کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
(2014-03-13 ساعت 23:42)Papar_h نوشته:  دوستان نامه ی دوم من اومد ولی اسم همسرم توش نیست. تماس گرفتم گفتن پروسه ی خودت تموم شده ولی واسه همسرت هنوز ادامه داره. تموم بشه اضافه میشه به کیس واسه مصاحبه هم مشکلی نداره. کسی این تجربه را داشته؟؟؟؟

Ceac کیستون رو میشناسه ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان:
(2014-03-14 ساعت 00:59)5ina نوشته:  
(2014-03-13 ساعت 23:42)Papar_h نوشته:  دوستان نامه ی دوم من اومد ولی اسم همسرم توش نیست. تماس گرفتم گفتن پروسه ی خودت تموم شده ولی واسه همسرت هنوز ادامه داره. تموم بشه اضافه میشه به کیس واسه مصاحبه هم مشکلی نداره. کسی این تجربه را داشته؟؟؟؟

Ceac کیستون رو میشناسه ؟

فعلا نه
تشکر کنندگان: 5ina
(2014-03-14 ساعت 00:50)5ina نوشته:  واسه ما هم نیموده هنوز ! یعنی چی پروسه ی شما تموم شده ولی همسرتون نه ؟مگه میشه همچین چیزی ؟

نمیدونم والا . اپراتور اینجوری گفت. حالا میل هم زدم باید ببینیم جواب میل چی میدن. ولی میشه به این نتیجه رسید که پروسه ی کلیرنس از قبل مصاحبه شروع میشه
برای ما هم هنوز نیومده ولی انشاله برای همه کارنتیهای این ماه تا چند روز آینده بیاد تا همه عید خوب و بدون استرسی داشته باشن
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، Sara_lphmkf ، 5ina ، sami8000 ، Lemony
دوستان میگم کیس نامبر من خیلی بالاست
بنظرتون کی کارنت میشه؟
کیس نامبر:***2014AS00017
رویت قبولی:من اصلا تو فکرش نبودمCool jun
تعداد افراد کیس:7 نفر
کارنت:????
مصاحبه:????
ویزا:????
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، 5ina ، meisam14 ، exxedus
سلام خدمت دوستان اون دسته از دوستانی که تازه کارنت شدن کسی نامه دومش رو جایگزین کردن لطف کنه اعلام کنه ممنون میشم اگه کسی این کارو بکنه
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-03-14 ساعت 04:55)kazempirasteh نوشته:  سلام خدمت دوستان اون دسته از دوستانی که تازه کارنت شدن کسی نامه دومش رو جایگزین کردن لطف کنه اعلام کنه ممنون میشم اگه کسی این کارو بکنه

واسه من امشب جایگزین شد
تشکر کنندگان: kazempirasteh ، hamid_fs3 ، soli asali ، 5ina ، محبت ، noobnoobi ، pari pariaaa ، azadeh2014 ، Lemony ، Sara_lphmkf
(2014-03-14 ساعت 05:02)Papar_h نوشته:  
(2014-03-14 ساعت 04:55)kazempirasteh نوشته:  سلام خدمت دوستان اون دسته از دوستانی که تازه کارنت شدن کسی نامه دومش رو جایگزین کردن لطف کنه اعلام کنه ممنون میشم اگه کسی این کارو بکنه

واسه من امشب جایگزین شد

اقا تبریک میگم مرسی که پاسخ دادین
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، soli asali ، 5ina ، محبت ، masoudyara ، pari pariaaa ، Papar_h ، گلپری ، Lemony ، Sara_lphmkf
من ديشب خواب ديدم ١٢مي وقت مصاحبه هست D:
مي گم من فردا يه پول خوبي مياد تو حسابم، ايراد نداره اين هفته تكمن مالي رو بگيرم، چون پول تا آخر هفته خرج ميشه , پيشنهاد شما دوستان چيه
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، 5ina ، sami8000 ، alitab ، گلپری ، Lemony
دوستان صفحه برنذه شدنو نمی تونم باز کنم ...می شه لینکشو کسی برام بذاره؟ممنون
CN:2014000058##
ارسال مدارک:1 نوامبر-انکارا در خواست تغییر به ابوظبی
افراد کیس :4 نفر .مقصد:کالیفرنیا
نامه دوم:18 مارچ
مصاحبه:اواسط می/ابوظبی
اپدیت:8جولای-15جولای13 و14 اگوست و1سپتامبر
http://montazersara2014.vvs.ir/
(2014-03-14 ساعت 11:57)sepidar87 نوشته:  دوستان صفحه برنذه شدنو نمی تونم باز کنم ...می شه لینکشو کسی برام بذاره؟ممنون

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان:
یه سوال
از این همه کیسی که اعلام شده فقط یکنفر نامه دوم را دریافت کرده؟
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
سلام، من نامه دومم اومد رو سایت، الان باید چیکار کنم؟ باید با سفارت تماس بگیرم؟
تشکر کنندگان: 5ina ، pendleton ، reasonable ، Sara_lphmkf ، ماتیتی ، azadeh2014 ، noobnoobi
(2014-03-14 ساعت 14:12)saam2122 نوشته:  سلام، من نامه دومم اومد رو سایت، الان باید چیکار کنم؟ باید با سفارت تماس بگیرم؟

1- تبریک میگم دوست عزیز!!
2- از نامه دومتون پرینت بگیرین ( چندتا هم گرفتین عیب ندارهBig Grin )
3- با توجه به محل مصاحبتون از دکتر مربوطه وقت بگیرید برای مدیکال
4- اگر محل مصاحبه شما آنکاراست باید مدارکتون رو برای سفارت پست کنید
5- اگر کسری مدارک دارین یا هر چیزی دیگه ای مثل ترجمه ها یا واکسن ها ، این ها در اولویت هستن!!!
5- کم کم اقدامات سفر و رو آماده کنین و برین حالشو ببرینBig Grin ، سفرنامه های دوستان دیگه رو هم یک نگاه بندازین خیلی مفیدِCool
F2A

ارسال مدارک Jan/30
دريافت فرم رسيد : Feb/02
انتقال مدارك به سرويس سنتر كاليفرنيا :Aug/28
تاريخ اپروو: Sep/24
...
تشکر کنندگان: shadi79 ، 5ina ، saam2122 ، pendleton ، reasonable ، alitab ، Sara_lphmkf ، ماتیتی ، ffrfar ، noobnoobi ، gema ، nazanin fatemi
(2014-03-14 ساعت 13:17)m_nikparvaz نوشته:  یه سوال
از این همه کیسی که اعلام شده فقط یکنفر نامه دوم را دریافت کرده؟
سلام
دوست خوبم نگران نباش برا همه تا چند روز آینده میاد و دو مورد رو به یاد داشته باش که همه کارنتیها ایرانی نیستن و همه ایرانیها عضو مهاجرسرا نیستنSmileبا کمی صبر همه چیز حله Wink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، poem ، gema ، 5ina ، Sara_lphmkf ، noobnoobi ، nazanin fatemi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان