کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
من تاریخ فارغ التحصیلیم و اشتباه زدم و به KCC ایمیل زدم ؛ به محض اینکه جواب بدن میگم که بقیه دوستان هم بدونن روندش چیه .
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، farhad_syd
29 پست نامرتبط با موضوع تاپیک و نادرست حذف شدند. دوستان تا به صحت دانسته های خود مطمئن نشدند لطفاً از راهنمایی سایرین خودداری کنند. این تاپیک مخصوص راهکارهای تصحیح اشتباهات در زمان ثبت نام اولیه است. برای اشتباهات فرم DS260 تاپیک جداگانه ای وجود دارد. لطفاً از طرح مشکلات مربوط به این فرم در تاپیک حاضر خودداری کنید. دوباره تکرار می کنم که اگر در زمان ثبت نام اولیه فرزند زیر 21 سالی داشته اید که مشخصات او را وارد نکرده اید، حتی اگر به KCC اطلاع دهید، کیس شما به طور قطع در روز مصاحبه ریجکت خواهد شد. لطفاً از صرف وقت و هزینه برای ادامه مراحل خودداری کنید.
تشکر کنندگان: amirghn ، pari pariaaa ، lighter ، soruosh ، sce
دوستان کسی یادش هست که زمان ثبت نام اولیه عکسی که آپلود می کردیم مال زمان خاصی باید باشه؟
مثلا ماله 6 ماه اخیر یا 1 سال اخیر باشه؟
من توی pdf که از سایت state.org گرفتم چنین چیزی نبود برای مشخصات عکس نزده بود ولی شنیدم موقع ثبت نام مشخص کرده ماله چه زمانی باید باشه

عکس من ماله سال قبل بود , یعنی 2 بار با 1 عکس (2سال) ثبت نام کردم
کسی می دونه مشکل ساز می شه یا نه؟
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 12:37)A_A نوشته:  دوستان کسی یادش هست که زمان ثبت نام اولیه عکسی که آپلود می کردیم مال زمان خاصی باید باشه؟
من توی pdf که از سایت state.org گرفتم چنین چیزی نبود برای مشخصات عکس نزده بود ولی شنیدم موقع ثبت نام مشخص کرده ماله چه زمانی باید باشه

دوست عزیز هیچ کس نمی تونه به شما بگه مشکل ساز میشه یا نه!!اظهار نظر های اینجا هم نسبی است ٬لاتاری شانس هست و برای همین باید شانس خود را در مصاحبه و همه مراحل امتحان کنید البته اگر توانایی مالی لازم برای اینکار رو هم داشته باشین Wink
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: A_A ، farhad_syd
سلام من توى فرم ثبت نام براى
مشخصات همسرم ليسانس وارد كرديم اما موفق به گرفتن مدركش نشد،
ميخواستم بدونم با توجه به اينكه اسم من تو لاتارى در اومده و مداركم هم كامل
هست ، احتياجى به مدرك تحصيلى شوهرم هم هست يا خير؟ يا ميشه اين اشتباه رو توى
فرم تصحيح كرد يا خير؟ ایا نیاز به مکاتبه با kcc هست یا نه؟در ضمن نحوه املای اسم و فامیل خودم و همسرم در پاسبورت با فرم ها فرق داره چیکار کنم؟و این که ایا مدارک تحصیلی همسرم هم باید ترجمه بشه؟
ممنون ميشم جوابى بديد كه بتونه كمكم كنه
سپاسگذارم.
2015ad49xx
مصاحبه 15 می
تشکر کنندگان:
(2014-05-30 ساعت 09:13)lilimohajer2015 نوشته:  سلام من توى فرم ثبت نام براى
مشخصات همسرم ليسانس وارد كرديم اما موفق به گرفتن مدركش نشد،
ميخواستم بدونم با توجه به اينكه اسم من تو لاتارى در اومده و مداركم هم كامل
هست ، احتياجى به مدرك تحصيلى شوهرم هم هست يا خير؟ يا ميشه اين اشتباه رو توى
فرم تصحيح كرد يا خير؟ ایا نیاز به مکاتبه با kcc هست یا نه؟در ضمن نحوه املای اسم و فامیل خودم و همسرم در پاسبورت با فرم ها فرق داره چیکار کنم؟و این که ایا مدارک تحصیلی همسرم هم باید ترجمه بشه؟
ممنون ميشم جوابى بديد كه بتونه كمكم كنه
سپاسگذارم.

مشکلی نیست ملاک مدارک تحصیلی شخص برنده لاتاری هست ...آخرین مدارک تحصیلی همسرتون رو ترجمه کنید و همراه خود به مصاحبه ببرید.
فرم ها رو با دقت و بر اساس واقعیت موجود تکمیل و ارسال کنید
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 12:37)A_A نوشته:  دوستان کسی یادش هست که زمان ثبت نام اولیه عکسی که آپلود می کردیم مال زمان خاصی باید باشه؟

دوست عزیز تا جایی که من می دونم مشکلی نداره تا زمانی که تغییر زیادی توی چهرتون نیاشه و شما براحتی قابل تشخیص باشید خودتون را نگران این چیزها نکنین، کسانی رو می شناسم که با مشکلات بزرگتر از اینا و با دلی گنده رفتن ویزاشونم گرفتن و الانم دارن بلیط آمریکا رو می خرن. هر چی راحتتر بگیری راحتتر هم پیش می ره. موفق باشید.
تشکر کنندگان: t_arian_n ، A_A
من جای اسم و شهرت رو تو ثبت نام لاتاری اشتباه نوشتم الان می خوام به KCC نامه بدم که بدونن
یه اشتباه دیگه ای مه هستش زمان ثبت نام یکی از حرف های شهرتم رو با Y نوشتم اما الان تو پاسپورتم با I نوشته .
سومین اشتباهم اینه که پسونده شهرتم رو کلا تو ثبت نام ننوشتم اما تو پاسپورتم هس

من جزو برندگان ۲۰۱۵ هستم فرم DS-260 پر کردم و فرستادم با اطلاعات درست.

حالا می خوام به KCC بگم . بهترین نامه ای که میتونم بدم بهشون چی می تونه باشه ؟
شماره کیس: ***2015AS5 ,کنسولگری: Yerevan ,تعداد افراد منظور در کیس : 1 ,مصاحبه: May , کلیر بعد از ۲۱ روز
تشکر کنندگان:
سلام
من تو فرم ثبت نام اولیه فامیلم نوشتم hosseninejad اما الان که پاسپورتم نگاه میکنم
می بینم تو پاسپورت یه فاصله بینش هست hosseni nejad
حالا من همونی که ثبت نام کردم hosseninejadرو وارد فرم 260 کنم

لطفا راهنمایی کنید درست ترین کار چیه؟؟
تشکر کنندگان:

هشدار بسیار مهم امنیتی
تشکر کنندگان: A_A
من فرم ها رو پر کردم اما الان سه تا سوال دارم
من سال سوم دبیرستان جای دیگه رفتم ولی طبیعتا دیپلمم برای دبیرستان سال سوم خواهد بود. تو مشخصات فقط سال سوم رو وارد کردم و از اول و دوم چیزی نگفتم . دیدم دوستان گفتن از سال اول باید اطلاعاتتون رو وارد کنید. لازمه نامه بزنم بگم دوباره برای تنظیم اکانتم رو باز کنند یا بیشتر حساسیت ایجاد میکنه؟
دوره اموزشی سربازی که نباید به عنوان محل زندگی آورده بشه؟
خانمم برای تحصیل کاردانی 2 سال شمال بوده ولی اونجا اقامت نداشته و یه روزه یا نهایت دوروزه میرفته اونجا و برمیگشته و محل اقامتش رو همون تهران زدم لازمه که تغییرش بدم؟ آخه واقعا جای ثابتی نداشته.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
با عرض سلام و خسته نباشید
من تاریخ اخذ مدرک تحصیلی رو اشتباه وارد کردم . به نظرتون به KCC ایمیل بزنم یا مهم نیست ؟
تشکر کنندگان:
Have you attended any educational institutions at a secondary level or above?
من جواب این سوالو no اشتباها دادم و فرمم ثبت شده در حالی که لیسانس دارم باید چکار کنم
تشکر کنندگان:
دوستانی که فورم زمان قرعه کشی اشتباهاتی داشتن نگران نباشن ،تاکید میکنم فورم ۲۶۰ رو با دقت کامل و اطلاعات درست واقعی وارد کنید ،اشتباهاتی که قبل قرعه کشی داشتید ،مهم نیست ،فقط سهمیه کشوری که ازش استفاده کردید مهمه و اون هم که همه درست وارد کردن.
انقدر به خودتون استرس ندید یه سال باید واسه گریین کارت ضحمت کشید ،پس انرژیتون رو نگه دارید.
من تا الان بیش از ۵۰۰ صفحه از مهاجر سرا رو خوندم
.
.
.
.
.
مهم مهم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: نخجير ، Farshid22 ، A_A ، reytoon ، babak18
(2014-06-03 ساعت 09:16)behdadK نوشته:  من فرم ها رو پر کردم اما الان سه تا سوال دارم
من سال سوم دبیرستان جای دیگه رفتم ولی طبیعتا دیپلمم برای دبیرستان سال سوم خواهد بود. تو مشخصات فقط سال سوم رو وارد کردم و از اول و دوم چیزی نگفتم . دیدم دوستان گفتن از سال اول باید اطلاعاتتون رو وارد کنید. لازمه نامه بزنم بگم دوباره برای تنظیم اکانتم رو باز کنند یا بیشتر حساسیت ایجاد میکنه؟
دوره اموزشی سربازی که نباید به عنوان محل زندگی آورده بشه؟
خانمم برای تحصیل کاردانی 2 سال شمال بوده ولی اونجا اقامت نداشته و یه روزه یا نهایت دوروزه میرفته اونجا و برمیگشته و محل اقامتش رو همون تهران زدم لازمه که تغییرش بدم؟ آخه واقعا جای ثابتی نداشته.

سلام دوست عزیز
من هم مشکلم در مورد مدرسه محل تحصیل مثل شما است. یعنی دوره دبیرستان را در ۳ دبیرستان مختلف گذروندم . ایا شما پاسخی گرفته اید؟
چگونه باید در مورد دبیرستانهای مختلف فرم رو پر کرد؟
ممنون میشوم اگر پاسخ دهید.
WinkBig Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان