کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
با سلام و تشکر....
از چه تاریخی برای لاتاری 2016 کارنت شروع میشه ؟ خیلی طول میکشه که جوابش بیاد که بفهمیم وقت سفارت اوکی شده برای مصاحبه؟!
با تشکر...
تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 23:14)vizviztnt نوشته:  با سلام و تشکر....
از چه تاریخی برای لاتاری ۲۰۱۶ کارنت شروع میشه ؟ خیلی طول میکشه که جوابش بیاد که بفهمیم وقت سفارت اوکی شده برای مصاحبه؟!
با تشکر...
از اکتبر فکر کنم!
بستگی ب شماره کیست داره، معمولا زیر ۲۰۰۰ سری اولن
شما از زمان کارنتی و دریافت نامه دوم، معمولن بین ۵ تا ۸ هفته بعدش میری مصاحبه

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 23:14)vizviztnt نوشته:  با سلام و تشکر....
از چه تاریخی برای لاتاری ۲۰۱۶ کارنت شروع میشه ؟ خیلی طول میکشه که جوابش بیاد که بفهمیم وقت سفارت اوکی شده برای مصاحبه؟!
با تشکر...

سلام
این دقیقا به کیس نامبرتون بستگی داره.
باید با توجه به کیس نامبرتون از ماه اکتبر به بعد سایت ویزا بولتن رو چک کنید ببینید چه نامبرهایی کارنت شدن.
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
بطور حدودی اگه کیس نامبرتون زیر 3000 باشه تا قبل از عید و اگه بالاتر باشه بعد عید نوبت مصاحبتون میشه. وقتی کارنت شدید، نامه دوم (دعوت به مصاحبه) جایگزین نامه اول (نامه قبولی) میشه که شامل اطلاعات مکان و زمان دقیق مصاحبتون هست.
با آرزوی موفقیت
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: Neda Gh
سلام ممنون از مطالب خوبتون اگه لطف کنید و در مورد شغل هم توضیحاتی بدید ممنون میشم
تشکر کنندگان:
بچه ها employer name منظورش اسم رییسه یا اسم شرکت؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-23 ساعت 12:35)mohad00 نوشته:  بچه ها employer name منظورش اسم رییسه یا اسم شرکت؟

رییس. اگر شرکت خصوصی هستی مدیر عامل رو بنویس
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-06-23 ساعت 13:28)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 12:35)mohad00 نوشته:  بچه ها employer name منظورش اسم رییسه یا اسم شرکت؟

من اسم شرکتو نوشتم آخه پایینترش اسم سوپروایزرو می خاست. چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-23 ساعت 13:42)mohad00 نوشته:  

مهم نیست. اگر سابمیت کردی بزار برا روز مصاحبه قبل از قسم خوردن. اصلا چیز مهمی نیست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-06-23 ساعت 13:42)mohad00 نوشته:  

سلام
با کسب اجازه از آقای قریشی بزرگوار
کارفرما میتونه شخص حقیقی یا حقوقی باشه، مثلا در مورد من، کارفرما شرکت حقوقی هست و باید اسم شرکت رو تحت عنوان کارفرما بنویسم و در قسمت سوپروایزر، نام سرپرست یا مدیرعامل شرکت رو ذکر کنم.
پس جای نگرانی نیست دوست عزیز. ذهن خودتون رو مشغول نکنید.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: mohad00 ، ehsan TT
سلام.
دوستان از کجا باید بفهمیم کی کارنت شدیم یا قراره بشیم؟ و داستان این نامه اول و دومی که دوستان گفتن چی هست؟ از کجا باید این نامه ها رو ببینیم؟ به ایمیل میاد یا تو سایت ceac.state.gov اعلام میکنه؟
و اینکه من با کیس نامبر 2016AS00002255 تقریبا تو نوامبر مصاحبه ام می افته درسته؟ ضمن اینکه من 28 می فرم 260 رو ارسال کردم.
تشکر کنندگان:
(2015-06-24 ساعت 12:16)rockstar68 نوشته:  سلام.
دوستان از کجا باید بفهمیم کی کارنت شدیم یا قراره بشیم؟ و داستان این نامه اول و دومی که دوستان گفتن چی هست؟ از کجا باید این نامه ها رو ببینیم؟ به ایمیل میاد یا تو سایت ceac.state.gov اعلام میکنه؟
و اینکه من با کیس نامبر 2016AS00002255 تقریبا تو نوامبر مصاحبه ام می افته درسته؟ ضمن اینکه من 28 می فرم 260 رو ارسال کردم.
از بولتن ویزا
بله تقریبا نوامبر
نامه اول نامه قبولی است نامه دوم نامه مصاحبه است که بجای اولی جایگزین میشه
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: ed2008
سلام دوستان،

من مدت ها نگران این مساله بودم که Unlock کردن فرم DS-260 برای بروز کردن شماره پاسپورت (که منقضی شده بود و با پاسپورت جدید تعویض کردم) میتونه باعث ایجاد تاخیر در تاریخ مصاحبه بشه و با وجود همه نگرانی ها، با پیشنهاد سیمون در ماه May (یک ماه پیش) فرم رو آنلاک کردم و شماره پاسپورت رو تغییر دادم. میخوام تجربه ای که بدست آوردم و ناشی از نگرانی و پیگیری های زیادی بوده رو با شما در میان بذارم.

خبر خوب اینه که کیس من "پردازش مجدد" نشد و مثل بقیه، کیس من نیز Ready شد و الان منتظر مصاحبه هستم.

اطلاعاتی که در این خصوص بدست آوردم:
==========================
- پردازش اولیه (Processing) فرم های DS-260 بدلیل اینکه همه در همون چند روز اول فرم ها رو میفرستن و اینکه پردازش اولیه شامل اطلاعات زیادی میشه، مقدار زیادی (3-5 ماه) طول میکشه، اما پردازش مجدد (Re-Processing) که بدلیل تغییر برخی مولفه های اصلی کیس (مثل نام افراد) انجام میشه میتونه خیلی سریعتر (بعضا چند هفته) انجام بشه.

- تغییر اغلب اطلاعات فرم DS-260 باعث نیاز به پردازش مجدد نمیشه! من ابتدا باور نمیکردم اما بعد فهمیدم که مثلا تغییر شماره پاسپورت باعث پردازش مجدد نمیشه (مثل اینکه اصلا شما فرم رو Unlock نکردید با کیس شما رفتار میشه)

- اگر پاسپورتتون رو عوض کردید (بخاطر انقضای پاسپورت قبلی یا به هر دلیل دیگه ای) و مخصوصا اگر در پاسپورت جدید سوابق سفر و ویزا دارید، حتما با آنلاک کردن فرم شماره پاسپورت جدید رو اعلام کنید. دوستانی هم که هنوز فرم DS-260 رو پر نکردن (برنده های 2016) توصیه میکنم با توجه به اینکه پاسپورت جدید خیلی سریع (3-4 روزه) به دستتون میرسه، ابتدا برای پاسپورت اقدام کنید و بعد فرم رو ثبت کنید (البته اگر شماره کیس پایینی دارید (زیر 2500) شاید بهتر باشه سریعتر بفرستید و بعد آنلاک کنید چون همون 3-4 روز هم واسه کیس های پایین مهمه)

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
کیس: 2015AS7XXX || تعداد: 2 نفر || ارسال فرم: June 2014 || آنلاک: May 2015 || کارنت: June 2015 || محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ایروان || تاریخ مصاحبه: نیمه دوم August || دریافت ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، ed2008 ، Amir.AA ، sadaf44 ، sheghi
ببخشید دوستان.من یه سوال دارم.من نمیتونم پیغام خصوصی بذارم.همش ارور میده که تا 25 پست در مهاجر سرا نداشته باشید این امکان وجود نداره.در صورتیکه قبلا راحت پیغام میذاشتم.الان چند وقته که این ارور رو میده.کسی اگه میدونه علتش چیه خواهشا بهم پیغام خصوصی بده.ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-06-24 ساعت 16:06)hamidrkh نوشته:  سلام دوستان،

من مدت ها نگران این مساله بودم که Unlock کردن فرم DS-260 برای بروز کردن شماره پاسپورت (که منقضی شده بود و با پاسپورت جدید تعویض کردم) میتونه باعث ایجاد تاخیر در تاریخ مصاحبه بشه و با وجود همه نگرانی ها، با پیشنهاد سیمون در ماه May (یک ماه پیش) فرم رو آنلاک کردم و شماره پاسپورت رو تغییر دادم. میخوام تجربه ای که بدست آوردم و ناشی از نگرانی و پیگیری های زیادی بوده رو با شما در میان بذارم.

خبر خوب اینه که کیس من "پردازش مجدد" نشد و مثل بقیه، کیس من نیز Ready شد و الان منتظر مصاحبه هستم.

- پردازش اولیه (Processing) فرم های DS-260 بدلیل اینکه همه در همون چند روز اول فرم ها رو میفرستن و اینکه پردازش اولیه شامل اطلاعات زیادی میشه، مقدار زیادی (۳-۵ ماه) طول میکشه، اما kپردازش مجدد (Re-Processing) که بدلیل تغییر برخی مولفه های اصلی کیس (مثل نام افراد) انجام میشه میتونه خیلی سریعتر (بعضا چند هفته) انجام بشه.

- تغییر اغلب اطلاعات فرم DS-260 باعث نیاز به پردازش مجدد نمیشه! من ابتدا باور نمیکردم اما بعد فهمیدم که مثلا تغییر شماره پاسپورت باعث پردازش مجدد نمیشه (مثل اینکه اصلا شما فرم رو Unlock نکردید با کیس شما رفتار میشه)

- اگر پاسپورتتون رو عوض کردید (بخاطر انقضای پاسپورت قبلی یا به هر دلیل دیگه ای) و مخصوصا اگر در پاسپورت جدید سوابق سفر و ویزا دارید، حتما با آنلاک کردن فرم شماره پاسپورت جدید رو اعلام کنید. دوستانی هم که هنوز فرم DS-260 رو پر نکردن (برنده های ۲۰۱۶) توصیه میکنم با توجه به اینکه پاسپورت جدید خیلی سریع (۳-۴ روزه) به دستتون میرسه، ابتدا برای پاسپورت اقدام کنید و بعد فرم رو ثبت کنید (البته اگر شماره کیس پایینی دارید (زیر 2500) شاید بهتر باشه سریعتر بفرستید و بعد آنلاک کنید چون همون ۳-۴ روز هم واسه کیس های پایین مهمه)

کسی میداند که فرم 261مربوط به چی است و برای آنلاک کردن فرم 260 چکار باید کرد با تشکر
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2015-06-24 ساعت 16:06)hamidrkh نوشته:  سلام دوستان،

- پردازش اولیه (Processing) فرم های DS-260 بدلیل اینکه همه در همون چند روز اول فرم ها رو میفرستن و اینکه پردازش اولیه شامل اطلاعات زیادی میشه، مقدار زیادی (۳-۵ ماه) طول میکشه، اما kپردازش مجدد (Re-Processing) که بدلیل تغییر برخی مولفه های اصلی کیس (مثل نام افراد) انجام میشه میتونه خیلی سریعتر (بعضا چند هفته) انجام بشه.

- اگر پاسپورتتون رو عوض کردید (بخاطر انقضای پاسپورت قبلی یا به هر دلیل دیگه ای) و مخصوصا اگر در پاسپورت جدید سوابق سفر و ویزا دارید، حتما با آنلاک کردن فرم شماره پاسپورت جدید رو اعلام کنید. دوستانی هم که هنوز فرم DS-260 رو پر نکردن (برنده های ۲۰۱۶) توصیه میکنم با توجه به اینکه پاسپورت جدید خیلی سریع (۳-۴ روزه) به دستتون میرسه، ابتدا برای پاسپورت اقدام کنید و بعد فرم رو ثبت کنید (البته اگر شماره کیس پایینی دارید (زیر 2500) شاید بهتر باشه سریعتر بفرستید و بعد آنلاک کنید چون همون ۳-۴ روز هم واسه کیس های پایین مهمه)

کسی میداند که فرم 261مربوط به چی است و برای آنلاک کردن فرم 260 چکار باید کرد با تشکر
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان