کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
(2014-07-06 ساعت 22:02)shahrzad001 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 21:41)kooshamostofi نوشته:  دوستان عزیز، سلام ..... به دادم برسید
امروز که 15 تیر باشه تنها 9 روز تا مصاحبه باقی مونده و متاسفانه بنا به سوءتفاهم احمقانه یکی از رفقا، همسرم ممنوع الخروج شده. البته کارهای رضایت و این حرفا انجام شده ولی برای رفع ممنوعیت خروج زمان کم دارم. برنده اصلی خودم هستم ولی از اونجایی که زمان مصاحبه باید تمام افراد کیس در سفارت حضور داشته باشن، کاملا گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم .... توروخدا با تجربه ها کمک کنن ......
سلام
دوست عزیز اگه تونستید رضایت بگیرید:
اگر از طریق دادگستری ممنوع الخروج شدند باید از شعبه نامه برای اداره گذرنامه بگیرید.
اگر از طریق ثبت اسناد ممنوع الخروج شدند نامه رضایت رو بطور حضوری به ثبت اسناد مرکز استان و اگر در تهران هستید به شعبه مرکزی ثبت اسناد ببرید با دادن یک کد ظرف 24 ساعت ممنوع الخروجی رد میشه. (ثبت خودش به اداره گذرنامه نامه میزنه)
امیدوارم مشکلتون هرچه زودتر حل بشه.
سعی کنید که حل بشه چون روز مصاحبه ما یک کیس 4 نفره بخاطر عدم حضور پدر خانواده ریجکت شدند.

واقعا از همفکریتون ممنون و سپاس گذارم .... از شاکی اصلی رضایت گرقتم ولی چون اصلا به ما اطلاع نداده بودند، حکم غیابی صادر شده و نتیجتا دولت نیز جزو شاکیهاست. واسه همین هم رفع ممنوع الخروجی زمان بر میشه. نمیدونم واقعا چیکار کنم
2011: Not selected
2012: Not selected
2013: Not selected
2014: Selected - 2014AS7722 از بازماندگان
2015: Not selected
2016: Not selected
2017: Not Selected
2018: I Will Be Selecetd !!!!!
تشکر کنندگان: shahrzad001 ، nasim ، pouria.narimisa ، zepehr ، nedaba
(2014-07-07 ساعت 13:02)kooshamostofi نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 21:41)kooshamostofi نوشته:  دوستان عزیز، سلام ..... به دادم برسید
امروز که 15 تیر باشه تنها 9 روز تا مصاحبه باقی مونده و متاسفانه بنا به سوءتفاهم احمقانه یکی از رفقا، همسرم ممنوع الخروج شده. البته کارهای رضایت و این حرفا انجام شده ولی برای رفع ممنوعیت خروج زمان کم دارم. برنده اصلی خودم هستم ولی از اونجایی که زمان مصاحبه باید تمام افراد کیس در سفارت حضور داشته باشن، کاملا گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم .... توروخدا با تجربه ها کمک کنن ......
سلام
اگر از طریق دادگستری ممنوع الخروج شدند باید از شعبه نامه برای اداره گذرنامه بگیرید.
اگر از طریق ثبت اسناد ممنوع الخروج شدند نامه رضایت رو بطور حضوری به ثبت اسناد مرکز استان و اگر در تهران هستید به شعبه مرکزی ثبت اسناد ببرید با دادن یک کد ظرف 24 ساعت ممنوع الخروجی رد میشه. (ثبت خودش به اداره گذرنامه نامه میزنه)
سعی کنید که حل بشه چون روز مصاحبه ما یک کیس 4 نفره بخاطر عدم حضور پدر خانواده ریجکت شدند.

واقعا از همفکریتون ممنون و سپاس گذارم .... از شاکی اصلی رضایت گرقتم ولی چون اصلا به ما اطلاع نداده بودند، حکم غیابی صادر شده و نتیجتا دولت نیز جزو شاکیهاست. واسه همین هم رفع ممنوع الخروجی زمان بر میشه. نمیدونم واقعا چیکار کنم
سلام بنظر من اگر ددرست نشد یک ایمیل بزنید و یکم عقب بندازید مصاحبه تان را .
تشکر کنندگان: nasim ، pouria.narimisa ، محبت ، kooshamostofi ، nedaba
(2014-07-07 ساعت 15:24)bahram2014 نوشته:  
سلام

منم موافقم یه ایمیل بزن و بگو به خاطر کسالت حالا یکی از افراد خوونواده می خواستی یه 20 روز تاریخ مصاخبه رو عقب بندازی البته فردا یه پرسو جو کن ببین رفع ممنوعیت چقدر زمان نیاز داره . ما هممون برات دعا می کنیم نگران نباش همه چیز درست می شه Smile
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، poem ، Sam2014 ، pouria.narimisa ، محبت ، kooshamostofi ، nedaba
(2014-07-07 ساعت 16:11)nasim نوشته:  
سلام

منم موافقم یه ایمیل بزن و بگو به خاطر کسالت حالا یکی از افراد خوونواده می خواستی یه 20 روز تاریخ مصاخبه رو عقب بندازی البته فردا یه پرسو جو کن ببین رفع ممنوعیت چقدر زمان نیاز داره . ما هممون برات دعا می کنیم نگران نباش همه چیز درست می شه Smile

دم همتون هم گرم ... دارم بال بال میزنم ببینم ممنوع الخروجی حل میشه یا نه . فقط 4-5 روز وقت لازم دارم. اگه بخوام یک هفته، نه بیشتر عقب بندازم قبول میکنن؟ اخه تو مهاجرسرا خونده بودم که اگه درخواست عقب انداختن تاریخ مصاحبه داده بشه بین 2 تا 4 ماه عقب میندازن. 2 ماه دیگه که کلا پرونده 2014 بسته میشه ... اگر قبول میکنن، به KCC باید ایمیل بدم یا سفارت؟ آدرسشون چیه؟
تشکر کنندگان: nasim ، zepehr ، nedaba
دوست عزیز شما که درخواست عقب انداختن میدی اونها به شرایط هم توجه میکنن و زمانی رو میدن که به سایر کارها هم برسن. خودتون هم میتونین درخواست کنین که نهایت 1 هفته میخواهید عقب بیوفته. با توجه به اینکه سر سفارت ها در مصاحبه خلوت شده احتمالا باید از کم عقب انداختنش بیشتر بترسید تا زیاد عقب انداختن.

به خاطر همین موارد هست که میگن هیچوقت روند مهاجرتتون رو به آشنایان حتی نزدیک هم نگید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: kooshamostofi ، exxedus ، gema ، shahryar7021 ، anahita 62 ، zepehr ، nedaba
(2014-07-09 ساعت 16:41)kooshamostofi نوشته:  
(2014-07-07 ساعت 16:11)nasim نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 22:02)shahrzad001 نوشته:  سلام

دم همتون هم گرم ... دارم بال بال میزنم ببینم ممنوع الخروجی حل میشه یا نه . فقط 4-5 روز وقت لازم دارم. اگه بخوام یک هفته، نه بیشتر عقب بندازم قبول میکنن؟ اخه تو مهاجرسرا خونده بودم که اگه درخواست عقب انداختن تاریخ مصاحبه داده بشه بین 2 تا 4 ماه عقب میندازن. 2 ماه دیگه که کلا پرونده 2014 بسته میشه ... اگر قبول میکنن، به KCC باید ایمیل بدم یا سفارت؟ آدرسشون چیه؟

بازم سلام دوستان ... مشکلم حل شد. گفتم که اینجا هم اعلام کنم اگرکسی مشکل مشابه من داره، نگران نباشه. درخواست تغییر تاریخ مصاحبه دادم دیشب. امروز جواب دادن و مصاحبم رو 12 روز عقب انداختن. بهترین حالتی که میتونست پیش بیاد واسه حل مشکلم همین بود. فقط یه سوال ..... روزه مصاحبه چیز اضافه ای باید ببرم؟ ایمیلشون این بود

Dear inquirer,

Your interview will be on 28-JUL-2014 09:00.

Sincerely,

IV Unit,

US Embassy, Yerevan, Armenia

زیادی خلاصه نیست ... ؟ قابل اعتماد هست این ایمیل؟
تشکر کنندگان: shahrzad001 ، ffrfar ، bahram2014 ، reasonable ، nasim ، nedaba
(2014-07-07 ساعت 00:10)shahrzad001 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 22:42)pouria.narimisa نوشته:  سلام دوستان

من اسفند ماه سال 92 اقدام به تعویض پاسپورتم کردم.
همون موقع ازم خواستن که کارت پایان خدمتم هم عوض شه.اون هم عوض شد و با برگه ی رسید تعویض کارت پایان خدمت اقدام به گرفتن پاسپورت جدید کردم.
به من گفتن که اعتبار این پاسپورت جدید 2 ماهه و بعد از اون باید اصل پایان خدمتو با پاسپورت ببری اداره ی گذرنامه که واست اعتبار پاسپورت رو درست کنن.

الان که حدودا" 5 ماه از اون موقع میگزره هنوز کارت پایان خدمت من نیومده و اعتباره 2 ماه ی پاسپورتم هم تموم شده.
پلیس+10 هم رفتم گفته پروندت موردی نداره فقط باید صبر کنی و این پروسه زمان بره.
مصاحبه ی من هفته ی اول شهریوره
سئوال من اینه که اگه قبل از مصاحبه کارت پایان خدمتم نیاد چه کار باید کنم؟
میتونم برم اداره ی گذرنامه و ازشون بخوام که پاسپورتمو درست کنن؟
کسی از دوستان همچین تجربه ای رو داشته؟
سلام. شخصا به اداره گذرنامه تشریف ببرین . تا 2 بار این مجوز اعتبار 2ماهه رو صادر میکنن. شما یک بار این کار رو کردین پس یکبار دیگه هم میتونین برای مصاحبه این اعتبار 2 ماهه پاسپورت رو بگیرین. بهش میگن مجوز یکبار خروج
علاوه بر اداره گذرنامه حتما به نظام وظیفه تو میدان سپاه هم مراجعه کن من اواخر فروردین کارتم را برای تمدید تحویل پلیس +10 دادم و بعد از چند بار مراجعه به نظام وظیفه کارتم اول تیرماه بدستم رسید که ترجمه کردم و با خودم برای مصاحبه بردم.
اگر هم کارتت صادر نشد ترجمه همین برگ رسید کارتت رو یا کپی برابر اصل کارتت را ترجمه کن با خود ببر
برای تمدید پاسپورتتم از بچه های میدان سپاه سئوال کن مجوز صدور می دهند تا برات پاسپورت صادر بشه چون فقط منتظر چاپ کارتت هستی
تشکر کنندگان: pouria.narimisa ، zepehr ، nedaba
سلام دوستان من یه سوال دارم همسر من هم کارت پایان خدمتشو داده برای تعویض ولی هنوز نیومده، فقط کپی کارتشو داره برابر اصل نیست ، آیا همین و ترجمه میکنن؟ و اینکه آیا میدان سپاه که میگین جواب میدن ؟ واینکه وقتی من برنده هستم آیا کارت پایان خدمت همسرم رو حتماً میخوان؟ ممنونم ازتوون
شماره کیس: **70
تعداد نفرات: 2 نفر
مصاحبه: 2 سپتامبر
وضعیت: کلیرنس
آپدیت ها: 2 سپتامبر
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-07-12 ساعت 00:15)maryferfere نوشته:  سلام دوستان من یه سوال دارم همسر من هم کارت پایان خدمتشو داده برای تعویض ولی هنوز نیومده، فقط کپی کارتشو داره برابر اصل نیست ، آیا همین و ترجمه میکنن؟ و اینکه آیا میدان سپاه که میگین جواب میدن ؟ واینکه وقتی من برنده هستم آیا کارت پایان خدمت همسرم رو حتماً میخوان؟ ممنونم ازتوون

بله اصلش رو میخوان
تشکر کنندگان: maryferfere ، zepehr ، nedaba
(2014-07-07 ساعت 00:10)shahrzad001 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 22:42)pouria.narimisa نوشته:  سلام دوستان

من اسفند ماه سال 92 اقدام به تعویض پاسپورتم کردم.
همون موقع ازم خواستن که کارت پایان خدمتم هم عوض شه.اون هم عوض شد و با برگه ی رسید تعویض کارت پایان خدمت اقدام به گرفتن پاسپورت جدید کردم.
به من گفتن که اعتبار این پاسپورت جدید 2 ماهه و بعد از اون باید اصل پایان خدمتو با پاسپورت ببری اداره ی گذرنامه که واست اعتبار پاسپورت رو درست کنن.

الان که حدودا" 5 ماه از اون موقع میگزره هنوز کارت پایان خدمت من نیومده و اعتباره 2 ماه ی پاسپورتم هم تموم شده.
پلیس+10 هم رفتم گفته پروندت موردی نداره فقط باید صبر کنی و این پروسه زمان بره.
مصاحبه ی من هفته ی اول شهریوره
سئوال من اینه که اگه قبل از مصاحبه کارت پایان خدمتم نیاد چه کار باید کنم؟
میتونم برم اداره ی گذرنامه و ازشون بخوام که پاسپورتمو درست کنن؟
کسی از دوستان همچین تجربه ای رو داشته؟
سلام. شخصا به اداره گذرنامه تشریف ببرین . تا 2 بار این مجوز اعتبار 2ماهه رو صادر میکنن. شما یک بار این کار رو کردین پس یکبار دیگه هم میتونین برای مصاحبه این اعتبار 2 ماهه پاسپورت رو بگیرین. بهش میگن مجوز یکبار خروج

براي همسر من سه ماهه اومد لطفاً از روي رسيد ببينيد به پست تحويل داده شده يا نه؟ از طريق اينترنت . اگر دوستان مي گويند ميدان سپاه شايد درست باشه ولي به ما گفتند قبل از پست از شهريار مي آيد مركز چاپش آنجا هست .
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: zepehr ، nedaba
(2014-07-12 ساعت 00:15)maryferfere نوشته:  سلام دوستان من یه سوال دارم همسر من هم کارت پایان خدمتشو داده برای تعویض ولی هنوز نیومده، فقط کپی کارتشو داره برابر اصل نیست ، آیا همین و ترجمه میکنن؟ و اینکه آیا میدان سپاه که میگین جواب میدن ؟ واینکه وقتی من برنده هستم آیا کارت پایان خدمت همسرم رو حتماً میخوان؟ ممنونم ازتوون

بستگی به سفارتی که تشریف میبرید و همچنین نظر آفیسر داره
مثلا از ما در ابوظبی هیچ اصل مدرکی نخواستند فقط ترجمه ها را گرفتند همین.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: محبت ، maryferfere ، S.gh ، zepehr ، nedaba
خسته شدم زنگ زدم کی سی سی گفتن از الان تا دو هفته دیگه منتظر نامه دومت باش ، حدوداً از چه تاریخی نامه های دوم میاد معمولا"؟
شماره کیس: **70
تعداد نفرات: 2 نفر
مصاحبه: 2 سپتامبر
وضعیت: کلیرنس
آپدیت ها: 2 سپتامبر
تشکر کنندگان: zepehr ، nedaba
(2014-07-12 ساعت 21:44)maryferfere نوشته:  خسته شدم زنگ زدم کی سی سی گفتن از الان تا دو هفته دیگه منتظر نامه دومت باش ، حدوداً از چه تاریخی نامه های دوم میاد معمولا"؟

برای ما حدودای هفدهم یا هجدهم ماه اومده بود . امروز تازه دوازدهمه ، یه 5 یا 6 روز دیگه صبر کنید.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: ffrfar ، S.gh ، maryferfere ، nedaba
(2014-07-12 ساعت 21:44)maryferfere نوشته:  خسته شدم زنگ زدم کی سی سی گفتن از الان تا دو هفته دیگه منتظر نامه دومت باش ، حدوداً از چه تاریخی نامه های دوم میاد معمولا"؟

حدودا از زمان کارنت شدن تا نامه دوم 15 تا 20 روزی طول می کشه
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: S.gh ، maryferfere ، zepehr ، lighter ، nedaba
(2014-07-12 ساعت 00:19)lida55 نوشته:  

بله اصلش رو میخوان

من موندم بعضیا چه قاطع جواب میدن , من ابوظبی مصاحبه داشتم مشکلم مثل شما بود . اصل مدرک رو که اصلا نمیخوان ابوظبی و منم ترجمه کارت پایان خدمت قبلیم با ترجمه نامه تعویض رو دادم . به همین سادگی
کیس نامبر: AS2014...58XX و تعداد نفرات: 1 و تاریخ مصاحبه: هفته اول می ابوظبی ، برگه آبی ، آپدیت 8 جولای و 15 جولای با ایمیل, ۱۵آگوست و 1سپتامبر و بالاخره جامانده 2014
تشکر کنندگان: masoudyara ، pouria.narimisa ، maryferfere ، zepehr ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان