کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان.ایا کسی از دوستان میدونه قبل از اومدن گرینکارت میتونیم کار بگیریم یا حتما باید گرینکارت رو داشته باشیم.چون دیده شده گاهی اوقات ماهها طول میکشه تا گرین کارت صادر بشه.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
[quote='sahar2016' pid='720697' dateline='1470716570']
سلام دوستان.ایا کسی از دوستان میدونه قبل از اومدن گرینکارت میتونیم کار بگیریم یا حتما باید گرینکارت رو داشته باشیم.چون دیده شده گاهی اوقات ماهها طول میکشه تا گرین کارت صادر بشه.
[/quo
با شماره سوشیال هم میشه کارپیدا کرد ولی بیشتر شانس باید با آدم یار باشه عزیزم]
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: sahar2016 ، ed2008 ، ho_tasha ، ebrahim1e
سلام خسته نباشین دوستان سوالی داشتم از خدمتتون
بعد از دریافت گرین کارت
در سال باید چند سفر و با چه بازه زمانی به آمریکا داشته باشیم (بنده قصد دارم بعدز 2 سال برم آمریکا اقامت دائم) بعضی از دوستان با بازه زمانی 11 ماه بدون پاس سفید رفتن درسته؟؟
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من بعد پرداخت هزینه گرین کارت دوتا ‎IOE‎ دارم ولی نمیدونم کدوم متعلق به خودمه و کدوم مال دخترم هست.تو ایمیل تاییدی که اومده فقط دوتا ‎IOE‎ هست وجلوش ‎a number‎ ننوشته. مال همه اینجوریه؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم اگه میدونید ممنون میشم جواب بدید. Shy
برای دریافت پاس سفید , آیا برای درخواست دادن حتی بایستی در امریکا بود؟
منظورم این است که ایا دوستان و بستگان مان می توانند فرمهای I-131 را بجای ما به اداره پست تحویل دهند و ما فقط برای انگشت نگاری به امریکا برویم؟
تشکر کنندگان:
(2016-08-16 ساعت 21:22)baran.bahari1987 نوشته:  سلام دوستان. من بعد پرداخت هزینه گرین کارت دوتا ‎IOE‎ دارم ولی نمیدونم کدوم متعلق به خودمه و کدوم مال دخترم هست.تو ایمیل تاییدی که اومده فقط دوتا ‎IOE‎ هست وجلوش ‎a number‎ ننوشته. مال همه اینجوریه؟
دوست عزیز بله برای همه اینگونه هست در ثبت نام جدید
ولی شما میتونید در زمانی که ثبت نام انجام شد و تمام شد همون صفحه آخر ببینید که کدام برای شما هست ولی فکر کنم از صفحه آخر پرینت نگرفته باشید اگر گرفته باشید میتونید متوجه بشید که کدام برای شما است البته این رو هم بگم که اغلب اولین شماره برای کسی هست که ابتدا A-Number رو وارد کردین و شماره بعدی متعلق به اعضای دیگه خانواده.
موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,458)
تشکر کنندگان: sahar2016 ، baran.bahari1987
(2016-08-17 ساعت 15:32)arman_gh نوشته:  سلام به همه دوستان
برای دریافت پاس سفید , آیا برای درخواست دادن حتی بایستی در آمریکا بود؟
منظورم این است که ایا دوستان و بستگان مان می توانند فرمهای I-131 را بجای ما به اداره پست تحویل دهند و ما فقط برای انگشت نگاری به آمریکا برویم؟

سلام. اگر اولین باره که به امریکا سفر میکنید و گرین کارت ندارین حتما پس از سفر به امریکا باید اقدام کنید چون صفحه ویزا که مهر ورود خورده رو باید کپیشو بفرستین.
تشکر کنندگان:
(2016-08-17 ساعت 18:44)baran.bahari1987 نوشته:  
منظورم این است که ایا دوستان و بستگان مان می توانند فرمهای I-131 را بجای ما به اداره پست تحویل دهند و ما فقط برای انگشت نگاری به آمریکا برویم؟

سلام. اگر اولین باره که به آمریکا سفر میکنید و گرین کارت ندارین حتما پس از سفر به آمریکا باید اقدام کنید چون صفحه ویزا که مهر ورود خورده رو باید کپیشو بفرستین.
سلام
دوست عزیز حتما در هنگام درخواست پاس سفید باید در خاک امریکا حضور فیزیکی داشته باشید.بعد از انگشت نگاری میتوانید مراجعت کنید و پاس سفید به آدرس داده شده فرستاده خواهد شد.

موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان:
(2016-08-17 ساعت 23:36)mfarazz نوشته:  
(2016-08-17 ساعت 18:44)baran.bahari1987 نوشته:  

سلام. اگر اولین باره که به آمریکا سفر میکنید و گرین کارت ندارین حتما پس از سفر به آمریکا باید اقدام کنید چون صفحه ویزا که مهر ورود خورده رو باید کپیشو بفرستین.
سلام
دوست عزیز حتما در هنگام درخواست پاس سفید باید در خاک آمریکا حضور فیزیکی داشته باشید.بعد از انگشت نگاری میتوانید مراجعت کنید و پاس سفید به آدرس داده شده فرستاده خواهد شد.

موفق باشید

عذر میخوام منظورم خوب متوجه نشدید
منظور من این است که :
ما وارد خاک امریکا بشویم و مدارک لاازم را(برای پاس سفید) تهیه و در اختیار بستگانمان در امریکا قرار دهیم و بعد از 2 هفته برگردیم به ایران و بستگانمان چند ماهه بعد مدارک را به اداره پست تحویل دهند و هر موقع وقت انگشت نگاری اعلام کردن ما مجددا به امریکا برویم .
ایا چنین چیزی امکان دارد؟
تشکر کنندگان:
(2016-08-18 ساعت 00:45)arman_gh نوشته:  
(2016-08-17 ساعت 23:36)mfarazz نوشته:  
(2016-08-17 ساعت 18:44)baran.bahari1987 نوشته:  سلام. اگر اولین باره که به آمریکا سفر میکنید و گرین کارت ندارین حتما پس از سفر به آمریکا باید اقدام کنید چون صفحه ویزا که مهر ورود خورده رو باید کپیشو بفرستین.
سلام
دوست عزیز حتما در هنگام درخواست پاس سفید باید در خاک آمریکا حضور فیزیکی داشته باشید.بعد از انگشت نگاری میتوانید مراجعت کنید و پاس سفید به آدرس داده شده فرستاده خواهد شد.

موفق باشید

عذر میخوام منظورم خوب متوجه نشدید
منظور من این است که :
ما وارد خاک آمریکا بشویم و مدارک لاازم را(برای پاس سفید) تهیه و در اختیار بستگانمان در آمریکا قرار دهیم و بعد از 2 هفته برگردیم به ایران و بستگانمان چند ماهه بعد مدارک را به اداره پست تحویل دهند و هر موقع وقت انگشت نگاری اعلام کردن ما مجددا به آمریکا برویم .
ایا چنین چیزی امکان دارد؟

شما روی فرمها بنویسید Expedite سریعا تاریخ انگشت نگاریتون رو تعیین میکنن ..و ظرف دو هفته تا بیست روز میرید انگشت نگاری و بعدش میتونید مراجعت کنید. در دستورالعمل مربوط به پاس سفید قید شده حتما زمان ارسال درخواست باید فرد متقاضی در خاک امریکا حضور داشته باشد. پس ارسال مدارک بصورتی که شما فرمودید امکان پذیر نمیباشد.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همگی
نمیدونستم این سوالو از کدوم قسمت فروم بپرسم
سوالی که داشتم در رابطه با مراحل اداریه که میخوام برم برای اولین بار امریکا از استانبول به لوس انجلس
آیا تمامی مدارک پزشکی و ما بقیه اطلاعاتمون تو فرودگاه لوس انجلس چک میشه؟
یا در فرودگاه استانبولم چک میکننمون ؟ چون شنیدم تو استانبولم اون 2.5 ساعتی که مونده به پرواز بعدی به سمت امریکا باید بریم مراحل اداری ( نشون دادن مدارک مدیکال و...) نشونه اونام بدیم!!!!
خواهشا اگه کسی تجربه این کارو داره و اطلاعی داره بهم یه توضیح بده.
ممنون
تشکر کنندگان:
(2016-08-18 ساعت 10:53)arman_gh نوشته:  سلام خدمت همگی
نمیدونستم این سوالو از کدوم قسمت فروم بپرسم
سوالی که داشتم در رابطه با مراحل اداریه که میخوام برم برای اولین بار آمریکا از استانبول به لوس انجلس
آیا تمامی مدارک پزشکی و ما بقیه اطلاعاتمون تو فرودگاه لوس انجلس چک میشه؟
یا در فرودگاه استانبولم چک میکننمون ؟ چون شنیدم تو استانبولم اون 2.5 ساعتی که مونده به پرواز بعدی به سمت آمریکا باید بریم مراحل اداری ( نشون دادن مدارک مدیکال و...) نشونه اونام بدیم!!!!
خواهشا اگه کسی تجربه این کارو داره و اطلاعی داره بهم یه توضیح بده.
ممنون
دوست عزیز در استانبول مراحل اداری ندارد اما چک کنترل دقیق دارد یعنی اینکه ویزاتون را تطبیق میدهند و البته که پاکت زرد را باید با خودتون ببرید تو هواپیما تا سر دست باشد برای ورودتون در هر فرودگاهی در امریکا فقط در استانبول ممکن است بپرسند همراهتون هست یا نه ؟تازه موقعه ورود امریکا هم کار طولانی انچنانی ندارید.

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان:
سلام عزیزانی که مدت اقامتشون زیاد هست توی امریکا یه سوال پزشکی دارم لطفا هر کسی اطلاع داره با من خصوصی پیام بده خیلی فوریه میخوام بدونم هزینه ایمپلنت یه دندون حدودا چقدر میشه ؟؟؟
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: ebrahim1e
سلام
دوستان من قبلا ادرس هتل را دام برای ادرس اولیه گرین کارت حالا باید بروم و استارت گرین کارت رابزنم دو سه روز بیشتر هم نمیتونم بروم و برگردم حالا دوستان کسی شرکت معتبر نمیشناسه که ما ادرسش را بدیم گرین کارت بره انجا بعد ان شرکت بعد که ما رفتیم و برگشتیم ایران برای ما گرین کارت را پست کنه به ایران

ممنون اگر کسی شرکت میشناسه معرفی کنه در پیام خصوصی
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان: ebrahim1e

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان