کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
با عرض سلام خدمت دوستانِ عزیز

کیس نامبر من 2015AS00002### هستش

من بعد از ثبت نام در لاتاری ازدواج کردم یعنی‌ مارس ( ۲ماه) قبل از اینکه لاتاری برنده بشم ، آیا این مشکلی‌ برای من ایجاد نمی‌کنه (البته اون موقع توی فرم متاهل زدم)

و در ضمن مهلت من تا کی‌ هستش ؟

با تشکر
تشکر کنندگان: SH_USA
(2014-05-15 ساعت 20:23)danialلا نوشته:  سلام دوستان
من يه ايميل به KCC فرستادم براى اضافه شدن اسم همسر به Case خودم . اين جواب رو دادن. گفته كه موقع پر كردن فرم DS-260 بايد اسم اون رو اضاف كنم. مگه KCC خودش نبايد قبل از ارسال فرم اضاف كنه؟

Thank you for your inquiry.

The Kentucky Consular Center is a document processing facility, and does not have the authority to tell you whether your specific case will be disqualified. Only a consular officer can do that, at the time of your visa interview. However, we can provide you with the following general guidance, which is also included on the www.dvselectee.state.gov website:

In general –

• If your family circumstances have changed after you entered the lottery, for example, if you have very recently gotten married or had a child, you will need to add your new family members to your case when you and your family fill out your DS-260 application forms. (“Family member” refers to a spouse and/or unmarried children who had not reached age 21 before you entered the lottery.)

• If you had a spouse or children prior to submitting your original entry, but you did not include them on your original entry form, then your case will be disqualified at the time of your visa interview. Neither you nor any of your family members will receive visas. Any fees you pay will not be refunded.

خود شما باید داخل فرم اضافه کنید که متاهل شدید
مامور کنسولگری تصمیم میگیرد که با این تغییر وضعیت شما از مجردی به متاهلی آیا ویزا بدهد یا خیر

(2014-05-15 ساعت 03:13)SAAM_60 نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستانِ عزیز

من بعد از ثبت نام در لاتاری ازدواج کردم یعنی‌ مارس ( ۲ماه) قبل از اینکه لاتاری برنده بشم ، آیا این مشکلی‌ برای من ایجاد نمی‌کنه (البته اون موقع توی فرم متاهل زدم)

با تشکر

برای شما مشکل ایجاد میکند زیرا در موقع ثبت نام متاهل نبودید
وفتی مدارک خود را دال بر متاهل بودن به کنسولگری ارائه کنید متوجه میشوند که هنگام ثبت نام شما متاهل نبودید (از تاریخ عقد)
تشکر کنندگان: danialلا ، محبت
(2014-05-13 ساعت 08:48)kkr129 نوشته:  با سلام خدمت دوستان گلم

دوستان من با یه وکیل که توی آمریکا هستند صحبت کردم .در مورد موضوع خودم (( نامزد بنده قبول شده و میخایم با هم عقد کنیم سپس فرم 260 را پر کنیم کلا تا 3 ماهه دیگه تمام بشه هم عقد هم پر کردن ))

ایشون جوابی که به من داد این بود با این کار کیس همسر خودتو دچار مشکل میکنی گفت خانم ها سکیوریتی چک ندارند اما آقایون دارند اگر پرونده شما بیفته تا 30 سپتامبر کلا هر 2 نفر سوخت میشید .

بعد بهش گفتم معافی دارم گفت خب باز این بهتره کمتر چک میخوری اگر بخوای بخوری .
بهش گفتم ربط به شماره کیس مگه نداره گفت نه اینو کلا قانون مهاجرت میگه .
اگر ایشون بره حداکثر میشه 12 ماه بعد شما هم به ایشون بپیوندی .

حالا دوستان نظرشون چیه ؟ من خودم میگم زود ازدواج کنیم تا 2 ماه دیگه و سپس اون موقع پر کنیم فرم ها را با کیس نامبر 61XX و با توجه به این که زود بفرستیم برای فروردین اردیبهشت گمونم بهمون وقت سفارت بدن . در بدبینانه ترین حالت اگر اردیبهشت بدن و گیر بدن به من 5 ماه وقت مونده واسه کلیرنس !!! از اونجاییم که من معافی پزشکی دارم لذا باید زودتر اوکی شه
این وکیلا آدمو میترسونن Sad

هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد
به شرطی که همیشه واقعیت ها را ارائه کنید
تشکر کنندگان: محبت ، A_A
(2014-05-16 ساعت 13:18)SH_USA نوشته:  
(2014-05-13 ساعت 08:48)kkr129 نوشته:  با سلام خدمت دوستان گلم

دوستان من با یه وکیل که توی آمریکا هستند صحبت کردم .در مورد موضوع خودم (( نامزد بنده قبول شده و میخایم با هم عقد کنیم سپس فرم 260 را پر کنیم کلا تا 3 ماهه دیگه تمام بشه هم عقد هم پر کردن ))

ایشون جوابی که به من داد این بود با این کار کیس همسر خودتو دچار مشکل میکنی گفت خانم ها سکیوریتی چک ندارند اما آقایون دارند اگر پرونده شما بیفته تا 30 سپتامبر کلا هر 2 نفر سوخت میشید .

بعد بهش گفتم معافی دارم گفت خب باز این بهتره کمتر چک میخوری اگر بخوای بخوری .
بهش گفتم ربط به شماره کیس مگه نداره گفت نه اینو کلا قانون مهاجرت میگه .
اگر ایشون بره حداکثر میشه 12 ماه بعد شما هم به ایشون بپیوندی .

حالا دوستان نظرشون چیه ؟ من خودم میگم زود ازدواج کنیم تا 2 ماه دیگه و سپس اون موقع پر کنیم فرم ها را با کیس نامبر 61XX و با توجه به این که زود بفرستیم برای فروردین اردیبهشت گمونم بهمون وقت سفارت بدن . در بدبینانه ترین حالت اگر اردیبهشت بدن و گیر بدن به من 5 ماه وقت مونده واسه کلیرنس !!! از اونجاییم که من معافی پزشکی دارم لذا باید زودتر اوکی شه
این وکیلا آدمو میترسونن Sad

هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد
به شرطی که همیشه واقعیت ها را ارائه کنید

عزیزم ازدواج کنید هیچ اتفاقی واسه کیستون نمی افته ما هم شرایط مشابه شما رو داشتیم یک ضرب ویزا گرفتیم
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: Mahmood129 ، محبت ، A_A
(2014-05-16 ساعت 13:15)SH_USA نوشته:  
من يه ايميل به KCC فرستادم براى اضافه شدن اسم همسر به Case خودم . اين جواب رو دادن. گفته كه موقع پر كردن فرم DS-260 بايد اسم اون رو اضاف كنم. مگه KCC خودش نبايد قبل از ارسال فرم اضاف كنه؟

The Kentucky Consular Center is a document processing facility, and does not have the authority to tell you whether your specific case will be disqualified. Only a consular officer can do that, at the time of your visa interview. However, we can provide you with the following general guidance, which is also included on the www.dvselectee.state.gov website:

In general –

• If your family circumstances have changed after you entered the lottery, for example, if you have very recently gotten married or had a child, you will need to add your new family members to your case when you and your family fill out your DS-260 application forms. (“Family member” refers to a spouse and/or unmarried children who had not reached age 21 before you entered the lottery.)

• If you had a spouse or children prior to submitting your original entry, but you did not include them on your original entry form, then your case will be disqualified at the time of your visa interview. Neither you nor any of your family members will receive visas. Any fees you pay will not be refunded.

مامور کنسولگری تصمیم میگیرد که با این تغییر وضعیت شما از مجردی به متاهلی آیا ویزا بدهد یا خیر

با تشکر

وفتی مدارک خود را دال بر متاهل بودن به کنسولگری ارائه کنید متوجه میشوند که هنگام ثبت نام شما متاهل نبودید (از تاریخ عقد)

دوستان چرا الکی دل هم دیگر رو خالی می کنید وقتی تجربه چیزی رو ندارید
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: محبت
(2014-05-16 ساعت 13:38)amaka747 نوشته:  

In general –

با تشکر

دوست عزیز saam_60 تبریک هم بابت قبولی و هم واسه ازدواجتون در این خصوص عمو سعید و یامی بهتر میتونند کمکتون کنند. ولی بر حسب مطالعه میتونم اینو بگم که کیس شما به این خاطر ریجکت نمیشه و موقع ارسال فرمها شما باید فرمها رو متاهلی تکمیل و به همراه مدارکتون بفرستید kcc و اصلاً نگران این موضوع نباش فقط به فکر ارسال سریعتر مدارک باشید. موفق باشیدCool
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، محبت
(2014-05-16 ساعت 13:38)amaka747 نوشته:  

In general –

با تشکر

به جای این که توهین بکنید به کسی سعی کنید که درست مطلب را مطالعه کنید و سپس راهنمایی بکنید
ایشان روز ثبت نام مجرد بوده اند و در فرم ثبت نامشان قید کرده اند متاهل
بنده تجربه ی هشت ساله برای امور مهاجرتی دارم
فکر کنم از بقیه ی افراد حاضر تجربه ی بیشتری داشته باشم
تشکر کنندگان:
باید به عرض دوستان برسونم که شما اگر در کارتون دروغی نباشه هیچ دلیلی برای ریجکت شدن پرونده هاتون نیست.
اگر فردی در زمان ثبت نام مجرد بوده باشه ( که براساس شرایط اون موقعش نوشته مجرد ) و بعد از ثبت نام ازدواج کرده باشه، هیچ مشکلی براش پیش نمیاد و می تونه حالا که برنده شده براساس شرایط جدیدش ( که میشه متاهل ) فرم ها رو پر کنه. فقط سال گذشته باید این مورد رو به کی سی سی اعلام می کردید که متاهل شدید و تصور می کنم کپی و ترجمه عقدنامه رو هم باید با فرم ها می فرستادید که ظاهراً امسال روند تغییر کرده ( چون آن لاین شده ) و فقط باید فرم هاتون رو به صورت متاهل پر کنید. پیشنهاد می کنم درباره اینکه الان دقیقا چه کاری باید انجام بدید بیشتر تحقیق کنید که خدای نکرده مشکلی براتون پیش نیاد و اگر لازم باشه الان چیزی رو ارسال کنید ( مثل پارسال ) ارسال کنید ....
شاد باشید و موفق

ضمناً با هم مهربون باشید لطفاً! Wink
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: H Pier ، SAAM_60 ، Saeedv13 ، SH_USA ، r.bazargan ، محبت ، A_A
ظاهرا امسال اگه ازدواج کنیم باید انلاین پرکنیم متاهل شدیم حالا کسی بعد از پر کردن ازدواج کرد و اونجا مجرد زده بود با توجه به اینکه اینفرمها حداقل توسط ما نمیشه اپدیت بشه ایا مشکلی پیش نمیاد؟
سوال دومم: دوستان من استرس زیادی دارم کیس ما 1800 هست میخوام یکی منو مطمین کنه که ازدواج قبل از پر کردن فرم و بعدش قبل از مصاحبه هیچ فرقی نداره منو همسر اینده ام همش استرس داریم ایشون نمیتونه تنها مسافرت کنه و میترسیم من رد بشم این افیسرها هخلاقشون معلوم نیست به نظرتون فرمو 2 هفته به تعویق بندازیم و متاهل پر کنیم بهتره یا 19 می مجرد بده و 2 ماه بعد عقد کنیم و این دو کیس چقدر با هم فرق دارن
تشکر کنندگان: SH_USA ، r.bazargan ، Nightsky007
(2014-05-17 ساعت 02:14)arash723 نوشته:  ظاهرا امسال اگه ازدواج کنیم باید انلاین پرکنیم متاهل شدیم حالا کسی بعد از پر کردن ازدواج کرد و اونجا مجرد زده بود با توجه به اینکه اینفرمها حداقل توسط ما نمیشه اپدیت بشه ایا مشکلی پیش نمیاد؟
سوال دومم: دوستان من استرس زیادی دارم کیس ما 1800 هست میخوام یکی منو مطمین کنه که ازدواج قبل از پر کردن فرم و بعدش قبل از مصاحبه هیچ فرقی نداره منو همسر اینده ام همش استرس داریم ایشون نمیتونه تنها مسافرت کنه و میترسیم من رد بشم این افیسرها هخلاقشون معلوم نیست به نظرتون فرمو 2 هفته به تعویق بندازیم و متاهل پر کنیم بهتره یا 19 می مجرد بده و 2 ماه بعد عقد کنیم و این دو کیس چقدر با هم فرق دارن
دوست گرامی فرم روبه تعویق بندازی به نظر من بهتره تا اینکه درگیر آپدیت کردن و مسایل اینجوری بشی کماهی که شما برای فرستادن فرمها فعلا وقت داری فقط باید تاریخ عقدتون داخل عقدنامه قبل از تاریخی که فرمها رو پر میکنی باشه نه اینکه متاهلی فرمها رو پر کنی و بعدا عقد کنی
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Nightsky007 ، محبت

با تشکر
سلام
نگران نباشید.صرفا تاریخ عقد نمیتونه شما رو ریجکت کنه.شما کافیه آفیسر رو متقاعد کنید که رابطه ی شما به خیلی قبل از تاریخ عقدتون برمی گرده و تا بیاید ازدواجتون رو رسمی کنید طول کشیده(مثلا عقد موقت بودید)
خیلی کیس ها اینجوری بودند و ویزا هم گرفتند Wink
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، r.bazargan ، 3rip ، Nightsky007
یه مطلبی خدمت دوستان عرض کنم که حتی اگه برای مصاحبه رفته باشید وبعد دوباره تصمیم به ازدواج بگیرید میتونید دوباره مدارک دونفره ازابتدا پرکنید بفرستید دوباره بهتون وقت مصاحبه داده میشه البته یکم ریسک داره چون تمام مراحل ازابتدا شروع میشه وویزا قبلی درصورت تعلق باطل میشه اما درهرصورت امکان انجام چنین کاری هست سال قبل بعضی از دوستان این کارو کردند وتونستند قانع کنن که ازدواج صوری نیست
پس نتیجه گیری اینکه چه بعد گرفتن ویزا ویا قبلش باید بتونید افسرقانع کنید که واقعی هست ازدواجتون
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من یه چیزی میگم خیال همه کسانی که مثل من بودن راحت بشه
اردیبهشت 92 اسم دوست دختر بنده در لاتاری در اومد. ما در 3 خرداد عقد کردیم و فرم های دوم رو 2 تایی پر کردیم.در موقع فرستادن مدارک کپی عقد نامه با ترجمه و تایید وزارت امور خارجه براشون فرستادیم.وقتی هم که دعوتنامه مصاحبه بعد از 10 ماه (بسته به شماره کیس) اومد اسم من نیز داخل دعوتنامه بود. اوایل ماه می هم رفتیم دبی آزمایش مدیکال رو دادیم ، بعد هم که رفتیم سفارت مدارک لازم رو دادیم مصاحبه شدیم، با توجه به اینکه من نه کار دولتی داشتم و از سربازی هم معاف بودم یک ضرب ویزا رو گرفتیم.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، amaka747 ، tapartoor600 ، SH_USA ، soho
دوستان سلام
بنده میخواهم دی ماه امسال اقدام به ازدواج کنم و فرم هام رو هم که 19 می پر میکنم میزنم مجرد، حالا سوال بنده این هست که وقتی من قبل از مصاحبه ازدواج کرده باشم می بایست چه کار کنم؟ و یک سوال دیگه اینکه من بعد از مصاحبه و گرفتن ایشالا ویزا اگر ازدواج کنم اون موقع چی میشه؟
خیلی خیلی خیلی ممنون میشم اگر اطلاعات در اختیارم بگذارید
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 12:39)ajab1 نوشته:  دوستان سلام
بنده میخواهم دی ماه امسال اقدام به ازدواج کنم و فرم هام رو هم که 19 می پر میکنم میزنم مجرد، حالا سوال بنده این هست که وقتی من قبل از مصاحبه ازدواج کرده باشم می بایست چه کار کنم؟ و یک سوال دیگه اینکه من بعد از مصاحبه و گرفتن ایشالا ویزا اگر ازدواج کنم اون موقع چی میشه؟
خیلی خیلی خیلی ممنون میشم اگر اطلاعات در اختیارم بگذارید
سلام
اگر قصد قطعی برای ازدواج دارید بهتره قبل از مصاحبه باشه و شما بعدا برای کی سی سی مدارک ازدواجتون رو همراه اپدیت فرمها و یه توضیح میفرستید و در صورت دریافت گرین کارت برای ازدواج به این تاپیک برو http://www.mohajersara.com/thread-2833.html و در این تاپیک 134 صفحه راجب ازدواج با کسی که گرین کارت داره سوال و جواب شده.Smile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ajab1 ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان