کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
(2014-03-14 ساعت 14:12)saam2122 نوشته:  سلام، من نامه دومم اومد رو سایت، الان باید چیکار کنم؟ باید با سفارت تماس بگیرم؟

کدوم سفارت دعوت به مصاحبه شدید؟
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: hamid_fs3
(2014-03-14 ساعت 15:35)pendleton نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 15:19)5ina نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 15:03)saam2122 نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 14:21)demented نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 14:12)saam2122 نوشته:  سلام، من نامه دومم اومد رو سایت، الان باید چیکار کنم؟ باید با سفارت تماس بگیرم؟

1- تبریک میگم دوست عزیز!!
2- از نامه دومتون پرینت بگیرین ( چندتا هم گرفتین عیب ندارهBig Grin )
3- با توجه به محل مصاحبتون از دکتر مربوطه وقت بگیرید برای مدیکال
4- اگر محل مصاحبه شما آنکاراست باید مدارکتون رو برای سفارت پست کنید
5- اگر کسری مدارک دارین یا هر چیزی دیگه ای مثل ترجمه ها یا واکسن ها ، این ها در اولویت هستن!!!
5- کم کم اقدامات سفر و رو آماده کنین و برین حالشو ببرینBig Grin ، سفرنامه های دوستان دیگه رو هم یک نگاه بندازین خیلی مفیدِCool

ممنون دوسته عزیز. جائی‌ تو سایت امیگریشین نمیخواد برم ثبت نام کنم؟ یه پیجی باز می‌شه وقتی‌ لینک تو نامه رو کلیک می‌کنم که بالش میادpetition یا از این چیزا.... چیکار کنم؟

تبریک میگم، کیس شما چند نفرس؟ اسم همه ی اعضای کیس رو تو نامه نوشتن؟

لطف می کنین حدود تاریخ مصاحبتون رو بنویسین؟

کس یک نفریست. تاریخشم هفته اول می.

(2014-03-14 ساعت 20:08)iris نوشته:  

کدوم سفارت دعوت به مصاحبه شدید؟

من سفارت آمریکا تو نیو زیلند.
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، reasonable ، ماتیتی ، 5ina ، Sara_lphmkf ، sepidar87 ، alitab
(2014-03-14 ساعت 17:30)shadi79 نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 16:56)AB2014 نوشته:  سلام
شماره من 56xx هست ولی هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم و هیچ تغییری هم توی صفحه http://www.dvlottery.state.gov/ESC/
برام داده نشده ، هنوز همون قبلیه.
در ضمن همون هفته اول مدارکمو ارسال کردم و تایید دریافتشونم گرفتم.
ممکنه چقدر طول بشکه تا تغییر وضغیت بدن؟
بعد از کارنت شدن تا 2 هفته بعد نامه دوم جایگزین میشه

دوستان هيچ نگران نباشيد هفته ديگه همگي از kcc عيدي مي گيريم نامه دوم مي آيد
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
بچها الان تا شماره ٦٥٠٠ اعلام كردند واسه ماه آينده . شماره من زير اين عدد ولي هنوز نامه دوم نرسيده به دستم .
به نظرتون ميل بزنم بهشون يا همچنان صبر كنم ؟
تشکر کنندگان: 5ina
سلام به هم کارنتی های عزیز

بچه ها این دوره برای دوستانی که دعوت به مصاحبه شدن ایمیل اومده یا خودشون رفتن دیدن؟ منظورم اینه باید هی چک کنیم سایت رو ؟ یا صبر کنیم تا میل بیاد؟
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان: 5ina ، Papar_h
دوستان من بالاخره نفهمیدم، کسایی که کارنتی ماه اپریل هستند تاریخ مصاحبه شون تو اپریل میفته یا توی می؟ میخوام ببینم الان ما که واسه اپریل کارنت شدیم و خوردیم به تعطیلات اداری عید، سفارتمونم آنکاراست، مدارکمون 15 روز قبل از مصاحبه آماده میشه بفرستیم یا نه؟
برنده شخص شخیص خودم به تنهایی... Big Grin !
**55 / مصاحبه هفته سوم می/
کنسولگری:آنکارا
تشکر کنندگان: 5ina
(2014-03-15 ساعت 13:54)E.Mansouri نوشته:  دوستان من بالاخره نفهمیدم، کسایی که کارنتی ماه اپریل هستند تاریخ مصاحبه شون تو اپریل میفته یا توی می؟ میخوام ببینم الان ما که واسه اپریل کارنت شدیم و خوردیم به تعطیلات اداری عید، سفارتمونم آنکاراست، مدارکمون 15 روز قبل از مصاحبه آماده میشه بفرستیم یا نه؟

تاریخ مصاحبه کسایی که این ماه کارنت شدن از 1می تا 1جون خواهد بود
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، Sara_lphmkf ، Lemony ، taleghani ، noobnoobi ، gema
(2014-03-15 ساعت 13:58)5ina نوشته:  
(2014-03-15 ساعت 13:54)E.Mansouri نوشته:  دوستان من بالاخره نفهمیدم، کسایی که کارنتی ماه اپریل هستند تاریخ مصاحبه شون تو اپریل میفته یا توی می؟ میخوام ببینم الان ما که واسه اپریل کارنت شدیم و خوردیم به تعطیلات اداری عید، سفارتمونم آنکاراست، مدارکمون 15 روز قبل از مصاحبه آماده میشه بفرستیم یا نه؟

تاریخ مصاحبه کسایی که این ماه کارنت شدن از 1می تا 1جون خواهد بود

مچکرم....یه سوال دیگه ام داشتم،الان ما باید مدارک و 2 هفته قبل از تاریخ مصاحبه پست کنیم یا یجوری بفرستیم که 2 هفته قبل برسه سفارت؟
برنده شخص شخیص خودم به تنهایی... Big Grin !
**55 / مصاحبه هفته سوم می/
کنسولگری:آنکارا
تشکر کنندگان: 5ina ، Sara_lphmkf ، Lemony

دقیق نمیدونم.. اما فکر میکنم 15 روز قبل مصاحبه باید مدارکتون تو سفارت باشه. باز هم دوستان اگه اطلاعات دقیقتری دارن دریغ نکنن Smile موفق باشید
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، Sara_lphmkf ، noobnoobi
(2014-03-15 ساعت 13:19)sysmaster نوشته:  سلام به هم کارنتی های عزیز

بچه ها این دوره برای دوستانی که دعوت به مصاحبه شدن ایمیل اومده یا خودشون رفتن دیدن؟ منظورم اینه باید هی چک کنیم سایت رو ؟ یا صبر کنیم تا میل بیاد؟

واسه من ميل اومد البته spam شده بود، اتفاقى ديدم .خلاصه كه spam يادتون نره
تشکر کنندگان: 5ina ، Sara_lphmkf ، hamid_fs3 ، Lemony ، sepidar87 ، ramaya ، noobnoobi ، reasonable ، sysmaster ، gema
(2014-03-15 ساعت 14:55)5ina نوشته:  

دقیق نمیدونم.. اما فکر میکنم 15 روز قبل مصاحبه باید مدارکتون تو سفارت باشه. باز هم دوستان اگه اطلاعات دقیقتری دارن دریغ نکنن Smile موفق باشید

اونایی که مارس کارنت شدن مصاحبشون ماه می هست.
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، hamid_fs3 ، ماتیتی
(2014-03-15 ساعت 17:15)pendleton نوشته:  

دوستان عزیزی که کارنت شدید حدودا ده روز تا دو هفته بعد از کارنت شدن یه ایمیل براتون می اد که برید و همون سایتی که قبولیتون رو دیدید رو چک کنید که بهش نامه دوم میگن تاریخ مصاحبه اتون هم حدودا یکماه ونیم تا دو ماه بعد از نامه دومه
تو این مدت شما باید تمام کارهاتون رو انجام بدید و اگر مصاحبتون انکارا بود باید سه هفته قبل از مصاحبه مدارکتون رو با پست سفارشی برای سفارت بفرستید و بعد هم برای مصاحبه تشریف ببرید
موفق باشید
تشکر کنندگان: سيبك ، Sara_lphmkf ، 5ina ، reasonable ، ramaya ، taleghani ، noobnoobi ، Lemony ، ffrfar ، gema
(2014-03-15 ساعت 17:15)pendleton نوشته:  

اونایی که کارنتی های اپریل هستند تو ماه می مصاحبه می رند
CN : 2014AS000061##

فرصتی دست داده که زندگی رو جالب تر می کنه
تشکر کنندگان: 5ina ، Sara_lphmkf ، ffrfar
(2014-03-15 ساعت 16:37)Papar_h نوشته:  

از همون ایمیل kcc میاد یا جای دیگه؟
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان: 5ina ، سيبك
(2014-03-16 ساعت 10:35)sysmaster نوشته:  
(2014-03-15 ساعت 16:37)Papar_h نوشته:  

از همون ایمیل kcc میاد یا جای دیگه؟

Noreply@state.gov
تشکر کنندگان: 5ina ، reasonable

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان