کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
(2014-03-14 ساعت 14:21)demented نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 14:12)saam2122 نوشته:  سلام، من نامه دومم اومد رو سایت، الان باید چیکار کنم؟ باید با سفارت تماس بگیرم؟

1- تبریک میگم دوست عزیز!!
2- از نامه دومتون پرینت بگیرین ( چندتا هم گرفتین عیب ندارهBig Grin )
3- با توجه به محل مصاحبتون از دکتر مربوطه وقت بگیرید برای مدیکال
4- اگر محل مصاحبه شما آنکاراست باید مدارکتون رو برای سفارت پست کنید
5- اگر کسری مدارک دارین یا هر چیزی دیگه ای مثل ترجمه ها یا واکسن ها ، این ها در اولویت هستن!!!
5- کم کم اقدامات سفر و رو آماده کنین و برین حالشو ببرینBig Grin ، سفرنامه های دوستان دیگه رو هم یک نگاه بندازین خیلی مفیدِCool

ممنون دوسته عزیز. جائی‌ تو سایت امیگریشین نمیخواد برم ثبت نام کنم؟ یه پیجی باز می‌شه وقتی‌ لینک تو نامه رو کلیک می‌کنم که بالش میادpetition یا از این چیزا.... چیکار کنم؟
تشکر کنندگان: 5ina ، alitab
(2014-03-14 ساعت 15:03)saam2122 نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 14:12)saam2122 نوشته:  سلام، من نامه دومم اومد رو سایت، الان باید چیکار کنم؟ باید با سفارت تماس بگیرم؟

5- اگر کسری مدارک دارین یا هر چیزی دیگه ای مثل ترجمه ها یا واکسن ها ، این ها در اولویت هستن!!!
5- کم کم اقدامات سفر و رو آماده کنین و برین حالشو ببرینBig Grin ، سفرنامه های دوستان دیگه رو هم یک نگاه بندازین خیلی مفیدِCool

ممنون دوسته عزیز. جائی‌ تو سایت امیگریشین نمیخواد برم ثبت نام کنم؟ یه پیجی باز می‌شه وقتی‌ لینک تو نامه رو کلیک می‌کنم که بالش میادpetition یا از این چیزا.... چیکار کنم؟

تبریک میگم، کیس شما چند نفرس؟ اسم همه ی اعضای کیس رو تو نامه نوشتن؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: pendleton
(2014-03-14 ساعت 15:19)5ina نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 15:03)saam2122 نوشته:  

تبریک میگم، کیس شما چند نفرس؟ اسم همه ی اعضای کیس رو تو نامه نوشتن؟

لطف می کنین حدود تاریخ مصاحبتون رو بنویسین؟
تشکر کنندگان: 5ina
(2014-03-13 ساعت 23:42)Papar_h نوشته:  دوستان نامه ی دوم من اومد ولی اسم همسرم توش نیست. تماس گرفتم گفتن پروسه ی خودت تموم شده ولی واسه همسرت هنوز ادامه داره. تموم بشه اضافه میشه به کیس واسه مصاحبه هم مشکلی نداره. کسی این تجربه را داشته؟؟؟؟

يعنى واسه كسى اين اتفاق نيوفتاده؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Prometheus ، 5ina
(2014-03-14 ساعت 15:40)Papar_h نوشته:  
(2014-03-13 ساعت 23:42)Papar_h نوشته:  دوستان نامه ی دوم من اومد ولی اسم همسرم توش نیست. تماس گرفتم گفتن پروسه ی خودت تموم شده ولی واسه همسرت هنوز ادامه داره. تموم بشه اضافه میشه به کیس واسه مصاحبه هم مشکلی نداره. کسی این تجربه را داشته؟؟؟؟

نگران نباشيد شما با KCC ايميلي برنيد و پاسخ را براي س ف ا ر ت ببرين
اونجا كه لرين اسم ايشون اضافه شده است. Smile
موفق باشين
قبلا موارد مشابه اين كارو كردن
CN:2014AS3XXX/Ankara->Yerevan, Status:Clearance
تشکر کنندگان: Papar_h ، 5ina ، ماتیتی ، aaraam ، massi63
(2014-03-14 ساعت 15:57)sepidar87 نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 12:54)5ina نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 11:57)sepidar87 نوشته:  دوستان صفحه برنذه شدنو نمی تونم باز کنم ...می شه لینکشو کسی برام بذاره؟ممنون

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/

ممنون ولی من هم همین ادرسو می زنم ولی می نویسهthis page can not be displayed
بایذ چه کنم ؟ممکنه از کامپیوتر باشه؟

از گردوشکن استفاده کنین. یا از یه بروزر دیگه استفاده کنین. میتونین ستینگ پروکسیه بروزرتون رو هم تغییر بدین
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، ماتیتی ، pari pariaaa ، sepidar87
ممنون ميشم دوستاني كه نامه دومشون اومده لطفا امضاشونو كامل كنن تا هم بشه بهتر راهنماييشون كرد و هم اينكه حدود كيس نامبر و سفارتشون رو بدونيم
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: Papar_h ، 5ina ، reasonable ، demented ، pari pariaaa ، سيبك ، aaraam ، ramaya ، noobnoobi ، sepidar87 ، Lemony ، nazanin fatemi
سلام
شماره من 56xx هست ولی هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم و هیچ تغییری هم توی صفحه http://www.dvlottery.state.gov/ESC/
برام داده نشده ، هنوز همون قبلیه.
در ضمن همون هفته اول مدارکمو ارسال کردم و تایید دریافتشونم گرفتم.
ممکنه چقدر طول بشکه تا تغییر وضغیت بدن؟
شماره کیس:2014AS000056XX
کنسولگری:ANKARA
تاریخ روئت قبولی در سایت:May-02
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:May-16
تعداد افراد منظور در کیس:2
سربازی:معاف
تاریخ مصاحبه: 27 می - برگه صورتی
آپدیتها: 28 می، 2 ، 5 ، 6 ، 12 جون، 3 ،22 جولای (ایمیل)،8، 22 آگوست
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین گرین کارت:
تشکر کنندگان: محبت ، سيبك ، Sara_lphmkf ، Lemony
(2014-03-14 ساعت 16:56)AB2014 نوشته:  سلام
شماره من 56xx هست ولی هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم و هیچ تغییری هم توی صفحه http://www.dvlottery.state.gov/ESC/
بعد از کارنت شدن تا 2 هفته بعد نامه دوم جایگزین میشه
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: AB2014 ، mohsenmb ، محبت ، pari pariaaa ، سيبك ، Sara_lphmkf ، noobnoobi ، Lemony ، nazanin fatemi
(2014-03-14 ساعت 17:30)shadi79 نوشته:  

ممنونم
هیچ روتینی برای زمان جایگزینی نامه ظاهرا وجود نداره . مثلا دوستی که شماره 6xxx بوده زودتر از من نامه دومش جایگزین شده. فکر کنم زمان ارسال مدارک هم تو این قضیه مشخصاً تأثیر نمیذاره.
یا شانس Smile
شماره کیس:2014AS000056XX
کنسولگری:ANKARA
تاریخ روئت قبولی در سایت:May-02
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:May-16
تعداد افراد منظور در کیس:2
سربازی:معاف
تاریخ مصاحبه: 27 می - برگه صورتی
آپدیتها: 28 می، 2 ، 5 ، 6 ، 12 جون، 3 ،22 جولای (ایمیل)،8، 22 آگوست
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین گرین کارت:
تشکر کنندگان: محبت ، pari pariaaa ، سيبك ، aaraam ، ماتیتی ، Sara_lphmkf ، Lemony ، nazanin fatemi

ما نیز هم مثل شماییم.ممکنه تا آخر مارس هم طول بکشهCool
تشکر کنندگان: محبت ، AB2014 ، pari pariaaa ، Sara_lphmkf ، noobnoobi ، Lemony
(2014-03-14 ساعت 17:36)AB2014 نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 17:30)shadi79 نوشته:  

ممنونم
هیچ روتینی برای زمان جایگزینی نامه ظاهرا وجود نداره . مثلا دوستی که شماره 6xxx بوده زودتر از من نامه دومش جایگزین شده. فکر کنم زمان ارسال مدارک هم تو این قضیه مشخصاً تأثیر نمیذاره.
یا شانس Smile
من فكر ميكنم بيشتر به وقت داشتن و نداشتنه سفارت مربوط باشه، سفارتى كه كيس بيشترى داشته باشه نوبت دهى هم طولانى تره
تشکر کنندگان: AB2014 ، سيبك ، ماتیتی ، Sara_lphmkf ، noobnoobi

اگر ازدواج بعد از ثبت نام و یا قبولی در لاتاری هستید کاملا طبیعیه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: H Pier ، Papar_h ، سيبك ، nazanin fatemi ، massi63
(2014-03-14 ساعت 18:31)aghaghia نوشته:  

اگر ازدواج بعد از ثبت نام و یا قبولی در لاتاری هستید کاملا طبیعیه!

خوب يعنى تا روز مصاحبه دوباره يه نامه كه اسم همسرم توش باشه جايكزين ميشه؟؟؟؟ اخه وقتى اسم تو نامه نباشه ممكنه راه ندن داخله سفارت
تشکر کنندگان:
(2014-03-14 ساعت 18:56)Papar_h نوشته:  خوب يعنى تا روز مصاحبه دوباره يه نامه كه اسم همسرم توش باشه جايكزين ميشه؟؟؟؟ اخه وقتى اسم تو نامه نباشه ممكنه راه ندن داخله سفارت

خب پس حدسم درست بود، ممکنه اصلا اضافه نشه، شما اگر کی سی سی بهتون جواب داد که همون رو ببرید وگرنه با سفارتتون تماس بگیرید یا ایمیل بزنید و جوابش رو ببرید... در ضمن ممکنه اول ایشون رو راه ندن و شما میرید داخل، مشکلتون رو مطرح میکنید و بعد به ایشون اجازه داخل شدن به سفارت رو میدن، اصلا جای نگرانی نداره، اگر سفرنامه های دوستان و خونده باشید از این موارد قبلا هم پیش اومده...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: reasonable ، 5ina ، Papar_h ، ramaya ، ماتیتی ، noobnoobi ، Lindsay Wagner ، Sara_lphmkf ، nazanin fatemi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان