کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
منم موافقم، فکر کنم داره یه اتفاقاتی می افته، همون پیغامی رو که دوست عزیزمون گفتن رو به قرمز پایین صفحه می نویسه، و این نمیتونه از وضعیت اینترنت باشه !!!
تشکر کنندگان:
اگه بخواد اتفاقی بیفته اول ویزا بولتن باید از کامینگ سون دراد....
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: A_A ، k1_m_1358 ، rbrb-2015 ، shahriar2002 ، soruosh
یعنی خبری نیست فعلا
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان:
(2014-08-08 ساعت 18:24)ashkan.h56 نوشته:  یعنی خبری نیست فعلا

تو همین روزا دیگه ویزا بولتن باید از کامینگ سون درآد سری اول ماهارو اعلام کنه. اول باید سایت ویزا بولتن رو چک کنیم بعد از اونه که نامه دوم جایگزین میشه.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: A_A ، rbrb-2015 ، shahriar2002 ، soruosh
از آذربایجان غربی کسی هست؟
تشکر کنندگان: alitab
من موندم پس چرا از کامینگ سون در نمیاد الان یک هفتس که کامینگ سون شده یه کمی دیگه بگذره دیگه معنی کامینگ سون نمیده معنی کامینگ لتر میده
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: alitab ، aidaz ، babak12 ، Rooz ، r.bazargan ، rbrb-2015 ، ریحانا ، shahriar2002
دوست عزیز جمعه 8 ام آگوست اولین زمانی بود که حدث میزدیم از کامینگ سون دربیاد و ایشو بشه. خوشبختانه یا متاسفانه اشتباه بود پیش بینی. ایشالا دو شنبه یا حداکثر سه شنبه بولتن رو خواهیم دید. البته اگر قرار نباشه اتفاق خارق العاده ای پیش بیاد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aidaz ، aghamilad ، A_A ، babak12 ، Rooz ، salar5452 ، danialلا ، rbrb-2015 ، shahriar2002 ، kaamiran
(2014-08-08 ساعت 19:10)behdadK نوشته:  دوست عزیز جمعه 8 ام آگوست اولین زمانی بود که حدث میزدیم از کامینگ سون دربیاد و ایشو بشه. خوشبختانه یا متاسفانه اشتباه بود پیش بینی. ایشالا دو شنبه یا حداکثر سه شنبه بولتن رو خواهیم دید. البته اگر قرار نباشه اتفاق خارق العاده ای پیش بیاد

فعلا که جمعه تموم نشده. ایشالا تا یکی دو ساعت دیگه صبر می کنیم یه خبری میشه
تشکر کنندگان: aghamilad ، babak12 ، salar5452
قربان حتی یکی دو هفته این ور و اون ورش هم هیچ تاثیری نداره. به نظر من اصلا نیازی نیست که نگران زمان اعلام بولتن باشید. چون نامه دوم حداقل 20 اگوست قراره بیاد و زودتر دریافت کردن نامه بولتن تاثیری در زمان اون نداره.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، Rooz ، salar5452 ، danialلا ، rbrb-2015 ، shahriar2002 ، soruosh
(2014-08-08 ساعت 19:10)behdadK نوشته:  دوست عزیز جمعه 8 ام آگوست اولین زمانی بود که حدث میزدیم از کامینگ سون دربیاد و ایشو بشه. خوشبختانه یا متاسفانه اشتباه بود پیش بینی. ایشالا دو شنبه یا حداکثر سه شنبه بولتن رو خواهیم دید. البته اگر قرار نباشه اتفاق خارق العاده ای پیش بیاد
اگه سیستمشون اتوماتیک طبق برنامه ای که بهش میدن عمل کنه احتمالش هست که شنبه , یکشنبه هم از کامینگ سون در بیاد, درسته؟
البته همونطور که گفتین هیچ فرقی برای ما نمی کنه که کی این اتفاق بیافته
ولی از کمبود هیجان هر ثانیه سایت بولتنو چک می کنیم Big Grin
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad ، salar5452 ، r.bazargan ، rbrb-2015 ، shahriar2002
فکر میکنم اتوماتیک بولتن رو نمیگذاره . ورودی انسانی در کاره چون یک نامه است که آخرش هم تاریخ و مخلفات داره. سالهای پیش و ماه های پیش رو چک کردم موردی ندیدم که شنبه یکشنبه ایشو شده باشه مگر اینکه من اشتباه دیده باشم.
تشکر کنندگان: salar5452 ، aghamilad ، danialلا ، A_A ، rbrb-2015 ، shahriar2002 ، سوین
(2014-08-08 ساعت 21:55)behdadK نوشته:  فکر میکنم اتوماتیک بولتن رو نمیگذاره . ورودی انسانی در کاره چون یک نامه است که آخرش هم تاریخ و مخلفات داره. سالهای پیش و ماه های پیش رو چک کردم موردی ندیدم که شنبه یکشنبه ایشو شده باشه مگر اینکه من اشتباه دیده باشم.

آقا بی خیال شین بیایم روا عادی زندگیمون رو دنبال کنیم. باور کنین اگه این طور پیش بریم دور از جون سکته ای چیزی می کنیم ها. اصلا فک کنین این برنامه تو زندگی مون نیست. چی کار میکردیم. اگه قسمت مون به رفتن باشه که میریم، در غیر اینصورت 100 تا ازاین لاتاری ها رو هم برنده بشیم فایده نداره و توکل تون به خدا باشه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: aidin2015 ، r.bazargan ، aghamilad ، shahriar2002 ، atlantis770
(2014-08-08 ساعت 23:51)mfte.teacher نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 21:55)behdadK نوشته:  فکر میکنم اتوماتیک بولتن رو نمیگذاره . ورودی انسانی در کاره چون یک نامه است که آخرش هم تاریخ و مخلفات داره. سالهای پیش و ماه های پیش رو چک کردم موردی ندیدم که شنبه یکشنبه ایشو شده باشه مگر اینکه من اشتباه دیده باشم.

آقا بی خیال شین بیایم روا عادی زندگیمون رو دنبال کنیم. باور کنین اگه این طور پیش بریم دور از جون سکته ای چیزی می کنیم ها. اصلا فک کنین این برنامه تو زندگی مون نیست. چی کار میکردیم. اگه قسمت مون به رفتن باشه که میریم، در غیر اینصورت 100 تا ازاین لاتاری ها رو هم برنده بشیم فایده نداره و توکل تون به خدا باشه
درست می گین شما Smile
ولی من به توکل + حرکت بیشتر اعتقاد دارم
آدم از داشتن اطلاعات ضرر نمی کنه
چک کردن ویزا بولتنم یه شوخی بود Tongue
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، rbrb-2015 ، aghamilad ، shahriar2002
یه توصیه دوستانه به همه شما به عنوان برادر کوچکتر دارم. پروسه لاتاری پروسه ایست مجهول که تقریبا 90% اش از کنترل ما خارجه. از یه حدی بیشتر هم دونستن تاثیری در روند لاتاری و کاهش استرس نداره چه بسا باعث افزایشش هم بشه.
به شخصه خودم برای اینکه میبینم اگر هدفم ویزا گرفتن باشه فردا روزی که همه انرژی ام رو گذاشتم و ویزا رو گرفتم تازه باید کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرم هدفم رو تغییر دادم. قصد کردم 1-2 تا سرتیفیکت مربوط به رشته ام رو زمانی که رفتم مصاحبه دبی یا زمان دریافت ویزا بگیرم. از اون طرف یک هدف ورزشی هم گذاشتم برای خودم که برای یکسال آینده فلان برنامه ها رو پیگیری کنم. همسرم هم که زبان متوسط مایل به خوبی داشت ترغیب کردم که کلاس زبان ثبت نام کنه و در کنارش یک حرفه ای هم که علاقه داره پیگیری کنه تا سر اون هم گرم باشه. اینجوری میشه زمانهایی که استرس لاتاری بالاتر رفت سرمون رو به اهداف دیگه بیشتر گرم کنیم و وقتی که پروسه اش به پایان رسید هم اعصاب سالم تری داشته باشیم و هم مدرک و تخصص و نتیجه ای در دست. اما خدای ناکرده اگر این اهداف نباشه استرس منجر به ریز تر شدن در پروسه لاتاری و استرس بیشتر و دور تسلسلی میشه که بازنده ی اصلیش روحیه شما و خانوادتونه و روزی که نیاز به انرژی و قدرت داشتید دیگه نه دل و دماغ دارید نه انگیره و نه حس و حال
سلام دوستان من فکر می کنم هر کدام ما یکی از 125000 نفر انتخابی جهان ،یکی از 20.000 نفر آسیا و یکی از حدود5000 نفر ایرانی هستیم که با برنده شدن درلاتاری سخت ترین مرحله را رد کردیم پس این یعنی شانس بزرگ و طبق گفته آقای behdadk می توان گفت %90 پروسه لاتاری خارج از اختیارماست. پس باید با اعتماد به خوش شانس بودنمان فقط منتظر باشیم.
من به نوع خود خیلی آدم عجولی هستم ولیکن چاره ای نیست این فرایند زمانبر است ولی مطمئنم دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره.
این سایت هم به نوعی برامون شیرینه چون هر بار که وارد می شویم شانس برنده شدنمون و اینکه اتفاق خوبی در پیش است رابه یادمان می آورد برای همین من تقریبا هرروز این سایت را چک می کنم .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان