کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2015-06-24 ساعت 22:52)sasanoush نوشته:  
(2015-06-24 ساعت 16:06)hamidrkh نوشته:  سلام دوستان،

من مدت ها نگران این مساله بودم که Unlock کردن فرم DS-260 برای بروز کردن شماره پاسپورت (که منقضی شده بود و با پاسپورت جدید تعویض کردم) میتونه باعث ایجاد تاخیر در تاریخ مصاحبه بشه و با وجود همه نگرانی ها، با پیشنهاد سیمون در ماه May (یک ماه پیش) فرم رو آنلاک کردم و شماره پاسپورت رو تغییر دادم. میخوام تجربه ای که بدست آوردم و ناشی از نگرانی و پیگیری های زیادی بوده رو با شما در میان بذارم.

خبر خوب اینه که کیس من "پردازش مجدد" نشد و مثل بقیه، کیس من نیز Ready شد و الان منتظر مصاحبه هستم.

اطلاعاتی که در این خصوص بدست آوردم:
==========================
- پردازش اولیه (Processing) فرم های DS-260 بدلیل اینکه همه در همون چند روز اول فرم ها رو oمیفرستن و اینکه پردازش اولیه شامل اطلاعات زیادی میشه، مقدار زیادی (۳-۵ ماه) طول میکشه، اما kپردازش مجدد (Re-Processing) که بدلیل تغییر برخی مولفه های اصلی کیس (مثل نام افراد) انجام میشه میتونه خیلی سریعتر (بعضا چند هفته) انجام بشه.

- تغییر اغلب اطلاعات فرم DS-260 باعث نیاز به پردازش مجدد نمیشه! من ابتدا باور نمیکردم اما بعد فهمیدم که مثلا تغییر شماره پاسپورت باعث پردازش مجدد نمیشه (مثل اینکه اصلا شما فرم رو Unlock نکردید با کیس شما رفتار میشه)

- اگر پاسپورتتون رو عوض کردید (بخاطر انقضای پاسپورت قبلی یا به هر دلیل دیگه ای) و مخصوصا اگر در پاسپورت جدید سوابق سفر و ویزا دارید، حتما با آنلاک کردن فرم شماره پاسپورت جدید رو اعلام کنید. دوستانی هم که هنوز فرم DS-260 رو پر نکردن (برنده های ۲۰۱۶) توصیه میکنم با توجه به اینکه پاسپورت جدید خیلی سریع (۳-۴ روزه) به دستتون میرسه، ابتدا برای پاسپورت اقدام کنید و بعد فرم رو ثبت کنید (البته اگر شماره کیس پایینی دارید (زیر 2500) شاید بهتر باشه سریعتر بفرستید و بعد آنلاک کنید چون همون ۳-۴ روز هم واسه کیس های پایین مهمه)

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
کسی میداند که فرم 261مربوط به چی است و برای آنلاک کردن فرم 260 چکار باید کرد با تشکر
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: sadaf44
سلام
پبخشید . من وقتی در هنگام پر کردن فرم در قسمت شغل ، شغل دگیری را انتخاب میکنم و گزینه other را میزنم از من specify other میخواد که در این قسمت هر جمله ای که تایپ میکنم خطای specify other is invalid را میدهد لطفا راهنمایی فرمایید مشکل چیست
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 21:14)esbluesky نوشته:  سلام
پبخشید . من وقتی در هنگام پر کردن فرم در قسمت شغل ، شغل دگیری را انتخاب میکنم و گزینه other را میزنم از من specify other میخواد که در این قسمت هر جمله ای که تایپ میکنم خطای specify other is invalid را میدهد لطفا راهنمایی فرمایید مشکل چیست
ممنونم
دوست عزیز، شاید عنوان شغلی که وارد میکنید با عنوان شغل اصلی تون همسان هست.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
(2015-06-25 ساعت 23:05)AliReza.Sh نوشته:  
ممنونم
با سلام اول هر دو عنوان یکی بود ولی بعد اولی رو مهندسی گذاشتم و بعدی رو other ولی در قسمت specify other هر جمله ای که در توضیح آن مینویسم ایراد میگیرد.
تشکر کنندگان:
(2015-06-26 ساعت 12:10)esbluesky نوشته:  
(2015-06-25 ساعت 23:05)AliReza.Sh نوشته:  
ممنونم
با سلام اول هر دو عنوان یکی بود ولی بعد اولی رو مهندسی گذاشتم و بعدی رو other ولی در قسمت specify other هر جمله ای که در توضیح آن مینویسم ایراد میگیرد.
دوست عزیز، من فکر کنم یه جای دیگه کار میلنگه وگرنه نوشتن نوت توی باکس specify other مثه گزینه ای که تیک میزنید نیست که باعث مشکل بشه. یه بار دیگه همه باکس ها رو چک کنید. به پیغام خطا هم توجه کنید.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
دوستان با تجربه اگه شش ماه از فارغ التحصیلیت گذشته باشه و شغل رو student بزنی به نظرتون خوبه؟ مشکلی نیس؟
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(2015-06-28 ساعت 03:30)sinar نوشته:  دوستان با تجربه اگه شش ماه از فارغ التحصیلیت گذشته باشه و شغل رو student بزنی به نظرتون خوبه؟ مشکلی نیس؟
آخه چرا؟؟ دوست عزیز، احتمالاً شما میخوای مدرک اون فارغ التحصیلی رو با خودتون ببرید سفارت. پس عملاً اینکه بگید Student هستید با این موضوع تناقض داره. صداقت و ساده گویی بهترین گزینه در تقابل با آفیسر و لاتاری ست.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman ، r.bazargan ، sinar
دوستان من فردا پسفردا دیگه فرم‌ها رو ارسال می‌کنم. خواستم بدونم با توجه به کیس‌نامبرم زمان حدودی مصاحبه کی هست و مراحل بعدی رو باید از کجا پیگیری کنم؟
در ضمن موقع ثبت‌نام به احتمال زیاد آدرس ایمیلی رو وارد کردیم که حالا منقضی شده. من آدرس ایمیل جدید رو توی فرم‌ها وارد کردم. ممکنه دردسرساز بشه؟

کیس: **28/ رویت قبولی 7 JUNE/سفارت : آنکارا /تعداد افراد منظور در کیس: 1نفر
مشاهده نتیجه: 7 ژوئن
کیس نامبر: **2016AS28
وضعیت کیس: 2 نفر، برنده خانم، با اسپانسر، بدون کار دولتی، معافیت سربازی
ارسال فرم: 1 ژولای
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
محل مصاحبه: انکارا (خودشون تغییر به ابوظبی)
نتیجه: ویزا یکضرب Smile
جمع تقریبی هزینه ها قبل از مهاجرت: 11 میلیون تومان
مقصد: مریلند
تشکر کنندگان:
سلام ایا کسی با پر کردن فرم ds در سایت مشکلی نداره ؟منظورم اینه که سایت خراب نیست؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-28 ساعت 17:27)FMMM نوشته:  دوستان من فردا پسفردا دیگه فرم‌ها رو ارسال می‌کنم. خواستم بدونم با توجه به کیس‌نامبرم زمان حدودی مصاحبه کی هست و مراحل بعدی رو باید از کجا پیگیری کنم؟
در ضمن موقع ثبت‌نام به احتمال زیاد آدرس ایمیلی رو وارد کردیم که حالا منقضی شده. من آدرس ایمیل جدید رو توی فرم‌ها وارد کردم. ممکنه دردسرساز بشه؟

کیس: **28/ رویت قبولی ۷ JUNE/سفارت : آنکارا /تعداد افراد منظور در کیس: ۱نفر

با کیس نامبر 2800 زمان مصاحبه شما حــــــــدودا ماه نوامبر میفته. اما این با نوجه به تجربه سال های قبل هستش و میتونه یکی دو ماه جابجا بشه. پس این آمادگی رو داشته باشید.
در کل باید با توجه به کیس نامبرتون از ماه اکتبر به بعد سایت ویزا بولتن رو چک کنید ببینید چه کیس نامبرهایی کارنت شدن.
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: FMMM ، Neda Gh
(2015-06-29 ساعت 00:02)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  سلام ایا کسی با پر کردن فرم ds در سایت مشکلی نداره ؟منظورم اینه که سایت خراب نیست؟

سلام
فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.
من که فرم رو براحتی پر کردم و سابمیت کردم و کد تاییدیه هم دریافت کردم.
چون سایت یه مقدار سنگینه، سعی کنید با یه اینترنت سرعت بالا ثبت نام کنید که خدای نکرده مشکلی وسط کار پیش نیاد.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: NGNJ ، ehsan TT ، Neda Gh
با سلام...
تقریبا یک ماه میشه فرم پرکردم ولی هنوز ایمیل دریافت نکردم ؟ایا این قدر طول میکشه؟
تشکر کنندگان:
بعضی وقت ها ایمیل نمیاد شما میتونی بری صفحه کانفرم فرم و روی دکمه ایمیل کلیک کنی برات ایمیل کنه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، m.ghoreishi
(2015-07-03 ساعت 14:03)vizviztnt نوشته:  با سلام...
تقریبا یک ماه میشه فرم پرکردم ولی هنوز ایمیل دریافت نکردم ؟ایا این قدر طول میکشه؟
(2015-07-03 ساعت 14:39)رضا2015 نوشته:  بعضی وقت ها ایمیل نمیاد شما میتونی بری صفحه کانفرم فرم و روی دکمه ایمیل کلیک کنی برات ایمیل کنه

با ارادت به آقا رضا، گاهی هم ایمیل به جای Inbox به فولدر Spam ایمیل تون میرسه. اونجا رو هم ملاحظه کنید شاید باشه. ولی راه آقارضا خب ساده تر هست.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman
با سلام
حدودا 8 ماه پیش فرمها رو پرکردم و فرستادم فقط چون اون موقع اصل مدارکم رو مگرفته بودم و ترجمه نکرده بودم ، تاریخ اتمام لیسانسم رو 2007june نوشتم
الان که اصل مدارکم رو گرفتم و ترجمه کردم ، تاریخ اتمام لیسانسم رو 2007august نوشته

چون رتبه ام 8000 هست و ماه اخر برای مصاحبه میفتم ، نمیخوام درخواست اصلاح فرم بدم که شانسم عقب تر بیفته.
میخواستم ببینم این قضیه مشکلی برای من پیش میاره؟ یا حتما باید فرم رو اصلاح کنم؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
شماره کیس:2015AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی:2014 , May 15
کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: 2014 , August 15
کارنت شدن کیس: -
مصاحبه: -
دریافت کلیرنس: -
دریافت ویزا: -
ورود به آمریکا: -
دریافت گرین کارت: -
جمع تقریبی هزینه‌ها: 14.000 تومان بابت تزریق واکسن هپاتیت , 360.000 تومان ترجمه مدارک
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان