کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
سلام من تاریخه تولدمو یه سال کمتر زدم بجا 87 زدم 86 تو فرم 260 باید درستشو بزنم یا همون اشتباه رو بنویسم بد نامه بزنم که اشتبا شده یا تو همین فرم 260 درستش کنم و بعد اطلاع بدم ممنون میشم کمکم کنید
تشکر کنندگان: tapartoor600
تویه فورم درستش رو بزن ، این رو مطمعنم
ولی این رو مطمعا نیستم ،ولی شنیدم فقط واسه مکاتبه با کی سی سی تویه ایمیل از اشتباهش اصتفاده کنی ،اما یه سرچ کن بهتره
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: A_A
دوستان موقع ثبت نام فامیل شوهرم با یک فاصله بین دوقسمت نوشته شده بر اساس پاسپورت جدید سرهم نوشته شده باید به kccنامه بدم؟
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
من برای فامیلی خودم این مشکل رو دارم و تویه فورم ۲۶۰ مانند گذرنامه وارد کردم
اگه تویه فورم اشتباه داشتید ،باید به کی سی سی ایمیل بدید و توضیح بدید که در وارد کردن اطلاعات اشتباه املایی داشتید.
سعی کنید خلاصه و مفید بنویسید.
بالا سمت راست اطلاعات کیستون رو بنویسید
موضوع ایمیل رو شماره کیس نامبرتون وارد کنید.
با ایمیل اکانتی ایمیل بفرستید که تویه فورم ۲۶۰ معرفی کردید
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
(2014-06-11 ساعت 15:07)salman sam نوشته:  سلام من تاریخه تولدمو یه سال کمتر زدم بجا 87 زدم 86 تو فرم 260 باید درستشو بزنم یا همون اشتباه رو بنویسم بد نامه بزنم که اشتبا شده یا تو همین فرم 260 درستش کنم و بعد اطلاع بدم ممنون میشم کمکم کنید

یه ایمیل به kcc بزنین و اشتباهتونو توضیح بدین . حتما فرم 260 رو با اطلاعات درست کامل کنین.

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین
تشکر کنندگان: A_A ، salman sam
من به جای کدپستی دانشگاه صندوق پستی دانشگامو وارد کردم. الان باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 10:35)javidk نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 10:19)sm2015 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 08:34)mani.iht نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 11:43)reytoon نوشته:  
(2014-05-10 ساعت 03:27)babak18 نوشته:  سلام من هم جزو برندگان 2015 هستم ولی متاسفانه موقع ثبت نام مشخصات فرزند یک ساله ام ثبت نشده است بنظر شما شانسی دارم و برای مصاحبه برم یا نه ؟ فکرم دیگه کار نمی کنه لطفا راهنماییم کنید ممنون از کسانیکه با نظراتشون راه درست راه نشانم می دهند

بابک عزیز تا جایی که من یادمه قید کردن فرزند آبشنال بود (اختیاری) البته مطمئن نیستم .... ولی ته دلم میگه به مشکل نمیخوری....آمریکا میبینمت

دوست عزیز نمیخوام ناامیدتون کنم اما طبق قانون قید کردن اسم فرزندان زیر ۲۱ سال اجباری هست و عدم درج نامه فرزندان زیر ۲۱ سال احتمال خیلی‌ خیلی‌ زیاد ریجکتی به همراه داره.خیلی‌ متاسف و ناراحت شدم.اما ناا امید نباشین و تاکید می‌کنم همه چیز به نظر افسر مصاحبه کننده مربوط می‌شه.
امسال ذکر نام فرزند گزینه ای اختیاری بوده که عکس فرم توی چند پست قبلی گذاشته شده .نگران نباشید نام فرزندتون رو اضافه کنید و منتظر بشین تا فرم توسط kccتایید بشه و تکمیل کنید و همراه فرم های خودتون ارسال کنید

Important note: If you had a spouse or children prior to submitting your original entry, but you did not include them on your original entry form, then your case will be disqualified at the time of your visa interview. Neither you nor any of your family members will receive visas.

توجه توجه سلام دوست عزیز
من از قبول شدگان 2014 هستم نمی دونم این جواب را ببینی یا خیر
ولی واقعیت اینکه نه وقت خودت را تلف کن نه اینکه پولت را .
حالت من عینا مثل شما بود حتی در نامه مصاحبه نام تمام اعضای خانواده قید شده بود ولی متاسفانه ریجکت شدیم منهم تصور می کردم وقتی در فرمهای بعدی می توانی اطلاعات را کامل بدهی مشکلی بوجود نمی آید اگر خواستی پیغام خصوصی بگذارید در خدمت هستم
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، lighter ، babak18
سلام . من اشتباه مربوط به اسپل اسم را به kcc ایمیل کردم اما در جواب نوشتند برای سوالات به سایت travel.state.gov مراجعه کنید. من فرم را submit کردم میخواهم فرم بار دیگر باز شود و اشکالات را اصلاح کنم چه کارکنم چه ایمیلی بزنم ؟ ممنون از راهنماییتان
تشکر کنندگان:
دوستان
من در وارد کردن فامیل همسرم اشتباه کرده بودم میل زدم با مشخصات کامل شامل شماره کیس اسم تاریخ تولد و انها حدود 3 هفته بعد اون رکورد رو انلاک کردن و به من میل زدن و من هم درست کردم و دوباره ارسال کردم. مشخصا در میل درخواست انلاک کردن کنید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: farhad_syd
(2014-06-15 ساعت 12:59)Amir jan نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 10:35)javidk نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 10:19)sm2015 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 08:34)mani.iht نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 11:43)reytoon نوشته:  بابک عزیز تا جایی که من یادمه قید کردن فرزند آبشنال بود (اختیاری) البته مطمئن نیستم .... ولی ته دلم میگه به مشکل نمیخوری....آمریکا میبینمت

دوست عزیز نمیخوام ناامیدتون کنم اما طبق قانون قید کردن اسم فرزندان زیر ۲۱ سال اجباری هست و عدم درج نامه فرزندان زیر ۲۱ سال احتمال خیلی‌ خیلی‌ زیاد ریجکتی به همراه داره.خیلی‌ متاسف و ناراحت شدم.اما ناا امید نباشین و تاکید می‌کنم همه چیز به نظر افسر مصاحبه کننده مربوط می‌شه.
امسال ذکر نام فرزند گزینه ای اختیاری بوده که عکس فرم توی چند پست قبلی گذاشته شده .نگران نباشید نام فرزندتون رو اضافه کنید و منتظر بشین تا فرم توسط kccتایید بشه و تکمیل کنید و همراه فرم های خودتون ارسال کنید

Important note: If you had a spouse or children prior to submitting your original entry, but you did not include them on your original entry form, then your case will be disqualified at the time of your visa interview. Neither you nor any of your family members will receive visas.

توجه توجه سلام دوست عزیز
من از قبول شدگان 2014 هستم نمی دونم این جواب را ببینی یا خیر
ولی واقعیت اینکه نه وقت خودت را تلف کن نه اینکه پولت را .
حالت من عینا مثل شما بود حتی در نامه مصاحبه نام تمام اعضای خانواده قید شده بود ولی متاسفانه ریجکت شدیم منهم تصور می کردم وقتی در فرمهای بعدی می توانی اطلاعات را کامل بدهی مشکلی بوجود نمی آید اگر خواستی پیغام خصوصی بگذارید در خدمت هستم

واي كه عجب مردماني داريم ! چرا وقتي خودتون رفيوز شده كيستون اطلاعات غلط و منفي به بقيه ميدين؟ دوست عزيزي كه اطلاعات فرزندتون و نزديد و باقي دوستاني كه اشتباهي توي فرم ثبت نام اوليه داشتيد، من به عنوان كسي كه با چندين اشتباه در فرم ثبت نام اوليه به مصاحبه رفتم و ويزا هم گرفتم به شما ميگم كه هيچ مشكلي نخواهيد داشت مگر اينكه خداي نكرده دروغي گفته شده باشه، حدالمقدور ١ ايميل به kcc بزنيد و مساله رو بگيد، آنها هم در جواب به شما خواهند گفت.كه نميتونن تغييري براتون ثبت كنن ولي ازتون ميخوان كه روز مصاحبه به افيسر بگيد تا براتون اصلاح كنن، هيچ مشكلي هم پيش نمياد، شخص بنده هم نزديك بود با راهنمايي هاي بعضي دوستان كه ميگفتن پولم و دور نريزم ويزا.رواز دست بدم كه خدا رو شكر اين كارو نكردم و به مصاحبه رفتم. ايشالا موفق باشيد و اميدتون و از دست نديد.
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
تشکر کنندگان: farshadm999 ، AliReza.Sh
بچه ها ایمیل kcc چیه دقیقا؟ من میخام ایمیل بزنم بگم بجای کد پستی دانشگاه صندوق پستی رو وارد کردم چی جوری باید بگم؟ ترو خدا کمکم کنییین
تشکر کنندگان:
چرا کسی تو هیچ تاپیکی ج منو نمیده Sad((((((
تشکر کنندگان:
(2014-06-21 ساعت 00:38)امیلی نوشته:  بچه ها ایمیل kcc چیه دقیقا؟ من میخام ایمیل بزنم بگم بجای کد پستی دانشگاه صندوق پستی رو وارد کردم چی جوری باید بگم؟ ترو خدا کمکم کنییین

مشکلی نداره. اتفاقا برای دانشگاه کد پستی گیر نمیاد من هم صندوق پستی زدم. اصلا میتونستید نزنید و بگین N/A
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-06-21 ساعت 00:38)امیلی نوشته:  بچه ها ایمیل kcc چیه دقیقا؟ من میخام ایمیل بزنم بگم بجای کد پستی دانشگاه صندوق پستی رو وارد کردم چی جوری باید بگم؟ ترو خدا کمکم کنییین
سلام دوست عزيز، اصلا نگران نباشيد كه اصلا مهم نيست و دوستاي امريكايي مون اصلا تو قيد و بند اين مسائل نيستند، اين هم ايميل KCC
KCCDV@state.gov
و جوابشون اگه ايميل بزنيد اين خواهد بود
It does not matter.
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، sunflower00
دوستان عزیز اگر تو نام یا سال تولد اشتباهی کردین حتما به kcc ایمیل بزنین اماسایر چیزها رو روز مصاحبه مسوول دریافت مدارک میگه ایا چیزی هست که بخواین اصلاح کنین و همون روز میشه اصلاح کرد ایمیل kcc تو نامه قبولی هست
تشکر کنندگان: amin arefi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان