کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
دوستان من موقع ثبت نام، برا محل تولد اسم شهرمو زدم (یعنی یاسوج).ولی الان تو پاسپورتم اسم شهرستانم (یعنی بویراحمد) قید شده.به نظر شما مشکلی برام پیش میاد؟؟؟؟آخه افیسر نمیدونه که یاسوج و بویراحمد یکیه میترسم گیر بده
تشکر کنندگان:
با سلام
من همسرم برنده شده ولی اسمش محمدعلی هست و توی پاسپورت بدون فاصله هست ولی توی فرم با فاصله زدیم و تاریخ تولدش رو هم 1 روز جابه جا زدیم من خیلی نگران هستم به نظرتون مشکلی پیش میاد؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 00:45)Alireza1347 نوشته:  
(2014-05-02 ساعت 13:30)soli asali نوشته:  
(2014-05-02 ساعت 06:20)khalilkhah نوشته:  با سلام
اگر بعد از فرستادن فرم ها گذرنامه بی اعتبار شود , می توان اطلاعات گذرنامه جدید را فرستاد؟
با تشکر

شما به غیر از اطلاعات اسم و فامیل و تاریخ تولد به چیز دیگه تو فرم ها نیاز ندارید !
اگه هم پاستون تعویض بشه اسم و فامیل و تاریخ تولد عوض نمیشه !

ولی ظاهرا شماره پاسپورت را توی فرم ۲۶۰ باید نوشت. پس اگر پاس عوض بشه شماره هم عوض میشه.
ایا میشه مجددا مکاتبه کرد و بعد شماره جدید رو داد؟
مشکلی نیست البته در زمان مصاحبه باید پاسپورت شما حداقل ۶-۸ ماه اعتبار داشته باشه تا ویزا براتون صادر بشه
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 10:19)sm2015 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 08:34)mani.iht نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 11:43)reytoon نوشته:  
(2014-05-10 ساعت 03:27)babak18 نوشته:  سلام من هم جزو برندگان 2015 هستم ولی متاسفانه موقع ثبت نام مشخصات فرزند یک ساله ام ثبت نشده است بنظر شما شانسی دارم و برای مصاحبه برم یا نه ؟ فکرم دیگه کار نمی کنه لطفا راهنماییم کنید ممنون از کسانیکه با نظراتشون راه درست راه نشانم می دهند

بابک عزیز تا جایی که من یادمه قید کردن فرزند آبشنال بود (اختیاری) البته مطمئن نیستم .... ولی ته دلم میگه به مشکل نمیخوری....آمریکا میبینمت

دوست عزیز نمیخوام ناامیدتون کنم اما طبق قانون قید کردن اسم فرزندان زیر ۲۱ سال اجباری هست و عدم درج نامه فرزندان زیر ۲۱ سال احتمال خیلی‌ خیلی‌ زیاد ریجکتی به همراه داره.خیلی‌ متاسف و ناراحت شدم.اما ناا امید نباشین و تاکید می‌کنم همه چیز به نظر افسر مصاحبه کننده مربوط می‌شه.
امسال ذکر نام فرزند گزینه ای اختیاری بوده که عکس فرم توی چند پست قبلی گذاشته شده .نگران نباشید نام فرزندتون رو اضافه کنید و منتظر بشین تا فرم توسط kccتایید بشه و تکمیل کنید و همراه فرم های خودتون ارسال کنید

Important note: If you had a spouse or children prior to submitting your original entry, but you did not include them on your original entry form, then your case will be disqualified at the time of your visa interview. Neither you nor any of your family members will receive visas.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: mani.iht ، babak18
با سلام
من در زمان ثبت نام روز تولدم رابه میلادی به جای 29 نوامبر , 28 نوامبر وارد کردم حالا اگه تو فرم جدید صحیح اونو وارد کنم ایا بازم نیاز به مکاتبه با kcc هست ؟ اگه هست باید به چه صورت انجام بدم . ممنون
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
آقا من هم دیدم که به جای 22 آگوست موقع ثبت نام 20 آگوست وارد کردم.
حالا که با همون تاریخی که اشتباه ثبت نام کردم تونستم وارد فرم آنلاین بشم کجا و چگونه تصحیح کنم یا توضیح بدم که اشتباه محاسباتی بوده این قضیه که فردا مشکل نشه واسم؟

اساتید لطفاً راهنمایی بفرمائید.
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 22:56)tapartoor600 نوشته:  آقا من هم دیدم که به جای 22 آگوست موقع ثبت نام 20 آگوست وارد کردم.
حالا که با همون تاریخی که اشتباه ثبت نام کردم تونستم وارد فرم آنلاین بشم کجا و چگونه تصحیح کنم یا توضیح بدم که اشتباه محاسباتی بوده این قضیه که فردا مشکل نشه واسم؟

اساتید لطفاً راهنمایی بفرمائید.

مراحل اصلاح اشتباه چیه؟ کسی میدونه؟
با همین اطلاعات غلط پر کنم بعد نامه بزنم kcc یا تو فرم جایی هست که اصلاح کنیم؟
تشکر کنندگان:
الان اشتباه نزدم که ، موقع ثبت نام لاتاری بجای 22 زدم 20 آگوست.
حالاکه برنده شدم و میخوام فرم پر کنم چیکار کنم؟
منظورم اینه
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 12:42)tapartoor600 نوشته:  الان اشتباه نزدم که ، موقع ثبت نام لاتاری بجای 22 زدم 20 آگوست.
حالاکه برنده شدم و میخوام فرم پر کنم چیکار کنم؟
منظورم اینه

فرم رو درست پر کنید و با نامه هم به kcc اطلاع دهید Wink
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: tapartoor600
(2014-05-18 ساعت 18:47)Alireza1347 نوشته:  سلام دوستان عزیز

همسر بنده در لاتاری امسال برنده شده است . سوالی دارم اگر کسی از دوستان اطلاعاتی دارند خوشحال میشوم راهنمایی کنند۰
Foreign state chargeability : Iran
2015Axxxxx5xxx

لازم به ذکر است که با توجه به اینکه Foreign state chargeability کشور ایران انتخاب شده است یعنی اینکه ما از سهمیه کشور ایران استفاده کرده ایم ولی با توجه به محل سکونت ما که به دلیل دانشجو بودن در استرالیا به طور موقت زندکی میکنیم محل سکونتمان را استرالیا اعلام کرده ایم. وبه همین دلیل Post شهر سیدنی استرالیا انتخاب شده است۰ یکی از دوستان طی پاسخی در زیر سوال من در بخش اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها چنین فرموده اند :

دوست عزیز ! همسر شما اگه استرالیا زندگی میکردن یا میکنن مشکلی نیست میتونید تغییر سفارت به هر جا بدید . اما اگه اقامت اونجا رو ندارن یا پدر و مادر ایشون اونجا زندگی نمیکنن یا اونجا زندگیی نمیکنن، شما در ثبت نام اشتباه نا بخشودنی رو متحمل شدید و از سهمیه بقیه کشور ها استفاده کردید و 99.99% حذف خواهید شد !

البته من فکر نمیکنم ما از سهمیه کشور دیگری غیر از ایران استفاده کرده باشیم ۰و ما فقط محل سکونتمان را استرالیااعلام کردهایم ولی با اینحال من قدری نگران شدم اگر دوستان در این مورد اطلاع بیشتری دارند لطفا راهنمایی فرمایید.
ممنون میشوم از همه دوستان که راهنمایی کنند۰

دوست عزیز نگران نباشید. من از شما به عنوان یک شخص تحصیلکرده تعجب می کنم. کافی است کیس نامبر خود را نگاه کنید اگر با 2015AS شروع می شود یعنی سهمیه آسیا و حتما ایران هستید. سهمیه استرالیا از آسیا جدا است.
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
ﺑﺎ ﻋﺮﺽ ﺳﻼﻡ و اﺩﺏ, ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻫﺴﺖ و ﺩﻭ ﻣﺎﻫﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺷﻐﻠﺶ ﻋﻮﺽ ﺷﺪﻩ و ﺑﺎ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﻭاﺭﺩ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﻓﺮم ﻫﺎ ﻣﺘﻔﺎﻭﺗﻪ, ﻗﺒﻼ ﻛﻪ ﻓﺮﻡ ﻫﺎ ﺭﻭ ﭘﺮ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﺩﺭ ﺑﺨﺶ ﻧﻴﻤﻪ ﺩﻭﻟﺘﻲ ﺑﻮﺩﻩ و ﺣﺎﻻ ﺩﺭ ﺑﺨﺶ ﺧﺼﻮﺻﻲ ﻣﺸﻐﻮﻟﻪ, ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻭﻡ ﺟﻮﻥ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩاﺭﻳﻢ, ﻻﺯﻡ ﻫﺴﺖ ﻗﺒﻠﺶ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ اﻳﻤﻴﻞ ﺑﻪ ﻛﻲ ﺳﻲ ﺳﻲ اﻃﻼﻉ ﺑﺪﻳﻢ ﻳﺎ ﺭﻭﺯ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﻂﺮﺡ ﻛﻨﻴﻢ ﻛﺎﻓﻴﻪ? ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺯ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺧﻮﺑﺘﻮﻥ.
تشکر کنندگان:
(2014-05-23 ساعت 13:33)ﻣﻴﺘﺮا نوشته:  ﺑﺎ ﻋﺮﺽ ﺳﻼﻡ و اﺩﺏ, ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻫﺴﺖ و ﺩﻭ ﻣﺎﻫﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺷﻐﻠﺶ ﻋﻮﺽ ﺷﺪﻩ و ﺑﺎ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﻭاﺭﺩ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﻓﺮم ﻫﺎ ﻣﺘﻔﺎﻭﺗﻪ, ﻗﺒﻼ ﻛﻪ ﻓﺮﻡ ﻫﺎ ﺭﻭ ﭘﺮ ﻛﺮﺩﻳﻢ ﺩﺭ ﺑﺨﺶ ﻧﻴﻤﻪ ﺩﻭﻟﺘﻲ ﺑﻮﺩﻩ و ﺣﺎﻻ ﺩﺭ ﺑﺨﺶ ﺧﺼﻮﺻﻲ ﻣﺸﻐﻮﻟﻪ, ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻭﻡ ﺟﻮﻥ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺩاﺭﻳﻢ, ﻻﺯﻡ ﻫﺴﺖ ﻗﺒﻠﺶ اﺯ ﻃﺮﻳﻖ اﻳﻤﻴﻞ ﺑﻪ ﻛﻲ ﺳﻲ ﺳﻲ اﻃﻼﻉ ﺑﺪﻳﻢ ﻳﺎ ﺭﻭﺯ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﻂﺮﺡ ﻛﻨﻴﻢ ﻛﺎﻓﻴﻪ? ﻣﻤﻨﻮﻥ اﺯ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺧﻮﺑﺘﻮﻥ.

سلام، شما مگه 2014 ای نیستید چرا اینجا سوالاتون رو مطرح کردید!!!! روز مصاحبه عنوان کنید!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1_ من در فرم اولیه ثبت نام فامیل و پسوند فامیلی خودم و همسرم را بدون فاصله نوشتم در صورتی که در پاسپورت با فاصله است آیا برای این موضوع باید به kcc نامه بدهم ؟
2_ و در فرم اولیه ثبت نام در قسمت مدرک دانشگاهی برای خودم نوشتم دانشجو در صورتی که الان انصراف دادم و برای همسرم نوشتم مدرک دانشگاهی در صورتی که ایشان اصلا دانشجو نبوده و مدرک دانشگاهی ندارد آیا برای این موضوع هم باید نامه بنویسم ؟
3_اگر در موارد 1 و 2 باید برای kcc نامه بنویسم باید همه را یکجا توضیح دهم یا برای هر مشکل یک نامه بنویسم ؟ ممنون
تشکر کنندگان:
توروخدا جواب:
یه سوال دیگه ،
من یه بار ازدواج کردم و قبل از ثبت نام قرعه کشی جدا شدم اما چون خودم ثبت نام نکردم و دوستم برام ثبت نام کرد نمیدونم که در ثبت نام اولیه وضعیت تاهلم رچطور ثبت شده. مجرد یا مطلقه شو نمیدونم
اصلا ثبت نام اولیه گزینه مطلقه داشته یا نه؟؟؟؟؟
ولی در فرم DS-260 درست ثبت کردم.رفرنسی هست که بشه فهمید اطلاعات اولیمون چی بوده؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: tapartoor600
دوستان هیچ راهی نیست که شما بتونید مواردی رو که در ثبت نام اولیه وارد کردید به جز اسم و تاریخ تولد رو متوجه بشید، الان فقط سعی کنی فرم 260 رو صحیح و مبتنی بر واقعیت پر کنید و به شما زمان اصلاح داده این فرم میشه، نگران نباشید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Memolk ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان