کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-07-24 ساعت 23:04)farrokh33 نوشته:  
(2015-07-23 ساعت 08:57)Miip نوشته:  با سلام
دوست عزیز من دو مرحله از واکسن ها را زدم ولی به مرحله سوم نمی رسم، این اولین مشکلمه.
دوم اینکه تمام مدارک مورد نیاز را ترجمه کردم به جز ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد. آیا لازم هست؟
سوم اینکه شما نوشتید مدارک یک ماه قبل برای سفارت فرستاده شود در صورتی که اول این تاپیک نوشته ۱۵ روز؟
با تشکر
سلامی دوباره .دوست عزیز باید 15روز قبل ازمصاحبه مدارک دستشون رسیده باشه .اگه شما یک ماه قبل وحتی زودتر هم بفرستید بهتره چون دلهره اینو ندارید که نکنه دیر به دستشون برسه در ضمن برای ادامه تحصیل حتما باید ترجمه ریز نمرات رو داشته باشید که به تایید وزارت علوم رسیده باشه .راجع به واکسن هم میتونید از پاستور خواهش کنید مهر اونو براتون تو کارت زرد بزنه.شاد باشید

ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان:
با سلام و درود
برای مصاحبه در انکارا ، چند روز اقامت لازمه و تهیه بلیط رفت و برگشت رو پیشنهاد می دین یا بلیط اپن رو؟
تشکر کنندگان:
سلام.
لطفا يكى جواب بده.
من تمام فرم ها و مدارك فرستادم سفارت. ولى متوجه شدم فرم csc يك آدرس اشتباه انتخاب كردم. مدارك يك شنبه فرستادم. دوباره فرم csc تصحيح كردم. و دوشنبه به همراه كپى پاسپورتم و نامه اى كه عنوان كردم csc قبلى اشتباست و اين مجددا بعد اصلاح إرسال كردم و در پرونده ام csc جديد را جايگزين كنيد. آيا مشكلى پيش مياد برام؟! لطفا راهنمايى كنيد
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 21:08)Malim نوشته:  سلام.
لطفا يكى جواب بده.
من تمام فرم ها و مدارك فرستادم سفارت. ولى متوجه شدم فرم csc يك آدرس اشتباه انتخاب كردم. مدارك يك شنبه فرستادم. دوباره فرم csc تصحيح كردم. و دوشنبه به همراه كپى پاسپورتم و نامه اى كه عنوان كردم csc قبلى اشتباست و اين مجددا بعد اصلاح إرسال كردم و در پرونده ام csc جديد را جايگزين كنيد. آيا مشكلى پيش مياد برام؟! لطفا راهنمايى كنيد

دوست عزيز تا جايي كه من اطلاع دارم فرم csc رو نميشه اديت كرد!!! من تا به حال نشنيدم همچين چيزي. حالا نگران نباشين انشالله كه مشكلي نيست.

كيس نامبر**2015AS70
تعداد افراد كيس: دو نفر
تاريخ ارسال فرم :٥ جولاي ٢٠١٤
تاريخ كارنت شدن:١٠ جون ٢٠١٥
تاريخ دريافت نامه دوم:
تاريخ مصاحبه: ٦ آگوست
تاريخ دريافت ويزا:یکضرب
ورود به آمریکا: نوامبر2015

تشکر کنندگان: Malim
(2015-07-25 ساعت 18:26)khaleghi نوشته:  
(2015-07-25 ساعت 18:22)sasanoush نوشته:  دوستان آنکارایی آیا سفارت به آنها هم ایمیل برای تغییر وقت مصاحبه داده چون ما رو از ۱۰آگوست به ۱۴ آگوست تغییر داده میخواستم ببینمایوایدیگری هم تاریخ مصاحبه اش تغییر کرده

بله دوست عزيز. يكي از بچه هاي مهاجرسرا هم تغيير كرده. ايشون تو تاپيك ديگري پيغام گذاشتن

سلام دوست من خوبی؟
آقا ماهم وقتمون به 14 تغییر کرده شما چه کاری انجام دادی؟
نمیدونی باید چیکار کنیم انگار میگن باید زنگ بزنی بهشون تایید کنیم؟
ممنون میشم یه خبری بدی
دوستان کسی اطلاعی داره بگه خیلی ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 21:19)khaleghi نوشته:  
لطفا يكى جواب بده.

دوست عزيز تا جايي كه من اطلاع دارم فرم csc رو نميشه اديت كرد!!! من تا به حال نشنيدم همچين چيزي. حالا نگران نباشين انشالله كه مشكلي نيست.

دوست عزيز سلام. مرسى از پاسخ شما
اطلاعات شخصى نميشه اديت كرد. ولى مكان پستى ميشه تغيير داد. من انجام دادم. و الان ويرايش جديد برام ثبت شده
منطقه پست قبلى كه انتخاب كردم يك جاى دورى از شهر آنكارا بود. ولى الان كه تصحيح كردم داخل انكاراست
اميدوارم فرم اصلاح شده در پرونده ام جايگزين كنند
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 21:29)sasanra نوشته:  
(2015-07-25 ساعت 18:26)khaleghi نوشته:  
(2015-07-25 ساعت 18:22)sasanoush نوشته:  دوستان آنکارایی آیا سفارت به آنها هم ایمیل برای تغییر وقت مصاحبه داده چون ما رو از ۱۰آگوست به ۱۴ آگوست تغییر داده میخواستم ببینمایوایدیگری هم تاریخ مصاحبه اش تغییر کرده

بله دوست عزيز. يكي از بچه هاي مهاجرسرا هم تغيير كرده. ايشون تو تاپيك ديگري پيغام گذاشتن

سلام دوست من خوبی؟
آقا ماهم وقتمون به 14 تغییر کرده شما چه کاری انجام دادی؟
نمیدونی باید چیکار کنیم انگار میگن باید زنگ بزنی بهشون تایید کنیم؟
ممنون میشم یه خبری بدی
دوستان کسی اطلاعی داره بگه خیلی ممنون

سلام ما بلافاصله بلیط ها رو تغییر دادیم ویه ایمیل کانفرمشن به سفارت زدیم ضمنا ما توسایت سیس به تاریخ ایمیل آنها یه آپدیت داشتیم شما هم همینطور آپدیت داشتید
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 21:49)Malim نوشته:  
(2015-07-27 ساعت 21:19)khaleghi نوشته:  
لطفا يكى جواب بده.

دوست عزيز سلام. مرسى از پاسخ شما
اطلاعات شخصى نميشه اديت كرد. ولى مكان پستى ميشه تغيير داد. من انجام دادم. و الان ويرايش جديد برام ثبت شده
منطقه پست قبلى كه انتخاب كردم يك جاى دورى از شهر آنكارا بود. ولى الان كه تصحيح كردم داخل انكاراست
اميدوارم فرم اصلاح شده در پرونده ام جايگزين كنند
حتما یک کپی از منطقه پستیتون همراهتون برای روز مصاحبه داشته باشید و به آفیسر شرایط رو توضیح دهید و بهشون تحویل بدید تا مشکلی پیش نیاد
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان: Malim
11- فرم اطلاعات تماس سفارت آمریکا در آنکارا که می بایست به ازاء هر نفر آن را تکمیل و همراه مدارکتان ارسال فرمایید -> این فرم را می توانید از اینجــا دانلود فرمایید.
بچه ها این چه فرمی هست همه باید این فرما پر کنن ..در ضمن یکی از بچه ها هم گفته بود فرم cscکه باید همراه مدارکتون ارسال بشه اینم اگه میشه توضیح بدید چی هست .این فرما از کجا باید پرینت بگیریم ...میشه توضیح بدید
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-07-28 ساعت 16:53)لطف اله نوشته:  11- فرم اطلاعات تماس سفارت آمریکا در آنکارا که می بایست به ازاء هر نفر آن را تکمیل و همراه مدارکتان ارسال فرمایید -> این فرم را می توانید از اینجــا دانلود فرمایید.
بچه ها این چه فرمی هست همه باید این فرما پر کنن ..در ضمن یکی از بچه ها هم گفته بود فرم cscکه باید همراه مدارکتون ارسال بشه اینم اگه میشه توضیح بدید چی هست .این فرما از کجا باید پرینت بگیریم ...میشه توضیح بدید

شما صفحات مربوط به مصاحبه در آنكارا رو بخونين از اولش ميبينين فرمو يا بچه ها لينكشو گذاشتن ولي توصيه ميكنم هر سه سفارت خانه رو مطالعه كنين خيلي وقت دارين ممكنه سفارتتون عوض بشه
من كلي تحقيق در مورد آنكارا كرده بودم
يكه ماه مونده به مصاحبه يعني وقتي نامه دومم جايگزين شد ديدم سفترتم اومده ابوظبي تو فرصت كم خيلي سخت بودپيدا كردن اطلاعات لازم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: لطف اله
کسی می دونه مدت زمان ارسال پاسپورت از طرف سفارت به اداره پست چقدر هست؟ شنیدم این روزا یه کم طولانی شده.
تشکر کنندگان:
(2015-07-30 ساعت 17:26)Bahar JJ نوشته:  کسی می دونه مدت زمان ارسال پاسپورت از طرف سفارت به اداره پست چقدر هست؟ شنیدم این روزا یه کم طولانی شده.
ماه پیش برا من و چند نفری که اونجا بودیم یک روز. ولی یادمه بهمن ماه 6-5 روز طول کشید.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان:
چجوری که کیس زیر تاریخ مصاحبش افتاده ماه 9 میلادی مگه نمی گن آخر سپتامبر همچی تموم می شه؟
2015EU31398 DV 9/2/2015 8:40
تشکر کنندگان:
(2015-07-31 ساعت 11:29)amir_csj نوشته:  چجوری که کیس زیر تاریخ مصاحبش افتاده ماه ۹ میلادی مگه نمی گن آخر سپتامبر همچی تموم می شه؟
2015EU31398 DV ۹/۲/۲۰۱۵ ۸:40

دوست عزیز
سهمیه آسیا دیگه تمام شده که شماره کیسها با 2015AS شروع میشه.
این کیسی که شما نوشتید اروپایی هست
کیس 71xx/رویت قبولی22 می/سفارت:آنکارا/ ارسال فرمها:13june/
تعداد نفرات کیس: 3 نفر/برنده اصلی:همسر(سرباز نیروی هوایی)/تاریخ رویت کارنتی:10 june
تاریخ مصاحبه 11Agu,سفارت آنکارا
آپدیتها:11 Agu12 ,Agu(کیس اصلی)،2Sep (کیس اصلی-شبانه)،3 sep(کیس اصلی or و بقیه ready). دریافت ایمیل کلیری:8 Sep.
تشکر کنندگان:
(2015-07-31 ساعت 11:29)amir_csj نوشته:  چجوری که کیس زیر تاریخ مصاحبش افتاده ماه ۹ میلادی مگه نمی گن آخر سپتامبر همچی تموم می شه؟
2015EU31398 DV ۹/۲/۲۰۱۵ ۸:40
خب مشکل چیه؟ این که مصاحبش دوم سپتامبره, تا اخر سپتامبر وقت هست.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان