کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام همسفر های عزیز
اول از همه تشکر می کنم از شما که همیشه جواب سوالام میدادید
من همین الان از سفارت اومدم و شکر خدا یکضرب ویزا رو گرفتم
و گفتن چند روز دیگه به دفتر پست برید
چندتا سوال
وقتی می رم پست چه مدرکی ببرم؟؟؟
الان سایت سیس چک کردم ap زده، ویزا بیاد درست میشه دیگه؟
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان: farrokh33 ، parastoo23 ، rbrb-2015 ، Siamak ، sunn789
(2015-08-05 ساعت 14:07)shayan seyfi نوشته:  سلام همسفر های عزیز
چندتا سوال

مبارکت باشه دوست عزبز، مدرکی که از ما خواستن کپی پاسپورت و اون کاغذ ثبت نام پست بود ..چیز دیگه ای نخواستن... وقتی ویزا صادر بشه در سایت به ایشود تبدیل میشه...موفق باشی
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، farrokh33
(2015-08-05 ساعت 18:39)آزاده_امین نوشته:  
چندتا سوال

مبارکت باشه دوست عزبز، مدرکی که از ما خواستن کپی پاسپورت و اون کاغذ ثبت نام پست بود ..چیز دیگه ای نخواستن... وقتی ویزا صادر بشه در سایت به ایشود تبدیل میشه...موفق باشی

مرسی دوست عزیز
الان تو سایت سیس دیدم زده ایشود، به نظرتون کی برم پست؟
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-08-05 ساعت 19:02)shayan seyfi نوشته:  
چندتا سوال

مرسی دوست عزیز

برای من شنبه ایشود شد و سه شنبه رسید پست... سه شنبه صبح ساعت ۹ ایمیل اومد که به پست مراجعه کنم، در ضمن خود پست به ما گفته بود ساعت ۲ به بعد مراجعه کنیم
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، khalilkhah ، farrokh33
(2015-08-05 ساعت 20:00)آزاده_امین نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 19:02)shayan seyfi نوشته:  
چندتا سوال

مرسی دوست عزیز

برای من شنبه ایشود شد و سه شنبه رسید پست... سه شنبه صبح ساعت ۹ ایمیل اومد که به پست مراجعه کنم، در ضمن خود پست به ما گفته بود ساعت ۲ به بعد مراجعه کنیم
سلام دوست عزیز اگر هتل شما نزدیک اداره پست هست میتونی هر روز عصر سر بزنی لیست رو نگاه کنی اگه پاسپورتت اومده باشه میتونی اونو بگیری ویا اگه عجله نداری وبلیط برگشتت هفته آینده است میتونی از طریق ایمیل پست از اومدن پاسپورتت مطلع بشی.شاد باشید
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، آزاده_امین
دوستان سلام ما فردا صبح مصاحبه داریم به امید خدا فکر میکنید اگه ویزا یک ضرب به ما بدن بلیط برگشت رو سه شنبه گرفتیم تا اونموقع پاسهامون میاد با تشکر
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: farrokh33 ، sunn789
ضمنا ما هر چهار نفرمون هیچ کدام هیچ واکسنی نخوردیم چون من به خانم دکتر اونگان گفتم که نرس هستم وواکسیناسیون ما کامل میباشد کل هزینه مدیکال شد ۶۴۰دلار
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: farrokh33 ، sunn789
با سلام
من و دخترم در امریکا زندگی میکنیم و گرین کارت داریم و میخواهیم یه سفر بیاییم ایران که خیلی عجله ایه، اما پاسپورتون اعتبار نداره اراده ی گذرنامه ایران زنگ زدم گفتند اشکال نداره بعد از ورود میشه تمدید کرد اما پرواز ما از سانفرانسیسکو به استانبول بعد هم تهرانه میخواستم بدونم در قسمت ترانزیت استانبول مشکلی برای ما پیش نمی آید؟
سلام دوستان. کسایی که برا مصاحبه رفتید آنکارا بعد از کارنت شدن مدارکتونو فرستادید یا بعد از دریافت وقت مصاحبه؟
شماره کیس: 2016AS58XX
تاریخ رویت قبولی: May ۸
کنسولگری:ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس :۱
ارسال فرمهای سری اول: Jun ۲

کارنت شدن کیس: 8 Mar 2016
مصاحبه: 2 May
آپدیت ها: 9 jun آپ گروهی،4 Aug برای ایمیل، 9 Aug شب آپدیت دو خطی،15 Aug 16 ،Aug برای ایمیل، 17 Aug اوآر
سربازی: س پ
شغل: خصوصی   
دریافت کلیرنس:  18 Aug
دریافت ویزا:  31 Aug
ورود به آمریکا: 3 Dec
دریافت گرین کارت: 1 Jan  

تشکر کنندگان:
(2015-08-15 ساعت 19:34)malekimh نوشته:  سلام دوستان. کسایی که برا مصاحبه رفتید آنکارا بعد از کارنت شدن مدارکتونو فرستادید یا بعد از دریافت وقت مصاحبه؟

بعد از دریافت وقت مصاحبه.
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 20:38)zahranajafi نوشته:  با سلام و درود
برای مصاحبه در انکارا ، چند روز اقامت لازمه و تهیه بلیط رفت و برگشت رو پیشنهاد می دین یا بلیط اپن رو؟

اگه بچه دارید یک هفته وگرنه 4 روز این در صورتی که ویزا ندن اگه یکضرب بدن 10 روز با بچه
تشکر کنندگان:
(2015-08-16 ساعت 00:06)Miip نوشته:  
(2015-08-15 ساعت 19:34)malekimh نوشته:  سلام دوستان. کسایی که برا مصاحبه رفتید آنکارا بعد از کارنت شدن مدارکتونو فرستادید یا بعد از دریافت وقت مصاحبه؟

بعد از دریافت وقت مصاحبه.

دوستان عزيز دقيقا چه مداركي بايد ارسال بشه براي سفارت در انكارا ؟

Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز

از دوستان باتجربه خواهش میکنم اگه امکان داره یه آمار تقریبی از کل هزینه سفر به آنکارا به من بدید

خیلی ممنون
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
(2015-08-21 ساعت 00:29)Siamak.k نوشته:  سلام به دوستان عزیز

از دوستان باتجربه خواهش میکنم اگه امکان داره یه آمار تقریبی از کل هزینه سفر به آنکارا به من بدید

خیلی ممنون
سلام دوست عزیز با آرزوی گرفتن ویزای یکضرب.
اگر شرایط یکضربی دارید حدود یک هفته تا 10 روز رو باید در آنکارا بمونید .ولی اگر احتمال میدید که کلیرنس بخورید حدود 4تا5 روز کافیه .واما هزینه ها:
اگر اولین سفرتون به آنکارا است ومیخواهید بدون استرس برید بهتره تور بگیرید .هزینه تور شما بستگی به هتلی دارد که شما انتخاب میکنید.میتونید از آژانس های معتبرقیمت آنها رو بگیرید .در غیر اینصورت با خوندن سفر نامه های دوستان میتونید همه کارهارو خودتون انجام بدید (تهیه بلیط+رزروهتل+ترانسفر از فرودگاه به هتل وبرعکس +مدیکال +....) ولی آژانس ها همراه با تور همه این کارها رو هم انجام میدن البته هر کدوم هزینه ای داره .بطور متوسط هزینه سفر به آنکارا:
1-بلیط رفت وبرگشت هر نفر حدود 700هزار تومان است(خروجی نفری 75000تومان)
2-هتل آپارتمان شبی حدود 50دلار_هتل 4ستاره اتاق دوتخته شبی حدود 60 تا70 دلار _ 5ستاره شبی حدود 100تا150دلار...که اگر خواستی معایب ومزایای هر کدام رو میتونی از سفر نامه ها بدست بیاری از لحاظ کیفیت خدمات وامکانات آنها
3-هزینه مدیکال برای هر نفر از حدود 180 دلار تا250 دلار (کمی بیشتر ویا کمتر)
4-پرداخت نقدی به سفارت نفری 330دلار
5-در هتل ها فقط صبحانه رایگان است هزینه نهار وشام در بیرون از هتل هر وعده نفری حدود 5تا20لیر
6-هزینه های اتوبوس ویا مترو ویا تاکسی(پیشنهاد میکنم کمتر از تاکسی استفاده کنی چون گران است)
7-هرینه خرید (چون آخر فصل است حراجی های خوبی وجود دارد که امکان ندارد مخصوصا خانم ها بتونن جلو خودشون رو بگیرند)
در خاتمه ...چون لیر ترکیه ارزان شده بهتر است با خودتون مقدارقابل توجهی لیر از ایران با خودتون ببرید که مجبور نشید دلار چنج کنید (محاسبه کنید چقدر میخواهید خرج کنید کمی بیشتر با خودتون لیر ببرید).حتما ارز مسافرتی رو هم از بانک بگیرید.سفر شادی داشته باشید
تشکر کنندگان: Siamak ، marysa
سلام دوست عزیز با آرزوی گرفتن ویزای یکضرب.
اگر شرایط یکضربی دارید حدود یک هفته تا ۱۰ روز رو باید در آنکارا بمونید .ولی اگر احتمال میدید که کلیرنس بخورید حدود ۴تا۵ روز کافیه .واما هزینه ها:
اگر اولین سفرتون به آنکارا است ومیخواهید بدون استرس برید بهتره تور بگیرید .هزینه تور شما بستگی به هتلی دارد که شما انتخاب میکنید.میتونید از آژانس های معتبرقیمت آنها رو بگیرید .در غیر اینصورت با خوندن سفر نامه های دوستان میتونید همه کارهارو خودتون انجام بدید (تهیه بلیط+رزروهتل+ترانسفر از فرودگاه به هتل وبرعکس +مدیکال +....) ولی آژانس ها همراه با تور همه این کارها رو هم انجام میدن البته هر کدوم هزینه ای داره .بطور متوسط هزینه سفر به آنکارا:
۱-بلیط رفت وبرگشت هر نفر حدود 700هزار تومان است(خروجی نفری 75000تومان)
۲-هتل آپارتمان شبی حدود 50دلار_هتل ۴ستاره اتاق دوتخته شبی حدود 60 تا70 دلار _ ۵ستاره شبی حدود 100تا150دلار...که اگر خواستی معایب ومزایای هر کدام رو میتونی از سفر نامه ها بدست بیاری از لحاظ کیفیت خدمات وامکانات آنها
۳-هزینه مدیکال برای هر نفر از حدود 180 دلار تا250 دلار (کمی بیشتر ویا کمتر)
۴-پرداخت نقدی به سفارت نفری 330دلار
۵-در هتل ها فقط صبحانه رایگان است هزینه نهار وشام در بیرون از هتل هر وعده نفری حدود ۵تا20لیر
۶-هزینه های اتوبوس ویا مترو ویا تاکسی(پیشنهاد میکنم کمتر از تاکسی استفاده کنی چون گران است)
۷-هرینه خرید (چون آخر فصل است حراجی های خوبی وجود دارد که امکان ندارد مخصوصا خانم ها بتونن جلو خودشون رو بگیرند)
در خاتمه ...چون لیر ترکیه ارزان شده بهتر است با خودتون مقدارقابل توجهی لیر از ایران با خودتون ببرید که مجبور نشید دلار چنج کنید (محاسبه کنید چقدر میخواهید خرج کنید کمی بیشتر با خودتون لیر ببرید).حتما ارز مسافرتی رو هم از بانک بگیرید.سفر شادی داشته باشید
[/quote]

خیلی ممنون از شما که انقدر با حوصله جواب دادین
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: farrokh33 ، storagemeter ، marysa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان