کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2014-05-18 ساعت 10:49)amirali_badghelegh نوشته:  سلام دوستان
من یه چیزی میگم خیال همه کسانی که مثل من بودن راحت بشه
اردیبهشت 92 اسم دوست دختر بنده در لاتاری در اومد. ما در ۳ خرداد عقد کردیم و فرم های دوم رو ۲ تایی پر کردیم.در موقع فرستادن مدارک کپی عقد نامه با ترجمه و تایید وزارت امور خارجه براشون فرستادیم.وقتی هم که دعوتنامه مصاحبه بعد از ۱۰ ماه (بسته به شماره کیس) اومد اسم من نیز داخل دعوتنامه بود. اوایل ماه می هم رفتیم دبی آزمایش مدیکال رو دادیم ، بعد هم که رفتیم سفارت مدارک لازم رو دادیم مصاحبه شدیم، با توجه به اینکه من نه کار دولتی داشتم و از سربازی هم معاف بودم یک ضرب ویزا رو گرفتیم.

سلام
من و همسرم هم مورد مشابه شما هستیم. ولی جشن عروسی نگرفتیم و عکس عروسی نداریم. اینجا من متوجه شدم همه کیس های مشابه عکس عروسی می برن. آیا شما هم روز مصاحبه عکس عروسی یا سند دیگه ای ارائه دادین؟
تشکر کنندگان: hilda60 ، ebrahim1e
دوستانی که بعد از قبولی ازدواج کردن و تجربه مصاحبه دارن آیا عکس عروسی یا مراسم عقد ضروریه؟ ما کلی عکس از سه سال دوستی و نامزدی داریم ولی مراسمی نگرفتیم. در کل هم به نظر منطقی نمی آد که روز مصاحبه عکس مراسم به عنوان سند اعتبار داشته باشه، شما تجربه تون از مصاحبه چی بوده؟ لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: hilda60
ما سه ماه قبل از اعلام نتایج لاتاری عقد کردیم و فقط مراسم عقد در محضر و خونه داشتیم و مراسم عروسی نداشتیم
با این حال کلی عکس با خودمون روز مصاحبه بردیم و چقدر هم خوب شد بردیم چون اگه نمیبردیم امکان داشت من یک ضرب نگیرم
سفرنامم هم نوشتم بیشتر سوالات آفیسر در مورد نحوه اشنایی و خواستگاری و سال نامزدی و و عقد و ... بود
کلی هم عکس داشتیم مثل تولدها . چهره های مختلفمون . خانواده هامون. تو برف . تو تابستون . تو محضر و ...
و همه رو هم دونه به دونه نگاه کرد و خداروشکر مشکلی پیش نیومد و من یک ضرب گرفتم
البته از بقیه دوستان پرینت مکالمات و چیزهای دیگه مثل اینکه خواستن
بازم تا جاییکه میتونید کلی سند و مدرک با خوتون داشته باشید که شک و شبه ایی پیش نیاد
موفق باشید
و برای ویزای همسرم دعا کنید.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: soho ، ben123 ، Amir.AA ، bahar101 ، chakavakl ، ebrahim1e
ما هم مراسم نداشتیم

اما حتی عکس نامزدی هم نخواستن اصلا گفتن عکس نیاز نیست و نگرفتن
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: soho ، ebrahim1e ، hilda60 ، ben123
ما هم بالاخره رفتیم مصاحبه و با توجه به پیگیریهایی که کردم و ایمیل زدم به سفارت اسم خانومم دم سفارت بود و به راحتی وارد شدیم. حدوده 70 تا عکس برده بودیم که افیسر عکسها را دید و چند تا سوال پرسید کی اشنا شدید کجا اشنا شدید کی عقد کردید با هم زندگی میکنید و از این چیزا
در ضمن من حتی بعد از ثبت نام با خانمم اشنا شده بودم و 4 ماه بعد از نتایج عقد کرده بودیم و هیچ مدرکی عیر از عکسها نداشتم همین من هنوز ارمنستانم اما دوستان هر سوالی داشته باشن در خدمتم
اخرشم AP خوشگلرو داد بمون بخاطر سربازی
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: hilda60 ، ben123 ، Hopeman
(2015-08-06 ساعت 00:02)ebrahim1e نوشته:  ما هم بالاخره رفتیم مصاحبه و با توجه به پیگیریهایی که کردم و ایمیل زدم به سفارت اسم خانومم دم سفارت بود و به راحتی وارد شدیم. حدوده 70 تا عکس برده بودیم که افیسر عکسها را دید و چند تا سوال پرسید کی اشنا شدید کجا اشنا شدید کی عقد کردید با هم زندگی میکنید و از این چیزا
در ضمن من حتی بعد از ثبت نام با خانمم اشنا شده بودم و ۴ ماه بعد از نتایج عقد کرده بودیم و هیچ مدرکی عیر از عکسها نداشتم همین من هنوز ارمنستانم اما دوستان هر سوالی داشته باشن در خدمتم

افيسر همون آقاي مسن مو جو گندمي بود؟
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
تشکر کنندگان: hilda60 ، ebrahim1e
(2015-08-06 ساعت 13:53)Hopeman نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 00:02)ebrahim1e نوشته:  ما هم بالاخره رفتیم مصاحبه و با توجه به پیگیریهایی که کردم و ایمیل زدم به سفارت اسم خانومم دم سفارت بود و به راحتی وارد شدیم. حدوده 70 تا عکس برده بودیم که افیسر عکسها را دید و چند تا سوال پرسید کی اشنا شدید کجا اشنا شدید کی عقد کردید با هم زندگی میکنید و از این چیزا
در ضمن من حتی بعد از ثبت نام با خانمم اشنا شده بودم و ۴ ماه بعد از نتایج عقد کرده بودیم و هیچ مدرکی عیر از عکسها نداشتم همین من هنوز ارمنستانم اما دوستان هر سوالی داشته باشن در خدمتم

افيسر همون آقاي مسن مو جو گندمي بود؟

ایروان فقط همون یک نفره که این روزا مصاحبه میکنه
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-08-04 ساعت 16:12)soho نوشته:  دوستانی که بعد از قبولی ازدواج کردن و تجربه مصاحبه دارن آیا عکس عروسی یا مراسم عقد ضروریه؟ ما کلی عکس از سه سال دوستی و نامزدی داریم ولی مراسمی نگرفتیم. در کل هم به نظر منطقی نمی آد که روز مصاحبه عکس مراسم به عنوان سند اعتبار داشته باشه، شما تجربه تون از مصاحبه چی بوده؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
ما ازدواجمون طوری بود که حتی بعد از قبولی انجام شده بود و روز مصاحبه عکسهای ازدواج را بردیم. هم از جشنمون و هم مراسم عقدمون و آفیسر قانع شدند و مشکلی پیش نیومد
موفق باشید
تشکر کنندگان: hilda60 ، Amir.AA ، r.bazargan
سلام دوستان
نامزد من میخواد بعداز گرفتن گرین کارت برای پاس سفید اقدام کنه و دوسال ایران باشه و برای ویزای ازدواج اقدام کنه.
ایا برای گرفتن ویزای ازدواج باید از امریکا اقدام کنه یا از ایران و سفارت در انکارا هم میشه؟
یک نفر
مصاحبه 7 جولای انکارا
تشکر کنندگان: ebrahim1e
(2015-08-26 ساعت 19:50)شیرین0053 نوشته:  سلام دوستان
نامزد من میخواد بعداز گرفتن گرین کارت برای پاس سفید اقدام کنه و دوسال ایران باشه و برای ویزای ازدواج اقدام کنه.
ایا برای گرفتن ویزای ازدواج باید از آمریکا اقدام کنه یا از ایران و سفارت در انکارا هم میشه؟

درود
دوست عزیز نامزد شما میتونن بعد از این که فرم های I-130 , I-131 رو که مربوط به پاس سفید و ازدواج هستش رو تکمیل کردند و بعد از اینکه پاس سفید رو گرفتند و با درخواستشون موافقت شد، میتونن بیان ایران و طی مدتی که پرونده بررسی میشه کنار شما باشن اما وقتی شما برای مصاحبه به سفارت میرید ایشون باید در امریکا باشن. در واقع شما میرید تا درخواست بدید به نامزدتون ملحق بشید و ایشون حتما باید در اون زمان در امریکا ساکن باشند.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ehsan TT

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان