کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2015-06-14 ساعت 10:04)ازیتیدین نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 01:03)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-14 ساعت 00:55)ازیتیدین نوشته:  شغلهای پاره وقت را چه طوری باید نوشت ؟اصلا لزومی دارد؟

خیر لزومی ندارد. فقط شغل اصلی که بیمه رد میکنید رو بنویسید

خوب این طوری دروغ نمیشه؟

دوستان سلام من این سوالو چند بار پرسیدم کسی اطلاعات کامل بهم نداده من محل خدمتم ب س یج بوده و تو فرم 260 همینو زدم...بعضی ها میگن باید س پ ا ه می زدی خب خودشون میدونن ب سی ج زیر مجموعه همون جاست..ایا لازمه فرم رو ان بلاک کنم؟ یا نهایتا روز مصاحبه بپرسه میگم زیر مجکوعه است دیگه ...لطفا راهنماییم کنید
تشکر کنندگان:
زدی دیگه رفت انلاک کردنش بدترش میکنه روز مصاحبه به افیسر بگو
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
دوستان سلام پر کردن فرم چقدر میشه طول بکشه این وکیل ما فرم را بیشتر از ده روزه نیمه کاره ول کرده اشکالی پیدا نمی کنه به نظر شما؟ دوم اینکه ویزا فی من را با دو روز فاصله از بقیه داده توی سایت از شوهرم وبچه ها را به محض اینکه ویزا فی paid شد بخش فرم شد not started و وقتی شروع کرده به پر کردن شده incomplete ولی از من الان حدود ده روزه ویزا فی paid شده ولی فرم را زده not available به نظر شما چرا اینطوریه ؟کاری باید کرد؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 15:54)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 14:45)amir1635 نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 00:43)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 20:19)shimad نوشته:  سلام و ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار ما می گذارین،من چند تا سوال داشتم که برای جوابشون خیلی تردید دارم و ممنون می شم اگه راهنماییم کنین
۱-من برای لیسانس دانشجوی شهر دیگری بودم، برای آدرس ها باید آدرس خوابگاه را بنویسم ؟
۲-برای شغلی که اینجا دارم (خدمات مسافرتی) می تونه جز بیزینس باشه یا other؟
۳- سوالی که مربوط به traninig شغل هست را حتما noبزنم ؟
۴-تاریخ شروع اشتغال باید حتما از زمان شروع بیمه باشه؟ (من در محل کارم چند ماه بعد بیمه شدم )
۵-و اینکه در قسمت supervisors surnam باید اسم مدیر عامل رو بنویسم ؟
پیشاپیش از توجهتون ممنونم و ببخشید که تعداد سوالا زیاده

سلام
۱:ادرس محل سکونت خودتون رو بنویسید
۲:other بنویسید بهتر از بیزنسه
۳:بله درسته
۴:مهم نیست. از ابتدای اشتغال بنویسید نه شروع بیمه
۵:اسم مدیر یا همون مدیر عامل فرقی نداره

سلام، من سوال مربوط به training شغل رو yes زدم! اين سوال اصلا مفهومش چيه ميشه توضيح بدين لطفا؟ من نخواستم بخاطره اين فرمم رو انلاك كنم بنظرتون مشكل ساز ميشه؟

این گزینه میپرسه که شما برای شغلی که الان دارید اموزش دیدین یا نه؟ اگر بله باید با مدرک ثابت کنید اگر نه که هیچی.
خب من که به اشتباه گزینه yes رو زدم اگه همون روز مصاحبه بگم اشتباه زدم بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
شماره کیس: 7XXX / رویت قبولی: 31 می / ارسال فرم 260: 17 جون / سفارت: آنکارا / تعداد افراد کیس: 1 نفر.
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 16:15)amir1635 نوشته:  خب من که به اشتباه گزینه yes رو زدم اگه همون روز مصاحبه بگم اشتباه زدم بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟

شما اگر مدرک تحصیلی ارائه میدی نیازی به اثبات دوره های تخصصی مرتبط با شغلتون نداری پس این مورد اشتباه رو خیلی خلاصه و کوتاه به افیسر یاداوری کنید که فقط یک اشتباه بوده
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: babak12 ، amir1635
همونطور که اقای قریشی عزیز هم اشاره کردن وقتی شما دیپلم 12 ساله داشته باشید این مبحث مورد بررسی قرار نمی گیره دوست من
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amir1635 ، m.ghoreishi
(2015-06-14 ساعت 16:15)amir1635 نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 15:54)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 14:45)amir1635 نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 00:43)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-12 ساعت 20:19)shimad نوشته:  سلام و ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار ما می گذارین،من چند تا سوال داشتم که برای جوابشون خیلی تردید دارم و ممنون می شم اگه راهنماییم کنین
۱-من برای لیسانس دانشجوی شهر دیگری بودم، برای آدرس ها باید آدرس خوابگاه را بنویسم ؟
۲-برای شغلی که اینجا دارم (خدمات مسافرتی) می تونه جز بیزینس باشه یا other؟
۳- سوالی که مربوط به traninig شغل هست را حتما noبزنم ؟
۴-تاریخ شروع اشتغال باید حتما از زمان شروع بیمه باشه؟ (من در محل کارم چند ماه بعد بیمه شدم )
۵-و اینکه در قسمت supervisors surnam باید اسم مدیر عامل رو بنویسم ؟
پیشاپیش از توجهتون ممنونم و ببخشید که تعداد سوالا زیاده

سلام
۱:ادرس محل سکونت خودتون رو بنویسید
۲:other بنویسید بهتر از بیزنسه
۳:بله درسته
۴:مهم نیست. از ابتدای اشتغال بنویسید نه شروع بیمه
۵:اسم مدیر یا همون مدیر عامل فرقی نداره

سلام، من سوال مربوط به training شغل رو yes زدم! اين سوال اصلا مفهومش چيه ميشه توضيح بدين لطفا؟ من نخواستم بخاطره اين فرمم رو انلاك كنم بنظرتون مشكل ساز ميشه؟

این گزینه میپرسه که شما برای شغلی که الان دارید اموزش دیدین یا نه؟ اگر بله باید با مدرک ثابت کنید اگر نه که هیچی.
خب من که به اشتباه گزینه yes رو زدم اگه همون روز مصاحبه بگم اشتباه زدم بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟

واقعا ممنونم آقای قریشی از راهنماییتون، البته من دوره هایی رو برای کارم گذروندم ، 5 دوره که هر کدوم 2 هفته بودن ،ولی توی این سوال حداقل 2 سال گفتن.
چرا کسی جواب من را نداد باید در تاپیک دیگری بپرسم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان چند تا سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید

1.من پاسپورتم عوض کردم با توجه به کیس نامبرم که ***8
2.من عنوان رشته تحصیلی ام رو با توجه روز ثبت نام دانشگاه ام وارد کردم اما الان که مدرکم را گرفتم عنوان رشته ام تغییر کرده.
3.من شناسنامه ام را بعد از ازدواجم عوض کردم تاریخ تولدم رو از صفحه توضیحات شناسنامه به صفحه اول منتقل کردن.حالا تاریخ تولد من در شناسنامه همسر وسند ازدواج با بقیه مدارکم مطابقت نداره
ایا درخواست انلاک بدم یا ایمیل کافیه؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 12:32)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  چرا کسی جواب من را نداد باید در تاپیک دیگری بپرسم؟

نمیدونم کیس شما از چه کتگوری هستش ولی در کل باز موندنه فرم مشکلی نداره و میشه هر وقت تکمیل شد سابمیتش کرد حتی اگر 10 روز طول بکشه
تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 12:36)سارینا88 نوشته:  سلام دوستان چند تا سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید

۱.من پاسپورتم عوض کردم با توجه به کیس نامبرم که ***۸
۲.من عنوان رشته تحصیلی ام رو با توجه روز ثبت نام دانشگاه ام وارد کردم اما الان که مدرکم را گرفتم عنوان رشته ام تغییر کرده.
۳.من شناسنامه ام را بعد از ازدواجم عوض کردم تاریخ تولدم رو از صفحه توضیحات شناسنامه به صفحه اول منتقل کردن.حالا تاریخ تولد من در شناسنامه همسر وسند ازدواج با بقیه مدارکم مطابقت نداره

سلام. بعلت نداشتن امضاء نمیشه راهنماییتون کرد. نمیدونم 2015 هستی یا 2016
تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 14:18)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-15 ساعت 12:36)سارینا88 نوشته:  سلام دوستان چند تا سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید

۲.من عنوان رشته تحصیلی ام رو با توجه روز ثبت نام دانشگاه ام وارد کردم اما الان که مدرکم را گرفتم عنوان رشته ام تغییر کرده.
۳.من شناسنامه ام را بعد از ازدواجم عوض کردم تاریخ تولدم رو از صفحه توضیحات شناسنامه به صفحه اول منتقل کردن.حالا تاریخ تولد من در شناسنامه همسر وسند ازدواج با بقیه مدارکم مطابقت نداره

سلام. بعلت نداشتن امضاء نمیشه راهنماییتون کرد. نمیدونم ۲۰۱۵ هستی یا ۲۰۱۶
از تاریخ عضویتشون میشه گفت 2015 ای هستن! شما دیگه انلاک نکنید انشاله کارنت شدین برید و برای افیسر توضیح بدین.
موفق باشید.
درود بر همگی. دوستان شاید این فایل ها تا حدودی راهنما باشه گرچه همه اینجا دیگه یه پا وکیل مهاجرت شدیم واسه خودمون. Big Grin

لاتــــاری (فایل PDF) لاتـــاری (فایل Power Point)

البته اصل این فایل رو سال های قبل تر آقای بیات ساختن و من بیشتر اون رو ویرایش و Update کردم. لینکش توی امضای خودم هم هست که میتونید ازش استفاده کنید. ببخشید که چندجا کپی ش کردم چون بدرد خودم خورد حس کردم حیفه دیگران هم ازش استفاده نکنن.
موفق باشید دوستای خوب.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:

من2015 هستم
تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 14:54)رضا2015 نوشته:  

از تاریخ عضویتشون میشه گفت ۲۰۱۵ ای هستن! شما دیگه انلاک نکنید انشاله کارنت شدین برید و برای افیسر توضیح بدین.
موفق باشید.
ممنونم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان