کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان
یه سوال لطفا راهنماییم کنین،من 30 سپتامبر بلیط ماهان گرفتم واسه آنکارا که 9 صبح میرسه فرودگاه آنکارا،همون روز ساعت 11.30 هم وقت دکتر گرفتم چون نمیشد زودتر پروازمو بذارم،حالا دلشوره دارم که نرسم به دکتر،ترخیص بار و... تو فرودگاه آنکارا چقد طول میکشه؟ نگرانم لطفا جوابمو بدید
شماره کیس: **2015AS5/تاریخ رویت قبولی:may1/ کنسولگری:ankara/ تعداد افراد منظور در کیس :1/ ارسال فرمهای سری اول:22May/ مصاحبه:2oct/ دریافت ویزا:2oct!!/ ورود به آمریکا:25 NOV،
تشکر کنندگان: Rooz
سلام
همسر من برای کار گرین کارت پدر و مادرش چندین بار طی شش ماه گذشته به آنکارا رفته. اگر پروازتون تاخیر نداشته باشه (که معمولا نداره) شما نهایتا تا 9:45 بارتون را گرفتید و از فرودگاه خارج شدید.
به فرض اگر هم دیرتون شد و دیدید check in هتل طول میکشه، همه هتلها Luggage room دارند. چمدونها را اونجا بزارید و برید دکتر و برگردید اونوقت کارهای check in کردن هتل را انجام بدید. سعی کنید مدارکی که لازمه برای دکتر ببرید را در کیف دستی خودتون بزارید که معطل نشید.
در ضمن دو بار که همسرم برای مدیکال پدر و مادرش به کلینیک دکتر رفته، میگه خیلی طبق وقت و ساعت دقیق نیست. یعنی حتی شما تا 12 اینطورا هم برسید، پذیرشتون می کنند.
پس استرس نداشته باشید. ایشالا که زودتر از وقتتون برسید. Shy
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، Rooz ، Mahboy
حالا من یه سوال ازتون داشتم. شما که بلیط خریدید میدونید که ایرلاین های مختلف پروازشون چه روزهایی در هفته هست؟
تا اونجا که من فهمیدم سه تا گزینه برای بلیط گرفتن هست: ماهان ، ایران ایر و تابان
میدونید هر کدوم چه روزهایی پرواز دارند؟
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان:
(2014-09-02 ساعت 22:31)Mehrdad2001 نوشته:  حالا من یه سوال ازتون داشتم. شما که بلیط خریدید میدونید که ایرلاین های مختلف پروازشون چه روزهایی در هفته هست؟
تا اونجا که من فهمیدم سه تا گزینه برای بلیط گرفتن هست: ماهان ، ایران ایر و تابان

ماهان روزهای یکشنبه -سه شنبه و پنج شنبه از تهران ساعت 7/30 صبح برگشت 11 صبح

ایران ایر یکشنبه- چهارشنبه ساعت 17 از تهران و برگشت 19/30 از آنکارا

هواپیمائی تابان دوشنبه-چهارشنبه و جمعه ساعت 9 صبح از تهران
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
تشکر کنندگان: Mehrdad2001 ، HERMES7 ، babak12 ، shahriar2002 ، Rooz ، AliReza.Sh
دوستان واسه هتل ميتونين به سايت zoragh.com هم مراجعه كنين شماره تلفن شون هم تو سايت هست اگه ازشون بليط هم بخواهين

كاوه **case number2015as00021**
تشکر کنندگان: Rooz
(2014-09-02 ساعت 22:47)atial نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 22:31)Mehrdad2001 نوشته:  حالا من یه سوال ازتون داشتم. شما که بلیط خریدید میدونید که ایرلاین های مختلف پروازشون چه روزهایی در هفته هست؟

مرسی از پاسختون،خیالمو راحت کردید،درست گفتن زمان ایرلاینها رو فقط مثل اینکه ایران ایر پرواز مستقیمش به آنکارا رو لغو کرده،البته اینجور که به من گفتن! ضمنا ماهان 6.30 صبح از تهران هست و برگشتش روزهای زوج ساعت 19 هست
شماره کیس: **2015AS5/تاریخ رویت قبولی:may1/ کنسولگری:ankara/ تعداد افراد منظور در کیس :1/ ارسال فرمهای سری اول:22May/ مصاحبه:2oct/ دریافت ویزا:2oct!!/ ورود به آمریکا:25 NOV،
تشکر کنندگان: Mehrdad2001 ، shahriar2002 ، Rooz
(2014-09-03 ساعت 01:05)sahar63 نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 22:47)atial نوشته:  

مرسی از پاسختون،خیالمو راحت کردید،درست گفتن زمان ایرلاینها رو فقط مثل اینکه ایران ایر پرواز مستقیمش به آنکارا رو لغو کرده،البته اینجور که به من گفتن! ضمنا ماهان 6.30 صبح از تهران هست و برگشتش روزهای زوج ساعت 19 هست

سلام
من سایت ایران ایر رو چک کردم هنوز پرواز انکارا هست www.iranair.com

چهارشنبه و یکشنبه ها ساعت 6 بعدظهر پرواز داره !
تشکر کنندگان: babak12 ، shahriar2002 ، Alex 2014 ، A_A
(2014-08-29 ساعت 08:42)zepehr نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 14:12)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان من حدودا سه تا چهار ماه دیگه نوبت مصاحبم میشه که میشه زمستان . پیشنهاد دوستان باتجربه چیه آیا بلیط و هتل رو خودم بگیرم یا بهتره از تور استفاده کنم ؟ اینجوری که من امروز رفتم از یه آژانسی پرسیدم تو زمستون تور ارزان قیمت گیر میاد. کسایی که رفتن کمک میکنن ببینم چقدر تقاوت قیمته ؟ بلیط رو که پرسیدم آنکارا تو اون زمان حدود 820 تومان هست تور رو نمیدونم چه قیمتی میشه پیدا کرد

بهتره كه شما پرواز سيستمي بخريد نه چارتر
پرواز سيستم قابل تغير هستش ولي پرواز چارتر غير قابل تغير و كنسل ....تو آژانسها روي پرواز چارتري بسته ميشه و شما نميتوني كمتر يا بيشتر در اون كشور بمونيد...شما چون از وضعيت گرفتن ويزا خبر نداريد بهتره بليط سيستمي تهيهكنيد كه در صورتي كه سفارت به شما ويزاي يكضرب داد بتونيد بليط رو تغير بديد و دير تربرگرديد.

درود. دوست عزیز منظورتون از پرواز سیستمی پروازای مستقل هست که جدا از توره ؟ خب این پروازا رو میشه با کسر یه مبلغ جریمه توی همون آنکارا تعویض کرد درسته ؟ قوانین هواپیمایی های ایران داخل و خارج از کشور که با هم متفاوت نیست ؟
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
فایل پی دی اف آشنایی با ایالات مختلف آمریکا رو که توسط من تهیه شده را میتونید از [color=#FF69B4] [size=large] این [url=آشنایی_با_ایالات__متحده.pdf]قسمت [/url] دانلود کنید و استفاده ببرید
تشکر کنندگان: aghamilad ، ffrfar ، reza.aa ، Rooz ، kourosh8
برادران مجرد واسه بیستم اکتبر کسی نیست همسفر بشیم .
باید بگم که واسه هتل و اتاق دونفره و سه نفره خیلی ارزون تره .
من خوزستانین ساکن اصفهان . کسی مایل بود پیام خصوصی بدین .

دوستان کسانی که یلیت و تور میگیرن قیمت ها رو بدن تا به همه کمک بشه.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12
(2014-09-02 ساعت 21:49)sahar63 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال لطفا راهنماییم کنین،من 30 سپتامبر بلیط ماهان گرفتم واسه آنکارا که 9 صبح میرسه فرودگاه آنکارا،همون روز ساعت 11.30 هم وقت دکتر گرفتم چون نمیشد زودتر پروازمو بذارم،حالا دلشوره دارم که نرسم به دکتر،ترخیص بار و... تو فرودگاه آنکارا چقد طول میکشه؟ نگرانم لطفا جوابمو بدید

آقا 1.30 اختلاف ساعت را هم در نظر گرفتی ؟
تشکر کنندگان:

میشه قیمت ها رو بنویسید ،مثلا قیمت بلیت ، هتل و غیره
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
دوستانی که ده روز اول مصاحبه دارید به احتمال زیاد الان باید کاهاتون رو کامل انجام داده باشید .

پس لطفا اطلاعات خودتون رو به اشتراک بزارید تا همگان از تجربه شما سود ببرن .
من تا چند روز دیگه PDF مدارکی که باید به آنکارا پست بشه رو ترجمه شده خدمت همه دوستان میکنم و یه لیست مربوط به قیمت ترجمه مدارک که یه تعرفه سراسری هست ارائه میدم و به اضافه اطلاعات مربوط به تجربه سفرم و خرید ها و هزینه تمام کارای که کردم .

باور کنید یه آدرس میتونه گره از کار خیالی ها باز کنه .
به امید موفقیت تک تک شما دوستان.
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A
(2014-09-10 ساعت 12:20)reza.aa نوشته:  

میشه قیمت ها رو بنویسید ،مثلا قیمت بلیت ، هتل و غیره

سلام
1120000 بلیط ماهان و شبی 35$ هتل
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، AliReza.Sh
(2014-09-10 ساعت 18:39)reza.aa نوشته:  دوستانی که ده روز اول مصاحبه دارید به احتمال زیاد الان باید کاهاتون رو کامل انجام داده باشید .

پس لطفا اطلاعات خودتون رو به اشتراک بزارید تا همگان از تجربه شما سود ببرن .
من تا چند روز دیگه PDF مدارکی که باید به آنکارا پست بشه رو ترجمه شده خدمت همه دوستان میکنم و یه لیست مربوط به قیمت ترجمه مدارک که یه تعرفه سراسری هست ارائه میدم و به اضافه اطلاعات مربوط به تجربه سفرم و خرید ها و هزینه تمام کارای که کردم .

باور کنید یه آدرس میتونه گره از کار خیالی ها باز کنه .
به امید موفقیت تک تک شما دوستان.

سلام. چشم.

ما مدارکمون را آماده کردیم برای پست کردن و هفته آینده احتمالا با آرامکس پست خواهیم کرد. از آرامکس هم سوال کردیم گفت 3 تا 5 روزه میرسه.

برای بلیط و هتل هم ما کلا تور گرفتیم. پرواز تابان (چارتر) + 9 شب هتل Etap برای دو نفر (اتاق دو تخته) جمعا شد 3,100,000 تومان.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، miyu ، babak12 ، ارشان۲۰۱۵ ، r.bazargan ، AliReza.Sh ، aghamilad ، R-AL

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان