کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی و اجازه خروج از کشور
ای کاش کسایی که چندین سال غیبت از سربازی دارن و میدونن که پس از قبولی امکان گرفتن پاسپورت خروج از کشور ندارن تو لاتاری ثبت نام نکنن! کاش...!
تشکر کنندگان: noobnoobi ، amirghn ، behdist ، Tero.guy
چندتا راهنمایی :

1. دوستانی که دانشچو هستن و سربازی نرفتن و یا اینکه درسشون رو تموم کردن و تو اون 1 سال فراغت از تحصیل هستن با وثیقه میتونن برن مصاحبه و هم اینکه ویزا بگیرن بیان آمریکا .

2. اونایی که غیبت دارن برن یه پرونده پزشکی جور کنن که میگرن یا مشکل اعصاب دارن و معاف از رزم بگیرن و وقتی معاف از رزم گرفتن غیبتشون پاک میشه و میتونن در مقطع بالاتر دانشگاه ثبت نام کنن و با وثیقه از کشور خارج بشن.باید هرچه سریع تر این کارو بکنن تا مهر برن دانشگاه .

3. فیش وثیقه خروج از کشور رو به همراه خودتون ببرین سفارت

4. اگه سابقه سربازی دارین ولی پایان خدمت ندارین تو دو سطر این رو توضیح بدین و ببرین سفارت برگه رو با خودتون
کیس ***2
مصاحبه : 12 دسامبر 2012
مقصد:بوستون
تاریخ کلیر:6 ماه بعد مصاحبه(12 ژوئن 2013)
ورود به آمریکا : 4 جولای 2013
تشکر کنندگان: 5ina ، Saeedv13 ، noobnoobi ، pari pariaaa ، azadeh2014 ، amir2640 ، shb308 ، BardiyaSeVen
دوست عزیز
درست میگین اما نمی دونین که دم کافی نت ایستاده بود و داد میزد گرین کارت آمریکا فقط هزار تومان، و چه آدمهایی از چه سطوحی میرفتن تو کافی نت ثبت نام میکردن.

من اولین بار که ثبت نام کردم قرار بود که معافیتم بد از یک سال درست بشه اما نشد. وگرنه تا امسال ثبت نام نکرده بودم میدونستم که فایده ای نداره.
حالا هم دارم تلاش میکنم. چون من اسپانسر قوی دارم امریکا و کارم هم جزو مشاغل مورد نیاز در امریکا هست.
تشکر کنندگان: amir2640 ، 5ina ، pari pariaaa
مهاجرسرا در نظر دارد اولین گردهمایی برندگان 2015 را در تاریخ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار نماید.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان:
سلام
کیس نامبر حدود 3000
من تیرماه سربازیم شروع میشه به مدت دو سال Sad
در حین سربازی هم نمیشه از کشور خارج شد، فوق لیسانس هستم.
آیا راه حلی به ذهنتون میرسه؟ مثلا میشه این هفت هشت ماه رو از کشور
خارج بشم؟ چه میشه کرد؟ راستی برای مصاحبه احتیاج به کارت پایان خدمت هست؟
تشکر کنندگان: james.zs
(2014-05-04 ساعت 03:05)aghaghia نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 22:14)vahid1432 نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 21:59)aghaghia نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 19:42)vahid1432 نوشته:  ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
خیلی لطف کردید. منظورتون از یکسال وقت هموم فرمی هست که باید ۱۹ می پر کنم؟
کیس نامبر من 3XX هست.

بله، البته شما میتونید فرم رو 19ام پر کنید ولی از اونجایی که کیس نامبرتون سیصد و خورده ای هست و خیلی پایینه و جزو اولین افرادی هستید که توی ماه اکتبر برای مصاحبه دعوت میشید میتونید بعدا تاریخ مصاحبه تون رو عوض کنید و بندازید بعد از اتمام خدمت و گرفتن پاسپورت... یا این که فرم رو بعدا پر کنید، البته تغییر تاریخ مصاحبه روش بهتریه...

آقا ممنون خیالم رو راحت کردی خیلی استرس پاسپورتمو داشتم. می گفتم امسال پرید دیگه.
خیلی خیلی ممنون Smile

البته دوست عزیز الان فرم 260 رو که دیدم شماره پاسپورت احتیاج داره که در فرم های پارسال نبود پس شما بهتره خدمت سربازیتون رو تمام کنید پاسپورت بگیرید بعد فرم رو پر کنید...

ای بابا، این جوری که بد شد.
آقا مشکلی پیش نمیاد واسم؟ میتونم برم من؟
دقیقا تا چه زمانی میتونم فرم رو پر کنم؟؟
ممنون دوست عزیز بابت راهنماییاتون
تشکر کنندگان:
سلام
برای سفارت نوع معافیت مهمه ؟ مثل معافیت روانپزشکی ! تا اونجا که من فهمیدم فقط نظر دکتر خودشون اهمیت داره . اگه کسی اطلاعی داره لطفا بگه . ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-05-05 ساعت 14:56)vahid1432 نوشته:  ای بابا، این جوری که بد شد.

شما یک سال وقت دارید نگران نباشید، دیرتر از افرادی که کیس نامبر حدود کیس نامبر شما رو دارن میرین مصاحبه ولی خب چاره ای هم ندارید میتونید فکر کنید کیس نامبرتون بالا بوده مثلا 4-5 هزار بودین، به هر حال اولین افراد از اواسط مهر ماه میرن مصاحبه که شما فوقش با 3-4 ماه تاخیر میرین مصاحبه، در کل وقت دارید تا حداقل یکسال ولی خب بعد از اتمام خدمت سریع افدام کنید برای گرفتن پاسپورت و پر کردن فرم...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، azadeh2014 ، vahid1432
دوستان من یه بار دیگه ام این سوال و پرسیدم اما اصلا یهو سوالم غیب شده.کسایی که سربازیشون توی سپاه بودن براشون ممکنه مشکلی پیش بیاد یا نه ؟شنیدم ممکنه ریجکتشون کنن.
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان:
(2014-05-06 ساعت 21:44)mandikhanum نوشته:  دوستان من یه بار دیگه ام این سوال و پرسیدم اما اصلا یهو سوالم غیب شده.کسایی که سربازیشون توی سپاه بودن براشون ممکنه مشکلی پیش بیاد یا نه ؟شنیدم ممکنه ریجکتشون کنن.
معمولا FBI Check میخورن و 40-45 روز بعد نتیجه اعلام میشه
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، Rock
دوستان عزیز سلام

امروز با یکی از دوستان تیم ایمیگرنجل تهران که صحبت می کردم پرسیدم آیا مطمئناً شما دسترسی به فرم DS-260 از حالا دارید که روز گردهمایی بتونید برای دوستان بازش کنید و نحوه ی تکمیلش رو آموزش دهید و در جواب این Screen Shot رو دریافت کردم که مطمئن شدم دسترسی دارند و روز گردهمایی می تونند آنلاین فرم رو به شما آموزش بدند.

[عکس: 36880058332518728760.jpg]

اولین گردهمایی برندگان 2015 : جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار می گردد.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان: alirezanz
(2014-05-07 ساعت 00:18)POSTiGA نوشته:  
(2014-05-06 ساعت 21:44)mandikhanum نوشته:  دوستان من یه بار دیگه ام این سوال و پرسیدم اما اصلا یهو سوالم غیب شده.کسایی که سربازیشون توی سپاه بودن براشون ممکنه مشکلی پیش بیاد یا نه ؟شنیدم ممکنه ریجکتشون کنن.
معمولا FBI Check میخورن و 40-45 روز بعد نتیجه اعلام میشه
پس ربطی نداره یکی سپاه خدمت کرده یا ارتش یا هر جایی نیازی نیس نگران باشم؟
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان:
(2014-05-05 ساعت 00:02)Jimiii نوشته:  سلام
کیس نامبر حدود 3000
من تیرماه سربازیم شروع میشه به مدت دو سال Sad
در حین سربازی هم نمیشه از کشور خارج شد، فوق لیسانس هستم.
آیا راه حلی به ذهنتون میرسه؟ مثلا میشه این هفت هشت ماه رو از کشور
خارج بشم؟ چه میشه کرد؟ راستی برای مصاحبه احتیاج به کارت پایان خدمت هست؟

منم همینجورم با این تفاوت که من ترم آخر کارشناسی هستم ٬ به من گفتن نمیتونی با پاسپورت موقت بری سفارت ٬ باید پاسپورت دائم داشته باشی و اینکه اگر هم در هر صورت بری مصاحبه ٬ 6 ماه فرصت داری بری آمریکا٬ دو تا سوال: آیا بعد از مصاحبه و قبولی در آن میتونی برای گرفتن ویزا مهلت بگیری و دیرتر بهت ویزا بدن تا بری سربازی؟
دوم اینکه اگر گرین کارتتو از آمریکا بگیری و برگردی ایران باید دوباره برگردی چند ماه دیگه یا میتونی بری سربازی و بعد برگردی آمریکا؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه
من کلی مطالعه و تحقیق کردم و چنتا سوال دارم ٬ به ترتیب میپرسم٬ ممنونم جواب اگه جواب بدین:

1_ اگر من مصاحبه قبول بشم ( میگن ویزا میدن که ۳ تا ۶ ماه وقت داری بری آمریکا و کاراتو بکنی و پاسپورت سفید بگیری و برگردی ایران و سربازیتو بری) با توجه به اینکه من اجازه گرفتم و وثیقه گذاشتم رفتم مصاحبه٬ آیا دوباره بلافاصله دوباره اجازه میدن که بری آمریکا؟!!

2_ من خودم لاتاری قبول نشدم! همسرم برنده شده! آیا من میتونم بجای همسرم برم آمریکا و کارای گرین کارت و پاسپورت سفید رو انجام بدم و برگردم؟

3_ با توجه به اینکه ۲۰ روز بیشتر اجازه نمیدن که خارح از کشور باشی ٬ چطور میتونم تو آمریکا یک ماه بمونم و کارارو انجام بدم؟ راهی هست؟ کلا چطور یه نفر که وثیقه گذاشته و چند ماه قبل هم از کشور خارج شده و وثیقه گذاشته٬ میتونه دوباره بره یه کشور دیگه ( آمریکا ) و بیشتر از یک ماه بمونه؟
ممنون بابت جوابتون
تشکر کنندگان: amin_j
(2014-05-05 ساعت 18:14)aghaghia نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 14:56)vahid1432 نوشته:  ای بابا، این جوری که بد شد.

شما یک سال وقت دارید نگران نباشید، دیرتر از افرادی که کیس نامبر حدود کیس نامبر شما رو دارن میرین مصاحبه ولی خب چاره ای هم ندارید میتونید فکر کنید کیس نامبرتون بالا بوده مثلا 4-5 هزار بودین، به هر حال اولین افراد از اواسط مهر ماه میرن مصاحبه که شما فوقش با 3-4 ماه تاخیر میرین مصاحبه، در کل وقت دارید تا حداقل یکسال ولی خب بعد از اتمام خدمت سریع افدام کنید برای گرفتن پاسپورت و پر کردن فرم...

من مشکلی با دیر رفتنم ندارم. فقط میخوام برم. نمی خوام مشکلی واسم پیش بیاد که نتونم برم.
پس من باید صبر کنم که سربازیم تموم شه و پاسپورت بگیرم و بعد فرم ۲۶۰ رو پر کنم؟
یعنی شاید بشه توی ماه بهمن امسال که میشه فوریه ۲۰۱۵.
مشکلی که نیست؟
ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان