کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی ۲۰۱۶
(2015-05-11 ساعت 13:48)jozefkh24448 نوشته:  خداروشکر من قبول شدم ، لطف خدابود ...
خوشحالم که پارسالی هستین و قبول شدین Smile
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 14:01)ali0854 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 11:37)rezasadeghi نوشته:  "خیلی مهم"

توجه توجه
امشب ساعت ۱۰ شبکه صدای ا م ر ی ک ا
به سوالات شما در رابطه با لاتاری پاسخ میدهند .

--> به امید ویزای یکضرب <--

سلام اگه می شه فرکانسشو به ما بده مرسیWinkWink

زنگ بزن به نصّاب داداش !!
خخ خخ خخ
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ali0854
(2015-05-11 ساعت 13:48)jozefkh24448 نوشته:  خداروشکر من قبول شدم ، لطف خدابود ...

تبريكككككككككككككككككك
سريعتر فرم هارو اماده كنيد ...........
تشکر کنندگان: hesam.sd
(2015-05-06 ساعت 00:10)sherwean001 نوشته:  سال 1385 برنده نشدم
سال 1386 برنده نشدم
سال 1387 برنده نشدم
سال 1388 برنده نشدم
سال 1389 برنده نشدم
سال 1390 برنده نشدم
سال 1391 برنده نشدم
سال 1392 برنده نشدم
سال 1393 برنده نشدم
سال 1394 برنده نشدم

واقعااااا 9 ساله برنده نشدی چه انگیزه قوی داری من جای سفارت بودم به خاطر این همه پشتکار بهت یه ویزا میدادم Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: lord_alone_dark
(2015-05-10 ساعت 19:47)moh haj نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 18:13)Haghighat نوشته:  نمیدونم سن شما قد میده یا نه ولی یادمه یه وقتی تبلیغات زیادی میشد درباره قرعه کشی حساب پسانداز قرض الحسنه! با کلی جایزه که هر روز چندین بار از تلویزیون پخش میشد. هرکیو هم میدیدی یه حسابی باز کرده به امید برنده شدن یه مرسدس بنز یا چندین میلیون پول! بعداز یه مدت مردم شروع کردند به بحث راجع به اینکه چطوری شانس خودشون رو بیشتر کنن! یکی میگفت مبلغ حساب رو بیشتر کن ! یکی به حسابش تا یه مدتی دست نمیزد! حتی بعضی ها دنبال آشنا میگشتن که یه جوری اسمشون رو در بیارن! باز بعد از یه مدتی وقتی مرتب شانس خودشون رو امتحان کردند و اسمشون در نیومد نامید شدنو حسابشون رو خالی کردن و بعدش رو هم که خودتون بهتر میدونید الان هیچایوای به قرعه کشی حساب قرض الحسنه حتی فکر هم نمیکنه! مگر اینکه واقعا بخواد کار خیر و حسنه ایی انجام بده!
اینارو گفتم که بگم قبولی تو لاتاری گرین کارت آمریکا حتی از در اومدن اسمون تو قرعه کشی حساب قرض الحسنه سخت تر و احتمالش کمتره! اینو با یه مقایسه تعداد شرکت کننده و سطحی که بر گزار میشه میگم. پس چطور در قرعه کشی حساب در نیومدن اسمتوت براتون قابل قبوله و نارحت نمیشید ولی در رابطه با لاتاری روز و روزگارتون رو دارید خراب میکنید انگار که مصیبتی وارد شده.
دوستانی که قبول نشدن پیشنهاد من به شما اینه که از این تاپیک بیایین بیرون! سعی کنید اهداف جدیدی رو برای خودتون ایجاد کنید. براش برنامه ریزی کنید. دنبال اهداف بسیار بزرگ در ابتدای کار نباشید. برای اینکه روحیه اتون عوض بشه یه هدف های کوچیک برای خودتون انتخاب کنید و وقتی بهش رسیدید موفقیتتون رو جشن بگیرید. زندگی در ایران اونقدرها هم بد نیست! اگه در کار یا زندگیتون موفق نیستید سعی کنید انرژیتون رو برای عوض کردن اوضاعتون صرف کنید. امیدوار باشید و سعی کنید تحت هر شرایطی روحیتون رو حفظ کنید و خوشحال باشید.
با آرزوی موفقیت برای همه!
با یه پست شاعرشدی!!!!!!
تشکر کنندگان:
چرا خدا هیچ وقت لطفش رو شامل من نمیکنه؟
پس کی شانس به من هم رو میکنه؟
می گذرد ...
تشکر کنندگان: ali0854 ، Gl@diator ، hamedrouhi ، javadgorgani ، puryapurya
(2015-05-11 ساعت 14:16)rezasadeghi نوشته:  

توجه توجه

خخ خخ خخ
ظاهرا گفتن که فقط برندگان تماس بگیرند، اما شما قبول نشده ها هم تماس بگیرید اگه سوالی دارید.
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 14:53)msr839 نوشته:  چرا خدا هیچ وقت لطفش رو شامل من نمیکنه؟

اگه ما شانس داشتیم اسممونه شانسعلی میذاشتن، خداوند که همیشه لطف داره اما این انسانه دوپاست که لطفشو از همنوعش دریغ میکنه.
تشکر کنندگان: msr839 ، puryapurya
(2015-05-11 ساعت 14:55)ramy1000 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 14:16)rezasadeghi نوشته:  

توجه توجه

خخ خخ خخ
ظاهرا گفتن که فقط برندگان تماس بگیرند، اما شما قبول نشده ها هم تماس بگیرید اگه سوالی دارید.
من هر کاری می کنم نمی گیره انگاری نویزه
ما که برنده نشدیم ولی می بینیم باحالهBig GrinBig GrinBig Grin
‎ -1شماره کیس:--------------
‎-‎2 تاریخ رویت قبولی: ---------‎‎
3 - کنسولگری: ---------------‎
4 - تعداد افراد منظور در کیس: ‎4
5 - ارسال فرمهای سری اول: --------------‎
6 - کارنت شدن کیس: --------‎‎
7 - نامه دوم: ----------
‎8- مصاحبه:--------
9-صدور ویزا:
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان چه اونایی کا برنده شدن جه اونایی که............. البته مثل خودم
ازتون خواهش می کنم تمنا میکنم
سالهای زیبا و امید بخش زندگیتونو با این لاتاری که همش بر اساس شانس و اقباله خراب نکنین
زندگیتونو بر اساس توانایی و قابلیت های خودتون برنامه ریزی کنید تا به خواسته هاتون برسید
من 2 روزه کاملا به این نتیجه رسیدم
و خودم خوهم بود و با تلاش مستمر و بی وقفه به آمریکا خواهم رسید
به امید دیدار شما در آمریکا
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، ali0854 ، farrokh33
واقعا باحاله منم ارور session time out رو دریافت میکردم اما اسمم در نیومد Big Grin خخخخخخ O_o
[font=Arial][font=Times New Roman]
«مَنْ تَوَكَّلَ عَلَى اللّهِ لايُغْلَبْ وَ مَنِ اعْتَصَم بِاللّهِ لا يُهْزَمْ»
كسى كه بر خدا توكّل كند مغلوب نمى‌گردد و هر كه به خدا پناه آورد، شكست نمى‌خورد.
[/font][/font]
Rolleyes
تشکر کنندگان:

امروز وقتی فهمیدم پیرزن پیرمرد ۷۰ ساله برنده لاتاری شدن ...شماحسابشو بکن...

وقتی ثبت نام مفتی هر کورو کچلی اسم مینویسه ..شرط میبندم امسال ۳۰ درصد اصلا فرم ۲۶۰ پر نمیکنند....
ایرانی همینه
تشکر کنندگان: iSalar ، puryapurya
(2015-05-11 ساعت 17:15)faryas نوشته:  

امروز وقتی فهمیدم پیرزن پیرمرد ۷۰ ساله برنده لاتاری شدن ...شماحسابشو بکن...

وقتی ثبت نام مفتی هر کورو کچلی اسم مینویسه ..شرط میبندم امسال ۳۰ درصد اصلا فرم ۲۶۰ پر نمیکنند....
ایرانی همینه

کاملا درست میگی وقتی کسایی که اصلا دوست ندارن برن فقط میخان شانس خودشو خونوادش بسنجن ثبت نام میکنن فرصت از من و امثال من که خیلی دوست دارن که برن و موقعیتش رو دارن میگیرن درسته لاتاری شانسیه ولی شانس برنده شدن امثال منو خیلی کم میکنن
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 11:28)mrlzdh نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 08:48)2014families lottery winners نوشته:  بعضیها واقعا خوش شانسن ! الان توی سایت سیمون بودم طرف خودش برنده ۲۰۱۵ بوده و الان مشغول انجام روال اداریشه خانومش ارور سشن تایم اوت دریافت میکرده واسه امسال بعد از ۲-۳ روز چک کردن دیدن خانومش هم برنده ۲۰۱۶ شده !

شانس شانس و شانس و تلقین خوش شانسی Smile

"طرف سال پیش قبول شده و الان کارای اداریش. داره انجام میده " پس خانومش هم که تو کیسش هست دیگه برا چی امسال خانومش ثبت نام کرده و برنده هم شده؟
واسه اینکه اگه 2015 نتیجه نگرفت 2016 رو از دست نده SmileWink
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: sonnnna
(2015-05-11 ساعت 16:40)Ali.ghz نوشته:  واقعا باحاله منم ارور session time out رو دریافت میکردم اما اسمم در نیومد Big Grin خخخخخخ O_o

شما احتمالا واسه دور دوم رزرو شدین WinkBig Grin
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: sonnnna ، elahe mousavi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان