کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-09-10 ساعت 02:44)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 20:42)خسته از وطن نوشته:  دوستان ما که داریم خانوادگی مهاجرت می کنیم و بیش از ده هزار د.ل.ار می بریم می تونیم به هر نفر از اعضای خانواده ده هزار تا بدیم و تو برگه ابی که تو هواپیما می دن اعلام نکنیم که بیش از ده هزار تا داریم؟ مشکل ساز نمیشه؟
به امید موفقیت همه

دوست عزیز چون اولین ورودتون هستش اصلا مشکلی پیش نمیادتازه خوشحالم میشن . و اگه خدایی نکرده دروغ بگین ممکنه عواقب بدی در پی داشته باشه

خسته جان هرچقدر پول میارین باید اظهار کنین در غیر اینصورت یه جا آمارتون در میاد که دارایی شما بیشتر بوده بعد بیا و ثابت کن...... اونوقت میگن که پول رو به قصد انجام عملیات تروریستی وارد کردی. نه تنها اینجا بلکه ایران خودمون همام کن همین داستانه، اعلام کن تا نه دردسر داشته باشین و نه مشمول مالیات و سایر داستانها شین
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، قصه گو ، manamilad
سلام و درود به دوستان.لطفا کسایی که در هیوستون بودن وهستن به من بگن که آیا کاری با درآمد بالا برای من که لیسانس معماری هستم و نرم افزارهای تخصصی را کامل بلدم و در ایران بنگاه املاک کار کردم گیر میاد؟ زبانم هم متوسطه.ورودم به آمریکا فوریه 2015 است.
متشکرم
تشکر کنندگان:
کسی در مورد tax return اطلاع داره؟ این درسته برای کسانی که کار پاره وقت یا درامد پایین دارند و مخصوصاً بچه هم دارند سر سال مبلغی رو فوق العاده پرداخت یا بر میگردونند؟.
کیس: 2014AS0064XX
ورود به آمریکا: 2014
تشکر کنندگان:
(2014-09-11 ساعت 14:14)ali_yari5 نوشته:  کسی در مورد tax return اطلاع داره؟ این درسته برای کسانی که کار پاره وقت یا درامد پایین دارند و مخصوصاً بچه هم دارند سر سال مبلغی رو فوق العاده پرداخت یا بر میگردونند؟.

بله شما وقتي در اخر هر سال ماليات خودتونو حساب ميكنيد به اندازه درامد و افراد خانوادتون به شما برميكرده
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: قصه گو
سلام
من زیاد نمیام اینجا،انقد تو آمریکا وقت زود میگذره که به هیچ کاری نمیشه رسید
یادمه قبل از اینکه بیام با خودم میگفتم چون این سایت خیلی به من کمک کرده حتما رفتم اونجا میام راجع به همه چی مینویسم ولی واقعا نشد
الان که اومدم گفتم بیام چند تا نکته رو بگم که بدرد همه میخوره:
اول اینکه صد در صد به مطالب این سایت اعتماد نکنید چون بعضی از اطلاعاتی که بعضی کاربرا میدن اصلا درست نیست،و بنظر من بعضیا دارن از تو ایران اینجا مینویسن و چرت و پرت بیشتر حرفاشون!
دوم اینکه مواظب باشید پول الکی ازتون نگیرن چون بعضیا از این لاتاری یه کیسه دوختن و دارن آدمای کم تجربه و غریب رو تلکه میکنن و از این راه پول در میارن
سوم اینکه افراد بالای 35 سال که یه زندگی خوب و یه شغل خوب تو ایران دارن، زندگی و آسایششون رو خراب نکنن و بیان اینجا،چون اینجا باید همه چی رو از صفر شروع کنید.
چهارم اینکه در انتخاب محل زندگیتون خیلی دقت کنید چون خیلی تو آیندتون تاثیر داره و اصلا به اینکه تگزاس ارزونه گوش ندید،مطمئن باشید هرجا گرونتره کار هم بیشتره!من از اینکه اومدم لس آنجلس و نرفتم هیوستون خیلی راضیم
پنجم اینکه آمریکا اولین درسی که میده تحمل و صبر!پس آماده باشید برای صبور بودن
هرکسی هم کمک خواست من با کمال میل هر راهنمایی که بتونم انجام میدم،پیام خصوصی یا ایمیل بدید،البته ایمیل رو زود جواب میدم چون اینجا زیاد نمیام
موفق باشید
تشکر کنندگان: miyu ، ali_yari5 ، sm2015 ، lida55 ، خسته از وطن ، niki88 ، reasonable ، m.ghoreishi ، manamilad ، taherifar ، soliimi ، milade
(2014-09-12 ساعت 10:14)babinj2 نوشته:  سلام
من زیاد نمیام اینجا،انقد تو آمریکا وقت زود میگذره که به هیچ کاری نمیشه رسید
یادمه قبل از اینکه بیام با خودم میگفتم چون این سایت خیلی به من کمک کرده حتما رفتم اونجا میام راجع به همه چی مینویسم ولی واقعا نشد
الان که اومدم گفتم بیام چند تا نکته رو بگم که بدرد همه میخوره:
اول اینکه صد در صد به مطالب این سایت اعتماد نکنید چون بعضی از اطلاعاتی که بعضی کاربرا میدن اصلا درست نیست،و بنظر من بعضیا دارن از تو ایران اینجا مینویسن و چرت و پرت بیشتر حرفاشون!
دوم اینکه مواظب باشید پول الکی ازتون نگیرن چون بعضیا از این لاتاری یه کیسه دوختن و دارن آدمای کم تجربه و غریب رو تلکه میکنن و از این راه پول در میارن
سوم اینکه افراد بالای 35 سال که یه زندگی خوب و یه شغل خوب تو ایران دارن، زندگی و آسایششون رو خراب نکنن و بیان اینجا،چون اینجا باید همه چی رو از صفر شروع کنید.
چهارم اینکه در انتخاب محل زندگیتون خیلی دقت کنید چون خیلی تو آیندتون تاثیر داره و اصلا به اینکه تگزاس ارزونه گوش ندید،مطمئن باشید هرجا گرونتره کار هم بیشتره!من از اینکه اومدم لس آنجلس و نرفتم هیوستون خیلی راضیم
پنجم اینکه آمریکا اولین درسی که میده تحمل و صبر!پس آماده باشید برای صبور بودن
هرکسی هم کمک خواست من با کمال میل هر راهنمایی که بتونم انجام میدم،پیام خصوصی یا ایمیل بدید،البته ایمیل رو زود جواب میدم چون اینجا زیاد نمیام
موفق باشید

http://www.mohajersara.com/thread-6846-p...#pid549180
تشکر کنندگان:
۹ روز بعد از ورود به آمریکا امروز سوشال به دستمون رسید به هیچ دفتری هم مراجعه نکردیم خودش امدمروز میرم برای گواهینامه اقدام کنم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

(2014-09-13 ساعت 00:33)ali3875 نوشته:  ۹ روز بعد از ورود به آمریکا امروز سوشال به دستمون رسید به هیچ دفتری هم مراجعه نکردیم خودش امدمروز میرم برای گواهینامه اقدام کنم

با عرض تبریک، کدوم ایالت و شهر شما تشریف دارید؟
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان:
(2014-09-18 ساعت 01:48)S.gh نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 00:33)ali3875 نوشته:  ۹ روز بعد از ورود به آمریکا امروز سوشال به دستمون رسید به هیچ دفتری هم مراجعه نکردیم خودش امدمروز میرم برای گواهینامه اقدام کنم

با عرض تبریک، کدوم ایالت و شهر شما تشریف دارید؟
من کالیفرنیا شهر سن خوزه هستم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: قصه گو ، ffrfar ، reasonable ، shadi79 ، S.gh
http://www.mohajersara.com/thread-1313-page-3.html
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان در اولین سفر به آمریکا میتونیم با خودمون فرش ابریشم ببریم یا تو فرودگاه آمریکا اجازه نمیدن؟
من از فرودگاه ایران پرسیدم گفتن دو قطعه فرش مشکل نداره ولی آمریکا رو نمیدونم !
راهنمایی کنید لطفا
کیس نامبر: **30#رویت قبولی: ۲۰می#مصاحبه: فوریه (کلیرنس)#
تشکر کنندگان: nedali
سلام دوستان خوبم.
تشکر کنندگان: jojo_hami
سلام دوستان عزیز

1-آیا در سفر اول به امریکا ،حتما باید 6 ماه در امریکا بمونم؟

2-آیا میتونم فقط 3 ماه در امریکا بمونم و سپس به ایران برگردم و 6 ماه در ایران باشم؟

(اگه نخوام پاس سفید بگیرم آیا مشکلی پیش میاد؟)
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-09-26 ساعت 11:31)reasonable نوشته:  سلام دوستان عزیز

1-آیا در سفر اول به آمریکا ،حتما باید 6 ماه در آمریکا بمونم؟

2-آیا میتونم فقط 3 ماه در آمریکا بمونم و سپس به ایران برگردم و 6 ماه در ایران باشم؟

(اگه نخوام پاس سفید بگیرم آیا مشکلی پیش میاد؟)

سلام دوست من
1- خیر. شما میتونین روز فردای ورود به آمریکا به ایران برگردین.
2- بله میتونین. بدون پاس سفید تا 6 ماه میتونین خارج از آمریکا بمونین.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: قصه گو ، reasonable ، حاجی واشنگتن ، آلیس-1980 ، lida55 ، Lemony
سلام سلام
یه سوال نخندینا
آقا وقتی اولین ورودمون را انجام می دیم و می ریم قسمت مهاجرت واسه تحویل پاکت زرد اونجا انگلیسی باهامون صحبت می کنند؟ و کلا اونجا چه اتفاقاتی میفته
کسی تجربه از فرودگاه شیکاگو داره؟
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: lighter ، قصه گو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان