کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2014-05-17 ساعت 08:51)alimomen نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 02:14)arash723 نوشته:  ظاهرا امسال اگه ازدواج کنیم باید انلاین پرکنیم متاهل شدیم حالا کسی بعد از پر کردن ازدواج کرد و اونجا مجرد زده بود با توجه به اینکه اینفرمها حداقل توسط ما نمیشه اپدیت بشه ایا مشکلی پیش نمیاد؟
سوال دومم: دوستان من استرس زیادی دارم کیس ما 1800 هست میخوام یکی منو مطمین کنه که ازدواج قبل از پر کردن فرم و بعدش قبل از مصاحبه هیچ فرقی نداره منو همسر اینده ام همش استرس داریم ایشون نمیتونه تنها مسافرت کنه و میترسیم من رد بشم این افیسرها هخلاقشون معلوم نیست به نظرتون فرمو 2 هفته به تعویق بندازیم و متاهل پر کنیم بهتره یا 19 می مجرد بده و 2 ماه بعد عقد کنیم و این دو کیس چقدر با هم فرق دارن
دوست گرامی فرم روبه تعویق بندازی به نظر من بهتره تا اینکه درگیر آپدیت کردن و مسایل اینجوری بشی کماهی که شما برای فرستادن فرمها فعلا وقت داری فقط باید تاریخ عقدتون داخل عقدنامه قبل از تاریخی که فرمها رو پر میکنی باشه نه اینکه متاهلی فرمها رو پر کنی و بعدا عقد کنی
سلام
با نظر علی کاملا موافقم و صلاح شما در اینهSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: arash723 ، A_A
(2014-05-18 ساعت 13:55)محبت نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 12:39)ajab1 نوشته:  دوستان سلام
بنده میخواهم دی ماه امسال اقدام به ازدواج کنم و فرم هام رو هم که 19 می پر میکنم میزنم مجرد، حالا سوال بنده این هست که وقتی من قبل از مصاحبه ازدواج کرده باشم می بایست چه کار کنم؟ و یک سوال دیگه اینکه من بعد از مصاحبه و گرفتن ایشالا ویزا اگر ازدواج کنم اون موقع چی میشه؟
خیلی خیلی خیلی ممنون میشم اگر اطلاعات در اختیارم بگذارید
سلام
اگر قصد قطعی برای ازدواج دارید بهتره قبل از مصاحبه باشه و شما بعدا برای کی سی سی مدارک ازدواجتون رو همراه اپدیت فرمها و یه توضیح میفرستید و در صورت دریافت گرین کارت برای ازدواج به این تاپیک برو http://www.mohajersara.com/thread-2833.html و در این تاپیک 134 صفحه راجب ازدواج با کسی که گرین کارت داره سوال و جواب شده.Smile

اگر قبل از مصاحبه اقدام کنم اون موقع احتمال کلیرنس خوردن بالا میره؟ و یا اینکه ویزا ندن؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
دوستان من از مصاحبه بیام و ایشالا ویزا بگیرم آیا اگر قبل رفتن به آمریکا برای فعال سازی و گرفتن گرین کارد همین جا ازدواج کنم و بعد برم مشکلی پیش میاد برام؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان فقط تجربه خودم رو می نویسم ... شاید بدردتون بخوره

1- عدم صداقت در زمان ثبت نام (اگر مجرد بودین و زدین متاهل (خیلی واضح اگر تاریخ اردواجتون قراره بعد از پروسه ثبت نام شما باشه و شما موقع ثبت نام مجرد بودین و زدین متاهل) به مشکل بر می خورید . چرا ؟ چونکه صادق نبودید . ولی باز می گم هیچ چیزی قطعی نیست تمام تلاش خودتون رو بکنید )

2- اگر قصد ازدواج دارید ولی شرایطش محیا نیست ، میتونید وقت مصاحبه تون رو بندازین عقب ولی من پیشنهاد نمی کنم ، احتمال اینکه ویزا تموم بشه و یا مشکلات دیگه هست .

3- بهتون پیشنهاد میکنم کار امروز رو به فردا نندازین و سریعا ازدواج کنید و فکر اینکه اول خودم برم و بعدا اقدام کنم رو از سرتون بیرون کنید که پروسه اش بسیار پیچیده و نفس گیره .

4- و اما درباره اینکه چجوری باید اقدام کنید و چه کاری باید بکنید که همسرتون رو چجوری به کیستون اضافه کنید تجربه ها متفاوته و هیچ کس نمی تونه بهتون درست راهنمایی کنه بجز خود KCC ، قبل از هر کاری حتما حتما حتما باهاشون مکاتبه کنید ، ممکنه بهتون دیر جواب بدن ولی جواب میدن حداکثر 10 روزه . ارشون کسب تکلیف کنید و یادتون باشه باید حتما باید آفیسر رو قانع کنید که رابطه تون واقعیه (با عکس عروسی ، عکس های مسافرت هاتون ، پرینت مکالمات تلفنی تون و هر چیزی که رابطه شما رو ثابت کنه (البته این ها رو برای روز مصاحبه حاضر کنید) )

عرف اینه که شما به KCC ایمیل می زنید و بهشون می گید یه رابطه دارید و قصد ازدواج و قصد دارید که همسرتون رو به کیس لاتاری تون اضافه کنید . اونها معمولا می گن مدارک فوق رو حاضر کنید و این فرمها رو آپدیت کنید و یا اگر کیستون رفته باشه سفارت بهتون میگن : ترجمه عقدنامه و فلان مدارک رو برای کنسولگری بفرستین . بعد اسم همسر شما به لیست ورود به سفارت برای مصاحبه اضافه می کنن و بقیه اش دیگه با شماست که روز مصاحبه بتونین آفیسر رو قانع کنین . من و خانمم 12 سال با هم دوست بودیم ، من اول مدارکم رو برای KCC بصورت مجردی فرستادم و زمانی که KCC مدارک رو برای ترکیه فرستاده بود نظرم عوض شد ، در عرض یک ماه عقد کردم رفتم آتلیه تمام عکس های مسافرت های مجردیم با خانمم و دوران دانشگاه و اینها رو + عکس های عقد رو دادم آلبوم کرد . بعد با KCC تماس گرفتم (با ایمیل) اونا ازم خواستن عقد نامه ام رو با مدارک خانمم + فرم های جدید رو برای سفارت بفرستم ، منم همین کار رو کردم ، روز مصاحبه اسم جفتمون توی لیست دم در بود نتیجتا جفتمون رفتیم داخل مصاحبه کردیم ، از رابطه طولانی مون تعریف کردیم ، آلبوم ها رو نشون دادیم و آفیسر رو قانع کردیم که رابطه مون طولانی مدت بوده و قصد داریم با هم زندگی کنیم و ماجرا سوری نیست . با اینکه 72 روز کلیرنس بهمون خورد ولی در نهایت جفتمون کلیر شدیم و ویزامون رو با هم گرفتیم .

یادتون نره حتما حتما قبل از هر کاری مستقیما از KCC کسب تکلیف کنید .
موفق باشید .
شماره کیس: 8XXX|ارسال :20May|کارنت:10 April|مصاحبه :آنکارا-June W1
سفرنامه
وضعیت کیس:کلیر در تاریخ Aug16
مقصد :Sweet Home Alabama
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Mahmood129 ، محبت ، A_A ، alitab ، lighter
من و نامزدم شش سال همکار بودیم قصد داشتیم تا یکسال آینده ازدواج کنیم اما الان میخواییم ازدواج کنیم که بتونیم فرم روپر کنیم
1. گواهی اشتغال به کار از شرکت میتونه در اثبات رابطه امون کمک کنه؟ و عکس هایی که تو مراسم شرکت داشتیم؟
2. کیس نامبرم بین 2000 و 3000 هسنت تا حداکثر تیرماه یا مرداد ازدواج میکنیم آیا دیر نیست برای ارسال فرمها
چون میخوام بعد ازدواج یکدفعه فرم رو ارسال کنم
3.
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، A_A
سلام به بچه هاي عزيز مهاجر سرا
واقعا نميدونستم اين سوالو كدوم پارت بپرسم،ممنون ميشم اگه كسي جوابشو ميدونه راهنماييم كنه!
زمان ثبت نام من گزينه ازدواجو زدم و مشخصات همسرمو وارد كردم،اما به احتمال خيلي زياد بدون همسرم بايد مصاحبه برم،البته ناگفته نماند برنده اصلي منم،حالا بنظرتون مشكلي در روند كار من پيش نمياد؟؟؟ آفيسر بازخواستم نميكنه واسه عدم حضور همسرم؟؟؟ دارم ميميرم از استرس Sad
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 20:01)Oskol نوشته:  سلام به بچه هاي عزيز مهاجر سرا
واقعا نميدونستم اين سوالو كدوم پارت بپرسم،ممنون ميشم اگه كسي جوابشو ميدونه راهنماييم كنه!
زمان ثبت نام من گزينه ازدواجو زدم و مشخصات همسرمو وارد كردم،اما به احتمال خيلي زياد بدون همسرم بايد مصاحبه برم،البته ناگفته نماند برنده اصلي منم،حالا بنظرتون مشكلي در روند كار من پيش نمياد؟؟؟ آفيسر بازخواستم نميكنه واسه عدم حضور همسرم؟؟؟ دارم ميميرم از استرس Sad

چرا که نه.یعنی زدی زن داری در حالی که متاهل نبودی؟
احتمال رد شدن کیست زیاده
تشکر کنندگان: r.bazargan ، محبت
(2014-05-22 ساعت 21:37)..... نوشته:  

احتمال رد شدن کیست زیاده
بیا پیام خصوصی بهت بگم

همسر دارم اما مشكل باهم پيدا كرديم ولي جدا نشديم !!!
تشکر کنندگان:
(2014-05-23 ساعت 23:13)..... نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 00:18)Oskol نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 21:37)..... نوشته:  

احتمال رد شدن کیست زیاده
خب یا باید جدا بشید و گواهی طلاق ببری یا حتما باید اونم بیاد برای مصاحبه
خوب مشكل اينه كه ايشون حاضر به جدايي نيست، بنظرتون من بايد چيكار كنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 11:41)Given نوشته:  سلام دوستان فقط تجربه خودم رو می نویسم ... شاید بدردتون بخوره

1- عدم صداقت در زمان ثبت نام (اگر مجرد بودین و زدین متاهل (خیلی واضح اگر تاریخ اردواجتون قراره بعد از پروسه ثبت نام شما باشه و شما موقع ثبت نام مجرد بودین و زدین متاهل) به مشکل بر می خورید . چرا ؟ چونکه صادق نبودید . ولی باز می گم هیچ چیزی قطعی نیست تمام تلاش خودتون رو بکنید )

2- اگر قصد ازدواج دارید ولی شرایطش محیا نیست ، میتونید وقت مصاحبه تون رو بندازین عقب ولی من پیشنهاد نمی کنم ، احتمال اینکه ویزا تموم بشه و یا مشکلات دیگه هست .

3- بهتون پیشنهاد میکنم کار امروز رو به فردا نندازین و سریعا ازدواج کنید و فکر اینکه اول خودم برم و بعدا اقدام کنم رو از سرتون بیرون کنید که پروسه اش بسیار پیچیده و نفس گیره .

4- و اما درباره اینکه چجوری باید اقدام کنید و چه کاری باید بکنید که همسرتون رو چجوری به کیستون اضافه کنید تجربه ها متفاوته و هیچ کس نمی تونه بهتون درست راهنمایی کنه بجز خود KCC ، قبل از هر کاری حتما حتما حتما باهاشون مکاتبه کنید ، ممکنه بهتون دیر جواب بدن ولی جواب میدن حداکثر 10 روزه . ارشون کسب تکلیف کنید و یادتون باشه باید حتما باید آفیسر رو قانع کنید که رابطه تون واقعیه (با عکس عروسی ، عکس های مسافرت هاتون ، پرینت مکالمات تلفنی تون و هر چیزی که رابطه شما رو ثابت کنه (البته این ها رو برای روز مصاحبه حاضر کنید) )

عرف اینه که شما به KCC ایمیل می زنید و بهشون می گید یه رابطه دارید و قصد ازدواج و قصد دارید که همسرتون رو به کیس لاتاری تون اضافه کنید . اونها معمولا می گن مدارک فوق رو حاضر کنید و این فرمها رو آپدیت کنید و یا اگر کیستون رفته باشه سفارت بهتون میگن : ترجمه عقدنامه و فلان مدارک رو برای کنسولگری بفرستین . بعد اسم همسر شما به لیست ورود به سفارت برای مصاحبه اضافه می کنن و بقیه اش دیگه با شماست که روز مصاحبه بتونین آفیسر رو قانع کنین . من و خانمم 12 سال با هم دوست بودیم ، من اول مدارکم رو برای KCC بصورت مجردی فرستادم و زمانی که KCC مدارک رو برای ترکیه فرستاده بود نظرم عوض شد ، در عرض یک ماه عقد کردم رفتم آتلیه تمام عکس های مسافرت های مجردیم با خانمم و دوران دانشگاه و اینها رو + عکس های عقد رو دادم آلبوم کرد . بعد با KCC تماس گرفتم (با ایمیل) اونا ازم خواستن عقد نامه ام رو با مدارک خانمم + فرم های جدید رو برای سفارت بفرستم ، منم همین کار رو کردم ، روز مصاحبه اسم جفتمون توی لیست دم در بود نتیجتا جفتمون رفتیم داخل مصاحبه کردیم ، از رابطه طولانی مون تعریف کردیم ، آلبوم ها رو نشون دادیم و آفیسر رو قانع کردیم که رابطه مون طولانی مدت بوده و قصد داریم با هم زندگی کنیم و ماجرا سوری نیست . با اینکه 72 روز کلیرنس بهمون خورد ولی در نهایت جفتمون کلیر شدیم و ویزامون رو با هم گرفتیم .

یادتون نره حتما حتما قبل از هر کاری مستقیما از KCC کسب تکلیف کنید .
موفق باشید .

واقعا ممنون برای راهنمایی دقیق
شرایط منم خیلی خیلی شبیه شماست
تصمیم گرفتم که همین کاره شمارو انجام بدم

فقط 1 سوال
دلیل کلیرنس خوردنتونو ازدواجتون می دونین یا مشکل از جایی دیگه بوده؟
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان:
(2014-05-24 ساعت 00:11)..... نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 23:50)Oskol نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 00:18)Oskol نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 21:37)..... نوشته:  چرا که نه.یعنی زدی زن داری در حالی که متاهل نبودی؟
احتمال رد شدن کیست زیاده
خب گفتم که یا باید بیاد باهات یا طلاق بدین

من نمی دانم چرا ما ایرانی ها از چیزهایی که تخصص نداریم اظهار نظر می کنیم دوست عزیز اگر دوست داری تنها بری مصاحبه می تونی تنها بری اونها با برنده کار دارند متونی تو فرمها kcc بزنی separation به معنی جدا شدن ولی نه طلاق یا می تونی بگی همسرم بعدا می یاد مصاحبه ولی از من به تو نصیحت امزیکا دیگه اون امریکای قدیم نیست خیلی ها اومدن و دیدن برگشتن اینجا یا باید خیلی تخصص بالای در رشته های که نیاز دارن داشته باشید یا اینکه باید کارهای گارسونی و.. بکنی که بعد از مدتی خسته می شی و بر مگردی پس قبل از شروع تحقیق کن نیای اینجا هم پولتو از دست بدی هم سرخورده بشی که 80 درصد بچه های لاتاری می شن چون یا واقع بین نیستن یا نمی دونن
تشکر کنندگان: 3rip ، r.bazargan ، arash723
(2014-05-24 ساعت 03:04)salam100 نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 00:18)Oskol نوشته:  همسر دارم اما مشكل باهم پيدا كرديم ولي جدا نشديم !!!

من نمی دانم چرا ما ایرانی ها از چیزهایی که تخصص نداریم اظهار نظر می کنیم دوست عزیز اگر دوست داری تنها بری مصاحبه می تونی تنها بری اونها با برنده کار دارند متونی تو فرمها kcc بزنی separation به معنی جدا شدن ولی نه طلاق یا می تونی بگی همسرم بعدا می یاد مصاحبه ولی از من به تو نصیحت امزیکا دیگه اون آمریکای قدیم نیست خیلی ها اومدن و دیدن برگشتن اینجا یا باید خیلی تخصص بالای در رشته های که نیاز دارن داشته باشید یا اینکه باید کارهای گارسونی و.. بکنی که بعد از مدتی خسته می شی و بر مگردی پس قبل از شروع تحقیق کن نیای اینجا هم پولتو از دست بدی هم سرخورده بشی که 80 درصد بچه های لاتاری می شن چون یا واقع بین نیستن یا نمی دونن

مرسي دوست من، باز يكم اميدوار شدم، دوست قبليمون پاك منو نااميد كرده بودن، ببخشيد باز سوال ميپرسم، طبق اين فرم ٢٦٠ي كه دوستان تو سايت گذاشتن گزينه اي داره كه آيا همسرت با تو ميخواد امريكا بياد و من اگه no بزنم و اينكه بعدش هم تصميم نداره بياد و من بازهم no بزنم،حله قضيه؟ يا اينكه كجا و كي بايد اعلام كنم تنها ميام؟ والا اگه برنامم جور شه فعلا تصميمم اينه كه ادامه تحصيل بدم تو مقطع ارشد، گويا ميشه كسي كه گرين كارت داره از دولت وام بدون بهره بگيره!
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-05-24 ساعت 10:58)Oskol نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 23:13)..... نوشته:  خب یا باید جدا بشید و گواهی طلاق ببری یا حتما باید اونم بیاد برای مصاحبه

من نمی دانم چرا ما ایرانی ها از چیزهایی که تخصص نداریم اظهار نظر می کنیم دوست عزیز اگر دوست داری تنها بری مصاحبه می تونی تنها بری اونها با برنده کار دارند متونی تو فرمها kcc بزنی separation به معنی جدا شدن ولی نه طلاق یا می تونی بگی همسرم بعدا می یاد مصاحبه ولی از من به تو نصیحت امزیکا دیگه اون آمریکای قدیم نیست خیلی ها اومدن و دیدن برگشتن اینجا یا باید خیلی تخصص بالای در رشته های که نیاز دارن داشته باشید یا اینکه باید کارهای گارسونی و.. بکنی که بعد از مدتی خسته می شی و بر مگردی پس قبل از شروع تحقیق کن نیای اینجا هم پولتو از دست بدی هم سرخورده بشی که 80 درصد بچه های لاتاری می شن چون یا واقع بین نیستن یا نمی دونن

مرسي دوست من، باز يكم اميدوار شدم، دوست قبليمون پاك منو نااميد كرده بودن، ببخشيد باز سوال ميپرسم، طبق اين فرم ٢٦٠ي كه دوستان تو سايت گذاشتن گزينه اي داره كه آيا همسرت با تو ميخواد امريكا بياد و من اگه no بزنم و اينكه بعدش هم تصميم نداره بياد و من بازهم no بزنم،حله قضيه؟ يا اينكه كجا و كي بايد اعلام كنم تنها ميام؟ والا اگه برنامم جور شه فعلا تصميمم اينه كه ادامه تحصيل بدم تو مقطع ارشد، گويا ميشه كسي كه گرين كارت داره از دولت وام بدون بهره بگيره!

در قسمت Current Marital Status باید گزینه MARRIED رو انتخاب کنید. چون از نظر قانونی، متاهل هستید.
(گزینه LEGALLY SEPARATED مربوط به افرادی هست که بنابه دلایلی، با حکم دادگاه، جدا از هم زندگی میکنند.)

اگه مایل نیستید همسرتون همراه با شما مهاجرت کنه، هر دو سوال زیر رو NO بزنید:
Is your spouse immigrating to the U.S. with you?
و
Is your spouse immigrating to the U.S. at a later date to join you?

با NO زدن به هر دو سوال، همسرتون به مصاحبه دعوت نمیشه و نیاز نیست روز مصاحبه حضور داشته باشه
تشکر کنندگان: tapartoor600
(2014-05-24 ساعت 20:36)Kaveh نوشته:  
(2014-05-24 ساعت 10:58)Oskol نوشته:  
(2014-05-23 ساعت 23:50)Oskol نوشته:  خوب مشكل اينه كه ايشون حاضر به جدايي نيست، بنظرتون من بايد چيكار كنم؟

در قسمت Current Marital Status باید گزینه MARRIED رو انتخاب کنید. چون از نظر قانونی، متاهل هستید.
(گزینه LEGALLY SEPARATED مربوط به افرادی هست که بنابه دلایلی، با حکم دادگاه، جدا از هم زندگی میکنند.)

اگه مایل نیستید همسرتون همراه با شما مهاجرت کنه، هر دو سوال زیر رو NO بزنید:
Is your spouse immigrating to the U.S. with you?
و
Is your spouse immigrating to the U.S. at a later date to join you?

با NO زدن به هر دو سوال، همسرتون به مصاحبه دعوت نمیشه و نیاز نیست روز مصاحبه حضور داشته باشه

واقعا از راهنمايي كاملتون ازتون ممنونم دوست خوبم،لطف كردين. پس با رعايت اين نكته،ديگه نيازي به اعلام كردن به جايي نيست؟ ديگه نگران اين قضيه نباشم كه سر اين قضيه مشكلي واسه خودم پيش مياد؟ بازم مرسيييييي Smile
تشکر کنندگان: Kaveh
(2014-05-24 ساعت 21:40)Oskol نوشته:  واقعا از راهنمايي كاملتون ازتون ممنونم دوست خوبم،لطف كردين. پس با رعايت اين نكته،ديگه نيازي به اعلام كردن به جايي نيست؟
نیاز نیست. چون با تکمیل فرم DS-260 آخرین وضعیت و تغییرات رو اعلام میکنید.

(2014-05-24 ساعت 21:40)Oskol نوشته:  ديگه نگران اين قضيه نباشم كه سر اين قضيه مشكلي واسه خودم پيش مياد؟ بازم مرسيييييي Smile
نگران نباشید. مشکلی پیش نمیاد.
اگه آفیسر هم پرسید چرا نمیخواین همسرتون با شما مهاجرت کنه، علتش رو توضیح میدید.
تشکر کنندگان: Saeedv13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان