت امریکا در ایروان ، عصر همون روز با من تماس گرفتن که سهمیه ویزا چون محدود بوده به خاطر دیر تحویل دادن مدارک به شما تعلق نمی گیره!!!! شاید سهمیه محدود 1 سپتامبر به شما برسه اما مشخص نیست و تضمین داده نمی شه که بشه..یعنی امکان داره به من ویزا بدن یا نه؟ با توجه به اینکه من مدارک ناقصم رو تحویل دادم اگه بگن سهمیه اضافی به من میرسه باید چه مدارکی رو تحویل بدم؟ ممنون میشم کمکم کنید
(2014-08-22 ساعت 12:08)alialialialiali نوشته:  سلام من بعد از تحویل دادن مدارک ناقصم به همراه برگه آبی به سفارت آمریکا در ایروان ، عصر همون روز با من تماس گرفتن که سهمیه ویزا چون محدود بوده به خاطر دیر تحویل دادن مدارک به شما تعلق نمی گیره!!!! شاید سهمیه محدود 1 سپتامبر به شما برسه اما مشخص نیست و تضمین داده نمی شه که بشه..یعنی امکان داره به من ویزا بدن یا نه؟ با توجه به اینکه من مدارک ناقصم رو تحویل دادم اگه بگن سهمیه اضافی به من میرسه باید چه مدارکی رو تحویل بدم؟ ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست من
شما هر نقص مدرکی که دارین در اولین فرصت به سفارت تحویل بدین و بعد از اون باید تا سپتامبر منتظر بمونین.
در مورد مدارک ناقص هم به سفارت ایمیل بزنین و ازشون سوال کنین که چی کمه تا براشون ببرین.
هیچکس در حال حاضر از رسیدن یا نرسیدن ویزا تو سپتامبر اطلاعی نداره و همه باید منتظر بمونیم.
فقط دعا کنین و امیدتونو حفظ کنین.
شاد باشین.
(2014-08-22 ساعت 00:17)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-08-21 ساعت 19:22)parisan نوشته:  دوستان کسی هست که بدونه پروسه issued شدن چه مدت طول میکشه .و آیا امکان داره کسی پاسپورتش گرفته بشه کلیر هم شده باشه و ایسود نشه؟
چقدر طول میکشه مشخص شه؟

واسه ما که 48 ساعت بیشتر طول نکشید از زمانی که پاسها رو تحویل دادیم تا توی سیس ایسود شدیم

سلام دوست من
بستگی به سفارت داره. مثلاً ما 3شنبه تحویل دادیم و جمعه ایشود شدیم.
در سرایط فعلی امکانش هست چون ویزا محدوده اما شما به این موضوع خیلی فکر نکنین و فقط امیدوار باشین.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، ffrfar ، قصه گو
دوستان اگر برای سفر به امریکا از هواپیمایی امارات استفاده کنم و از یکی از آژانسها بلیط بخرم ، چگونه میتونم استعلام کنم که بلیطم حقیقیه و تقلبی نیست؟

مثلا در مورد هواپیمایی ماهان و ایران ایر همیشه به دفتر خود هواپیمایی تماس میگرفتم و اونها اسمم را با شماره بلیط چک میکردن و میگفتن که برام بلیط صادر شده یا نه.

ولی آیا در مورد هواپیمایی های خارجی هم چنین امکانی هست؟ مثلا امارات یا لوفتانزا؟
(یکبار آژانسی بلیط تقلبی بهم داده و این بلا سرم اومده ، در مورد امریکا دیگه نمیخوام ریسک کنم)
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
(2014-08-24 ساعت 12:28)reasonable نوشته:  دوستان اگر برای سفر به آمریکا از هواپیمایی امارات استفاده کنم و از یکی از آژانسها بلیط بخرم ، چگونه میتونم استعلام کنم که بلیطم حقیقیه و تقلبی نیست؟

مثلا در مورد هواپیمایی ماهان و ایران ایر همیشه به دفتر خود هواپیمایی تماس میگرفتم و اونها اسمم را با شماره بلیط چک میکردن و میگفتن که برام بلیط صادر شده یا نه.

ولی آیا در مورد هواپیمایی های خارجی هم چنین امکانی هست؟ مثلا امارات یا لوفتانزا؟
(یکبار آژانسی بلیط تقلبی بهم داده و این بلا سرم اومده ، در مورد آمریکا دیگه نمیخوام ریسک کنم)
امارات و لوفت هانزا هم در تهران نمایندگی دارند و شما میتوند استعلام بگیرید در ضمن شما میتونید از آژانسی که عضو یاتا هست بلیط تهیه کنید تا خیالتون از این بابت راحت باشه
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: poem ، محبت ، reasonable ، azadeh2014 ، قصه گو
(2014-08-24 ساعت 12:34)m_nikparvaz نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 12:28)reasonable نوشته:  دوستان اگر برای سفر به آمریکا از هواپیمایی امارات استفاده کنم و از یکی از آژانسها بلیط بخرم ، چگونه میتونم استعلام کنم که بلیطم حقیقیه و تقلبی نیست؟

(یکبار آژانسی بلیط تقلبی بهم داده و این بلا سرم اومده ، در مورد آمریکا دیگه نمیخوام ریسک کنم)
امارات و لوفت هانزا هم در تهران نمایندگی دارند و شما میتوند استعلام بگیرید در ضمن شما میتونید از آژانسی که عضو یاتا هست بلیط تهیه کنید تا خیالتون از این بابت راحت باشه
از پاسختون ممنونم
از کجا باید بفهمم که آژانس عضو یاتا هست؟ اصلا نمیدونم یاتا چی هست؟
اگر شماره تلفن نمایندگیهارا دارید لطف میکنید برای من پیام بگذارید .
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان:
دوستان برای پرواز امارات وقتی در skywards ثبت نام می کنیم وقتی پرواز رو ثبت می کنیم خودش اتوماتیک جز مالیجمون حساب می شه
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: reasonable ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان