کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
از اونجایی که اتوماتیک همه روز اول آنکارا خوردن و اگر بخوان و بدونن و با آنکارا مشکل داشته باشن یا جای دیگه رو بپسندن عوضش میکنن نتیجتا تعداد کیس های آنکارا بیشتر از سفارت های دیگه میشه در حالی که ظرفیت آنکارا از ابوظبی به عنوان مثال کمتره. در نتیجه یه سری بسته به شلوغی سفارت در ماه های مختلف بعد از کارنت شدن تغییر محل میدن که وقتی نامه دوم رو دریافت کردین متوجه میشین.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، soruosh ، shahin2737 ، Sara_lphmkf ، rbrb-2015
(2014-08-03 ساعت 22:24)shahin2737 نوشته:  با سلام.ایا امسال هم مثل پارسال یک سری کیس نامبر را نا خواسته از انکارا به جای دیگه انتقال میدند یا نه ؟اگر بله .معمولاچه موقع اعلام میکنند؟

احتمالش هست انکارا پیش فرض بوده بسته به کار سفارت و حجم کار ممکن است در زمان کارنت شدن شما و اعلام شماره شما در سایت بولتن که معمولا دو ماه قبل از زمان مصاحبه شما صورت میگیره باید به همون سایتی که برنده شدنتون رو دیدید مراجعه کنید که نامه دعوت به مصاحبه جاگزین نامه کیس نامیر شده و اونجا دقیقا نوشته چه روزی به کدوم سفارت مراجعه کنید Tongue
سعی کنید سفر نامه ها رو مطالعه کنید که با شرایط اشنا بشید Cool
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، محبت ، ریحانا ، shahriar2002 ، soruosh ، Sara_lphmkf
سلام ببخشید من یه سوال دارم در مورد زمان کارنت شدن . من رفتم تو سایت بولتن ویزا ها و کارنتی ها رو برای 2014 چک کردم و شماره کیس من تو ماه مارس کارنت میشه ولی تو تاپیک 2014 که رفتم و از کامنت ها اینجوری نبود . آیا اشتباه میکنم من؟ ممکنه یکی از دوستان بره مثلا برای کیس شماره 4000 چک بکنه تو 2014 ببینه چجوریه .
تو ماه مارس که زدم تو جدول جلوی آسیا زده بود 4325 که طبق نوشته بالاش شماره های زیر این عدد کارنت میشن پس در ماه مارس شماره کیس های زیر 4325 کارنت شدن . آیا درسته حرفام؟
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، soruosh
دوست عزیز پست من صفحه قبل رو بخونین همه چیز دستتون میاد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-08-05 ساعت 01:10)styvan نوشته:  
(2014-08-03 ساعت 22:24)shahin2737 نوشته:  با سلام.ایا امسال هم مثل پارسال یک سری کیس نامبر را نا خواسته از انکارا به جای دیگه انتقال میدند یا نه ؟اگر بله .معمولاچه موقع اعلام میکنند؟

دقیقا چه چچوری باید به این سوال پاسخ داد؟ کسی از آینده خبر نداره. شاید انتقال دادن شاید نه. چون اینترنتی بوده و شخص خودش میتونسته محل مصاحبه شو انتخاب کنه ممکنه به یک نسبت کیس ها بین سفارتا تقسیم شده باشه و انتقالی صورت نگیره

هنوز هیچی نشده اعصاب ندارینا... بابا بنده خدا یه سوال پرسید
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: shahriar2002

دقیقا چه چچوری باید به این سوال پاسخ داد؟ کسی از آینده خبر نداره. شاید انتقال دادن شاید نه. چون اینترنتی بوده و شخص خودش میتونسته محل مصاحبه شو انتخاب کنه ممکنه به یک نسبت کیس ها بین سفارتا تقسیم شده باشه و انتقالی صورت نگیره

بله احتمال این انتقال به 2 سفارت دیگه وجود داره مثلا شما در ارسال فرم های اولیه محل مصاحبه و آنکارا زدین اما خودشون زمانی که کارنت می شین بخاطر زیاد بودن جمعیت شما رو به ابوطبی یا ایروان می فرستن . شما تا قبل از تعیین وقت مصاحبتون می توونین حودتون هم محل سفارتتون و تغییر بدین توسط ایمیل .حودتون ببینین کدوم سفارت براتون رفتنش راحتتره . موفق باشین .
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: babak12 ، shahriar2002 ، soruosh ، محبت ، A_A ، Sara_lphmkf ، aaraam
چقدر این قضیه کارنت شدن پیچیدست،چیزی که من فهمیدم اینه که هنوز سری اول کیس های 2015 کارنت نشدن درسته؟؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
(2014-08-05 ساعت 11:40)morida نوشته:  چقدر این قضیه کارنت شدن پیچیدست،چیزی که من فهمیدم اینه که هنوز سری اول کیس های 2015 کارنت نشدن درسته؟؟

اتفاقا دوست عزيز به نظر من خيلي سادس
فقط كل اين تايپيك بخونيد و تايپيك سال قبل(اوايل تايپيك) مطلالعه كنيد متوجه اين مبحث ميشيد
بله هنوز خبري نيست
منتظريم تا اخر اين هفته كه بولتن ويزا از كامين سون در مياد يا نه ؟
اين سايت هم مطالعه كنيد

http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، morida ، soruosh ، محبت ، amin arefi ، A_A ، Sara_lphmkf ، Rooz ، kimfar
(2014-08-05 ساعت 20:53)shahin2737 نوشته:  

شما اصلا جواب نده.چرا عصبانی هستی ؟ من از 2012 عضو سایتم تمام سایت رو هم از سر تا ته تو این دو ساله خوندم .به چند نتیجه رسیدم
1-اگر خودمون محل مصاحبه رو عوض کنیم شاید فقط نوبتمون رو دو تا سه هفته عقب بندازیم( منتظر سرا 2014 رو چک کنین)
2-اگر خودشون محل رو عوض کنن شاید برای زمان نوبت دهی بهتر باشه.
من هم با توجه به تجربه با تجربه ها مطرح کردم ببینم اونها بامن هم عقیدن یا نه؟ تمام اونهایی که جواب دادن هم با سابقه بودن هم منظور رو گرفتن.

دوست عزيز ، كاملا درست مطرح نكرديد، من براتون اصلاح مي كنم، البته اگر پست نسيم رو مي خونديد متوجه مي شديد، سه حالت داره، ممكنه شما توي فرمها محل مصاحبه رو تغيير داده باشيد و يا قبل از كارنت شدن درخواست تغيير محل مصاحبه رو بديد اون موقعه هست كه محل مصاحبه رو براتون تغيير مي دهند، ممكنه بعد ازكارنت شدن و دريافت نامه دوم درخواست تغيير محل مصاحبه رو بديد( كه من اصلا توصيه نمي كنم و تا اونجا كه ممكن هست نه محل و نه زمان مصاحبه رو تغيير نديد) و حالت آخر هم كه براي من اتفاق افتاد به دليل تراكم كاري سفارت اوليه خودشون محل مصاحبه رو تغيير مي دهند و در نامه دوم براتون زمان و مكان رو تعيين مي كنند
البته اين مطلب را هم بگويم دوستاني بودند كه درخواست تغيير محل را داده اند ولي تغيير نكرده و همه اينها با كارنت شدن شما و دريافت نامه دوم مشخص خواهد شد
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، r.bazargan ، shahin2737 ، rbrb-2015 ، محبت
سلام به بچه های 2015 من جزومنتظرین کلیر2014هستم ومیخواستم بااجازه تجربیات راانتقال بدم
1-اگرتاحالابه کسی نگفتین سعی کنیدنگید
2-فرمهارو خودتان به راحتی میتوانیدپرکنید
3-من باHDL پست کردم وکاملا"قابل پیگیری است ووقتی مطمئن شدید مدارک رسیده بریدمرحله بعد
4-حتما"دعوتنامه ارسال خواهدشداسترس نداشته باشیدومرتب ایمیل وسایت روچک شود
5-مدارکی که ازمن خواستند مدرک تحصیلی نفربرنده(دیپلم وبالاتر)یعنی دیپلم راهم خواستند.کارت ملی ،شناسنامه،کارت پایان خدمت،تمکن مالی(سعی کنید تمکن مالی ببریدبرای هرنفرحدود40میلیون) مجددا"متذکرمیشم مدرک تحصیلی روفقط ازنفربرنده خواستند
6-برای کارت واکسن احتیاجی نیست حتما"بریدپاستوردرهرجاوهرشهری که کارت زرد رومیدن اقدام فرمائید(من اصفهان گرفتم برای راهنمائی دراصفهان درخدمت هستم پیام خصوصی)
7-برای روزمصاحبه من ابوظبی بودم سه روز قبلش رفتم وبعدازظهررفتم مدیکال NMC خیلی راحت بودنفری 425درهم ضمنا"برای افرادبالای 50سال واکسن هپاتیت نمیخوادمن خودم نزدم ضمنا"من فرزندم زیر12سال بود ویک تست داشت که دوروزجواب طول کشید
8- فرداش با خانم ..... رفتیم سفارت ساعت 5 حرکت کردیم وساعت 10هتل بودیم مصاحبه فقط جهت احراض هویت میباشد
9-کلیرنس خوردم والان منتظرهستم
میبخشیداگربعضی جاهاش مبهم است اماکماکان درخدمت هستیم من کم میام توی این تالاراماوظیفه خودم دونستم ای اطلاعات روبدم (هرچنددیر) اگرسوالی دررابطه باترجمه مدارک معاینات مدیکال و مصاحبه بصورت پیام خصوصی بدیدتوی تالارجواب خواهم داد ضمنا"برامون دعا کنیدزودتر کلیر شویم به امید موفقیت ودیداردرLA

7-
***2014AS4 مصاحبه ابوظبي 4 نفرنيمه اول آپريل آخرين آپديت 7 آگوست(باایمیل)-15آگوست دونفرکیس-18آگوست همگی-21 آگوست-25آگوست 2نفرکیس ready شد-26 آگوست تمام نفرات کیس Issued - آگوست28 دریافت ویزا- مقصد لس آنجلس
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، Mahmood129 ، danialلا ، ffrfar ، k1_m_1358 ، A_A ، aghamilad ، m.mehrjoo ، kimfar ، aidaz ، ajab1 ، a_ad ، rbrb-2015 ، styvan ، sunn789 ، niki88 ، Ehsan171 ، amin arefi
ajab1 جان باسلام من به شماپیشنهاد میدم میری برای مصاحبه بلیط آمریکاروبگیروازاون طرف یک راست برو(البته اگرکیستان یک نفره است)طبق دوره های قبلی منهای 2014که این اواخراشکال توی سیستم صدورویزاافتاد افرادباشرایط شما یکضرب ویزاگرفتندموفق باشید به امیددیداردر LA التماس دعا
***2014AS4 مصاحبه ابوظبي 4 نفرنيمه اول آپريل آخرين آپديت 7 آگوست(باایمیل)-15آگوست دونفرکیس-18آگوست همگی-21 آگوست-25آگوست 2نفرکیس ready شد-26 آگوست تمام نفرات کیس Issued - آگوست28 دریافت ویزا- مقصد لس آنجلس
تشکر کنندگان:
فکر کنم یه خبرهایی داره میشه چون سایت dvlottery دیگه وارد نمیشه، احتمالا دارن نامه های دعوت به مصاحبه رو جایگزین قبلی ها میکنن
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: babak12 ، armanizadifar
(2014-08-08 ساعت 13:47)mamali121 نوشته:  فکر کنم یه خبرهایی داره میشه چون سایت dvlottery دیگه وارد نمیشه، احتمالا دارن نامه های دعوت به مصاحبه رو جایگزین قبلی ها میکنن

نه خبر خاصی نیست. احتمالا به خاطر وضع اینترنت بوده. چون منم همین مشکل رو داشتم. اما بعد یه جای دیگه راحت تونستم برم تو سایت
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-08-08 ساعت 15:46)mfte.teacher نوشته:  
(2014-08-08 ساعت 13:47)mamali121 نوشته:  فکر کنم یه خبرهایی داره میشه چون سایت dvlottery دیگه وارد نمیشه، احتمالا دارن نامه های دعوت به مصاحبه رو جایگزین قبلی ها میکنن

نه خبر خاصی نیست. احتمالا به خاطر وضع اینترنت بوده. چون منم همین مشکل رو داشتم. اما بعد یه جای دیگه راحت تونستم برم تو سایت

این پاسخ رو میده:
The system is unable to process your request. Please try again later. ORA-28001: the password has expired
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان:

کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان