کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان من حدودا سه تا چهار ماه دیگه نوبت مصاحبم میشه که میشه زمستان . پیشنهاد دوستان باتجربه چیه آیا بلیط و هتل رو خودم بگیرم یا بهتره از تور استفاده کنم ؟ اینجوری که من امروز رفتم از یه آژانسی پرسیدم تو زمستون تور ارزان قیمت گیر میاد. کسایی که رفتن کمک میکنن ببینم چقدر تقاوت قیمته ؟ بلیط رو که پرسیدم آنکارا تو اون زمان حدود 820 تومان هست تور رو نمیدونم چه قیمتی میشه پیدا کرد
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، zepehr
من یه فکرایی دارم ،و اینکه با اتوبوس برم .دوستان نظرتون چیه ؟
آخه با هواپیما راحت هست اما به جز هزینه زیاد تعیین زمان برگشت هم داستانه.

Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: A_A
دوستان توجه داشته باشید از مدارکی که پست می کنید یک کپی برابر اصل همراه خودتون در وقت مصاحبه داشته باشید . من وقتی رفتم مصاحبه گقتن مدارک به دستشون نرسیده ......

(2014-08-26 ساعت 20:49)reza.aa نوشته:  من یه فکرایی دارم ،و اینکه با اتوبوس برم .دوستان نظرتون چیه ؟

مصاحبه: 06 اوت 2014
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان:
من پیشنهاد می کنم اگه فرصت کافی دارید بهتره با قطار سفر کنید و فقط بلیط یکطرفه بگیرید و بلیط برگشت و از آنکارا بگیرد
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان: HERMES7
بچه ها من تازه از آنکارا برگشتم اگه مایل به گرفتن هتل هستید من در gold hotel مستقر بودم به سفارت نزدیکه و به مرکز خرید هم نزدیک هست . اگه می خواهید هتل را رزرو کنید ارزونترین راه استفاده از retru toor در آنکاراست .
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان: HERMES7 ، aghamilad ، Darious
(2014-08-26 ساعت 14:12)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان من حدودا سه تا چهار ماه دیگه نوبت مصاحبم میشه که میشه زمستان . پیشنهاد دوستان باتجربه چیه آیا بلیط و هتل رو خودم بگیرم یا بهتره از تور استفاده کنم ؟ اینجوری که من امروز رفتم از یه آژانسی پرسیدم تو زمستون تور ارزان قیمت گیر میاد. کسایی که رفتن کمک میکنن ببینم چقدر تقاوت قیمته ؟ بلیط رو که پرسیدم آنکارا تو اون زمان حدود 820 تومان هست تور رو نمیدونم چه قیمتی میشه پیدا کرد

بهتره كه شما پرواز سيستمي بخريد نه چارتر
پرواز سيستم قابل تغير هستش ولي پرواز چارتر غير قابل تغير و كنسل ....تو آژانسها روي پرواز چارتري بسته ميشه و شما نميتوني كمتر يا بيشتر در اون كشور بمونيد...شما چون از وضعيت گرفتن ويزا خبر نداريد بهتره بليط سيستمي تهيهكنيد كه در صورتي كه سفارت به شما ويزاي يكضرب داد بتونيد بليط رو تغير بديد و دير تربرگرديد.
شماره کیس : 2014AS79XX
کنسولگری : آنکارا -تغیر به ایروان
تاریخ روئت قبولی : May 1
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : MAY 12
وقت مصاحبه :هفته اول جولای.:-) آپديت فقط روز بعد از مصاحبه
وضعیت: تمام شدن ویزا.Sad

تشکر کنندگان: babak12 ، miyu ، A_A ، Rooz ، lida55 ، kimfar ، bia2mob ، hesam427
سلام دوستان
مثل اينكه دكتراونگان واكسن هاي زده شدرو مجدد تزريق ميكنه...
باچيز هايي كه شنيدم هرشخص بايد ٣٥٠ دلار هزينه بپردازه...درسته اين خبر آيا؟
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
تشکر کنندگان:
(2014-08-31 ساعت 13:55)h.mina93 نوشته:  سلام دوستان

هر واکسن که شما ایران میزنید یه دوره بازگشت داره که از لحاظ قانونی اگر در ایران زده باشید نمیتونن دوباره تزریق کنن، و کار غیر قانونی انجام نمیدن، لطفا بیخودی به خودتون استرس ندین، واکسن ها رو هم همین جا بزنید و برید
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: babak12 ، fa15
دوستای عزیزم من ترکیه زیاد میرم و مصاحبه خودم انکارا هست البته هنوز به زمانش مونده اگه اطلاعات خاستین میتونم در حد خودم راهنمایی کنم در خدمت دوستانم هستم.
تشکر کنندگان: HERMES7

دوست عزیز لطفا سوالتان را در تاپیک "واکسیناسیون و آزمایش های پزشکی" مطرح کنید.
در پاسخ به سوال شما، خیر این طور که فرمودید نیست. اما اگر هم واکسنی را برای شما مجدد تجویز نمودند، تزریق نمایید. فقط یک مورد را حتما دقت نمایید که تنها واکسنی که مجدد نمی بایست تزریق کنید، واکسن MMR می باشد. اگر این واکسن را بیش از 2 بار در طول عمرتان تزریق نمایید احتمال ابتلا به بیماری MS در سطح بسیار بالا وجود دارد. (بر طبق گفته پزشک انستیتو پاستور، خانم دکتر بخشنده).
موفق باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: hamedrouhi
(2014-08-31 ساعت 18:23)Rooz نوشته:  

در پاسخ به سوال شما، خیر این طور که فرمودید نیست. اما اگر هم واکسنی را برای شما مجدد تجویز نمودند، تزریق نمایید. فقط یک مورد را حتما دقت نمایید که تنها واکسنی که مجدد نمی بایست تزریق کنید، واکسن MMR می باشد. اگر این واکسن را بیش از 2 بار در طول عمرتان تزریق نمایید احتمال ابتلا به بیماری MS در سطح بسیار بالا وجود دارد. (بر طبق گفته پزشک انستیتو پاستور، خانم دکتر بخشنده).
موفق باشید
من یعنی الان ms گرفتم ؟ آخه به من mmr رو دوباره زد هر چیم گفتم نزن گوش نداد یعنی دیگه بچه ها باید بزنن تو گوش دکتر تا نزنه ؟
چیزیکه تزریق کرد شبیه آب بود تا واکسن یعنی یه چیزی الکی میزنه که پول بگیره از من هم 300 تا گرفت
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 13:36)adriana نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 18:23)Rooz نوشته:  

موفق باشید
من یعنی الان ms گرفتم ؟ آخه به من mmr رو دوباره زد هر چیم گفتم نزن گوش نداد یعنی دیگه بچه ها باید بزنن تو گوش دکتر تا نزنه ؟
چیزیکه تزریق کرد شبیه آب بود تا واکسن یعنی یه چیزی الکی میزنه که پول بگیره از من هم 300 تا گرفت
من هم دقیقا همینو گفتم به اسم mmr چیز دیگه تزریق میکنه که هم قانونی باشه هم پولشو بگیره
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
تشکر کنندگان: adriana ، Rooz
دوستان عزیز آدرسهای مفید سفارت آمریکا در آنکارا، ترکیه.

آدرس سایت اصلی سفارت آمریکا در آنکارا:

http://turkey.usembassy.gov

آدرس صفحه مربوط به متقاضیان ایرانی سفارت آمریکا در آنکارا:

صفحه انگلیسی: http://turkey.usembassy.gov/iranian_applicants.html

صفحه فارسی: http://turkey.usembassy.gov/iranian_appl...farsi.html

آدرس صفحه مربوط به تقویم تعطیلی های سفارت آمریکا در آنکارا:

http://turkey.usembassy.gov/holidays.html

پیروز و سربلند باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: babak12 ، elchin_f ، msar
سلام دوستان
واسه دیدن قیمتها ی هتل و بلیط میتونین به سایت www.irantravels.ir و دیدن نظر مسافرها درباره هتل به www.chehoteli.com مراجعه کنبن موفق باشین
تشکر کنندگان: Rooz ، A_A ، kimfar ، msar ، anita.k
(2014-09-02 ساعت 09:50)lida55 نوشته:  سلام دوستان
واسه دیدن قیمتها ی هتل و بلیط میتونین به سایت www.irantravels.ir و دیدن نظر مسافرها درباره هتل به www.chehoteli.com مراجعه کنبن موفق باشین

دوست عزیز از لطف شما ممنونم. تو این شرایط واقعا به این جور اطلاعات خیلی نیاز داریم. بعضی از دوستان فقط منتظر دریافت نامه دوم هستند همراه با استرس زیاد، در صورتی که این جور اطلاعات در خصوص نحوه سفر و هتل و بلیط و هواپیما و آدرس صفحه های اینترنتی مهم این چنینی و به اشتراک گذاشتن تجربیات مون برای دوستان دیگر بسیار مفید می باشد.

پیروز و سربلند باشید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان