کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
من قبلاً این سوال و پرسیدم یک بار ولی وقتی الان این خبرو شنیدم گفتم که اینجا بنویسمش تا ببینم قظیه از چه قراره . اگه چند روز قبل از ارسال فرم ها با هم عقد کنیم یعنی با هم تو یک روز و یک ساعت مصاحبه نمیشیم یا میشیم ؟ من گیج شدم بابا Sad . این قضیه رو گوش کنید .

. یکی از دوسنام زنگ زده به یه کسی در آنکارا که این کارهای پر کردن فرم و مدارک رو انجام میده و ازش پرسیده من و دوستم میخوایم با هم ازدواج کنیم تا قبل از اینکه فرم -ds-260 را پر کنیم که بتونم اونجا مرید بزنیم ( یعنی مثلاً تاریخ عقد دو روز قبل از تاریخ ارسال فرم ها باشه ) ولی اون آقا میگه که با این کار به شما ها توی یک تایم وقت سفارت نمیدن و حدود 6 ماه وقت سقارتتون با هم فرق میکنه . میخواستم ببینم آیا این صحت داره ؟ آخه شرایط من هم همینطور . میگه حتماً باید تایم عقدتون کلاً قبل از برنده شدن طرف یعنی قبل 1 می که جواب ها اومد باشه . کسی پیزی میدونه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-11 ساعت 16:15)jhantin نوشته:  من قبلاً این سوال و پرسیدم یک بار ولی وقتی الان این خبرو شنیدم گفتم که اینجا بنویسمش تا ببینم قظیه از چه قراره . اگه چند روز قبل از ارسال فرم ها با هم عقد کنیم یعنی با هم تو یک روز و یک ساعت مصاحبه نمیشیم یا میشیم ؟ من گیج شدم بابا Sad . این قضیه رو گوش کنید .

. یکی از دوسنام زنگ زده به یه کسی در آنکارا که این کارهای پر کردن فرم و مدارک رو انجام میده و ازش پرسیده من و دوستم میخوایم با هم ازدواج کنیم تا قبل از اینکه فرم -ds-260 را پر کنیم که بتونم اونجا مرید بزنیم ( یعنی مثلاً تاریخ عقد دو روز قبل از تاریخ ارسال فرم ها باشه ) ولی اون آقا میگه که با این کار به شما ها توی یک تایم وقت سفارت نمیدن و حدود 6 ماه وقت سقارتتون با هم فرق میکنه . میخواستم ببینم آیا این صحت داره ؟ آخه شرایط من هم همینطور . میگه حتماً باید تایم عقدتون کلاً قبل از برنده شدن طرف یعنی قبل 1 می که جواب ها اومد باشه . کسی پیزی میدونه ؟
سلام
این پست را بخوانید

http://www.mohajersara.com/showthread.ph...#pid346148
سعی کنید از تاپیک های مشابه سال های قبل استفاده کنید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: arash723 ، Saeedv13
(2014-05-04 ساعت 14:00)panyi نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 01:25)saboteurprince نوشته:  سلام
من برنده شدم فقط یه سوالی که دارم اینه که من و دوست دخترم موقع ثبت نام گزینه ی ازدواج کردیم رو زدیم اما عقد رسمی نبودیم اون موقع. تازه داریم عقد میکنیم.آیا مشکلی پیش میاره برامون ؟ کسی این مورد رو داشته؟

متاسفانه کیستون ریجکت میشه Sad

اگه میتونی تاریخ عقدتو یه جوری قبل از ثبت نامت بزن!!! اگه میتونی..
تشکر کنندگان:
دوست من قبول شده ما قصد ازدواج داشتیم و حالا مصادف شده با قبولی ایشون کیسنامبرشون حدود 1700 هست قصدشون اینه که مجرد پر کنه بعد منو قبل از اکتبر اضافه کنه
من سه بار 3 سال پیش برای 2 بار ویزای دانشجویی و یکبار هم برای مقاله ریجکت شدم نظر شما راجع به کیس ما چیه؟ این ریجکت شدن کار مارو سخت میکنه؟ ازدواج ما واقعیه حتی اگه من رد بشم
به نظرتون ریجکشن من ازدواجو صوری نشون نمیده؟ چیکار کنیم که منم بتونم ویزا بگیرم؟
من دیدم تو فرم از سابقه ریجکشن پرسیدده شده
با تشکر
تشکر کنندگان: ghasoo
(2014-05-11 ساعت 13:16)kkr129 نوشته:  سعید عزیز یه دنیا ممنونم . پس شما اگر ما مثال تا برج 8 ( آبان ماه ) این فرم را پر نکنیم مشکلی پیش نمیات نه ؟
آحه من فکر میکردم این فرم که بیات 1 هفته یا 2 هفته ماکزیمم وقت داریم !!!
رو همین حساب می گفتم قبل 19 می باید حتما عقد کنیم !!!
پس اگر اینجوریه ما برج 6-7 هم عقد کنیم بعد فرم را برج 8 پرکنیم که ازدواج کردیم اتفاقی نمیفته نه ؟
ممنون میشم این 2 سوال برادر کوچکت را پاسخ بدی
سپاس از شما دوست عزیزم
ارادتمند همه دوستان Smile
نه عزیزم. خاطرت جمع باشه. برنامه ویزای گوناگونی برای برندگان 2014 که یکسال پیش از شما برنده شدند تا آخر سپتامبر 2014 ادامه داره و تا وقتی تکلیف 2014ایها معلوم نشه برنامه 2015 که شما جزو برندگانش هستید شروع نمیشه. شما یک نگاهی به بولتن ویزا در این آدرس بنداز. سربرگ Fiscal Year 2014 رو که باز کنی روند کارنت شدن پرونده های 2014 رو نشون میده. اولین سری کارنتی ها 2014 در اکتبر 2013 بوده که در آسیا تا کیس نامبر 1800 کارنت شدند و دو ماه قبلش (آگوست) اعلام شده. اکتبر میشه نیمه های مهر ماه آینده. بنابراین اگر شما برج 8 ازدواج کنید هنوز تعدادی از سری اول کارنتی ها رفتن مصاحبه. پس به نظر من اصلاً عجله نکنین. بازم اگر خیلی استرس دارین برنده می تونه فرم 260 رو مجردی پر کنه و بفرسته و وقتی آبان ماه ازدواج کردین فرم رو آپدیت کنین. در هر صورت فرقی نمی کنه و تا کیس شما کارنت نشه هیچ کاری روی پرونده شما انجام نمیشه و هیچ زمانی رو از دست نخواهید داد. خوشبخت بشین. سعید
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، Mahmood129
(2014-05-11 ساعت 16:15)jhantin نوشته:  من قبلاً این سوال و پرسیدم یک بار ولی وقتی الان این خبرو شنیدم گفتم که اینجا بنویسمش تا ببینم قظیه از چه قراره . اگه چند روز قبل از ارسال فرم ها با هم عقد کنیم یعنی با هم تو یک روز و یک ساعت مصاحبه نمیشیم یا میشیم ؟ من گیج شدم بابا Sad . این قضیه رو گوش کنید .
اون آقا اشتباه فرمودن! اگر حرف من رو باور نمی کنین خوب به KCC یا سفارت ایمیل بزنین و بپرسین. بگین ما می خوایم ازدواج کنیم. بعد از ارسال فرم 260 اگر باشه اشکالی بوجود میاد یا نه؟ ملت لاتاری برنده شدن. دیگه نباید که ریاضت اختیار کنن و دور ازدواج رو خط بکشن که! البته همه اینها به شرطی هست که ایشون موقع ثبت نام اولیه مجردی ثبت نام کرده باشه که شما اشاره ای به این موضع نکردین.
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-05-11 ساعت 22:58)arash723 نوشته:  دوست من قبول شده ما قصد ازدواج داشتیم و حالا مصادف شده با قبولی ایشون کیسنامبرشون حدود 1700 هست قصدشون اینه که مجرد پر کنه بعد منو قبل از اکتبر اضافه کنه
من سه بار 3 سال پیش برای 2 بار ویزای دانشجویی و یکبار هم برای مقاله ریجکت شدم نظر شما راجع به کیس ما چیه؟ این ریجکت شدن کار مارو سخت میکنه؟ ازدواج ما واقعیه حتی اگه من رد بشم
به نظرتون ریجکشن من ازدواجو صوری نشون نمیده؟ چیکار کنیم که منم بتونم ویزا بگیرم؟
با تشکر
چرا متنت رو بولد می کنی آرش؟ اون 3 دفعه ای که ریجکت شدی علتش چی بوده؟ اگر مطمئن بشه یکی ازدواج صوری کرده به هیچکدومشون ویزا که نمیده هیچ، برای همیشه از ورود به خاک ایالات متحده منع میشن.
تشکر کنندگان:
(2014-05-12 ساعت 01:40)Saeedv13 نوشته:  
(2014-05-11 ساعت 22:58)arash723 نوشته:  دوست من قبول شده ما قصد ازدواج داشتیم و حالا مصادف شده با قبولی ایشون کیسنامبرشون حدود 1700 هست قصدشون اینه که مجرد پر کنه بعد منو قبل از اکتبر اضافه کنه
با تشکر
چرا متنت رو بولد می کنی آرش؟ اون 3 دفعه ای که ریجکت شدی علتش چی بوده؟ اگر مطمئن بشه یکی ازدواج صوری کرده به هیچکدومشون ویزا که نمیده هیچ، برای همیشه از ورود به خاک ایالات متحده منع میشن.
علت رد شدن همون متن همیشگی بود که من نتونستم ثابت کنم بعد از پایان تحصیل به ایران بر میگردم
نظرتون چیه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-12 ساعت 15:32)arash723 نوشته:  علت رد شدن همون متن همیشگی بود که من نتونستم ثابت کنم بعد از پایان تحصیل به ایران بر میگردم
نظرتون چیه؟
نه پس مشکلی نیست. این دفعه که باید بر عکسشو ثابت کنی. خاطرت جمع مشکلی پیش نمیاد. همتون برین مشغول تدارک سوروسات عروسی بشینSmile. جای منم خالی کنینRolleyes.
تشکر کنندگان: arash723 ، Mahmood129
دوستان arash723 و kkr129
من تو محاسبه کارنتی ها و زمان مصاحبه ها اشتباه کرده بودم. پست هامو تصییح کردم. دوباره یک نگاهی بهشون بندازین.
پست 1
پست 2
پست 3
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، arash723
ممنونم سعید عزیز

سعید جان ما 2 تصمیم گرفتیم میخواستم با شما و بقیه دوستان مشورت کنیم

کیس نامبر ما دقیق بین 6100 تا 6200 هست .

حالت 1: ما میخایم 3 ماه دیگه مثال مرداد ( برج 5 ) عقد کنیم . و فرم ها را برج 6 یا 7 پر کنیم . یعنی وقتی 19 می اومد دست بهشون نزنیم تا برج 6 ایران شهریور ماه

حالت 2 : میگیم که مثال تا ماه دیگه نامزدم سینگل پر کنه بزنه بره اما بعد مثال 3 ماه بعد ما ازدواج کنیم سپس درخواست آپدیت بدیم .

به نظر شما دوستان کدام راه بهتر است و خطر کمتری داره ؟

و در حالت 2 امکانش هست زمان مصاحبمون با هم نباشه؟

با سپاس از شما دوستان و سعید عزیز
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
(2014-05-12 ساعت 21:43)kkr129 نوشته:  ممنونم سعید عزیز
سعید جان ما 2 تصمیم گرفتیم میخواستم با شما و بقیه دوستان مشورت کنیم
کیس نامبر ما دقیق بین 6100 تا 6200 هست .
حالت 1: ما میخایم 3 ماه دیگه مثال مرداد ( برج 5 ) عقد کنیم . و فرم ها را برج 6 یا 7 پر کنیم . یعنی وقتی 19 می اومد دست بهشون نزنیم تا برج 6 ایران شهریور ماه
حالت 2 : میگیم که مثال تا ماه دیگه نامزدم سینگل پر کنه بزنه بره اما بعد مثال 3 ماه بعد ما ازدواج کنیم سپس درخواست آپدیت بدیم .
به نظر شما دوستان کدام راه بهتر است و خطر کمتری داره ؟
و در حالت 2 امکانش هست زمان مصاحبمون با هم نباشه؟
با سپاس از شما دوستان و سعید عزیز
امسال 6100 ماه May کارنت شده که اعلامش هفته دوم مارچ بوده یعنی حدودای 20 اسفند. شما 20 دیماه که فرم 260 رو بفرستین خاطرتون جمع هست که عقب نمیوفتین (حدود 4 ماه قبل از مصاحبه). هر دو حالت یکی هستند و هیچکدوم خطری ندارند. هیچوقت زمان مصاحبه شما دو تا تاریخ نیست. همیشه برنده اصلی هست که براش تاریخ تعیین میشه و بقیه اهمیتی ندارند و به تبع او مصاحبه می شوند.
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، Kaveh ، ghasoo
(2014-05-04 ساعت 18:26)mohsenmb نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 01:25)saboteurprince نوشته:  سلام
من برنده شدم فقط یه سوالی که دارم اینه که من و دوست دخترم موقع ثبت نام گزینه ی ازدواج کردیم رو زدیم اما عقد رسمی نبودیم اون موقع. تازه داریم عقد میکنیم.آیا مشکلی پیش میاره برامون ؟ کسی این مورد رو داشته؟

دوست عزیز یادتون باشه اظهارات شما همیشه باید بر اساس مستندات موجود باشه و بر اساس حدسیات که نمیشه تصمیم گرفت. شما وقتی فرمها رو برای کنتاکی میفرستید اونها شروع به بررسی پروندتون میکنن و اطلاعات جدید رو ثبت میکنند. جدای از اینکه دوستان فرموده اند ریجکت میشین بنده چنین نظری ندارم هرچند به دلیل عدم صداقت در اظهارات باید آفیسر رو متقاعد کنید. پیشنهادم به شما اینه که اگر واقعاً قصد ازدواج دارین چه در ایران باشید و چه در آمریکا جدای از اینکه به شما ویزا تعلق میگیره یا نه با خیال راحت بریدو ازدواج کنید و مدارکتون رو به همراه فرمهای آپدیت شده بفرستید کنتاکی.ریجکت شدن به همین راحتی نیست. خیلی از مردم آمریکا هنوز ازدواجشون رو به ثبت نرسوندن. فقط شما باید زحمت بکشید موقع مصاحبه آفیسر رو متقاعد بکنید که بنا به دلایلی ثبت قانونی ازدواجتون عقب افتاد اونم موقع مصاحبه بهتون میگم که به آفیسر چی بگید.من مطمئن هستم کیس شما ریجکت نخواهد شد مگر دلیلی جز این اظهار داشته باشید. بازهم یادتون باشه هیچ 2تا کیسی مشابه هم نیست و همه احتمالات رو در نظر بگیرید. موفق باشید Big Grin

سلام اگه آشنا دارید تاریخ عقد رو عقبتر بگیرید..منظورم عقد نامه و شناسنامه هستش..
اینجوری احتمال ریجکت شدن خیلی بالاست
شماره کیس : 2014AS0049$$ / تاریخ رویت قبولی: 1 می 2013
کنسولگری:آنکارا بود شدش ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 27 می / کارنت شدن کیس: مارچ 2013
مصاحبه: 14 آوریل و ویزای یکضرب

تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان گلم

دوستان من با یه وکیل که توی آمریکا هستند صحبت کردم .در مورد موضوع خودم (( نامزد بنده قبول شده و میخایم با هم عقد کنیم سپس فرم 260 را پر کنیم کلا تا 3 ماهه دیگه تمام بشه هم عقد هم پر کردن ))

ایشون جوابی که به من داد این بود با این کار کیس همسر خودتو دچار مشکل میکنی گفت خانم ها سکیوریتی چک ندارند اما آقایون دارند اگر پرونده شما بیفته تا 30 سپتامبر کلا هر 2 نفر سوخت میشید .

بعد بهش گفتم معافی دارم گفت خب باز این بهتره کمتر چک میخوری اگر بخوای بخوری .
بهش گفتم ربط به شماره کیس مگه نداره گفت نه اینو کلا قانون مهاجرت میگه .
اگر ایشون بره حداکثر میشه 12 ماه بعد شما هم به ایشون بپیوندی .

حالا دوستان نظرشون چیه ؟ من خودم میگم زود ازدواج کنیم تا 2 ماه دیگه و سپس اون موقع پر کنیم فرم ها را با کیس نامبر 61XX و با توجه به این که زود بفرستیم برای فروردین اردیبهشت گمونم بهمون وقت سفارت بدن . در بدبینانه ترین حالت اگر اردیبهشت بدن و گیر بدن به من 5 ماه وقت مونده واسه کلیرنس !!! از اونجاییم که من معافی پزشکی دارم لذا باید زودتر اوکی شه
این وکیلا آدمو میترسونن Sad
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: SH_USA
با سلام خدمت همه دوستان
من همسرم برنده لاتاری ده . این فرم 260 رو فقط ایشون باید پر کنند یا اینکه لازمه من هم پر کنم .
اگر لازم نیست که من پر کنم باید مدارک ازدواجمون رو بعد از پر کردن فرم ( طبق فرمول فرستادن نامه ) به kcc ایمیل کنم ؟
ممنون میش این سوال رو اگه کسی میدونه جواب بده ..
نیز برای سال 2015 لازم هست ویکه فرم های 230 و 122 رو پر کنیم یا خیر ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان