کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-08-02 ساعت 00:33)varchandi نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 18:28)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  سلام دوستان من ۱۰ روز دیگه مصاحبه ام در ابوظبی هست.میخاستم از دوستانی که رفتن ابوظبی میکال دادن واکسن td چند دفعه با چه بازه زمانی تزریق کردین؟؟واسه من تو کارتم یکی 15 سالگی و دیگری زمان ازدواج رو زده که 15 سال فاصله داره. و مورد دیگه mmr هست یکی دسامبر 2003 و نوبت بعدی ۲۰۱۴زدن واسم این مشکلی داره؟؟؟ .میشه راهنمایی کنین

Mmr کافیه
Td باید سه بار باشه
فاصله زمانی ۱ و ۴ ماه

من يكبار به انيستيتو پاستور مراجعه كردم اما قبول نكرد بيشتر از يكبار به من واكسن TD رو بزنه . و ديروز كه كارت زرد رو گرفتم برام دو تا تاريخ حدود 10 و 15 سال پيش وارد كرد و اخريش رو همونيكه زده بود.
به نظرتون براي مديكال ابوظبي مشكل پيدا ميكنم؟
تشکر کنندگان:
پدر و مادر من ٧٤ و ٦٩ سالشونه از طريق ويزاي مهاجرتي أقدام كرديم و مصاحبه اشون سفارت ارمنستانه واكسن هپتاتيت و تي دي زدند ولي ازمايش تيتر ابله مرغان دكتر ننوشت گفت با توجه به سن شون نياز نيست من خودم پيش شون نيستم و براي وارد كردن. اين واكسنها در كارت زرد حتما بايد خودشون برن انيستيتو پاستور يا شخص ديگه اي ميتونه براشون إنجام بده
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-08-04 ساعت 06:12)nahid.t نوشته:  پدر و مادر من ٧٤ و ٦٩ سالشونه از طريق ويزاي مهاجرتي أقدام كرديم و مصاحبه اشون سفارت ارمنستانه واكسن هپتاتيت و تي دي زدند ولي ازمايش تيتر ابله مرغان دكتر ننوشت گفت با توجه به سن شون نياز نيست من خودم پيش شون نيستم و براي وارد كردن. اين واكسنها در كارت زرد حتما بايد خودشون برن انيستيتو پاستور يا شخص ديگه اي ميتونه براشون إنجام بده

اگه نياز به واكسني ندارن شخص ديگري ميتونه اينكارو انجام بده فقط قبلش با پاستور تلفني هماهنگي كنين تا مدارك رو كامل ببرين
66953311-20 شماره تلفن هاي پاستوره
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، nahid.t
سلام دوستان واکسن mmr رو حتما باید تو مراکزی که پاستور اعلام کرده بزنیم؟ اگه از دکتر دیگه ای گواهی ببریم مبنی بر زدن واکسن، دکتر پاستور قبول می کنه؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

(2015-08-05 ساعت 08:17)farnaz100 نوشته:  سلام دوستان واکسن mmr رو حتما باید تو مراکزی که پاستور اعلام کرده بزنیم؟ اگه از دکتر دیگه ای گواهی ببریم مبنی بر زدن واکسن، دکتر پاستور قبول می کنه؟

خير دوست عزيز اجباري نيست ولي گواهي دكتري يا مركزي كه واكسن رو تزريق كرده ببرين پاستور تو كارت زردتون وارد كننSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: korosh1472 ، bahar101
با سلام خدمت دوستان
من وهمسرم دوهفته دیگه مصاحبه داریم ابوظبی خانومم ۲ماهه بارداره ایا لازم هست هنگام مصاحبه به افیسر بگیم وبرای تستهای پزشکی چطور چون میگن عکس میگیرن که برای خانومهای باردار ضرر داره خواهشن اگرکسی اطلاعاتی در این زمینه دار ما را راهنمایی کند ایا قبلش لازمه به سفارت یا پزشک بگیم
تشکر کنندگان:
دوستان كسي ميتونه آدرس سايت و تلفن براي پزشكي در دبي و ابوظبي را بده؟ دوستان نوبت پزشكي بايد چند روز قبل از مصاحبه باشه؟ روز قبل بريم پزشكي فرداش جواب حاضره براي بزرگسال؟
(2015-08-05 ساعت 16:58)Sam-90 نوشته:  دوستان كسي ميتونه آدرس سايت و تلفن براي پزشكي در دبي و ابوظبي را بده؟ دوستان نوبت پزشكي بايد چند روز قبل از مصاحبه باشه؟ روز قبل بريم پزشكي فرداش جواب حاضره براي بزرگسال؟

سلام دوست عزيز
شما صفحه اول همين تاپيك رو مطالعه بفرمايين همه تلفن ها و آدرس ها نوشته شدهSmile
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: Sam-90 ، m.ghoreishi
جونم براتون بگه من کارت واکسن هلال حمر از شهر خودم گرفته بودم ولی خیلی میترسیدم که قبول نکنه دکتر انکارا چون دوستان خیلی اصرار داشتن که حتمن از انستیتو پاستور بگیرید بلاخره اومدم انکارا برای ازمایشات و در کمال ناباوری به ما فقط یه واکسن td زد اونم بخاطر اینکه مرحله سومش اخر اگوست میرسید و خودمون نزده بودیم ما دو مرحله mmr به صورت رایگان با فاصله یک ماه و دو مرحله td با فاصله یک ماه و سه مرحله هپاتیت زده بودیم و فقط اینا وارد کارت شده بود و همش به صورت رایگان در مرکز بهداشت زده شده بود و به صورت رایگان هم کارت زرد در هلال احمر صادر شده بود پس اصلن نیازی به رفتن به تهران نیست با هیال راحت واکسنهارو بزنین و کارت زرد شهرتونو ببرید باید بگم که دوستانی که کارت زرد پاستور رو کامل اورده بودن متحمل هزینه گزافی شدن ولی ما فقط ی واکسن اون هم بخاطر اینکه موعدش رسیده بود رو زدیم موفق باشین
تشکر کنندگان: amirsalehish ، m.ghoreishi ، Amir.AA ، rbrb-2015 ، Sam-90 ، masiharezoo ، sheghi
(2015-08-05 ساعت 15:37)korosh1472 نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من وهمسرم دوهفته دیگه مصاحبه داریم ابوظبی خانومم ۲ماهه بارداره ایا لازم هست هنگام مصاحبه به افیسر بگیم وبرای تستهای پزشکی چطور چون میگن عکس میگیرن که برای خانومهای باردار ضرر داره خواهشن اگرکسی اطلاعاتی در این زمینه دار ما را راهنمایی کند ایا قبلش لازمه به سفارت یا پزشک بگیم
دوست عزیز پزشک مرکز مدیکال حتما از خانم می پرسند که باردار هستید یا نه؟ چون برای خانم های باردار عکس قفسه سینه گرفته نمی شود پس نگران نباشید این موضوع به آفیسر ارتباطی ندارد و حتما با پزشک در میان بگذارید.
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام آقای قریشی عزیز
آقا من امروز رفتم هلال احمر اهواز. فقط واکسن هپاتیت رو داشت و متنژیت. آنفولانزا هم تازه آورده بودن. گفتن ما هیچ واکسن دیگه رو نمیزنیم. تی دی و ام ام ام رو رفتم مرکز توانبخشی بهداشت تو کیان آباد بین 14 و 15 زدم که مسئول واکسیناسیونشون یه خانم مسن بسیار بسیار متین و متشخصی بودن که همکاری کردن و حتی هیچ هزینه ای نگرفتن و یه برگه کوچک دست نویس با مهر و امضا و سربرگ بهم دادن. خودشونم گفتن همه میرن پاستور تهران اینا بو وارد میکنن. متاسفانه اونا مهر انگلیسی نداشتن و هلال احمر هم فقط مهر واکسنهایی رو داره که تو مرکزشون هست. میشه لطف کنید بفرمایید شما کجا تشریف بردید برای واکسنهای دیگه تون؟
ضمنا پاستور اون برگه رو به نظرتون قبول میکنه یا باید برم یه نامه تو یه سربرگ بزرگ تایپ شده بگیرم؟
خیلی خیلی ممنون از لطفتون
کیس: K1
تاییدیه ارسال مدارک: جون-23-2015 (5 روز بعد از ارسال مدارک)
قبولی USCIS کالیفرنیا : جولای-20-2015
قبولی NVC : آگوست-14-2015
رسیدن پرونده به سفارت آنکارا: سپتامبر-1-2015
گرفتن وقت سفارت: بعد از کلی خون دل خوردن سپتامبر-14-2015
مصاحبه: نوامبر-2-2015
نتیجه: ویزای یکضرب
ورود به امریکا: روز پس از گرفتن ویزا از پست
مرز ورود: سیب بزرگ
تشکر کنندگان: rbrb-2015
سلام دوستان
ممكنه ليست تمام واكسن هايي كه بايد بزنيم يا داشته باشيم را بگيد؟ چون من فقط mmrو td و ابله مرغان و هپاتيت و ميبينم كه دوستان تاكيد دارن
ممنون
تشکر کنندگان: nara
(2015-08-17 ساعت 04:25)mohammadlove نوشته:  سلام آقای قریشی عزیز
آقا من امروز رفتم هلال احمر اهواز. فقط واکسن هپاتیت رو داشت و متنژیت. آنفولانزا هم تازه آورده بودن. گفتن ما هیچ واکسن دیگه رو نمیزنیم. تی دی و ام ام ام رو رفتم مرکز توانبخشی بهداشت تو کیان آباد بین 14 و 15 زدم که مسئول واکسیناسیونشون یه خانم مسن بسیار بسیار متین و متشخصی بودن که همکاری کردن و حتی هیچ هزینه ای نگرفتن و یه برگه کوچک دست نویس با مهر و امضا و سربرگ بهم دادن. خودشونم گفتن همه میرن پاستور تهران اینا بو وارد میکنن. متاسفانه اونا مهر انگلیسی نداشتن و هلال احمر هم فقط مهر واکسنهایی رو داره که تو مرکزشون هست. میشه لطف کنید بفرمایید شما کجا تشریف بردید برای واکسنهای دیگه تون؟
ضمنا پاستور اون برگه رو به نظرتون قبول میکنه یا باید برم یه نامه تو یه سربرگ بزرگ تایپ شده بگیرم؟
خیلی خیلی ممنون از لطفتون

سلام دوست عزیز و همشهری
شما بعداز گرفتن کارت زرد از هلال احمر کیانپارس خ 12 شرقی هر وقت واکسنی تزریق کردی هر جا که بود(مطب شخصی یا مرکز بهداشت) دستی واردش کنی.
مهم نیست مهر لاتین باشه یا فارسی بلکه مهم تاریخ و اسم واکسنه که توی کارت به لاتین نوشته شده. فقط تاریخ هارو به میلادی تبدیل کن و دقیق و خوانا وارد کن مشکلی پیش نمیاد.
اصلا و ابدآ نیازی به مراجعه به پاستور تهران نیست. مهم خود کارت زرد بین المللی هست که از هلال احمر گرفتی.
اگر سوال دیگه ای داشتی برام پیام خصوصی بنویس. موفق باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Sam-90 ، mohammadlove
Sa

ما موفق میشیم!!!
تشکر کنندگان:
دوستان هزینه های جدید واکسن ها در پاستور رو کسی میدونه؟ قیمت واکسن MMr را کسی میدونه ؟
CR1
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان